مرگ قاتل سریالی زنان ماهشهری در زندان

مرگ قاتل سریالی زنان ماهشهری در زندان

قاتل سریالی زنان ماهشهری که هفته گذشته به اتهام قتل چهار زن بازداشت شده بود، سه شنبه شب به علت نامعلومی در زندان جان باخت.

به گزارش خبرنگار ما، قتل سه زن در خرداد و تیرماه سال جاری، ماجرای قتل های سریالی زنان ماهشهری را به عنوان چندمین پرونده قتل سریالی طی سال های اخیر بر سر زبان ها انداخت. قربانی این جنایت ها زن های 20 تا 30ساله بودند که هر کدام برای انجام کاری از خانه خارج شده بودند اما هیچ وقت به خانه بازنگشتند و پس از چند روز از ناپدیدشدن شان، اجساد آنها در حاشیه شهر کشف شد.در حالی که پلیس از افزایش شمار قربانیان بیم داشت تیمی از کارآگاهان جنایی تهران رهسپار ماهشهر شدند. تجسس ها برای دستگیری قاتل سه ماه طول کشید تا اینکه ساعت 3 بامداد 10 شهریور مردی 34ساله به نام حکیم به عنوان مظنون دستگیر شد. او دو روز مهر سکوت بر لب هایش زد و به انکار ماجرا پرداخت اما سرانجام علاوه بر اقرار به کشتن سه زن، پرده از قتل دیگری نیز برداشت و در نهایت کشتن چهار زن را بر عهده گرفت. او گفت طعمه هایش را به عنوان مسافر سوار خودرو پرایدش می کرده است. در شرایطی که بازجویی های فنی از حکیم ادامه داشت و او صحنه جنایت ها را بازسازی کرده بود از ماهشهر خبر رسید وی سه شنبه شب در سلولش جان باخته است. یک منبع آگاه علت مرگ حکیم را سکته قلبی عنوان کرده است اما تاکنون علت اصلی مرگ وی اعلام نشده است.گزارش ها حاکی از آن است که قرار بود متهم از سوی روانپزشکان تحت معاینه قرار گیرد اما ساعتی قبل از انجام این آزمایش ها جان سپرد.

poriyaye_vali - قطر - دوحه
خدا لعنتش کنه...چرا بعضیا اینقدر حیوون صفتند...حوب دیگه ملت این جنایتا رو از بزرگاشون به ارث بردن ...وقتی دختر وپسر مردمو تو خیابونابه اون شکل کشتند وزدند عوام هم یاد میگیرن ادم کشتنو
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

jizjiz - ژاپن - یوکوهاما
تذکر  بازجوئئ فنی یعنی شکنجه
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

neda85 - ایران - تهران
به درک
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

had_birmingham - انگلستان - بیرمنگهام
مرد یا کشتنش؟
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

قانون جنگل - المان - کلن
اخ که شما چقدر ساده ای قاتل مرد یعنی چه این قتلها کار خودشون بوده بعد هم سر یکی را زیر اب کردن پرونده بسته شد به همین راحتی می گی نه پس ثابت کن. اینها حرامزاده ای هستند که مادرشان دو جین ازاین تخم حرام ها داره .من که دیگه به اینها اعتماد نمی کنم .
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

iran-azad - ایران - تهران
بیچاره حاضر شده زیر شکنجه بمیره ولی نیاد تو تلویزیون و اعتراف کنه ترانه موسوی کار اون بوده
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

manenarenji - المان - اسن
مرد به درک واصل شد.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

م ر - ایران - تهران
این قضیه قتل های ماهشهر خیلی در پرده ابهام فرو رفته یکهفته پیش اطلاع دادند قاتل را گرفتند سه چهار روز بعد گفتند قاتل فوت کرده . از اونطرف هم برادر قاتل با داد و بیداد تو آگاهی ماهشهر ادعا کرده برادرمن قاتل نیست بر اثر شکنجه این اعترافات را کرده . البته سه چهار روز هم هست که دوباره ماشینهای ممکو و منازل و ماهشهر را میگردند ولی بازم هیچی معلوم نیست و اگر اون قاتل بوده اینقدر بد کتکش زدند که گفتند در سلول سکته قلبی کرده و تا به بیمارستان پتروشیمی ممکو هم رساندن ولی میگن فوت شد . حالا بگردید آفتابه دزد را پیدا کنید .
شنبه 21 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.