اعتراف یک مربی لیگ برتری به سرقت از کیف سرپرست باشگاه

اعتراف یک مربی لیگ برتری به سرقت از کیف سرپرست باشگاه

پس از آن که خبر سرقت دو میلیونی از کیف سرپرست یکی از باشگاههای لیگ برتری در اردوی شبانه روزی این تیم در یکی از شهرهای ایران در یک محفل خصوصی منتشر شد، صبح دیروز سرپرست مذکور اعلام کرد پس از بررسیهای لازم مشخص شد مربی گلر تیم آن مبلغ را به سرقت برده و خود به این موضوع اعتراف کرده است.

به گزارش خبرگزاری انتخاب، سرپرست مذکور که دوست ندارد نامی از او برده شود درباره اتفاقی که برای وی به وقوع پیوسته به یکی از نزدیکانش اعلام می کند شب قبل از بازی مبلغ 8 میلیون تومان برای مخارج جاری تیم به همراه داشتم، پس از آن که بازیکنان تیم شام خوردند و به دستور کادر فنی به اتاقهای خود رفتند من به اتفاق یکی از اعضای هیأت مدیره باشگاه و مربی دروازه بانهای باشگاه برای استراحت به اتاق خود رفتیم.

وی در ادامه شرح ماجرا به دوست صمیمی اش می گوید؛ صبح که از خواب برخاستم برای صرف صبحانه به رستوران رفتیم که پس از آن برای تسویه حساب به پذیرش هتل مراجعه کردم که صندوقدار هتل فاکتور پرداختی را به من ارائه کرد که من آن موقع متوجه شدم از 8 میلیونی که در کیفم بوده تنها 6 میلیون وجود دارد و 2 میلیون تومان به سرقت رفته است.

با مشخص شدن ماجرای سرقت پول، سرپرست مذکور به تکاپو می افتد تا متوجه شود چه اتفاقی برای پولهایش روی داده، اما تلاش وی حاصلی دربرندارد، زیرا در اتاقی که وی اقامت داشته بود هیچ پولی پیدا نشد، از این رو مدیر هتل پیشنهاد می دهد با نیروی انتظامی تماس بگیرند، اما عضو هیأت مدیره باشگاه مدعی می شود کمی تأمل کنند تا سرپرست مالباخته با مرور عملکرد خود شاید متوجه شود چه بلایی بر سر مبلغ ناپدید شده اش آمده است.

تلاش و تکاپو برای پیدا شدن مبلغ مفقوده بی نتیجه ماند، اما کسی موضوع سرقت را به پلیس اعلام نکرد، زیرا مدیرعامل باشگاه زمانی که از ماجرا باخبر شد به سرپرست تیم خود اعلام کرد که خود شخصاً این مبلغ را پرداخت خواهد کرد و وی بنا به مصلحت این موضوع را دنبال نکند، زیرا امکان دارد این مسأله از سوی یکی از عوامل باشگاه صورت گرفته باشد.

آقای سرپرست که مصر بود هرطور شده عامل اصلی این ماجرا را پیدا کند دو هم اتاقی خود را به اتاقی دیگر دعوت می کند و آنها را به شکایت تهدید می کند و مدعی می شود اگر کسی اعتراف نکند بدون تردید به پلیس زنگ خواهد زد، تهدید جناب سرپرست باعث می شود عضو هیأت مدیره دستهای خود را بالای سر ببرد و اعلام کند من حاضرم شما و پلیس مرا بازرسی بدنی(! ) کنید تا مشخص شود هیچ پولی در اختیار ندارم من از شهر خودمان که بیرون آمدم 200 هزار تومان پول همراه داشتم که حالا هم تمام پول من آن 200 هزار تومان است.

اما مربی دروازه بانها که هوا را پس می بیند لب به اعتراف باز می کند که من تحت تأثیر شیطان قرار گرفتم و مرتکب چنین کاری شدم خواهش می کنم مرا به پلیس تحویل ندهید حاضرم هر جریمه ای که در نظر دارید بپردازم، اما آبرویم را نبرید!

با مشخص شدن نتایج بررسیهای سرپرست و عضو هیأت مدیره که عامل سرقت از کیف سرپرست، مربی دروازه بانها بوده، نکته جالب توجه اینجاست که مدیرعامل این باشگاه پس از آگاهی از موضوع به دلیل ارتباط ویژه این مربی با رئیس هیأت مدیره این باشگاه هیچ جریمه ای را برای مربی خاطی درنظر نگرفت و بدون هیچ تنبیه خاصی فرد خاطی همچنان در حال فعالیت در این باشگاه است.

mobiblu - ایران - تهران
احمدرضا عابدزاده
دوشنبه 16 شهریور 1388

dannni - سوئد - استکهلم
فکر کنم این مربی لنگی بود چون لنگیها سابقه شون بده و دستشون کجه زمان قطبی این بلا سرش اوردن
دوشنبه 16 شهریور 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
mobiblu-ایران-تهران-استقلالی منگول الکی به کسی تهمت نزن هوادارنما
دوشنبه 16 شهریور 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
mobiblu - ایران - تهران . آره ؟!!!
دوشنبه 16 شهریور 1388

hezar - ایران - بندرعباس
صد در صد لنگی بوده
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

levrone - ایران - مشهد
mobiblu - ایران - تهران من یک استقلالی ام ولی بسیار متاسفم از اینکه اینچنین ناجوانمردانه شخصیت یک قهرمان ملی رو به لجن میکشی. در حالی که 2 میلیون برای عابدزاده رقمی نیست که همچین کاری رو بکنه. لطفا در مورد چیزی که اطلاع نداری صحبت نکن.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

taaj - انگلیس - لندن
یه دزد داریم تو دروازه .. اسمش کیه؟ :D
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
mobiblu - ایران - تهران . dannni - سوئد - استکهلم . hezar - ایران - بندرعباس . همین الان مربی دروازه بانای استقراغی کیسه کشا اعتراف کرد که 2 میلیون رو با همکاری وحید طالب لو 25 کیلویی بلند کردن و توی همون حوله ابی چرک و پاره پوره ای که توی دروازش میزاره پیدا کردن
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
mobiblu - ایران - تهران . یه چیزی بگو بگنجه مربی دروازه بانهای تیم شیراز بوده خنگول خان . . dannni - سوئد - استکهلم . hezar - ایران - بندرعباس . جناب دنی خان و هزار بندری اتفاقا قبلا بازیکن لگن بوده طرف
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

kereshmeh - دانمارک - یلینگ
واقعا که اگر ملت ایران اینقدر زدباور نبودند و همه احساس قاضی بودن نمیکردن الان ماهم وضعیت بهتر از این داشتیم.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

zoroye iran - اتریش - وین
هر کسی که در مورد استوره ایران که همانا عقاب اسیا است .. خوری کرده بفهمن که با حیثیت یک شخص بازی نکنن در ضمن استفراقیا یادتون نره پرسپولیس سرور استقلاله. برید طالبلو جادو جنبل کارتونو جم کنید با اون حولش و تازی نامه درونش.پرسپولیس قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه به لطف یزدان و بچها پرسپولیس قهرمان میشه لا لای لالی للا........
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

dannni - سوئد - استکهلم
zoroye iran - اتریش - وین/مواظب باش دیگر شعار سیاسی ندی میبرند کهریزک ای لنگ برد ندیده
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

a_bamdad - ایران - تهران
شما هنوز فوتبال می بینین؟حالم از هرچی فوتبال و تفریحه به هم می خوره.این جور چیزا وقتی مملکتت دست دزد باشه فایده نداره.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

$persian$ - ایران - تهران
باز لنگیا دسته گل به آب دادن
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
$persian$ - ایران - تهران . این دفعه لگنی بوده .
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

bardia25 - ایرلند - دوبلین
بهزاد غلامپور ابرو 70 میلیون ایرانی رو دزدید از 2 ملیون بگذره؟
چهار‌شنبه 18 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.