پزشکی قانونی: ما مجوز دفن نداده ایم

پزشکی قانونی: ما مجوز دفن نداده ایم

رییس سازمان پزشکی قانونی تاکید کرد که از سوی این سازمان تاکنون مجوزی برای دفن دسته جمعی کشته‌شدگان حوادث پس از انتخابات در قطعه 302 بهشت زهرا صادر نشده است.
محمد حسن عابدی در خصوص اظهارات اخیر سخنگوی شهرداری مبنی براینکه اشخاصی که در قطعه 302 بهشت زهرا را پزشکی قانونی مجوز صادر کرده است ،گفت: طبق قانون افراد مجهول الهویه و ناشناس که فوت می‌کنند برای بررسی قضایی و تشخیص علت فوت به پزشکی قانونی معرفی می‌شوند.
وی ادامه داد: تعدادی از این متوفیان را خانواده‌هایشان شناسایی و اجساد تحویل‌شان داده می‌شود و سایر متوفیانی که باگذشت زمان کسی سراغ آنها نیامده با هماهنگی مسوولان قضایی برای دفن آنان مجوز صادر می‌کنیم و این امر یک رویه ثابت است.
رییس سازمان پزشکی قانونی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه آیا در بین دفن شدگان قطعه 302 بهشت زهرا ، موردی مربوط به حوادث اخیر بوده است؟ اظهارداشت: تاکنون برای تدفین اشخاصی مربوط به کشت‌شدگان حوادث اخیر مجوزی صادر نکرده‌ایم.
عابدی در مورد اخبار منتشره برخی سایت ها مبنی براینکه دختری پس از آزار و اذیت جنسی ،در این قطعه دفن شده است ، گفت:اجساد پس از معرفی به پزشکی قانونی مورد بررسی قرار می گیرند.لذا چنین موردی به پزشکی قانونی معرفی نشده و ما از آن بی‌اطلاع هستیم.
وی همچنین از مشخص شدن علت مرگ محمد کامرانی یکی دیگر از کشته شدگان حوادث اخیر خبرداد وگفت: پرونده وی به مراجع قضایی ارسال شده و جزئیات آن را از مقامات قضایی جویا شوید.
chkavak - ایران - تهران
این مملکت خر توخر که برای کفن و دفن نیازی به مجوز ندارد وقتی برای دستگیری و هجوم به منازل مردم و یا برای تفتیش و بازپرسی و حتی اعدام شهروندان نیازی به مجوز و محاکمه نباشد و میخواهید برای دفن اجساد از شما تقاضای مجوز کنند!!!!. اینها یک حکم کثیف الهی و آسمانی که به امضای آغا امام زمانشان رسیده دارند که طی آن بهشان اختیارت تام داده شده هر غلطی که میخواهند به نمایندگی از سوی الله خداوند مجنون و آدمکششان انجام دهند.
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

amo danial - نروژ - اسلو
معنای واقعی اسلام همینه . اگر پیامبرشون هم بود دقیقا همین کارهارو میکرد. ننگ بر اسلام مذهب ضد ایرانی.
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

sir_reza - ایران - تهران
amo danial - نروژ - اسلو. اگه ظلم و جناینت بعضی که دم از پیروی از یک دین را می زنند دلیل بر اینه که اساس اون دین هم موافق با این اعماله، پس اعمال افراطی های مسیحی و یهودی در گذشته ها باید دلیل بر این باشه که مسیحیت و یهودیت هم موافق با اعمال کلیسا و . بوده!!
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
یعنی واقعا کسی هست که انتظار داشته باشه یکی از دستگاههای یاصطلاح قانونیه اینها خرف راست رو بگه؟ طوری شده که اگرمثلا پزشکی قانونی یا تشخیص هویت اعلام کنه که احمدی تژاد حرام زاده هستُ همه ملت میگن دروغه و این آقا حلال زاده ست. تو خود بخوان حدیث مقصل...
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

amo danial - نروژ - اسلو
sir_reza - ایران - تهران. دقیقا همین ظلمها رو مسیحیان و یهودیان هم کردند و اگر قدرتی داشتند هنوز هم ادامه میدادند. حکومت با مذهب همیشه ظلم وبیدادگری رو به ارمغان اورده.
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

jooli - ایران - تهران
خوب راست میگه دیگه حتما باباش مجوز دفن داده کثافت ها لجن ها آدم کشا مرگ بر اس....م
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

sir_reza - ایران - تهران
amo danial - نروژ - اسلو . پس دین موافق اینجور اعمال نیست. کسانی که حکومت و دین رو با هم می خواهند قطعا به فشاد و ضلم کشیده می شن
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

elyas0121 - ایران - مازندران
amo danial - نروژ - اسلو . مرگ بر اسلام یزیدی(طالبان-خامنه ای). درود بر اسلام دمکراتیک محمدی(عیسی به دین خود موسی به دین خود)
جمعه 13 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.