تازه ترین جزییات از قتل عام در شهر قدس

تازه ترین جزییات از قتل عام در شهر قدس

قاضی شعبه 103 دادگاه عمومی شهر قدس شهرستان شهریار گفت؛ براساس گزارش های ارائه شده از سوی مسوولان، قاتل شهر قدس شهریار که در یک درگیری شش نفر را کشت و 12 نفر را مجروح کرد، اعلام کرده 30 مینی بوس و اتوبوس و 30 واحد آپارتمان دارد و انگیزه قتل ها مشکلات مالی نبوده است.محمدرضا ولیعهدی اظهار داشت؛ «محمد» 65 ساله که به دلیل مسائل خانوادگی و شک به همسرانش، اقدام به قتل کرد در بازجویی های جدید پلیس در اعتراف خود گفته دارای 30 واحد آپارتمان و 30 دستگاه اتوبوس و مینی بوس است. او انگیزه قتل ها را غیرت، تعصب، سوءظن به روابط پنهانی و مشکلات اخلاقی همسرانش عنوان کرد.وی افزود؛ این فرد در اعترافات خود اعلام کرد یک بار به همسرانش اخطار داده بود اما آنها به حرف های وی اهمیت نداده بودند و این اقدام آنها محرک اصلی انجام قتل بود.این مسوول خاطرنشان کرد؛ انگیزه قتل براساس یکسری سوءظن های غلط نشات گرفته که از تعصبات قومی و فرهنگی ناشی می شود.ولیعهدی بیان داشت؛ قاتل در سلامت کامل روحی و روانی به سر می برد و هم اکنون در زندان است و در دادگاه باید پاسخگوی فاجعه اتفاق افتاده باشد. قاضی شعبه 103 دادگاه عمومی شهر قدس شهرستان شهریار متذکر شد؛ این فرد از لحاظ مادی وضعیت خوبی دارد اما از نظر طبقه اجتماعی جزء طبقات فقیر و پایین است.بنا بر این گزارش قاتل شهر قدس ساعت 19 روز یکشنبه هفته گذشته در پی سوءظن به دو همسر و یکی از دخترانش در حالی که یک قبضه کلاشینکف و دو کلت کمری در اختیار داشت ابتدا اعضای خانواده خود و سپس اهالی محل را به رگبار بست و باعث قتل یکی از همسران و یک دخترش و مرگ چهار نفر از همسایه ها شد.
flora_germany - آلمان - دوسلدورف
عجب! همسرانش! واقعا که چه چیز هایی میخوانیم، مرد احمق هوسباز برای شک و سؤظن دست به قتل شش نفر زده، در متن آمده که قاضی متذکر شده (این فرد از لحاظ مادی وضعیت خوبی دارد اما از نظر طبقه اجتماعی جزء طبقات فقیر و پایین است.) خوب معنی‌ آن‌ چیست، فکر کنم همه می‌دانیم!.
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

simply_blue85 - عراق - اربیل
حالا معنیه ان جیست من که شاید درست نفهمم.؟
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

i.am.the.world. - لو کزامبورک - اش
اصلا مگر قتل و جنایت در ایران انگیزه میخواد؟!! شما از یکی خوشت نمیاد میکشیش دیگه. انگیزه یعنی چی؟!! اما حواسمون باشه: وقتی زورمون زیاد نیست و پول یا قدرت نداریم بهتره که فحش بدیم و تهمت بزنیم. اما وقتی که حکومت دموکراسیی که ما قبولش داریم اومد سر کار و ما هم قدرت گرفتیم اونوقت میتونیم با اطمینان و خیال راحت بکشیم!!! و این یعنی تکرار تکرار. شاد باشید.
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
به این میگن یک مومن و یک مسلمان واقعی که دستورات شریعتش . را اجرا کرد .قسم می خورم یارو از اقوام یا ابلفظلی.
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
همسران!!!!!!!ماله کشان این دین خون و شهوت شروع کنید به اب توبه ریختن بر سر این دین جهل و جنون.
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

i.am.the.world. - لو کزامبورک - اش
عزیز جان - عراق. اربیل: شاید معنی ان اینست که این ملت به نوعی مالیخولیای جنایی و فرهنگی دچار است. هر وقت شما دوست گرانقدر گفتید که معنی این همه فحش نویسی و ناسزا گویی در کامنتهای ما چیست ؛ شاید بتوانیم جلوتر برویم و معنی این رفتارها را بهتر بفهمیم. شادباشی.
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

iliya behniyafar - ایران - اصفهان
مطمئن باشید به خاطر قتل همسر و دخترش محاکمه نمی شه فقط به خاطر حمله به همسایگان مورد محاکمه قرار می گیره چون این طرف با کشتن همسرو دخترش به وظیفه ی شرعی اش عمل کرده ( از این مورد ها زیاد بودن که دادگاه به متهم عفو داده )
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

lionking - انگلیس - لندن
من که اصلا به اخبار داخل ایران باور ندارم تمامش دروغه
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

i.am.the.world. - لو کزامبورک - اش
خوندید؟ این هیولایی که میبینید علت ادمکشیهایش را غیرت ؛ تعصب و ناموس و این خزعبلات بیمعنی و بیسروته اعلام کرده. یک مطلبو دقت داشته باشید عزیزان: این سه کلمه که اونجا دلیل و انگیزه کشتن ادما میشه تا جایی که من میدونم در زبانهای : انگلیسی؛ فرانسه؛ المانی و اسپانیایی معدل و معنی هم وزن نداره. ناموس که اصلا کلمه ایی واسش نیست. غیرت نیز همچنین ؛ تعصب کلمه ایی دارد با بار معنایی کاملا متفاوت. عنایت دارید که ما قبل از اینکه اسیر جمهوری اسلامی باشیم در زنجیرها و باورهای اعتقادی خودمان گیر افتاده ایم. مطلب را حس میکنیم؟ شاد باشید.
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

bahareiran - ایران - ایران
«محمد» 65 ساله که به دلیل مسائل خانوادگی و شک به همسرانش، اقدام به قتل کرد در بازجویی های جدید پلیس در اعتراف خود گفته دارای 30 واحد آپارتمان و 30 دستگاه اتوبوس و مینی بوس است-------------حتما یک کارهای تو دولت بوده با این قیافه غلط اندازش
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

nasim irani - اتریش - وین
سلام به مسولین سایت.... بازشماآدرس خونه مادرتون راگم کردید وازچشم دین اسلام دیدید؟؟؟به واقع که درست فرموده خداوندسبحان که مخالفان دین خداازاحمق هاهستند..همان اندازه که ملاهای شکم پاره دین رابه نفع خودبرداشت کردندشماها هم مسبب دین رامی دانید درصورتیکه مسسب اصلی خود بودیم که هرازگاهی به دنبال چوپانی واسه هدایت هستیم.دین مشگلی ندارد وکلام خدافقط آزادگی است.حال هرکس به سهم خودازاین سفره اندوخته برمی دارد.جهل وفساد در افکارکسانی است که حق وحقیقت رانمی بینند.کلام خدا نجات است وراه خدا بی نقص!
جمعه 13 شهریور 1388

33pooles - المان - دورتموند
اپارتمانها به قاضی هدیه شد و اتوبوسها به سپاه پاسدارن .
جمعه 13 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.