ضرر ۶ میلیاردی صدا وسیما به خاطر برنج خارجی

ضرر 6 میلیاردی صدا وسیما به خاطر برنج خارجی

قراداد صدا و سیما با توزیع کنندگان برنج خارجی لغو شد .

به گزارش ایلنا ، نماینده مردم تالش ،رضوانشهرو ماسال گفت: صداو‌‌سیما یک رسانه ملی است و پخش تبلیغات اجناس وکالاهای خارجی توسط آن موجب متضرر‌شدن تولیدات داخلی خـواهد شد.

بـهمن محمدیاری بااشاره به اعتراض نمایندگان شمال کشور به پخش تبلیغات گسترده برنج خارجی در صداوسیما افزود: به دنبال اعتراض شدید نمایندگان مردم استان های گیلان،مازندران وگلستان ، صداوسیما نسبت به قطع تبلیغات برنج خارجی اقدام کرد.

وی خاطر نشان کرد: پس از انجام اعتراضات شدید نمایندگان مجلس نسبت به پخش تبلیغات برنج خارجی ، صداوسیما طی نامه ای خطاب به نمایندگان استان های شمال کشور عنوان داشت: در پی اعتراضات شدید نمایندگان شمال کشور صداوسیماقرار داد6 میلیارد تومانی خود را با توزیع کنندگان برنج خارجی در کشور لغو کرد. واز این پس شاهد چنین تبلیغاتی از رسانه ملی پخش نخواهد شد.

محمد یاری ضمن تحسین عملکرد صدا وسیما تاکید کرد: با این اقدام صداوسیما تاثیرا ت روانی به وجود آمده بر روی کشاورزان را تسکین خواهد داد.

نماینده مردم تالش ،رضوانشهر وماسال اختلاف نظر 700 هزار تنی وزارت خانه های جهاد کشاورزی وبازرگانی در مصرف سالانه برنج را منجر به انباشت این محصول استراتژیک عنوان وتصزیح کرد: در صورت اصلاح آمار وواردات به میزان مصرف داخلی ،دیگر شاهد وفور برنج خارجی در بازار نخواهیم بود.

محمدیاری میزان مصرف سرانه برنج از نظر وزارت جهاد کشاورزی را 36 کیلو و از دیدگاه وزارت بازرگانی 46 کیلو اعلام واذعان داشت: باید بابررسی صحیح در این برآورد تجدید نظر شده ومیزان مصرف سرانه معین ومتناسبی اعلام گردد.

وی در خاتمه حذف تبلیغات اجناس خارجی در رسانه ملی را سبب ایجاد انقلابی بزرگ در حمایت از تولیدات داخلی دانست.

sourena1b - ایران - ایران
واز این پس شاهد چنین تبلیغاتی از رسانه ملی پخش نخواهد شد. این شاهکار ادبی کار کیه؟
جمعه 13 شهریور 1388

biston - المان - برلین
درود دوستان!. هموطنان عزیز ایرانی‌ و در ایران ، اول اینکه زیاد خوردن برنج برای سلامتی‌ ضرر دارد، گذشته از این برنج‌های خارجی، به دلیل روشهایی برای افزایش سود بیشتر، زود رسیدن محصول و پرباری، مملو از مواد شیمیای ضرر زننده‌ای هستنند که روی د.ان.ا انسان اثرات بسیار منفی‌ میگذارند، اگر چه ارزان تر از برنج داخلی‌ هستنند، باید از مصرف آنها خودداری کرد، مخصوصا کسانی‌ که دیابت دارند و همچنین کودکان. پیروز باشید!
جمعه 13 شهریور 1388

susan_65 - نیوزلند - اکلند
سلام. ایران-ایران من هم با شما موافقم
جمعه 13 شهریور 1388

khalije hamishe fars - ایران - خارگ
ننگ ما ننگ ما صداوسیمای ما .. رسانه ملی خیلی ولی...
جمعه 13 شهریور 1388

لشگر فداییان رهبری - ایران - لیان
همش دروغه. میخوان نظام رو زیر سوال ببرند درصورتی که معلوم هست که خودشون زیر سوال هستند
شنبه 14 شهریور 1388

habibollah - ایران - تهران
لشگر فداییان رهبری - ایران - لیان. خوبه یه جمله هم ازمادرعروس شنیدیم.
شنبه 14 شهریور 1388

kaveam - ایران - تهران
درمخالفت بادولت کودتا در راهپیمایی روزجمعه اخر رمضان 27/6/88 با نمادهای سبز و شعار مرگ بر دیکتاتور یا حسین میر حسین یاد و راه شهدای سبز راگرامی میداریم.
شنبه 14 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
هئ فدایئ!! بلاخره کئ دروغ میگه- نماینده مجلس اسلامیت یا صدا و سیما اسلامیت؟ هر 2 تاشون مال دولت پر برکت و اسلامیتن
شنبه 14 شهریور 1388

Neda02 - کانادا - تورونتو
این برنج‌ها تماما سرطان‌زا هستند. پاکستانی و هندی و .. لطفا این مطلب رو برای هر کس که تو ایران دارید بفرستید. تذکر فوق­العاده مهم و فوری فوری فوری . برنجهای وارداتی پاکستانی و هندی برای دوام بیشتر در انبارها و جلوگیری از قارچ و کپک و پوسیدگی و نیز جلوگیری از شپشک توسط مواد گوگردی به همراه گروه غیر اشباع خانواده فنل بخار داده شده­اند. این مواد بغایت سرطان زا می ­باشند و حتی در صورت شتشوی برنج و یا جوشاندن و آبکشی برنج آسیب­های نابود کننده و مخرب آن کم نمی­شود. سرطان­های معمول با این مواد از نوع Leukemia (سرطان خون و مغز استخوان) و Sarcoma Bone Cancer (سرطان بافتهای نرم و استخوان) می باشد. برای رضای خداوند و جلوگیری از آسیبهای جانی جبران ناپذیر به هموطنانمان با همه امکانات اطلاع رسانی کنید.
شنبه 14 شهریور 1388

jamsil - کره - سئول
از دست این صدا وسیما چه کنیم ..
شنبه 14 شهریور 1388

elyas0121 - ایران - مازندران
لشگر فداییان رهبری - ایران - لیان . من در مازندان زندگی میکنم و پدرم زمین برنج داره و بهتر از هر کسی میدونیم که از برنج حمایت نمیشه. در شبکه 2ایران از وزیر بازرگانی میپرسن چرا برنج را زیاد وارد کردید میگه ما وارد نکردیم تاجرها وارد کردند.بعد نماینده مجلس از وزیر پرسید مگر شما نظارت نداشتید جوابی نداشت . این صحنه خیلی خنده دار ودردناک بود.ولی دردناکتر از اون این هست که شماها خوابید!!!نکنه این هم توطئه امریکا یا انگلیسه؟!
شنبه 14 شهریور 1388

saeedgilan - ایران - رشت
امیدوارم با هر روشی نسل برنج خارجی منقرض بشه. اینجا کشاورزا بد جور به خاطر همین برنج خارجی ضرر کردند.
شنبه 14 شهریور 1388

anita14 - هلند - دهانهاخ
صدا سبما یا جیرخواررژیم روز نگتان نزدیک است شهادت همروش
شنبه 14 شهریور 1388

hajimakkar2000 - انگلستان - لندن
sourena1b - ایران - ایران. واز این پس شاهد چنین تبلیغاتی از رسانه ملی پخش نخواهد شد. این شاهکار ادبی کار کیه؟. جمعه 13 شهریور 1388. لول به تو
شنبه 14 شهریور 1388

لشگر فداییان رهبری - ایران - لیان
elyas0121 - ایران - مازندران . دقیقا برادرم اینهم کار استکبار هست تا خدشه به نظام وارد بکنه چون شما ساده هستید و نمیتونید درک بکنید پشت پرده‌ی استکبار رو باید به رهبر اقتدا بکنیم. habibollah - ایران - تهران . کمی به راه راست که راه خدا و لطف اسلام هست هدایت بشو و از زیر ننگ بیگانه بیرون بیا
شنبه 14 شهریور 1388

ADNAN ŞENSES - امریکا - فولرتون کالیفرنیا
فدایی ...شر نگو . ...اده .
شنبه 14 شهریور 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
به جای تبلیغات برنج لابد تبلیغات نوار بهداشتی میذارن...ولی در کل خوش به حال آقا محسن ..حسابی نونش تو روغنه...لوبیا پلو با محسن و.......از زمین وآسمان واسه این آقامحسنه داره شانس میباره.راستی شرکت تولید کننده مواد غذایی محسن مال کیه؟محسن.....................:میدونم ولی نمیگم.
شنبه 14 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
نگران نباشین / این 6 میلیارد رو از یه جای دیگه از گلوی مردم میکشن بیرون..... اینو مطمین باشین.
شنبه 14 شهریور 1388

abdolla - ایران - قم
این خبر کذب محذه....
یکشنبه 15 شهریور 1388

meysam1985 - ایران - ایران
نه عبدلل جان کذب نیست برنج خارجی شیمیایی جیز نخور میمیری
یکشنبه 15 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.