احمدی نژاد:عده ای فریب خوردند به خیابان آمدند و سرو صدا کردند

احمدی نژاد:عده ای فریب خوردند به خیابان آمدند و سرو صدا کردند

به گفته آقای احمدی نژاد در جریان وقایع بعد از انتخابات"عده ای از مردم بی گناه و بی اطلاع هم کشته شدند."

رئیس جمهوری ایران در اولین نشست مطبوعاتی با خبرنگاران در دومین دوره ریاست جمهوری، وقایع دوران انتخابات و وقایع پس از آن را به دشمنان نسبت داده که به گفته وی، "با امکانات و سرمایه گذاری و به کارگیری رسانه ها و طراحی ها پیچیده روانی سعی کردند در تصمیم گیری ملت ایران به نفع خود اثر گذار باشند."

محمود احمدی نژاد که برای اولین بار از زمان انتخابات مناقشه برانگیز دوره دهم ریاست جمهوری با خبرنگاران داخلی و خارجی سخن می گفت، بدون اشاره به وقایع بعد از انتخابات گفت:"ملت ایران در این چند ماه موفق شد بسیاری از زائده هایی که به پای ملت ایران بسته شده بود تا سرعت آن را کم کند و آلودگی هایی که به بدنه ملت ایران و انقلاب تحمیل شده بود را از دامن انقلاب پاک کرد."

آقای احمدی نژاد همچنین گفت که جمهوری اسلامی "قادر است همه طراحی های دشمنان قسم خورده خود را مدیریت کند و همه سلایق و جریانات و تحرکات را مدیریت کند و در دل اندیشه نورانی خود هضم کند."

خبرنگاری از آقای احمدی نژاد پرسید که شما گفته اید اتفاقاتی که در بازداشتگاهها روی داد کار نفوذی هاست و سئوال این است که آیا دستگاه امنیتی کشور این طور است که افراد دشمن در آن نفوذ کنند و مرتکب قتل شوند؟

وی در پاسخ گفت:"ما اسناد قطعی داریم که برخی از حوادثی که رخ داد توسط عناصر وابسته به جریانات آشوبگر و به نام ملت ایران و جمهوری اسلامی بود."

آقای احمدی نژاد تاکید کرد که شواهد و اسنادی در اختیار دارد که افراد نفوذی در جریان حوادث کوی دانشگاه و بازداشتگاهها اقداماتی انجام داده اند.

در حالیکه بحث در باره انتخابات اخیر و وقایع بعد از آن هنوز ادامه دارد و میرحسین موسوی و مهدی کروبی دو نامزد معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری همچنان بر نظر خود در باره تقلب در انتخابات تاکید می ورزند، آقای احمدی نژاد بدون نام بردن از کسی گفت:"اینها بد عمل کردند ولی ما امیدواریم این افراد فرصتی پیدا کنند تا اشتباهاتشان را جبران کنند."

بعد از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری، راهپیمایی های گسترده ای در اعتراض به نتیجه اعلام شده انتخابات در تهران و برخی نقاط دیگر کشور انجام شد اما آقای احمدی نژاد گفت که "در این میان عده ای فریب خوردند، به خیابان آمدند و سروصدا کردند."

در جریان اعتراضات خیابانی، تعدادی از معترضان کشته شدند که آقای احمدی نژاد با ابراز تاسف از این حوادث، گفت "عده ای از مردم بی گناه و بی اطلاع هم کشته شدند."

به گفته آقای احمدی نژاد "با افرادی که فریب خوردند باید با رافت اسلامی برخورد شود اما با کسانی که فرماندهی کردند و حمایت های دشمنان را پذیرفتند و حداقل عکس العمل نشان ندادند و یا با سکوتشان این حمایت ها را پذیرفتند و سعی کردند ضربه بزنند، باید برخورد شود."

میرحسین موسوی و مهدی کروبی دو نامزد معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری همچنان بر نظر خود در باره تقلب در انتخابات تاکید می ورزند، آقای احمدی گفت:اینها بد عمل کردند.

حکومت ایران وقایع بعد از انتخابات را به خارجیان به خصوص به بریتانیا و آمریکا و رسانه های بین المللی نسبت داده و دادگاهی که برای برخی اعضای ارشد گروههای اصلاح طلب تشکیل شده است، آنها را متهم کرده که می خواستند در ایران انقلاب مخملی راه بیندازند.

آقای احمدی نژاد نیز تلویحا انگلیس و آمریکا را متهم کرده که در اعتراضات نسبت به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری دست داشتند و افزود "ملت ایران باعث شد دست اینها رو شود."

شعار همیشگی تغییر جهان

عمده سخنان محمود احمدی نژاد همانند چهار سال گذشته حول لزوم تغییر مدیریت جهانی و شکست سرمایه داری و لیبرالیسم می چرخید و وی این نظر خود را تکرار کرد که"امروز عدالت رکن مستحکم مطالبات ملت هاست."

آقای احمدی نژاد که چهار سال گذشته سعی کرده در اجلاس های بین المللی به خصوص سازمان ملل برای سخنرانی استفاده کند، دوباره تاکید کرد که "از این به بعد هیچ عرصه ای از عرصه های بین المللی از حضور پر رنگ و قاطع و اثر گذار ایران خالی نخواهد بود."

به گفته وی "ما به وضع موجود عالم معترضیم و برای اصلاح این وضع راهکارهای درستی داریم و تلاش در این راستا را وظیفه خود می دانیم."

آقای احمدی نژاد گفت که در مجمع عمومی سازمان ملل شرکت خواهد کرد و دولت ایران در برخی اجلاس های اجتماعی جهانی نیز عضو آن است شرکت می کند.

او در پاسخ به احتمال تغییر و تحول در سیاست خارجی ایران گفت:"برای برون رفت از معضلات جهانی جمهوری اسلامی راههای ابتکاری انسانی و عادلانه ارائه خواهد داد."

محمود احمدی نژاد در سخنان خود در این نشست خبری به غربی ها توصیه کرد که "رویکرد" خود را نسبت به ایران عوض کنند و "حقوق ملت ها را به رسمیت بشناسند و در شرایط برابر با ملت ها تعامل کنند."

خبرنگاری از رئیس جمهوری ایران در باره برنامه اتمی ایران پرسیده که آقای احمدی نژاد گفته های قبلی خود را تکرار کرد و گفت که "ازنظر ما موضوع هسته ای تمام شده است."

به گفته آقای احمدی نژاد ایران در "باره حقوق مسلم ملت" مذاکره نمی کند اما در باره همکاری در زمینه استفاده از "انرژی پاک اتمی" و جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای همکاری و مذاکره می کند.

Ezhaq - ایران - تهران
مرگ بر دروغگو آشغال شیپش فضایی.
دوشنبه 16 شهریور 1388

shekvegar - ایران - تهران
فریب بزرگو سال 57 خوردیم که به جمهوری اسلامی رای دادیم . من نمیدونم چرا این بابا اینقدر خرفته که شور و هیجان مردمو برای براندازی حکومت درک نمیکنه !
دوشنبه 16 شهریور 1388

قلدر - ایران - تهران
وای ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی روز قدس....................
دوشنبه 16 شهریور 1388

juvel - نروژ - اسلو
عنتری نژاده حرامزاده : قبره بابات سگ ر......... د . کی به درک واصل می شی ؟
دوشنبه 16 شهریور 1388

iliya behniyafar - ایران - اصفهان
به گفته آقای احمدی نژاد "با افرادی که فریب خوردند باید با رافت اسلامی برخورد شود . بله رافت اسلامی همون شیشه نوشابه و باتوم هست مدارکش هم توی وزارت اطلاعات موجوده
دوشنبه 16 شهریور 1388

aspiran - ایتالیا - میلان
عنتری گوساله بازم میگی نواره نوار که پانداره. تاریخ چه زیبا تکرار میشه!!!
دوشنبه 16 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
مرگ بر تو رهبرت دینت خدایت.
دوشنبه 16 شهریور 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
باز این پررو دهنه گندشو وا کرد و گنده تز از دهنش حرف زدا بچه ها حالشو باید توروز قدس بگیریم دیگه از این حرفای گنده نتونه بزنه ..بی صبرانه منتظر اون روزیم
دوشنبه 16 شهریور 1388

chkavak - ایران - تهران
باش تا همین یک عده با اندک سر و صدائی که راه انداختند کانون نامشروع حکومت کثیف اسلامیتان را ویران و نابود کنند. حالا مرتیکه حرامزاده کوتوله فاشیست تا میتونی حرافی کن بگذار وقتش برسه از ماتحت دارت می زنیم تا امام زمانت را بیاری بطلبی.
دوشنبه 16 شهریور 1388

masih - ایران - تهران
آقا مصرفش بالا رفته چون همین دیروز چاوی گوریل واسش کک ناب آورده انقدر زده سوراخ دماغش شده تونل کندوان.
دوشنبه 16 شهریور 1388

kasra persia - انگلستان - لندن
محمود جان حتما سلام بنده رو به مادرت ابلاغ بفرما. انگلستان لندن.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
حروم.....ده, که شاخ و دم نداره.. درد همه جونهائ ایران بخوره تو سر تو دارو دستت..
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

ali_esf - ایران - اصفهان
تو روحت پدر سگ.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
مرتیکه مگر مغز خر خورده ای ٫ از یه طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی و شورای پول و اعتبار منحل میکنی و از طرف دیگر بدون ضابطه نرخ بهره رو کاهش میدی و آن حجم عظیم نقدینگی رو به باز تزریق میکنی که باعث تورم روز افزون شده آنوقت میخواهی راهکاری برای خروج از بحران جهانی ارائه کنی ٫ آخه مردک فکر نکردنی با این اظهارات ابلهانه دنیا به ریشت خواهد خندید و باعث سرافکندگی همه ایرانیان در سراسر دنیا میشی.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

mehditm - ایران - تهران
مرگ بر عنتری کثافت و ارباب ژیر کفتارش خامنه ای . و هر چی بسیجی و سپاهی توی ایرانه
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
تو حرامزاده روزى به سزاى اعمال ننگینت خواهى رسید
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
بترس از روزی که کله ی تو و اون چلاقعلی رو بجای توپ فوتبال استفاده کنیم.البته کله هاتون زود میترکه چون توش فقط هواست.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

صدف - ایران - قزوین
آخ اون روزی که این کثافت عوضی رسوا شه چه روزیه !!!!! حروم زاده بی شرف مملکت رو به لجن کشیده دست بردار نیست . این حیوون مستحق روزی صد بار مردنه...
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

مانیا - ایران - تهران
خس و خاشاک فریب خورده.... میگن مادرش از خانم معروفای تهران بوده. بیخود نیست بیچاره در مورد تاریخ فوت پدرهاش گیج گیجی میخوره.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

anita14 - هلند - دهانهاخ
دیوانه ان زاد باشهادت لشکرصدات درنمیاد چی شده فهمیدی ان چی میگه
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
من پیشنهاد میکنم بعد از این برای اینکه دیدن قیافه دوست عزیز مایه ......نشه تصاویر اونو در هاله نوری که مدعی داشتن ان است نشان بدهند.
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
ننگ بر تو و اون رهبرت و اون دین و اون خدای مچل ت
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.