هشدار سازمان مجاهدین انقلاب به صادق لاریجانی

هشدار سازمان مجاهدین انقلاب به صادق لاریجانی

سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی در ایران در نامه ای سرگشاده به رئیس جدید قوه قضائیه این کشور نسبت به سکوت در مقابل برخوردهای "غیرقانونی" و "تحریک آمیز" با مخالفان دولت هشدار داده است.

در این نامه که روز سه شنبه ۱۷ شهریور (۸ سپتامبر) خطاب به صادق لاریجانی منتشر شده، با اشاره به بازداشت ۲۸ ساعته عاطفه امام، دختر جواد امام (عضو بازداشت شده سازمان مجاهدین انقلاب) و برخوردهایی که با او صورت گرفته، آمده است: "بر ما دقیقا روشن نیست که هدف از این اقدامات شرارت بار و مشکوک چیست. آیا این اقدام در کنار دیگر اقدامات و اظهارات غیرقانونی و تحریک آمیز... پیامی به شما است که "این مملکت بنا نیست تغییر کند و اصلاح شود"؟ اگر چنین باشد و شما نیز در عزم خود مبنی بر سامان دادن به این مخروبه صادق باشید، آنگاه سکوت شما در آغاز کار در برابر جنایاتی از این دست، فرجام کار شما را از هم اکنون رقم خواهد زد".

در ادامه نامه سازمان مجاهدین انقلاب به آقای لاریجانی آمده است: "آیت الله شاهرودی نیز همین راه را رفتند و در نهایت چنان شد که در کوی دانشگاه جوانان مردم را از بالای ساختمان به بیرون پرتاب کردند و چشمشان را از حدقه در آوردند و زشت ترین و کثیف ترین جنایات در بازداشتگاه هایی نظیر کهریزک رخ داد و ایشان یا خبر نداشتند و یا می دانستند و مجبور به سکوت بودند".

سازمان مجاهدین انقلاب در مورد انگیزه بازداشت عاطفه امام نوشته است که این اقدام یا با هدف تحت فشار قرار دادن جواد امام برای اعتراف به "گناهان ناکرده" در دادگاه بوده است و یا با هدف ارسال این پیام به فعالان سیاسی که "در صورت ادامه انتقاد و اعتراض مسالمت آمیز علیه آقای احمدی نژاد و نحوه انتخاب او، علاوه بر زندان و آزار و تعذیب، چنین خطراتی در انتظار آنها خواهد بود و خانواده ها و نوامیس آنان نیز دیگر امنیت نخواهند داشت".

این سازمان از آقای لاریجانی خواسته که اگر در خود توان مقابله با این گونه اقدامات را نمی بیند، از ریاست قوه قضائیه کناره گیری کند.

masih - ایران - تهران
قیافه رو ببین تا ته قضیه برو .فکر کنم ابو موسی اشعری همین شکلی بوده. ضمنا فارسی را پاس بدارید( قوهء غذائیه نه قضائیه)
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

dannni - سوئد - استکهلم
منو یاد فیلم مارمولک میندازه
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

شب قطبی - امارات - دبی
تذکر..هشدار...محکوم....تا کی آخه؟این همه تذکر آخرش که چی؟از قدیم گفتن باید بال سر قبری فاتحه خوند که مرده ایی توش باشه.حالا شده حکایت امروز ایران...این تذکرها بی فایدن باید فکر اساسی تر بکنند.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
مشخص نود از پیش با هماهنگی مقام معظم انتزی (علی شیره ) و خود این مرتیکه منگل رىیس قوه جنایتکاران برای نشان دادن چنگالشان بطرف ناموس ملت چنانچه سکوت نکنند برنامه ریزی کردن و نامه را هم سازمان مجاهدین انقلاب بسیار روشن در جواب به منگل خان نوشتن تا بدانند که ملت هم فقط منتظر اشاره ای از جانب رهبران موج سبز هستند تا با یک حمله انتقام تمام جنایات و تجاوزات و دزدیها و سرنگونی رژیم هستند.ایرانیان داهل کشور از داخل و خارج از کشور کار مزدوران که همگی شناخته شده هستند را یکسره خواهیم کرد.بدبختها اگر زیر زمین هم بروید پیدایتان میکنیم و انتقام خونها و تجاوزات را میگیریم.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
تا زمانیکه حتی یک آخوند بر مسند کار باشد این مملکت قابل اصلاح شدن نیست!. استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

‎Hitman - ایران - بجد
سلام . اگه ادرس فیلتر نشده ای هست بدید ممنون
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
جناب فضول میرزاـ با نظر شما موافقم...سیستم باید کاملا عوض بشه ... اخوندا باید برگردن سر کار سابقشون. روضه خونی وقران سر قبر خوندن...اینا رو چشون به حکومت وحکومت داری...اخوند جماعت گدا صفته کاریشم نمیشه کرد شالودش با گدایی ومفت خوری ساخته شده...ادم مفت خور کی میتونه کشورو به سمت جلو حرکت بده
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

zananeh - دانمارک - اهوس
این بابا تازه اومده. حالا کووووووووو تا همه ی جنایات رو کامل کنه. خوب کمی صبر لازمه دیگه.که اونهم شما ندارید.
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
اخوند خوب.....اخوند مرده
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

33pooles - المان - دورتموند
اینها وقتی اخوند میشند اینطور بد ترکیب و زشت و بی ناموس و ...... میشند یاقبل از اخوند شدن
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

mehrab_alborzi - ایران - تهران
حالا تذکر دادی که چی ؟ اولا کی به حرفت گوش میکنه ثانیا همتون از یک قماش هستید .
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

movafeg - ایران - زوریخ
صد رحمت به پت ومت !!
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
عکس فوق متعلق به فردی به نام صادق لاریجانیست که به دلیل اختلال حواس از منزل.......
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

paradisemail - ایران - کرمان
پدرزن لاریجانی(ایت الله وحید خراسانی)قبلا به این اقا گقته بود اگه می خواهی اخرتت رو از دست بدی رییس قوه قضاییه بشو این اقا با قبول این مسپولیت اعلام کرد که اخرتش رو نمی خواهد
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

jakjak - آمریکا - ماساچوست
لاریجانی =--- پس از .... . مقایسه کنید عکس کثیف لاریجانی را به مشابه بالا . نظرتان یادتان نرود . لاریروبان مقیم ماساچوست
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

bat bati - ایران - تبریز
برادران لاریجانی جزو منفورترین افراد تاریخ ایران خواهند بود
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

ایران برای ایرانی - ایران - مشهد
‎Hitman - ایران - بجد. دوست عزیز این سایت فیلتر شکن به روز داره و امید وارم بتونی ازش استفاده در زمینه آگاهی بیشتر برای نابودی رژیم بکنی. https://benapart100.blogfa.com/
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
تا امروز که قدم مثبتی از این بزرگوار ندیدیم.اگر تا چند روز دیگر هم به همین منوال بگذرد انوقت جا دارد که بگوییم ..سگ زرد برادر شغال است.
جمعه 20 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.