کفاشیان : بازیکنان بی انگیزه اند چون پول می خواهند

کفاشیان : بازیکنان بی انگیزه اند چون پول می خواهند

با توجه به نتایج ضعیف تیم ملی در بازی های دوستانه اخیر در روزهای گذشته انتقادهای زیادی از عملکرد تیم ملی و افشین قطبی شده است. علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در تازه ترین مصاحبه خود درباره آخرین وضعیت تیم ملی صحبت کرده، او نیز قبول دارد اوضاع تیم ملی در شرایط فعلی چندان مساعد نیست و بی انگیزگی بازیکنان را یکی از عوامل اصلی ناکامی تیم ملی در دو بازی اخیر می داند؛ «به نظر من تیم ملی هنوز به فرم اصلی خود نزدیک نشده و افشین قطبی در تلاش است با انجام بازی های مختلف، تیم ملی را به شرایط ایده آل برساند. من فکر می کنم بازیکنان نباید به دلیل عدم صعود به جام جهانی انگیزه هایشان کمتر شود. به هر حال ما ضعف هایی داشتیم که نتوانستیم به جام جهانی برویم و اگر قوی بودیم الان خودمان را در جام جهانی می دیدیم. ما به این مسابقات احتیاج داریم و باید با تیم های قوی و بزرگ بازی کنیم تا به فرم ایده آل برسیم.» او درباره دلیل اصلی بی انگیزگی بازیکنان هم نظریه جالبی دارد؛ «نمی دانم، شاید آنها پول می خواهند.» یکی از انتقادهایی که از فدراسیون فوتبال می شود این است که تیم ملی همیشه با تیم های درجه دو و سه بازی می کند، کفاشیان در پاسخ به این سوال که چرا ایران با تیم های درجه یک بازی نمی کند، می گوید؛ «ما در این زمینه فکرهایی کرده ایم و دوست داریم با تیم های بزرگ بازی کنیم ولی به طور مثال نمی دانیم تیم ملی ژاپن چقدر هزینه کرده تا با هلند بازی کند. ما هم باید در این مورد رایزنی های خاص خودمان را انجام دهیم و البته مشکلات را هم در نظر بگیریم. به عنوان مثال الان همچنان در حال مذاکره با امریکا هستیم تا شاید انجام این بازی قطعی شود. در ضمن دوست نداریم به تیم های مطرحی مثل آرژانتین یک یا دو میلیون دلار پول بدهیم ولی با تیم دوم آنها بازی کنیم چرا که بعضی از این تیم ها فقط برای تجارت کردن، قبول می کنند مقابل تیم های آسیایی قرار بگیرند.» کفاشیان عنوان کرد هنوز تکلیف بازی با امریکا مشخص نشده است. او در ارزیابی اش از عملکرد قطبی در دو بازی اخیر هم گفت؛ «قطبی کارش را انجام می دهد و هرچند وقت یک بار در مورد شرایط تیم ملی با ما صحبت می کند. در ضمن کمیته فنی هم عملکرد کادر فنی را بررسی می کند که این موضوع مربوط به نقاط ضعف و قوت تیم ملی و همچنین مسائل مختلف دیگر می شود.» کفاشیان درباره اینکه قطبی قول داده ایران قهرمان جام ملت های آسیا شود اظهارنظر جالبی دارد؛ «قول دادن روش کار قطبی است و بهتر است که خودش در این مورد صحبت کند.»

msforugh - ایران - تهران
عروس بلد نیست برقصه میگه زمین کجه ..
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

ARIYA_TEHRAN - ایران - تهران
خوب بهشون بده چرا تکخوری میکنی؟
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

ali moosavi - ایران - ایران
جمهوری اسلامی باید برود و حکومتی ایرانی برقرار شود.ایران و ایرانی برقرار باد پرچم سه رنگ شیروخورشید نشان همیشه برافراشته باد .ماهستیم
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

periske - المان - دورتموند
اخه کدوم کار شما با کار ادمیزاد می بره که ورزش شما ببره. جمهوری اسهالئ تنها فرغش با طالبان اینه که اینا میخوان فقط ژست باسوادی و تحصیل کردگی بگیرند ولی در کل همان عقب افتاده های بیسواد هستند.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

naslesookhteh - ایران - تهران
ایمیل و شماره تلفن هتل محل اقامت احمدی نژاد در نیویورک. یکی از خوانندگان: در اخبار آماده که احمدی نژاد برای اجلاس سازمان ملل متحد در هتل اینترکانتینانتل نیویورک میماند. از همهٔ هم میهنان گرامی‌ تقاضا می‌شه با ایمیل و تلفن انزجار خودشونو به گوش صاحبان این هتل برسونند. Email: barclay@interconti.com. Telephone: 0018772701390. منبع: ایران پرس نیوز.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
تبریک به دوستان ورزشی. بحرین عربستان را حذف کرد.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
ali moosavi - ایران - ایران- یادته تا همین چند وقت پیش جنبش ما هستیم به خاطر عدم محبوبیت داشت از صف نانوایی ها هم بنام خودش بهره برداری میکرد؟ حالا که مردم به موسوی و کروبی لبیک گفتند مثلا به خیال خودتون میخواهید سواستفاده کنید؟ شما برید تو همون صف نون بایستید لازم نیست برای 70 میلیون ایرانی تکلیف تعیین کنید جنبش نانوایی.
جمعه 20 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.