فال روز یکشنبه ۶ سپتامبر - ۱۵ شهریور

فال روز یکشنبه 6 سپتامبر - 15 شهریور

فروردین

به تلاش خود ادامه بدهید و نگذارید موانع جزئی اراده شما را سست کند ضمن احتیاط و دوراندیشی باید بر تحقق آرمان های خود اسرار داشته باشید.

اردیبهشت

سعی کنید روی حرف خودتان پافشاری نکنید زیرا کمی یکدنده و لجباز هستید و خود نیز به این موضوع اذعان دارید. اگر سعی کنید دست از این لجبازی بردارید و به حرف دیگران نیز گوش دهید به زودی مشکلات شما حل خواهد شد.

خرداد

در کارها باید پشتکار و سرسختی داشت و فقط به منافع زودگذر نباید اندیشید چون ممکن است محصول خود را نه امروز یا فردا و یا سالهای دیگر برداشت کنی.

تیر

امروز صبر و طاقت شما را یکی از اعضای خانواده امتحان میکند. مدام نظرشان عوض میشود و خستگی ناپذیر و خیلی هم نامرتب هستند. چیزی که شما را واقعا عصبانی میکند شلختگی است. اما صبر پیشه کنید تا به مشکل بر نخورید.

مرداد

در پذیرفتن یک مسئولیت مهم و سرنوشت ساز تردید نکن این کار احتیاج به روحیه قوی دارد که تو هم از آن برخوردار هستید با کمی تلاش نقش خود را خوب ایفا میکنید.

شهریور

سعی کنید فضای دوستانه خانواده را حفظ کنید و آنرا تقویت نمایید. در پناه چنین فضایی یک زندگی شیرین و فرحبخشی شکل خواهد گرفت که شایسته شما باشد.

مهر

ممکن است یک دیدار ساده و معمولی به یک حادثه مهم و جدی تبدیل شود در این میان تصمیم تو شرط بوده و حرف اول را میزند بهتر است با تدبیر و هوشیاری این تصمیم اتخاذ شود.

آبان

دریچه قلب آدمی جز به روی کسی که مناسب و دلخواه آن باشد، باز نمیشود. بهتر است به قلب خود اعتماد کنید و اجازه دهید فرد مورد نظر خود را از میان دیگران انتخاب کنید.

آذر

به زودی باید یک تغییر اساسی در زندگی خود بوجود آورید این تغییر میتواند از مسائل ساده روزمره شما شروع شود و دامنه آن تا تمام زندگی شما پیشروی کند.

دی

اجازه باید تا دیگران هم به سهم خود در این مسائل سهمی داشته باشند احتیاجی به دخالتهای شما نیست چون هر کسی در انجام کارهایش به اندازه کافی تواناست و نباید نقش او را کم رنگ دید.

بهمن

در این مسائل اگر از عقل خود کمک نگیرید دچار مشکل خواهید شد بهتر هر از کار که به مشکل بر میخورید به یک عقل سلیم رجوع کنید و از او کمک بخواهید تا به راه حلهای منطقی دست یابید.

اسفند

امروز یک حس خیلی قوی شهوت انگیز و هوسرانی دارید. اگر شما شگفت زده بودید که آیا ارتباط بیشتر گسترش می یابد یا نه اکنون میتوانید پی ببرید. اگر شما هنوز چشم به راه یک رابطه عشقی جدید هستید لطفا آن را در خانه پنهان نکنید زیرا میتواند نزدیکتر از آن چه فکر میکنید، باشد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.