اتهام زنی اصلاح طلبان و سپاه پاسداران به یکدیگر ادامه دارد

اتهام زنی اصلاح طلبان و سپاه پاسداران به یکدیگر ادامه دارد

آقای تابش از فرمانده سپاه خواسته بگذارد زبان اصلاح طلبان بسته بماند

در حالی که محمد علی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران، در اظهاراتی شماری از اصلاح طلبان و از جمله محمد خاتمی رئیس جمهوری پیشین ایران را متهم به برنامه ریزی برای ساقط کردن آیت الله علی خامنه ای از مقام رهبری جمهوری اسلامی کرده است، محمد رضا تابش نماینده اصلاح طلب در مجلس شورای اسلامی با رد این اتهام، خواستار محاکمه افرادی شده است که به گفته او "مجوز ورود سپاه پاسداران به انتخابات را صادر" کردند.

آقای تابش در جمع خبرنگاران پارلمانی در تهران گفته است که افرادی که مجوز ورود سپاه به انتخابات را دادند، افرادی که مجوز به سپاه برای دستگیری‌ها و اعتراف‌گیری‌ها را دادند، باید محاکمه شوند نه افرادی که سوابق و مسئولیت‌هایشان حکایت از این دارد که دلبسته به نظام و رهبری هستند.

آقای تابش از فرمانده سپاه خواسته تا بگذارد زبان او و اصلاح طلبان در افشای آنچه که در ایران گذشته است، بسته باشد.

به گفته این نماینده اصلاح طلب در مجلس ایران، اصلاح طلبان " برای حفظ نظام و انقلاب بسیاری از مسائلی که می‌توانست مورد سوء استفاده دشمنان واقع شود را در این شرایط بازگو نکردند و قصد بازگو کردنش را هم ندارند."

یک روز پیش از این در دهم شهریور، آقای جعفری در جریان یک سخنرانی اظهار داشت: "آقای خاتمی در بهمن ۱۳۸۷ گفته بود اگر دراین انتخابات احمدی‌نژاد سقوط کند، رهبری حذف می‌شود. اگر اصلاحات به جامعه برگردد، رهبری دیگر اقتداری نخواهد داشت."

او از قول محمد علی ابطحی معاون رئیس جمهوری سابق و رئیس دفتر پیشین آقای خاتمی که هم اکنون در بازداشت به سر می برد نیز گفت که "هدف اصلاحات حذف ولایت فقیه است."

پس از انتخابات بحث انگیز ریاست جمهوری اخیر ایران که در آن محمود احمدی نژاد نامزد پیروز معرفی شد و میر حسین موسوی و مهدی کروبی دو نامزد اصلاح طلب از "تقلب گسترده" انتخاباتی و وقوع "کودتای نظامی" درایران سخن گفتند، شماری از چهره های سرشناس اصلاح طلب دستگیر شدند که جلسه محاکمه تعدادی از آنها تاکنون در تهران برگزار شده است.

مقام های نظامی و انتظامی ایران نیز با حضور مداوم در رسانه ها و انجام سخنرانی های مکرر از آنچه که به گفته آنها برنامه ریزی برای کودتای مخملی و براندازی نرم توسط اصلاح طلبان بوده سخن گفته اند.

شماری از چهره های سیاسی نزدیک به دولت و تعدادی از افراد بلند پایه نظامی و در راس آنها محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری ایران نیز خواستار دستگیری "سران اغتشاشات اخیر ایران" شده اند که می تواند اشاره به رهبران اصلاح طلب و میرحسین موسوی و مهدی کروبی دو نامزد معترض به نتایج انتخابات باشد.

از جمله یدالله جوانی، رئیس اداره سیاسی سپاه در یادداشتی در شماره یازدهم شهریور هفته نامه "صبح صادق" ارگان مطبوعاتی سپاه، میرحسین موسوی را فردی دانسته که ۳۰ سال رفتار منافقانه داشته است.

به اعتقاد آقای جوانی، میرحسین موسوی "در حالی که اعتقاد به نظام دینی و قانون اساسی و ولایت فقیه نداشته، طوری رفتار کرد که حتی توانست در یک مقطعی نخست وزیر شود."

اصلاح طلبان ایران خواستار آزادی بازداشت شدگان حوادث اخیر از جمله دولتمردان اصلاح طلب سابق جمهوری اسلامی شده اند و می گویند که ادامه وضعیت فعلی در ایران، کشور را در "مسیر خطرناکی" قرار داده است.

عاشقخاک وطن - ایران - تهران
درود بر آنان که در لحظه لحظه تاریخ میهنمان ظلم و ستم را برنتافتند و مشعل مبارزه با ستمگران را ، همواره شعله ور نگاه داشتند و به دست ما سپردند تا به بلند آزادی برسانیم . درود بر شما که در رزم پیگیرتان با لشگر ظلم ، درنگ و خستگی نمیشناسید و برای رهایی مردم در بند، بر سر سوگند ایستاده اید. پایدار باد آن نیروی لایزال که از خون شهیدان در پیکر مقاومت عادلانه مردم جاریست و پیروزی نهایی بر اهریمن جور و ستم را ، ضمانت میکند. و فروزان باد مشعل راهنمای رهبری که مقاومت مردم ما را از راههای دشوار عبور داده و هر لحظه به سر منزل مقصود نزدیکتر میسازد. زنــــده بـــاد آزادی ، زنــــده بـــاد ایـــــــــــران.
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

Alireza88 - ایران - تهران
درود بر خاتمی رئیس جمهور فرهنگی و محبوب ما که در زمان خودش باعث سربلندی نسبی ایران و ایرانی شد. سلام و صد سلام بر موسوی عزیز و یل بی همتای لرستان و شیخ اصلاحات جناب آقای کروبی
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
خدا لعنت کنه . قرار بود سپاه حافط ایران باشه ولی الان شده حافظ منافع دشمنان ملت . صد رحمت به اس اس آلمان و کا گ ب شوروی . شده مافیا در همه صنایع مثل اختاپوس دست انداخته . تمام قراردادهای پولساز نفت و گاز شده مال سپاه . این رو با اطلاع کامل میگم
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
هیچکدوم این آقایون نمی خواهند نظر مردم رو بپرسند ؟ فقط نظر رهبر کافیه ؟ خداییش روز 24 خرداد من دیدم بسیجیها جشن گرفتند و پرچم تکون می دهند و شربت پخش می کنند . اونوقت یقین کردم که دورمون زدند . 22 خرداد روز پیروزی بسیج و صداوسما بر مردم بود . خدا لعنتشون کنه
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

i.am.the.world. - لو کزامبورک - اش
اتهام زنی ما ملت هم به یکدیگر ادامه دارد. پیشنهاد میشود یک نهاد اتهام و یا بنیاد فحاشی در کشور ایجاد کنیم تا روند دموکراسی و ازادی را سرعت ببخشیم!!! راهبردها و دانش اقای حسین شریعتمداری میتواند کمک بزرگی در این امر مهم باشد. صد البته با حمایت حسین الله کرم و صدای گرم حاج منصور ارضی!!! پیش بسوی تهمت و فحش و اتهام. !!! شاد باشید.
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

khalije hamishe fars - ایران - خارگ
مصباح یزدی رهبر کودتاچیان بوده و هست خامنه ای هم ازترس جان و مقامش مطیع انهاست اینها هم اعضای ارشد و سر دسته کودتاچیان هستند: مجتبی خامنه ای محمد علی جعفری حسین طائب علی سعیدی سردارحجازی کامران دانشجو جنتی و...ت
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

sir_reza - ایران - تهران
طرفدارای ولایت فقیه خوب گوشهاشون رو باز کنند. هدف ما حذف ولایت فقیهه. هیچ تعارفی هم نداریم. حالمون هم از خامنه ای و بقیه جنایتکارا به هم می خوره. آره انقلاب مخملی یا انقلاب نرم هم می خواهیم بکنیم. اگه ناراحتید می تونیم نوعش رو عوض کنیم. به جاری مخمل می تونیم از سمباده، سوهان یا سیم خاردار و به جای نرم می تونیم از نوع سفت و ...استفاده کنیم. پس خدا رو شکر کنید که مخملیه!. ضمنا شما و ارباباتون خیلی تلاش کردید بگید این کار کودتای مخملیه! ولی اینقدر احمقید که نمی فهمید مردم کودتا نمی کنند، انقلاب می کنند! اما چون خودتون قبلا انقلاب کردید، پس نمی تونسید بگید انقلاب بده!
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
برای حفظ نظام و انقلاب بسیاری از مسائلی که می‌توانست مورد سوء استفاده دشمنان واقع شود را در این شرایط بازگو نکردند و قصد بازگو کردنش را هم ندارند. .................................. جون عمه ات مرتیکه شما فقط از این میترسید که با افشا کردن جنایتها همگی توسط ملت قتل و عام بشید. اما یزودی این اتفاق میافنه . این ملت همونی هستند که در زمان انقلاب توی مشهد دل و روده یک پاسبان رو بخاطر اینکه گفته بودن یک نفر رو شهید کرده کشید بیرون و از درخت آویزون کرد. شماها هم بزودی هر تیکه از بدنتون رو باید از سر یک درخت جمع کنن
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
این دیگه کیه؟ از سپاه اجازه خفه خونی میگیر. اقای تابش تو و دیگر اصلاح طلبان در مجلس اگر واقعا خود را پیرو دمکراسی و نماینده مردم میدونید وضیفه دارید که از کثافتکاری نظام اسهالی و رهبر چکه ای ورئیس جمهور تقلبی به مردمی که شما انتخاب کردن خبر بدید نه اینکه حق سکوت از این جنایتکاران بخواهید. اقای تابش قیمت سکوت شما چند هست. اقای تابش قیمت حرف زندن شما چند است؟
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

arad2010 - ایران - تهران
اصلاح طلبان بهتره به خاطره وقایع 18 تیر 78 و جنای کوی دانشگاه از من دانشجو که اونجا بودم عذر خواهی کنند . به نظر من فرمانده سپاه درست گفته. راستی یادم رفت بگم .. آقای خاتمی مردم اسلامشهر رو در سال 78 چرا سرکوب کردی . هان ؟!حالا الان دایه مهربون تر از مادر شدی؟!.
جمعه 13 شهریور 1388

arad2010 - ایران - تهران
البته آقای سیاوش ایرانی زیاد دلتو خوش نکن به این مردم این ملت همون ملت هستند که تا ساعت 10 صبح شعار میدادن یا مرگ یا مصدق . از ساعت 10 صبح به بعد شعار میدادن مرگ بر مصـــدق. آره عزیزم ...
جمعه 13 شهریور 1388

arad2010 - ایران - تهران
آقای علیرضا خان . برو از مردم اسلامشهر بپرس آقای خاتمی چه بلایی سرشون آورد . اون وقت بیا اینجوری درود بفرست و تن خانوادههایی که این آقا بدبخت کرده رو بلرزون.
جمعه 13 شهریور 1388

بابک - ایران - سبزوار
این محمد علی جعفری سگ خامنه ای است این بی شرف اینقدر کثیف است و دست به هر جنایتی زده است که ادم از گفتن ان شرم دارد او را باید در سرگین سگ بسوزانند تا بلکه دردهای مردم شریف ایران تسکین یابد
جمعه 13 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.