دفتر مهدی کروبی پلمپ شد

دفتر مهدی کروبی پلمپ شد

ماموران همچنین افرادی را که برای ملاقات با آقای کروبی به دفتر ایشان آمده بودند را به همراه شخص دبیرکل به خارج از ساختمان هدایت کردند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، دفتر مهدی کروبی به حکم دادستانی تهران پلمپ شد. اسماعیل گرامی مقدم، سخنگوی حزب اعتماد ملی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا ضمن اعلام مطلب فوق گفت: حوالی ساعت 15 تعدادی از ماموران با حکم دادستان محترم تهران با مراجعه به دفتر آقای کروبی واقع در جمشیدیه تهران ضمن بازرسی محل کار ایشان مبادرت به جمع آوری اسناد و مدارک موجود و نیز CD،رایانه و فیلم کردند.

وی افزود: ماموران همچنین افرادی را که برای ملاقات با آقای کروبی به دفتر ایشان آمده بودند را به همراه شخص دبیر کل به خارج از ساختمان هدایت کردند.

سخنگوی اعتماد ملی همچنین از بازداشت سردبیر سایت اعتماد ملی خبر داد.

منبع:

-  mowjcamp.org
- سحام نیوز

sam1 - انگلیس - لندن
خب اینجارو هم پلمپ کردن..... بعدش چی... ایا می تونن پا و دست و دهان مردم رو هم ببندن....اگه پای زوره مردم زورشون بیشتره... اینا همش نشونه ترسشونه.......و ترس= مرگ ... ما پیروزیم....یا حق
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

Peyman101 - بلژیک - گنت
غلط کردن حرامزاده ها.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
بد بختای ترسو اونجاروو پلمپ کردین با 70 میلیون میخواین چیکار کنین ؟
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

امین آلمان فرانکفورت - آلمان - فرانکفورت
با سلام. این نشانه دیکتاتوری است- این نشانه کودتااست. درود بر ایران
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

mazear - اینگیس - لیدز
تا چند وقته دیگه سرش هم زیره اب می کنند
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

shekvegar - ایران - تهران
این حرومزاده ها دارن ترتیب محاکمه موسوی و کروبیو میدن . میخوان بعدا اعلام کنند که ما تو دفاتر اینا اسناد و مدارکی دال بر براندازی نظام ژیدا کردیم .
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

vandidad.iran - ایران - کرمانشاه
بی شرفا میخوان اسناد تجاوز رو از بین ببرن ((جمع آوری اسناد و مدارک موجود و نیز CD،رایانه و فیلم و . .)). سید علی پینوشه/ / ایران شیلی نمیشه
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
قربون قانون جنگل . بچه ها کروبی رو تنها نگذاریم از هر طریقی باید حمایتش کنیم...مموتی خر است گاو من است
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
بدبختهای کودتاچی این کارهای ابلهانه میخهاییست به تابوتتان و به قول دوستی ما می خواستیم کاری کنیم میر حسین رئیس جمهور بشه .ولی کاری کردید که شد رهبر . اینطوری برای ما هم بهتره و وقتی کروبی و میر حسین هم امنیت ندارند بیشتر حس می کنیم که از خودمون هستند.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
کجاست اون خمینی گور به گور شده که در اوایل انقلاب می گفت که حتا گروه های چپ و کمونیست ها هم حق آزادی بیان و روزنامه دارند.امروزه می بینیم که همه چیز تک حزبی شده و حتا به خودشان نیز رحم نمی کنند و دفتر روزنامه ی یک آخوند مانند خودشان را می بندند. این کودتای اخیر یک دستاویزی بود که طرفداران اصلاحات را از صحنه بیرون رانند و فقط خودشان باشند.با اینکه کروبی و میرحسین هم از طرف خود ولایتک وقیح و شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند اما تاب وجود آنان رو هم نداشتند.این بود انقلاب و دموکراسی خمینی!!
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
این کروبی داره عقیده و احساس منو به اخوندها عوض میکنه. من همیشه عقیده داشتم که تنها چیز خوب در مورد اخوندها جدشون هست ولی این کروبی چیز دیگری هست. روز قبل از انقلاب تقلبی نژاد و شاهزاده مجتبی را تهدید کرد که اگر تقلب کنید من ول کن قضیه نیستم و هنوز هم سر حرفش مونده. زنده باد کروبی اخوند یا ادم.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

javidshah - ایتالیا - رم
مرگ بر هرگونه حکومت دینی و مذهبی. مرگ براخوند. مرگ بر دین و مذهب از هر نوع. زنده باد ازادی. خامنه ای کثافت عمر ننگینت رو به پایان است. ننگ و مرگ بر تو و امثال تو
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
خوب با این کار ملت را مجبور به اقدام بعدی کردن.ایمان دارم که ملت غیور ایران اگر از هر چیزی بگذرند در دفاغ از ناموس و جناینهایکه بدستور خامنه ای و مزدوران انجام شده نمیگذرند.در این مرحله حساس تمام ایرانیان وطنپرست و غیرتمند از جا برخاسته و بیش از این منتظر فتوای آیب الله های مفتخور و حمایت ملاها نمیمانیم و از آقایان کروبی و صانحی و منتظری و موسوی و......که همگی از مدافعان ملت بودنند با اتحاد ملی و همبستگی و انسجام درس نهایی که ریشه کن کردن رژیم اسهال ملا گدا ایی(ان)منفور است کار را تمام میکنیم و ریشه رژیم و مزدوران جنایتکار دزد بیناموس و ... کنده و برگ زرین دیگری از شهامتها و ناموسپرستی و وطنپرستی به تاریخ ایران و ایرانیان با اقوام مختلف ثبت خواهیم کرد.به جهانیان ثابت میکنیم ایرانی باغیرت سر تعظیم در برابر حکومتهای ظالم و دیکتاتور هر چند بنام دین هم که باشد پاىین نخواهد آورد.مرگ یر خامنه ای و مزدوران .(ایرانی باغیرت وقت حمله و دفاع از کشور و ناموس ملت رسیده)
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
احمقی بی شرف و ناموس خودش میگفت هیچ نیروئی نمیتواند اندیشه رو سرکوب کنه ولی اینقدر دروغ و تزویر و تظاهر در این سیستم وجود داره که بالاخره با طناب خودشان به چاه خواهند افتاد و ملت ایران بزودی پیروز خواهد شد.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

bahareiran - ایران - ایران
مرگ ونفرین بتو خامنه ای دیکتاتور
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

bij - المان - المان
Hoja Verde گرام، حکومت اسلامی هیچ سنخیتی با دموکراسی ندارد! مسلمان فقط در یک سیستم غیرمکتبیست که ادعای دموکرات بودن را میتواند داشته باشد! خمینی یک دروغگو و در وهله اول یک جنایتکار بود. ما اینبار به هیچ عنوان حتی به بهانه رفتن شاه یا شیخ علی سیاستگذاری را به مکتبیون نخواهیم سپرد! ازادگان (اعم از مذهبی و غیرمذهبی) ناجی وطنمان ایرانند که در ان حقوق بشر برای همه بلا استثنا تضمین شده است! به امید پیروزی جنبش سبز! با احترام!
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

great dariush - ایران - تهران
دوستان روز قدس یادتون نره. ما مردم آزاده ایران می تونیم با شرکتمون تو این مراسم روز قدس رو به روزی فراموش ناشدنی برای همه و بویژه ملایان بدل کنیم . به جای مرگ بر اسراییل=مرگ بر سوریه. به جای مرگ برآمریکا=مرگ بر روسیه
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

atena10 - ایران - تهران
خدا رو شکر اگر خودشون به جون هم بیفتند بهتر از کشته و شهید شدن جوونامونه
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
کروبی فکر میکنه با جار و جنجال کردن و همچنین ضعفهای نظام رو بر ملا کردن میتونه آبروی از دست رفته اشو که در مناظره با احمدینژاد رفت دوباره برگردونه.کروبی بر خلاف میرحسین موسوی پشتوانه مردمی محکمی در داخل ایران ندارد. هنوز او در توهم هفت میلیون رای هست که چهار سال پیش به آورده بود مونده.تا حالا که هرچی دلش خواست بگه که گفت اما از این به بعد شرایط فرق خواهد کرد.شیوه مبارزاتی میرحسین بسیار کارآمدتر از شیوه کروبی میباشد.با این همه داد و قالی که کرد چه چیزی بدست آورده؟فقط اسمش هر روز بر زبانها میاد همین..کروبی نتونسته که بر افکار عمومی داخلی ایران تاثیر چندانی بگذاره.فقط داره سعی میکنه که اسمی از او هم در مبارزات باشه همین....در شرایط فعلی فقط میر حسین داره خوب میره جلو.......زنده باد جنبش سبز به رهبری میرحسین.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

sahel2009 - سوید - مالمو
پیره مرده پا لب گوری....
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

نازی -تهران - ایران - تهران
دوستان نمیدانم این خبر چقدر صحت داره اما گفتند پسر خزعلی این مطلبو گفته که نام فامیل قبل احمدی نژاد سورچران بوده واز سمنان یک طایفه ای که یهودی بودند وتعغییر دین دادند واگر این مطلب درست باشد پس اینکه میگویند احمدی نژاد قصد بر اندازی اسلام رادارد شاید درست باشد
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
Hoja Verde - ایران - تهران . کجاست اون خمینی گور به گور شده که در اوایل انقلاب می گفت که حتا گروه های چپ و کمونیست ها هم حق آزادی بیان و روزنامه دارند . ////////////هزیان بوده جدی نگیرید...
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

tootoo - ایران - شیراز
بی شرفا.ای خدا چی میشد اینا دسته جمعی به آنفولانزای خوکی گرفتار میشدند ما راحت می شدیم
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

قلدر - ایران - تهران
آقایان و خانم ها اگر موسوی و کروبی رو خواستن محاکمه و دستگیر کنن باید هر روز بریزیم تو خیابونا یا الان یا هیچ وقت.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

koorosh kabir - فنلاند - اولو
احمقیه کوچولو فکر کردی با این کارها مردم میترسن عمر این نظام کثیف و اسهالی تموم شده .
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

basijy_rahbar - ایران - تهران
موسوی که هیچ غ....نکرد البته ما اولش هم این بهانه بود دوباره باید خودمان(مردم)دست بکار شویم..مرگ بر رژیم ک...اسلامی دیکتاتور
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

dannni - سوئد - استکهلم
بهشتی معاون موسوی دستگیر شود
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
bij - المان - المان. کاملن درست می فرمایید دوست گرامی.منظور منم همین بود.موفق باشید به امید پیروزی جنبش سبز.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

Alireza88 - ایران - تهران
درود بر یل دلاور لرستان و شیخ اصلاحات آقای کروبی. --دوستان گرامی در روز قدس با توجه به وجود انبوه خبرنگاران خارجی امکان برخورد برای آنها وجود ندارد و این تنها فرصت برای نهضت سبز ماست که مشارکت میلیونی داشته باشیم و گرنه سالها باید بنشینیم و برای فرصت از دست رفته افسوس بخوریم. لطفاْ اطلاع رسانی کنید.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.