جشنواره خیابانی ناتینگ هیل لندن ۲ - عکس

جشنواره خیابانی ناتینگ هیل لندن 2

صدها هزار نفر آدم خوشگذران به خیابان های غرب لندن آمده اند تا برنامه های تفریحی جشنواره خیابانی ناتینگ هیل را تماشا کنند.

رقاص هایی که بدنشان را با لایه ای از شکلات تزئین کرده اند و عروسک های غول پیکر به شکل "پاپ آی"، شخصیت کارتونی معروف که همیشه پیپ در دهان دارد، به خیل هنرمندان دیگری پیوسته اند که با لباس های رنگارنگ در امتداد خیابان ها و کوچه پس کوچه های محله ناتینگ هیل در حرکتند.

حدود یک و نیم میلیون نفر در جشنواره خیابانی ناتینگ هیل،  شرکت می کنند. در این جشنواره، که بزرگترین مهمانی خیابانی اروپا نام گرفته است، انواع موسیقی ها اجرا و از بلندگوهای عظیم پخش می شود.

موسیقی جاز، رگه، سول، هاوس و گاراژ از انواع سبک موسیقی هایی است که در این جشنواره شنیده می شود و از محبوبیت زیادی برخوردار است.

در این دو روز همچنین انواع غذاها و نوشابه های رایج و غیر رایج به فروش می رسد.

امین آلمان فرانکفورت - آلمان - فرانکفورت
پلیس این ها را و پلیس ایران راببین. البته به غیر از سپاه و بسیج. سپاه و بسیج در مساجد صد در صد به این درسهای اسلامی یاد میدانند. همانطور که به جوانان غرورمند ایرانی جنایت کردند. درود بر ایران
جمعه 13 شهریور 1388

ufo - دانمارک - وایله
میگم چرا سفیر وکاردار دوروزی غیبشون زده بود رفته بودن افطاری تو بهشت.
جمعه 13 شهریور 1388

persianshadow1 - انگلستان - برایتون
عکس دومی دختره عجب هیکلی داره!! ماهیچه های شکمش توپه. از مدرسه رقص سامباست. احتمالا برزیلیه. دوستانی که دنبال حوری هستند خودشونو اسکل نکنند.بهشت و حوری همینجاست.
جمعه 13 شهریور 1388

youme - ایران - اصفهان
یعنی اونجا به خاطر شاد بودن مردم رو نمی کشند؟
جمعه 13 شهریور 1388

esteghlali - انگلستان - لندن
الان اونایی که تو کارنوال نبودن فکر می کنن وای این خارجی ها چقدر فرهنگ دارن چقدر با صلح و ارامش یه مراسم میلیونی برگذار کردند.ولی این بنظر من اسمش جشنواره خیابانی نیست .جنگ خیابونیه وای که چقدر شیشه ی ابجو از اسمون می بارید.این اقاپلیس که انقدر تو عکس مظلوم از ترسشه که مردم نزنشش.من خودم ازیکی از پلیسا ادرس می خواستم بپرسم به من گفت فاک اف. ولی هرکی دوست داره جنگ خیابونی ببینه بهش توصیه می کنم سال بعد شرکت کنه.
جمعه 13 شهریور 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
توی ماه مبارک!
جمعه 13 شهریور 1388

green_eye - فنلاند - می
شبیه جشنهای 22 بهمن خودمونه.................
جمعه 13 شهریور 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
خیلی شلوغ و سر صدا بود اما در کل من بهم خوش گذشت جاتون خالی بود .
جمعه 13 شهریور 1388

farhad_uk - انگلیس - - لندن
نذاشتن بخا بیم از بس سرو صدا بود کلی فحششون دادم
جمعه 13 شهریور 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
این مراسم باعث میشه که هم شادیهای خود را با دیگران و هم شادیهای دیگران رو با خود آدم تقسیم کنه.....یه سئوال:تاریخچه این مراسم چیه؟
جمعه 13 شهریور 1388

nahid amid - فرانسه - پاریس
youmeایران - اصفهان. دوست نازنین اهل شهر قشنگ اصفهان نصف جهان/ توی اروپا بقدری ازادی هست، که دیگه شورش در امده ، اینکه میگن نه به اون شوری، شوری نه به این بی نمکی، حکایت کشورهای اسلامی ، با دیگر کشورها که ازادی را در بعضی موارد از حد گذارنده اند. بهر حال نباید حسرت این ها رو خورد. ازادی و دموکراسی برای ملت ایران مفهوم دیگه ای داره و همگی امیدوار هستیم که به زودی زود طعم شیرین اش را(که مثل گزهای مغزپسته اصفهان خوشمزه است!!!) بچشیم!!!
جمعه 13 شهریور 1388

wine leaves - انگلستان - لندن
از ایران هم دسته سینه زنهای حسینی وقمه زنهای چهار راه گلوبندک شرکت کرده بودند. مسلمونها حالا حالاها باید چوب خریتشونو بخورند با او اسلام ارتجاعیشون.
جمعه 13 شهریور 1388

matias1987 - فنلاند - ترنیو
امیدوارم روزی برسه که هیچ ایرانی‌ بر اساس تعصب و فرهنگ قدیمی مجبور نباشه یه روز عزا بگیره و سینه بزنه یا مردم رو به بهونه غذا و شربت بکشن توی مسجد‌ها تا چندتا از این لباس شخصی‌‌ها (قاتل برادر و خواهر هامون) واسشون شعر بخونند و اونا دست بزنند متاسفانه دارند مردم رو با این افکار غلط سرگرم میکنند تا ندونند دور و برشون چی‌ می‌گذره.‌.دوستان عزیز توی ایران شاید این عکس‌ها واسشون عیب باشه،اما به خدا این‌ها هم مثل ما آدم هستند،و توی یه جامعه آزاد بار اومدن،ولی‌ در ایران همه درها رو به روی جون‌ها بستند تا دنیای دور و بر رو نبینند، واسه همین که آمار ایدز،اعتیاد و بزه کاری در کشور ما رکورد داره در دنیا.در آخر میگم که عزیزامون واسه همین خونشون ریخته شد توی خیابونا یا کهریزک.قبل از انتخابات رو فراموش نکنید که دوستامون از شادی و خوشحالی‌ که یک روز به آزادی برساند توی تهرون هر شب جشن و پایکوبی داشتند. اما الان........
جمعه 13 شهریور 1388

dokhtar sharghi - فرانسه - پاریس
. amin7777 - انگلستان - منچستر . کشتی ما را با این ماه مبارک!!!!! . .
جمعه 13 شهریور 1388

saM116 - انگلیس - لندن
طرفای ساعت 5 به بعد یواش یواش صحنه عوض میشه این پلیس های مهربون جاشونو به پلیس های ضد شورش با وسایل مخصوص میدهند.شب هم که شد بزن بزنن گنگ های سیاه پوست شروع میشه ولی خیلی جالبه به قصد کشت شیشه های ابجو رو تو سر هم میکوبند البته ما از طبقه دوم یکی از اقوام نگاه میکردیم.جرات میخواد شب بری پایین از نزدیک نگاه کنی ولی یه چیز جالب با و جود صدها توالت سیار خیلی از خانه ها در ازای یک پوند توالتشان را کرایه میدادند زیر اپارتمان یکی از مشتریانم که ساختمان دولتی است خانم مسن سیاهپوستی که توالتشو کرایه میداد به دوستم گفته بود 492 پوند کاسبی کرده خوب اینم یه نوع بیزینس و تجارته بعضی از زنها و مردهای مست هم همه جارو توالت فرض کرده و پشت هر در و درختی کارشونو میکردند.
جمعه 13 شهریور 1388

roja_shomali - کویت - کویت
عجب هر کشوری فرهنگ مخصوص خودش داره. ولی عکس 3 بی شباهت با علم امام حسین نیست ؟
جمعه 13 شهریور 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
youme - ایران - اصفهان دوست عزیز جمله ات قلبم را به درد اورد ای تف به ذات خامنه ایی و احمدی نژاد
جمعه 13 شهریور 1388

Kasra-Birmingham - انگلیس - بیرمنگهام
esteghlali - انگلستان - لندن . .من خودم ازیکی از پلیسا ادرس می خواستم بپرسم به من گفت فاک اف. ولی هرکی دوست داره جنگ خیابونی ببینه بهش توصیه می کنم سال بعد شرکت کنه. شما تو قم زندگی می کنید نه لندن . اینجا بلیس این غلطها را نمیکنه وقتی امدی اینجا نشانت میدماا
جمعه 13 شهریور 1388

zorba - استرالیا - سیدنی
youme - ایران - اصفهان . یعنی اونجا به خاطر شاد بودن مردم رو نمی کشند؟ .
-------------------------
بخدا جیگرم رو آتیش زدی. نه عزیز جان اینجا توی بلاد کفر جان مردم ارزش داره . متاسفانه فقط توی بلاد مسلمین هست که آدمها رو بخاطر شادی کزدنُ بخاطر آزاد بودن و بخاطر طرز فکرشون زندانی شکنجه و اعدام میکنن
جمعه 13 شهریور 1388

levrone - ایران - مشهد
اینجا لندنه یا ادیس ابابا ؟!
جمعه 13 شهریور 1388

susan_65 - نیوزلند - اکلند
سلام . واقعا که زیبا بود
جمعه 13 شهریور 1388

barge sabz - انگلستان - لندن
esteghlali - انگلستان - لندن. دوست عزیز من نمیدونم چطور یک پلیس به شما گفته ف....من بارهاو بارها طی 15سال حضورم برخورد داشتم.برام تصورش مشکله.اگر مشکلی نداشته ام باحضورشان احساس امنیت کردم و بس.این جشن متعلق به سیاه پوستان است.سفید پوستان خود ا شریک میدانند در شادی این هموطنان وپلیس خود را موظت به ایجاد ارامش وامنیت.برای این جور مراسم روزها کلاس اموزشی تدارک داده میشه تا پایانی خواست مجریان این مراسم محقق شود.منصف باشیم.چه ها که نکردیم با اطباع خوارجه در ایران خودمان؟!!!!!
جمعه 13 شهریور 1388

Mxm2 - انگلیس - منچستر
انگلیس - منچستر تو که اینقدر ماه مبارک - ماه مبارک می کنی اینجا چکار می کنی برو پیش اخوندا.
شنبه 14 شهریور 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
youme - ایران - اصفهان...اشک‌های این برادرت رو سرازیر کردی با این سوالت...مرگ بر ما که فریب خوردیم و مرگ بر شاه گفتیم ۳۰ سال پیش و گوری به پهنای ایران کندیم برای دفن ۳۷ میلیون هموطن آنزمان...باشد که غیرتمان به جوش بیاید دوباره و آن‌ کنیم که گفته اند نمی‌شود، یعنی‌ آب رفته به جوی باز گردانیم، و آن‌ خواهیم کرد زیرا ایرانی‌ لیاقتش بیش از اینهاست و وقایع اخیر ثابت کرد جوان خردمند ایرانی‌ اشتباه پدرانش را با خون خود میشوید.
شنبه 14 شهریور 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
جای عمامه به سرهای جمهوری اسهالی ایران بسیار خالی بود، بخصوص نوجوانان طلبه حوزه علمیه قم، و نیروهای بسیج خود فروخته قاتل ملت و پاسداران که بجای سگها پاچه ملت را می گیرند، و امام جمعه های سراسر ایران، بویژه حاج آقا گلستانی، که با یک صیغه چند دقیقه ای خود را با این مهرویان لخت و پتی محرم می کردند و دلی از عزا در می آوردند. سپس به روح امام امت فاتحه می خواندند که نان و آبی به دامان این قشر محروم از جامعه بشری ریخت. من از قول این زالوهای اجتماع از بزرگواری امام امت، رهبر مستضعفین جهان، که چندین میلیون عضو در سراسر دنیا، بخصوص در افریقا دارد، و در زمستان سرد و تابستان گرم مثل سگ در خیابانها له له می زنند و در زباله ها به دنبال یک تکه نان هستند، صمیمانه تشکر می کنم. روحت شاد امام امت.
شنبه 14 شهریور 1388

youme - ایران - اصفهان
دوستان عزیزم:. nahid amid - فرانسه - پاریس. ehsasoeshgh - سوئد - گوتنبرک . zorba - استرالیا - سیدنی . pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا . ===. دوستان عزیزم. از ماست که بر ماست. خود ما ایرانی ها - به طور عموم - با فقر اطلاعات و فرهنگی که داریم به ادامه این وضعیت دامن می زنیم. اگر همیشه حاکمان این سرزمین - ایران ستمگر بودند و روشنفکران اون کوته بین و وابسته - به خاطر جهل و نادانی عمومی خود ما ایرانی هاست. فکر می کنم تا زمانی که این مردم با این سطح فکر و سواد هستند همین حاکمان هم حضور خواهند داشت. وگرنه به من بگید مگر در هر شهر و دیار این سرزمین بیشتر از 100 یا 200 نفر وجود دارند که مستقیما در این وضعیت دست دارند؟ یعنی مردم ما اگر متحد باشند و هوشیار نمی تونند مقابل این تعداد معدود قد علم کنند و برای همیشه ریشه ظلم و ستم رو از بین ببرند؟
شنبه 14 شهریور 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
عکش شماره 3 چقدنازه این خانوم
شنبه 14 شهریور 1388

youme - ایران - اصفهان
یکی از دوستان نوشته: "در سالیان متمادی دو چیز تغییر نکرده قلدری حاکمان و حماقت روشنفکران" . این دوست عزیز فراموش کرده اند آنچه که تغییر نکرده ناآگاهی مردمان بوده که ثبات قلدری و حماقت را به همراه داشته است. فکر می کنم تنها دوای درد این مردم و این مملکت ارتقا سطح سواد، دانش و بینش این مردم باشد. و البته در صدر همه اینها تخریب دکانی است که به نام اسلام برای این مردم ساخته اند.
شنبه 14 شهریور 1388

Nedaye Melate Mazlum Iran - آلمان - دوسلدورف
چقدر عکس 6 نازه !
دوشنبه 16 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.