انگلیس: ویزا نمی‌دهیم چون کارمند نداریم

انگلیس: ویزا نمی‌دهیم چون کارمند نداریم

سخنگوی وزات خارجه انگلیس گفت قطع صدور ویزا به شهروندان ایرانی ، به علت کمبود پرسنل سفارتخانه این کشور در تهران است.

در پی عدم صدور ویزا به شهروندان ایرانی توسط سفارت انگلیس در تهران ، سخنگوی وزارت خارجه انگلیس با تایید این خبر اعلام کرد :‌ این امر موضوعی سیاسی نبوده و فقط به خاطر کمبود پرسنل و کارمندان سفارتخانه است که چنین شده است.

این سخنگو در گفت و گو با بی بی سی تصریح کرد :‌از انجایی که متقاضیان زیادی در ایران خواستار دریافت ویزا هستند و در عین حال دو تن از دیپلماتهای سفارت ما در تهران اخراج شده و همین طور تعدادی از کارکنان بومی نیز اجازه بازگشت به کار را ندارند ، لذا سفارتخانه قادر به ارائه خدمات مربوط به ویزا به شهروندان ایرانی نیست .

وی در ادامه خاطرنشان شد : به همین علت متقاضیان دریافت ویزای کوتاه مدت می توانند به ابوظبی مراجعه کرده و در خواست خود را مطرح کنند .

خاطرنشان می شود سفارت انگلیس د رتهران از چندی قبل صدور ویزا را قطع کرده است و متقاضیان ایرانی می بایست برای دریافت ویزای کوتاه مدت به ابوظبی بروند.

mehrab_alborzi - ایران - تهران
این وسط دودش تو چشم ملت و پولش تو جیب امارات میره .
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

nahiliتهران - ایران - تهران
هر چند به ضرره هم میهنان عزیزمان است ولی بهترین کار رو دارن انجام می دهند . این آخوندها باید بفهمند که دنیا از دستشان به ستوه آمده است .
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

ADNAN ŞENSES - امریکا - فولرتون کالیفرنیا
فقط متاسفم .
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

بینوایان - ایران - تهران
چه فاجعه ای !
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

امین آلمان فرانکفورت - آلمان - فرانکفورت
احمدی نژاد را. به نیویورک راه ندهید. با سلام خدمت دوستان iranianuk. و باسپاس از اطلاع رسانی بموقع و درست شما. همانطور که میدانید، احمدی نژاد برای شرکت در نشست سازمان ملل قرار است راهی شهر نیویورک شود. تنها کسی که مطابق قانون می تواند از سفر یک رئیس جمهور به نیویورک جلوگیری کند شهردار این شهر است. این کار سابقه تاریخی دارد. زمانی که "جولیانی" شهردار وقت نیویورک بود یاسر عرفات را باتهام تروریست بودن به این شهر راه نداد. بنابراین فکر می کنم اگر ایرانیان همت کرده و در یک کارزار وسیع، با ارسال ای میل از "بلومبرگ" شهردار کنونی نیویورک بخواهند احمدی نژاد را بعنوان یک کودتاچی که مردم ایران او را رئیس جمهور خود نمی دانند به این شهر راه ندهد واقعه زمان "جولیانی" می تواند تکرار شود. برای این کار باید یک متن انگلیسی مناسب تهیه کرده و بصورت تومار امضا و تائید شود و سپس برای شهردار نیویورک ارسال گردد. دراین تومار باید به وضوح دلایل و ضرورت جلوگیری از ورود رئیس جمهور برآمده از یک کودتای خونین را توضیح داد و آن را به دفتر شهردار نیوریورک فرستاد. این متن از اینترنت است و نوسینده کسی دیگر
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

Alireza88 - ایران - تهران
دوستان گرامی در روز قدس با توجه به وجود انبوه خبرنگاران خارجی امکان برخورد برای آنها وجود ندارد و این تنها فرصت برای نهضت سبز ماست که مشارکت میلیونی داشته باشیم و گرنه سالها باید بنشینیم و برای فرصت از دست رفته افسوس بخوریم. لطفاْ اطلاع رسانی کنید.
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

Ezhaq - ایران - تهران
امین آلمان فرانکفورت - آلمان - فرانکفورت. با شما موافق زنده باد شما
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
اگه راست میگن بطریق دیگری با این حکومت ناسازگاری کنند / اینجوری فقط ملت ایرانه که تو دردسر میوفته.....
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
هر چی میشه دودش به چشم مردم بیچاره میره اخوندا و سردمدارا با ویزای سرمایه گذاری همه جای دنیا میرن .
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
دوست عزیز:. Alireza88 - ایران - تهران . دوستان گرامی در روز قدس با توجه به وجود انبوه خبرنگاران خارجی امکان برخورد برای آنها وجود ندارد و این تنها فرصت برای نهضت سبز ماست که مشارکت میلیونی داشته باشیم و گرنه سالها باید بنشینیم و برای فرصت از دست رفته افسوس بخوریم. لطفاْ اطلاع رسانی کنید. ............................................................................................ کاملا حق با تو هست و گول حرف افرادی رو که میکن با این کار به برای رژیم خوراک تبلیغاتی درست میشه رو نخوریم. اینها اگر بتونن روز قدس رو هم کنسل میکنن اما فکر نکنم این کار رو انجام بدنو بهترین موقعیت برای لگد مال کردن ته مانده آبروی نداشته این آشغالها روز قدس هست
پنج‌شنبه 19 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.