ترابی:باید منتظر باشیم که آقایان بگویند عزاداری‌های مسجد بلال و ارگ فقط قبول است

ترابی:
باید منتظر باشیم که آقایان بگویند عزاداری‌های مسجد بلال و ارگ فقط قبول است

 امروز مراسم شب‌های احیا را لغو کردند و فردا حتما می‌خواهند به دستجات عزاداری بگویند «یا حسین» نگوئید و پرچم سبز با خود نبرید

پارلمان‌نیوز: عضو فراکسیون خط امام(ره) مجلس در واکنش به لغو مراسم شب‌های احیا در مرقد امام راحل به دلیل فشارهای سیاسی گفت:«از این پس باید منتظر باشیم که آقایان بگویند اگر عزاداری در مسجد بلال و مسجد ارگ با فلان مداح و سخنران باشد، قبول است اما اگر در مرقد امام(ره) سخنران آقایان خاتمی، موسوی، کروبی  و ... باشند قبول نیست.»

نصرالله ترابی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری فراکسیون خط امام(ره)مجلس«پارلمان‌نیوز»، در خصوص لغو مراسم شب‌های احیا در مرقد امام خمینی(ره) اظهار داشت:«اگر مراسم سخنرانی و عزاداری شب‌های احیا به دلیل فشارهای سیاسی در مرقد امام حذف شده باشد چندان پسندیده نیست.»

وی با بیان اینکه نباید همه چیز را با عینک انتخابات دید، تصریح کرد:«انتخاباتی برگزار شد مشکلاتی هم داشت اما دلیل ندارد که تبعات آن بر همه زندگی مردم سایه بندازد.»

نماینده اصلاح‌طلب مردم شهرکرد با اشاره به لغو مراسم شب‌های قدر در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حالی‌که پیش از آن خبرها حاکی از فشارهای سیاسی برای تغییر سخنرانان از جمله خاتمی و ناطق نوری بود، گفت:«حتما نگران بوده‌اند یک نفر شال سبز به گردن خود بیندازد و در مراسم حاضر شود، یا مردم آقایان خاتمی، موسوی و کروبی را در آن مراسم ببینند.»

وی تاکید کرد:« امروز مراسم شب‌های احیا را لغو کردند، ایام محرم و صفر که برسد، حتما می‌خواهند به دستجات عزاداری بگویند "یا حسین" نگوئید و پرچم سبز با خود نبرید.»

ترابی با بیان اینکه لغو مراسم شب‌های احیا در مرقد امام(ره) که همه ساله برگزار می‌شده، اکنون برای مردم این سئوال را ایجاد می‌کند که به چه دلیلی مراسم لغو شده است گفت:«به نظر می‌رسد این شیوه‌ها روش صحیحی نیست و تاثیر منفی در جامه دارد.»

عضو فراکسیون خط امام(ره) مجای با اشاره به اینکه اگر در جوامع بشری انقلاب‌ها حاصل نمی‌شد خیلی‌ها می‌خواستند یکه تاز باشند، اما افکار عمومی ظلم را تحمل نمی‌کند گفت:«در زمان انقلاب هم مردم نه روزنامه و نه صدا و سیما در اختیار داشتند، بلکه اخبار دهان به دهان نقل می‌شد و تاثیر گذار بود.»

وی تاکید کرد:«اگر فکر می کنند با حذف نام و مطالب مربوط به آقایان خاتمی، موسوی و کروبی از روزنامه‌ها و صدا و سیما می‌توانند آنها را از انقلاب حذف کنند اشتباه می‌کنند.»

ترابی گفت:«این اشخاص از نزدیکان و حلقه یاران امام خمینی(ره) بوده‌اند و از نظام و صحنه انقلاب جدایی‌ناپذیر هستند.»

وی تاکید کرد:«اگر بخواهند برخی بزرگان انقلاب و کشور همچون خاتمی، موسوی و کروبی که از یاران امام بودند را حذف کنند، این سئوال برای افکار عمومی پیش می‌آید که نکند انقلاب اشتباه بوده و آن وقت مسایل بیخ پیدا می‌کند.»

kasra persia - انگلستان - لندن
من به شما اطمینان میدم که این آخوندها ی برای حفظ تاج و تخت و ریاست خودشون اگه لازم بشه میگن کسی‌ حق نداره که حتی اسم خدارو بیاره. ترکه دنیا به مردم آموزند خویشتن سیم و زر بیا ندوزند.
یکشنبه 15 شهریور 1388

sourena1b - ایران - ایران
عزیزم شما هر جا عزاداری کنید قبوله مخصوصا وقتی زنجیر میزنید به کمر خودتون من یاد خر بابا بزرگم میفتم که بابا بزرگم حتی به خرش هم زنجیر نمیزد
یکشنبه 15 شهریور 1388

dannni - سوئد - استکهلم
خیلی باحهاله یک موقع بود قبل از هر مراسمی یکهفته تبلیغ میکردن تا ملت رو به راهپیمائی یا در مراسمها دعوت میکردن الان از ترس همین مردم همه چیز لغو شود از ترسشون نماز عید بجای مصلا بزرگ به مسجد دانشکاه بردن روز قدس از ترسشون هفته ای قدس اونهم فقد تو مساجد لابد محرم هم بعد از هزار سال ممنوعش میکنند دانشکاها بجای در دانشکاه درس بخونند باید به مساجد برند و ادامه تحصیل کنن این سایت اخرین اخبار ایران و اعلامیهای مخلفین به زبان فارسی شروع کرد ..
یکشنبه 15 شهریور 1388

shahadat - آلمان - برن
چه خونی به دل علی زمان کردید ما مردم وقتی خدای ناکرده از دستش دادید دیگر پشیمانی را چه فایده ؟ تاریخ را بخوانید تا مجکوم به تکرارش نباشید
یکشنبه 15 شهریور 1388

kasra persia - انگلستان - لندن
shahadat - آلمان - برن ببخشید می‌تونم بپرسم که منظور شما از علی‌ زمان کیه.می‌شه لطفا بمن بگید که اونی که مردم بهش میگن مولا علی‌ چه صفاتی داشت .
یکشنبه 15 شهریور 1388

sophie_tehran - ایران - تهران
sourena1b - ایران - ایران . . نمیری تو بچه.مردم از خنده!جالبه اخرای حکومت پهلوی اونا هم اجازه نمیدادن مراسم مذهبی برگزار بشه!همه از تجمعات میترسن!
یکشنبه 15 شهریور 1388

kaveam - ایران - تهران
درمخالفت بادولت کودتا در راهپیمایی روزجمعه اخر رمضان 27/6/88 با نمادهای سبز و شعار مرگ بر دیکتاتور یا حسین میر حسین یاد و راه شهدای سبز راگرامی میداریم.
یکشنبه 15 شهریور 1388

shari - ایران - تهران
فرمایشی یا فرسایشی ؟
یکشنبه 15 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
این نشان دهنده اوج عزت و اقتدار ملته . همیشه مردم از کودتاچیها می ترسند اینجا بر عکسه . shahadat - آلمان - برن . لشگر فداییان رهبری - ایران - لیان . خیلی باحالید . شما رو به خدا هر طور شده هر روز بیاید تو این سایت ما برای اتحاد جنبش سبز به حرفهای امثال شما احتیاج داریم . یک چند روزی بچه ها کمی با هم بحث می کردند از وقتی شما تشریف آوردید مشکل داره حل میشه
یکشنبه 15 شهریور 1388

assyria_power - امریکا - مدستو
چه خوب الان امام خمینی به ..ک رفت فردا هم امام حسین
یکشنبه 15 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
shahadat - آلمان - برن. ..رت رو بذار............
یکشنبه 15 شهریور 1388

abdolla - ایران - قم
------------------------
کاربر گرامی:

abdolla - ایالات متحده آمریکا

بدلیل استفاده از چندین نام کاربری دسترسی شما به بخش نظرات مسدود شد.
اسامی کاربری مسدود شده:
abdolla
پسر کاکل زری
eshghe_hack
fmp
kamran_45

ایرانیان انگلستان
یکشنبه 15 شهریور 1388

masih - ایران - تهران
عبدالا گندش در اومد .جمع کن کاسه کوزتو. shahadat - آلمان - برن تو ام گندت در مییاد صبر کن
دوشنبه 16 شهریور 1388

amir reza - ایران - تهران
بعضی ها واقعا ابلهن که به امثا موسوی و کروبی دل خوش کردن.اینها با دشمنان ما و انقلاب دستشون تو یه کاسه است.دست سربازان گم نام امام زمان درد نکنه که این اعترافا تو دادگاه خیلی چیزارو ثابت کرد.
---------------------
کاربر گرامی:
amir reza - آمریکا - آتلانتا
بدلیل استفاده از چندین نام کاربری دسترسی شما به بخش نظرات مسدود شد.
اسامی کاربری مسدود شده:
amir reza
abdolla

ایرانیان انگلستان
دوشنبه 16 شهریور 1388

chkavak - ایران - تهران
حالا بروید به آغا امام زمانتان شکایت این پفیوزهائیکه برای ظهورش اتوبان هم کشیدن شکایتشان را ببرید شاید بدادتان برسد!!!!!! زهی خیال باطل. این کشک عزاداری حیسنی را که 1200 سال پیش در جنگ به قتل رسید را در هاون عمه جانتان بسابید حالا جایش چه تفاوتی دارد. همین شماها با این خرافه های مزخرف اسلامی و این چرندیات و اعتقادات شوم و بی اساس ایران را اینگون به افتضاح اسلامی کشیدید و گند به سرتاپای مملکت زدید. آخر شما ابلهان و کوته فکران بیشعور کی میخواهید چشم و گوشتان را بروی حقایق و آنچه منطق حکم می کند و ملموس است باز کنید و دست از خرافه پرستی و جهالت عربی بردارید. امروزه در عصر خودمان همه روزه صدها حسین و زهرای بیگناه با دستان سفاکان ریاکار حسین پرست ناجوانمردانه به خاک و خون کشیده میشوند. اگر آزاده هستید بر علیه ظلم حاضر قیام کنید و برای هموطنان دربند و شهید خودتان عزاداری نمائید.
دوشنبه 16 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
shahadat - آلمان - برن . حرف از بهشت می زند اما جهنم است /نامش علی ولی به صفت ابن ملجم است/گرگی است در لباس شبانان روزگار/بر چهره ای وقیح ، نقابی از آدم است/زندانی اش گزیده جان های شیفته است/کاخش حیات خلوت ظلم مجسم است/گویی یزید سلطنت آغاز کرده است/ گویی تمام سال در اینجا محرم است/در مذهبش تجاوز و کشتن مجاز شد/شک می کنم که او ز اولاد آدم است/جانی ترین وپست ترین و زبون ترین/ با هر صفت که وصف کنم باز هم کم است/دستش بریده باد! زبانش بریده باد!/فعل ستم ، زدست و زبانش دمادم است/ضحاک مار دوش دوباره ظهورکرد؟/غافل که کاوه زنده و همراه رستم است/زودا که تا بنای ستم سرنگون شود/این مژده ، در حدیث رسول مکرم است/.
دوشنبه 16 شهریور 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
....ر پدر اون امام حسین و اون خمینی پدرسوخته
سه‌شنبه 17 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.