اظهارات تاسف برانگیز منصور ارضی در شب احیا : ۱۰۰ نفر دختر و پسر را به استخری از مشروب برده اند و آنها به یکدیگر تجاوز کردند

اظهارات تاسف برانگیز منصور ارضی در شب احیا : 100 نفر دختر و پسر را به استخری از مشروب برده اند و آنها به یکدیگر تجاوز کردند

خبر آنلاین : منصور ارضی ادعا کرد 100 نفر دختر و پسر را به استخری از مشروب برده اند و پس از تجاوز آنها به یکدیگر و مصرف مواد مخدر به میان جمعیت آمده اند و زده اند و کشته اند.

به گزارش خبرآنلاین منصور ارضی ادامه داد: با ورود ماهواره به خانه ها شرایط به گونه ای شده است که ادعای تجاوز هم برای عده ای افتخار شده است.

وی از کسانی که در مراسم شب قدر در مسجد ارگ شرکت کرده بودند خواست تا برای پایان یافتن حوادث اخیر، مرگ عاملان اصلی جریانات مخالف را از خدا بخواهند.

منصور ارضی در مراسم شب نوزدهم در مسجد ارگ گفت: عامل اتفاق های اخیر این جوان های خام نیستند بلکه آنها رهبرانی داشته اند که قصد داشتند آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی را بریزند.

وی با شیخ الخوارج خواندن کروبی، تصریح کرد: همانطور که رهبری فرمودند رای دادن به هر یک از 4 نفر کاندیدای ریاست جمهوری برای رای دهنده مسئولیتی ندارد و نیازمند توبه نیست. 

katrina - اسکاتلتد - گاتسکو
چی گفته من نمی فهمم چرا؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

benyaminshafabakhsh - ایران - شیراز
این چرت و پرت ا دیگه چیه؟!
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

applejuice - کانادا - تورونتو
عجبا از این نوابغ پرورده دست ولایت وقیح...چطور به ذهن خودمون نرسید؟
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

juvel - نروژ - اسلو
خفه شو پیره سگ تو هم / حتمی البته ...ن و د...ره فا...شه خودت هم تو استخر بودند که خبره موثق داری.
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

iranesabz - هلند - هلند
این دیوانه از کدام طویله اورده اند.
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
منصور عرضی میخواست در جوانی ملا بشه و میره حوزه بهش میگن باید برای رفع خجالت چند بار با قدیمیها در حوزه هم خوابی کنه. وقتیکه رفت و بجای چند مرتبه لواط کار از کار میگذره و بارها و بارها عمل لواط را باهاش انجام میدن برمیگرده حوزه و میگه دستور انجام شده و صدها بار لواط کرده.ملا میگه برو تو دیگه کارت از ملایی گذشته و فقط باید مداح بشی .این مرتیکه برای همین است که از آقای کروبی خیلی ناراحت است و هر چرندی را با بیشرمی میگه.آخه مرتیکه 100 نفر اونم تو استخری پر از مشروب!!!!!!!!!!!!!!
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

رضا ایرانی - آمریکا - لس آنجلس
بابا اینهم مثل درست کردن خداشونه!!. فکر میکنه هر چی بزگتر باشه کسی شک به اصل قضیه نمیکنه. فکر میکنه با یه بطر مشروب که نمیشه به ۱۰۰ نفر تجاوز کرد پس بذار بگیم یه استخر!!!!. این یارو رو باید یه طویله بسازن از تهران تا مشهد!!! بندازنش توش تازه سرش از تهران میمونه بیرون دمش از مشهد!!!!!. تازه اونارو بگو که نشستن حرف این یارو رو گوش میکنن!!!!!
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

eli-tehran - هلند - نایمخن
....ه احمدی نژاد ....حاج اقا .....ش
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
مرتیکه بی شعور اینجوری که اسمش تجاوز نیست . خاک بر سر بی شعورش که هنوز معنی تجاوز رو نمیدونه. تجاوز یعنی سکس بااعمال زور ولی اینو که این بیسواد میگه یعنی اورجی منظور سکس هر کی هر کی. این کثافتهای تظام صد در صد به ژن خودشونم تجاوز می کنن و معنی دقیقشو نمی دونن واسه همین نسنجیده ور ور اضافی میکنن .
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

sina_6666 - ایران - تهران
این مزخرفات چیه این حیوون میگه !!!! احتمالا دیشب مادرشو خواب دیده تو اون استخر داشتند بهش تجاوز میکردند ... جو گیر شده واسه همه تعربف کرده !
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

masih - ایران - تهران
با عرعر ایشان آشناییم
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
عجب !!!! یک استخر پر از مشروب !!! اتفاقا این همون بلائی بود که سر .....ان جونت اوردند و تو حرامزاده به دنیا امدی ....
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

nasim irani - اتریش - وین
سلام به مسولین سایت... این مردک دیوانه دست کمی ازکله پوکی رهبرش ندارد.اینهابایدمثل هم باشند تابتوانندهم راتحمل کنند.این عوضی اگر دروغ نگوید که استخوان لیسی اش تعطیل می شود.مردک احمق یک استخرمشروب چندتاکامیون شیشه مشروب لازم دارد که تمامش دراختیار ارازل واوباش سپاه پاسداران وبسیجی های مزدور حرامزاده هست....لعنت ابدی بر دستگاه ولایت سازان وقیح ومرگ ابدی بر مزدوران ایران فروش ازهرجنسی!یادزندانیان دربندگرامی باد ویادرفته ها جاودان باد!
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

قانون جنگل - المان - کلن
بابا مردم اینها زده به سرشان تو دنیای دیگه ای زندگی می کنند.بابا یکی بزنه تو گوش این حرامزده شاید اون مغزه پوکش به کار بیافته اخه تا کی باید این چرت وپرتها شنید. ای خدا صبر هم اندازه ای داره. مردیکه بی شرف این شما هستید که با مشروب استخرو مواد همش تو بغل هم مثل کرم ....الله اکبر خدا بسته دیگه بیدار شو
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
اصلا معلوم شد این بابا چی گفت......؟؟؟؟. اشکال از خبر رسانی بود یا ای مردک نمیتونه زر بزنه.....؟؟؟
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

رفیق - روسیه - مسکو
امان از دست این حاج منفور طولی
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

green_irann - ایران - تهران
ای رهبر کودتا این اخرین پیام است. جنبش سبز ملت اماده قیام است........رهبری که قاتله ولایتش باطله.......تشنه خون ملت بسیجی بی غیرت........ما میگیم خر نمی خوایم پالون خر عوض میشه ما میگیم مرگ بر دیکتاتور دادستان عوض میشه...... چراغ صدا و سیما خاموش باید گردد بسیجی بی غیرت تا واجبی نخورده اعدام باید گردد.......نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران.......دیه ندای ایران دیه سراب اعرابی استقلال ازادی جمهوری ایرانی..........وای اگر منتظری حکم جهادم دهد........ وعده ایرانیها یاران دبستانی روز قدس روز میدان ازادی
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

LiliRose - کانادا - تورنتو
پس یعنی در اوین و کهریزک به 100 نفر تجاوز شده.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
دروغ هر چه بزرگتر، قبول کردنش راحت تر!
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
هههههههههه, وائ کلئ خندیدم..هر دفعه یه داستان تازه با دروغهائ شاخ و دم دار. ا خدا چه خلقت کردئ!
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

عاشق وطن - ایران - تهران
منصور ارضی هم بعله عجب وارده. چه چیزایی میدونه و دیده ! اینا دست هر چی فاسد و اشغال تو دنیاست از پشت بستن.دین براشون شده وسیله شیره مالیدن سر عوام که کم نیستن و بالا کشیدن ثروتشون. خلایق هر چه لایق.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

abidar_sena - ایران - سنندج
خفه شو کثافت ... مردم ایران رو به خاکو خون کشیدید چه . فرقئ داره شما در زندونا به پسرها هم تجاوز میکونید .
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

abidar_sena - ایران - سنندج
من خودم یکئ از قربانیان تجاوز هستم که پارسال در شهر سنندج به جرم بد حجابئ منو دستگیر کردن بعد از اینکه شکایت کردیم که به من تجاوز شوده پدرمو تهدید کردند که اگر دنبال شکایت برود اعدامش میکنند. نفرت دارم از اسلام و اخوند.ما کی از شر این آت و آشغال ها خلاص میشیم اخخخخخ تا کی ظلم تا کی ..............مرگ ونفرین بتو خامنه ای دیکتاتور. .
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

roya123 - ایران - ایران
مرتیکه زیادی ..خوری می کنی !!!
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

Mxm2 - انگلیس - منچستر
خدایا ما با عرعر کردنه اینها خجالت می کشیم چگونه بگویم ما ایرانی هستیم .
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

ali_esf - ایران - اصفهان
گور پدرت. باید به این اشغالا به جای باتوم و شیشه به وسیله تیر برق تجاوز کرد تا بفهمن این نظام خیلی مقدسه.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
من که نگرفتم از شقیقه چه به فلانجا ؟! صد نفر دختر و پسر استخر رو پر از مشروب کردن و پریدن توش با هم سکس کردن چه ربطی به انتخابات و اغتشاش داره که حالا سرانش باید دستگیر بشن ؟!!
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

vezveznazi - ایران - ایران
اشغال کثافت پیر سگ خفه شو
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
به به مستفیذ شدیم از بیانات این شاگرد برجسته مکتب اسلام...
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

گاگولی - مالزی - سایبر
لطفا آخرین عکسهای سکسیه خامنه ای رو به صورت شطرنجی شده در سایت قرار بدین که آبروی مقدسه آقا نره. با تشکر. از طرف یک طلبه قزوینی !
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

jahad - ایران - تهران
نگران نباشید منصور درزی سابقه گفتن این حرفهای کثیف را زیاد دارد - . ولی هیچکس او را --خمشان حساب نمیکنند
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

alisam - ایران - تهران
دوستان جدی نگیرید. این آقا انقدر روضه خونده موجی شده. یه احمق به تمام معناست
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
این اشغال فکر کنم هر شب به دختر و پسر خودش تجاوز میکنه .
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
...شعر زیادی نگو کثافت چرندگو.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

naslesookhteh - ایران - تهران
احمدی نژاد را. به نیویورک راه ندهید . همانطور که میدانید، احمدی نژاد برای شرکت در نشست سازمان ملل قرار است راهی شهر نیویورک شود. تنها کسی که مطابق قانون می تواند از سفر یک رئیس جمهور به نیویورک جلوگیری کند شهردار این شهر است. این کار سابقه تاریخی دارد.شهردار وقت نیویورک بود یاسر عرفات را باتهام تروریست بودن به این شهر راه نداد. اگر ایرانیان همت کرده و با ارسال ای میل از "بلومبرگ" شهردار کنونی نیویورک بخواهند احمدی نژاد را بعنوان یک کودتاچی که مردم ایران او را رئیس جمهور خود نمی دانند به این شهر راه ندهد واقعه زمان "جولیانی" می تواند تکرار شود. برای این کار باید یک متن انگلیسی مناسب تهیه کرده و سپس برای شهردار نیویورک ارسال گردد. دراین تومار باید به وضوح دلایل و ضرورت جلوگیری از ورود رئیس جمهور برآمده از یک کودتای خونین را توضیح داد به دفتر شهردار نیوریورک فرستاد. Mayor Michael R. Bloomberg. City Hall. New York, NY 10007. PHONE 311 (or 212-NEW-YORK outside NYC). FAX (212) 312-0700. E-MAIL:. https://www.nyc.gov/html/mail/html/mayor.html.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

wildpiony - هند - بمبیی
اینم احتمالا اونجا بوده بهش تجاوز شده مرتیکه ی خاک بر سر
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

wetraco - المان - اخن
خاک تو سرت منصور ارزی که قد خر نمیفهمی و انقدر احمق و نفهمی. انشاالله خودتو اون ارباب‌هات (علی‌ گدا - احمقی نژاد - سران کودتا - مجتبی‌ بوزینه و هر چی‌ طرفدار دارید) به درک واصل بشید و خیر و خوشی‌ نبیند. مرگ بر تو و احمقی نژاد
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

chkavak - ایران - تهران
مرتیکه تن لش بیناموس. کثافت مرده خوار انگل. فاشیست بی شرافت. کثافتها همگی مجسمه های وقاحت و بی شرمییند و در هرزه گوئی بی رقیبند. این مزدور مواجب بگیر که برای علی گدا چلاغدست قاتل در جرسومه های شرارت اسلامی عرعر میکنند روزی با دستان قدرتمند ملت ستمدیده ایران تکه تکه خواهد شد. آهای مرتیکه پفیوز بی ناموس ارضی به بارگاه ایزدی سوگند که خون فرزندان حرامزاده ات را نیز خواهیم ریخت. پیر خرفت دریوزه برو عرعر اسلامی سر کن یابو.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

anita14 - هلند - دهانهاخ
حتما دخترش برایش تعریف کرده احمق
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

kamand67 - ایران - تهران
منظورشون چیه از این حرفا ؟
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

bomb - اکراین - کیف
هه هه.منصور درضی هم ادم شده وچرت و پرت تلاوت میکنه.اخه اوشگول تورو چه به این حرف ها.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

shiva_v - ایران - شیراز
مگه مشروب مفته که برن تو استخرش.با اون دوستم موافقم که منصور ارضی میخواسته بره ملا بشه گفتن باید چند با به ملاهای قدیمی حوزه بدی رفته به همشون داده و اومده پیشه ملای ارشد گفته که دستورتون انجام شد به هممممممشون دادم ملای ارشد بهش میگه تو باید مداح بشی کارت از ملایی گذشته واسه همین اومد مداح شده و از کروبی هم به همین خاطر تنفر داره.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

irani bidar ast - هلند - اترخت
پیدا کنید پرتقال فروش را... مرگ بر خامنه ای و نوچه های مزدور و حرامزاده اش
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
ایشان در تصوراتشان از تجربیاتی که شخصا و یا به همراه همکاران دیگر خصوصا جناب هلالی کسب کرده اند نهایت استفاده را می برند. خودتان تصور کنید در یک استخر پر از شراب با صد نفر از جنس موافق و مخالف و هی به دیگران تجاوز کنید یا به شما تجاوز کنند (تجاوز نه رابطه) عجب بساطی می شود (چنین تخیلی فقط از چنین ام الفسادهایی سر میزند)، فقط اینکه آخرش مجبور باشید بروید در خیابان و آدم بکشید یک کم ضد حال است.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
تمام این مزخرفها مقدمه دستگیری موسوی و کروبی هست ولی زهی خیال باطل
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

مانیا - ایران - تهران
روانی بدبخت. میخواستم بگم این ترحم برانگیزه خودم حالم بهم خورد.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
........! افکار کثیفتو نتونستی تو اون جمجمه پوکت نگه داری! به این میگن فانتزی سکسی ولی اینطور که معلومه از نوع مخرب و انحرافی...هر روز یه چیز جدیدی اینجا می خونم که انگشت به دهن می مونم!!!
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

jamsil - کره - سئول
هوا دارد سرش .
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
کی شما احمق ها می فهمید غریزه ادم ها وسیله و ابزار شما نیست که حسابی به اسم دین ازش پول در بیارید. عرضه دارید بسیجی های تحریک شدهتون رو افسار کنید که حرمت بچه های بی گناه رو با دست بسته لکه دار نکنن. تو یکی خفه که حالم از هر چی مداح اهل جهنم به هم می خوره.شماها رو نباید کشت باید زنده نگه داشت ولی قدرت حرف زدن رو ازتون گرفت. شما مداح ها تنفرانگیز ترین محصولات خامنه ای هستید.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

reza1981 - المان - هانور
تو برو عر عر کن حاجی...خون خودتو کثیف نکن...
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
پایه این دین و این حکومت فقط زیر کمر است.تمامی این حکومت یا صحبت از 72 ... در بهشت است یا تجاور در زندانها و غیره.یاید ریشه این دین و این حکومت را اتش زد.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

هوای آزاد - ایران - ایران
یکی نست بگه آخه ابله شب قدر جای این اراجیفه؟ خجالت نکشیده اینارو گفته؟ اینا برای رسیدن به هدفشون هرچیزی رو قربانی می کنند اعتقاد کیلو چنده
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

coolboy - ایران - ایران
حاجی اینقدر چوب تو ... نکنین. یکیتون که یه کمی مرده (البته با احتمال 0.5%) بیاد بگه غلط کردیم ..خوردیم و.... کوس رسواییتون عالمو ورداشته. خجالت بکشین . تا سوراخ موشا رو گل نگرفتن یه فکری بکنین که داره دیر میشه . این تو بمیری از اوناش نیست حاج آقایون مداح وروضه خون . علم وا حسینا ووا شریعتا و ... خیلی وقته به خاطر فریاد های چوپان دروغگو دیگه اگه هم بالا بره کسی اهمیت نمی ده. البیته هر چند از روز روشن واضح تره که شما اولین کسایی هستین که رنگ عوض میکنین و کی بود کی بود من نبودم ....................................
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
خودش هم نفهمید چه چرت و پرتی گفت.....
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

hossein1111 - امارات - دبی
عقده های درونیش و آرزوهاش و خوابای دلچسب شبش رو به جوونای مردم نسبت میده !! ‌مردک مریض جنسی هیز بی شرف بی سواد !!!!. من اینجور آدما رو خیلی خیلی خوب میشناسم !!!
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

dokhtare chupun - انگلیس - لندن
سلام به همگی. راستش هر چی خواندم منظورشو نفهمیدم!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

kaveam - ایران - تهران
درمخالفت بارژیم اسهالی و دولت کودتا در راهپیمایی روزجمعه اخر رمضان 27/6/88 (روز قدس) با نمادهای سبز و شعار مرگ بر دیکتاتور و . حضور گسترده خواهیم داشت.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

masih - ایران - تهران
اگه تو اسعرق سگی لیتری 8000تومنی هم بریزید جور در نمیاد اونم استخری که 100 نفر توش شنا کنند.الکل پدر یارورو درمیاره.کاش راجع به نوع مشروب صحبت میکردند ماهم مطلع میشدیم.اینا خاصیت مواد مخدر مخی حاجی زده تو کار شیشه.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

mehr47 - ایران - تهران
آقا راست میگه طفلک . تو ذاتش دروغ نیست. شاهد هم داره. مادر و خواهرش بودند اونجا. ناراحت شده چرا زنش و دخترشو نبردن نگو اونها هم بودند اما تو قسمت کم عمق!!
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

3.pehr - ایران - ایران
اقا منم از این استخرا می خوام
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

seiied - ایران - یزد
مرگ برتو عامل استکبار مرگ بر تو داروغه تهران مرگ بر تو سلاخ بزرگ خامنه ای
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
هیچ جای تعجبی نداره حرفای ارضی...اگه غیر از این میگفت عجیب بود. اینا جیره خورای سید علی هستند وتوکارشونم خیلی حرفه ای هستند. ارضی یکی از ماهرترینها در به گریه انداختن مردمی هست که نسبت به اوضاع واحوال کنونی کشور بی تفاوتند وبعد از 1400سال برای حضرت علی گریه میکنند..وای که تن علی ابن ابیطالب تو قبر میلرزه وقتی ببینه سید علی حرف از حق وحقیقت میزنه وبه همین خاطر هم سید علی بهش گفته تو مخ مردم رو به کار بکیر من واحمدی هم کارمونو میکنیم
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

reza1981 - المان - هانور
هرچی‌ فکر می‌کردم این بابا استخر مشروب رو از کجاش در اورده به نتیجه‌ای نرسیدم تا اینکه فهمیدم اینها نتیجه رویا پردازی‌های خودش هست...این بابا یا آرزوی این کارهارو داره یا این کاره است...التماس دعا حاجی
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

niyusha - امریکا - امریکا لوسانجلس
چی میگه بجز چرت و پرت کثافت تو دیگه بشین سر جات
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

665+1 - امریکا - جهت
تو که خودت عرق خوری یادته تو سپاه مشترک سربازت بودم عرق تو کیسه برات میاوردم 70 تومنش رو هم نمیدادی پدر سگ حروم خور یادته ادرس دنبلان میگرفتی...سرباز وظیفه خ .ن تهران 1370 یادت اومد...
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

neda85 - ایران - تهران
این خرفت کفتار عجب دری وریهایی میگه
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

ashoor - ایران - تهران
اینها تمام فکر و ذکرشون همین موضوعات زیر شکمی است اونم از بس که مفت خور و بی قید و تن لش هستند .
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

قلدر - ایران - تهران
من از منظور این آقا متوجه شدم که 100 نفر خود زندانیا به زندانیای دیگر تجاوز کردند این که عیبی نداره زندانیا هم یه حالی کردند
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

Peyman101 - بلژیک - گنت
خفه پوفیوزه نامرد.
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

sobhanjan - امارات - ابوظبی
من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم همچو منصور خریدار سر دار شدم
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

آرسام - ایران - تهران
اب بابا میگن جوانها قرص میخورن اینها اصلا از قرص هم گذشتند بخدا اینها بیمار روانی هستند نمیدانندچی میگنن خدا عاقبت مارا ختم به خیر کنه با این رهبران دیوانه ما
جمعه 20 شهریور 1388

shekvegar - ایران - تهران
هر خبری بدون منبع موثق بی اعتباره . ولی قبل از موثق بودن خبر باید از معتبر بودن راوی حصول اطمینان کرد . ولی صرف نظر از اینها قبل از اعتبار راوی باید او را از حیث محترم بودن مورد کنکاش قرار داد . آیا براستی یک (مداح وابسته به دستگاه رژیم) در نظر اهل اندیشه محترم هست که بخواهد اساسا شخیص و معتبر باشد ؟! ولی اینو هم اضافه کنم که شما به خودتون نگاه نکنید که مثل آب خوردن به این بابا فحش میدید واقعا تو جامعه ایران یه عده ای هستند که این اراجیف امثال منصور ارضیو باور میکنند ! خسته ام اما امیدوار...
جمعه 20 شهریور 1388

sepideh sepid - انگلستان - لندن
پیر کفتار خرفت خودشم نمیدونه چه اراجیفی میگه...مردک روانی.
جمعه 20 شهریور 1388

ariatabar - ایران - کرمانشاه
یک استخر شراب را از کجا آوردن استخر کجا بوده
جمعه 20 شهریور 1388

بابک - ایران - سبزوار
دیوانه کثیف
شنبه 21 شهریور 1388

+1
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.