فرمانده کل سپاه رییس‌جمهور سابق خاتمی را به براندازی ولایت فقیه متهم کرد

فرمانده کل سپاه رییس‌جمهور سابق خاتمی
 را به براندازی ولایت فقیه متهم کرد

آفتاب نیوز :فرمانده کل سپاه بخشی از آنچه تلاش‌های برنامه‌ریزی شده برای انجام کودتای مخملین در کشور می‌خواند با استناد به اعترافات جدید برخی از افراد سیاسی را تشریح کرد.

سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه در ادامه سخنان خود در جمع پیشکسوتان دفاع مقدس با اشاره به اینکه خیلی‌‌ها می‌گویند نگویید انقلاب مخملی چراکه وقوع انقلاب در ایران ممکن نیست، گفت: «ولی همین اتفاق در خیلی از کشورها از بستر انتخابات و دموکراسی انجام گرفته است».

وی افزود: «بزرگترین نقطه آسیب انقلاب و محتوای نظام، همین جاست. مقاطع انتخابات (البته در گذشته کمتر این فرصت در اختیار مخالفین استمرار انقلاب اسلامی و راه امام قرار گرفته بود)، محل بروز چنین رفتارهایی است، اما در دهه چهارم انقلاب با این موضوع بیشتر مواجه هستیم».

جعفری اضافه کرد: «بعضی از آقایانی که چند وقتی است دستگیر شده‌اند، اعترافاتی داشته‌اند که به صراحت اعلام می‌کنند در گذشته نیز همین هدف‌ها دنبال می‌شده، اما به شکل دیگر. البته برخی فکر می‌کنند این حادثه اخیر یک اتفاق ساده بود و تنها یک رقابت سیاسی به شمار می‌رفت که در درون نظام اتفاق افتاد. البته اینکه می‌گوییم درون نظام، از یک نظر درست است، چون همه مردم در زیر چتر نظام جمهوری اسلامی زندگی می‌کنند. اما در جایی دیگر مفهوم از درون نظام آن است که ما محتوای نظام را قبول داشته باشیم در حالی که در این انتخابات موضوع به این سادگی نبود».

عضو شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: «پاسخ به این موضوع در جملات و اطلاعاتی که به آنها استناد خواهم کرد، نهفته است. وقتی حرف از براندازی به میان می‌آید به آن معنایی که آمریکایی‌ها در گذشته می‌گفتند و امروز جرأت بیان آن را ندارند، نیست. بلکه منظور همان است که به اصطلاح «تغییر رفتار جمهوری اسلامی» خوانده می‌شود. یعنی تغییر جهت‌گیری‌های اصلی انقلاب و عدول از اصول و آرمان‌های انقلاب که هدف آمریکایی‌ها نیز اکنون همین است».

جعفری یادآور شد: «شاید برخی بگویند که این اعترافات منتشر شده همچون سخنان آقای ابطحی بر اثر فشار و زور بوده است، این افراد مدعی چاره‌ای ندارند جز اینکه دروغ بگویند. آقای ابطحی در مدتی که در زندان بود با خروج از جوی که دیگر بر او حاکم نبوده و دور شدن از آن دوستان خود، با بحث آزاد، تحولی در او به وجود آمده و این سخنان را گفته است. البته ایشان روزی بیرون خواهد آمد و آن موقع نیز می‌توانید در مورد استدلال‌های وی اظهارنظر کنید. چراکه دانستن حق مردم است، مردم باید بدانند».

وی در ادامه سخنان خود به طور مستند به برخی از سخنان افراد اصلاح طلب اشاره کرد که آنها هدف اصلی خود برای پیروزی در انتخابات را تضعیف ولایت فقیه عنوان کرده و اینگونه گفته‌اند:

* آقای موسوی خوئینی‌ها در بهمن 87 اینگونه می‌گوید: «ما باید بیاییم و توان بگذاریم تا به هر قیمتی رهبری را از تخت پایین بکشیم. او باید بفهمد که این مملکت آنطور نیست که ایشان هر جور بخواهد به هر سمت بکشد. خاتمی و یارانش اکنون کلی تجربه دارند.

* آقای ابطحی در اعترافات خود می‌گوید: «خاتمی و فاتح و مهدی‌هاشمی رفسنجانی می‌گفتند که "برنده شدن در این انتخابات خیلی با انتخابات گذشته فرق می‌کند. در این صورت جریان اصولگرا و رهبر دیگر نمی‌توانند سرشان را بلند کنند و این معنای یکسره کردن کار است. " یعنی رسیدن به یک نظام با ولایت فقیه بسیار ضعیف شده یا بدون ولایت فقیه جا بیفتد. اعتراضات در انتخابات کاملا برنامه‌ریزی شده بود.»

* آقای خاتمی در بهمن 87 می‌گوید: «اگر در این انتخابات احمدی‌نژاد سقوط کند، عملاً رهبری حذف می‌شود، اگر به هر قیمتی و به هر شکلی اصلاحات دوباره به قوه اجرایی بازگردد، دیگر رهبری اقتداری در جامعه نخواهد داشت. سقوط اصولگرایی به معنای پایان اقتدار رهبری تلقی می‌شود و با شکست اصولگرایان باید قدرت رهبری را مهار کرد».

* آقای نبوی می‌گوید: «باید سعی کنیم احمدی‌نژاد را کاندیدای رهبری معرفی کنیم که اگر شکست خورد، رهبری شکست خورده باشد. ما یک بار این کار را در خرداد 76 انجام دادیم که ضربه سنگینی بود و به سختی از جا بلند شدند، اکنون باید ضربه نهایی را به رهبری بزنیم. برای محدود و پاسخگو کردن قدرت باید از بالاترین قدرت شروع کرد».

* آقای عطریان‌فر اعتراف می‌کند که «آقای تاجزاده در انتخابات می‌گفت "اگر بتوانیم ببریم، با تجربیاتی که در این سال‌ها کسب کرده‌ایم به راحتی می‌توانیم رهبری را مهار کنیم. " شاید تنها کسی که انقلاب مخملی در ذهنش کاملا تئوریزه شده بود و بدون آنکه اسمش را بیاورد همان ایده‌ها را مطرح می‌کرد، آ‌قای تاج‌زاده بود.»

* آقای ابطحی در رابطه با هدف اصلاحات می‌گوید: ««هدف اصلاحات حذف عنوان ولایت فقیه و رهبری دینی و تغییر حاکمیت انقلابی و دینی به حاکمیت عرفی و سکولار است».

سردار جعفری گفت: «آقای ابطحی استراتژی‌های اصلاحات را اینگونه بیان می‌کنند: «"1- دین ستیزی؛ یعنی بی‌توجهی و غیرارزشی معرفی کردن دینداری و دینداران. 2- رواج بی‌بند و باری که مهمترین شکل آن بی‌تفاوت کردن دختران و پسران نسبت به رابطه با یکدیگر بوده است. 3- حذف نمادهای دینی و انقلابی ". ابطحی می‌گوید سعی می‌شد در جلسات کم کم عکس امام و رهبری حذف شود».

وی اضافه کرد ابطحی خصوصیات اصلاح‌طلبان را نیز اینگونه ذکر می‌کند: «"1- غرب باوری؛ بی‌هویتی اصلاح‌طلبان در سیاست خارجی شاخص‌ترین وجه آنها بود. آنها از هیچ دریوزگی برای جا انداختن خود در مقابل غرب فروگذار نبودند و حاضر به اجرای ظالمانه‌ترین تقاضاهای غرب بودند».

به گفته عضو شورای عالی امنیت ملی، ابطحی دومین شاخصه اصلاح‌طلبان را آلوده شدن به فسادهای مالی عنوان می‌کند و می‌افزاید: «ریشه همه مشکلات همین موضوع بود».

جعفری افزود: «این نوع انحرافات در مسیر انقلاب، امروزه بسیار جدی شده و تشخیص آن بسیار سخت است و همه توان و هدف دشمن خارجی روی همین مفاهیم متمرکز شده است».

فرمانده کل سپاه با طرح این سوال که آیا در این فضا باید ساکت بنشینیم و نظاره‌گر باشیم، گفت: «برخی نیز متأسفانه با آنها همگام شدند که انشاءالله هدایت شوند. جالب آنکه این اتفاقات بعضا به اسم مبارزه با انحراف انجام می‌شود و برخی می‌گویند در راه امام و انقلاب انحراف ایجاد شده و ما می‌خواهیم جلوی آن را بگیریم».

عضو شورای عالی امنیت ملی با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری مبنی بر فتنه عمیق خواندن اتفاقات اخیر گفت: «این ماجرا بحران نبود. البته یک آزمایش بزرگ نیز بود، اگر ما خواهان بقای نظام هستیم و دوست داریم راه امام استمرار داشته باشد، باید بیش از این دقت کنیم و در موضع‌گیری‌ها در رأی دادن‌ها در حمایت از جریانات سیاسی، شناخت از دشمنان، بیشتر دقت کنیم».

سرلشکر جعفری یادآور شد: «نخبگان و خواص انقلاب متأسفانه ریزش داشتند، اما نباید نظام را با عملکرد من یا شما سنجید،‌ بلکه باید با معیارها و شاخص‌های صحیح راه امام و شهدا را ادامه داد. متأسفانه برخی از نخبگان به این نکته مهم که ولی‌فقیه فصل‌الخطاب موضوعات است، توجه کافی نکردند و به راحتی نقدهای نادرستی به آن وارد می‌کنند و اگر آنها اینگونه رفتار کنند، نباید ادعای پیروی از راه امام و طرفداری از نظام را داشته باشند».

فرمانده کل سپاه خطاب به اینگونه افراد گفت: «بیایید مردانه موضع واقعی خود را اعلام کنید و روی آن بایستید. البته برخی می‌خواهند در عمل در مقابل اصل نظام بایستند ولی مردم متوجه این قصد آنها نباشند اما ما وظیفه داریم آنها را رسوا کنیم و این وظیفه سنگین بر دوش همه ماست که وظیفه پیشکسوتان جهاد و شهادت در این زمینه بسیار مهم است».

جعفری یادآور شد: «حفظ انقلاب نیازمند سرباز، سردار و البته انسان‌های خط‌ شکن است».

وی در ادامه در پاسخ به سوالی درخصوص اعلام برخی اسامی افراد سیاسی گفت: «معتقدم ما امروز بعد از این فتنه بزرگ و این ضربه بزرگ اعتباری که به حیثیت نظام جمهوری اسلامی وارد شد، دیگر این اسم آوردن‌ها حتماً باید انجام شود».

وی با انتقاد از کسانی که دفاع از احمدی‌نژاد را مساوی با دفاع از رهبری می‌دانند، گفت: «رهبری کجا و ماها یعنی دیگر مسئولان نظام کجا؟ برخی طیف‌های سیاسی در این انتخابات معتقد به نه به احمدی‌نژاد به هر قیمتی بودند که البته به جز تأکید آنها بر موضوع هر قیمتی، بقیه شعارشان، قابل قبول است، چرا که نوعی مبارزه انتخاباتی است ولی وقتی برخی اتفاقات پشت صحنه مشاهده می‌شود پیچیدگی‌های سختی اتفاق می‌افتد».

جعفری در پاسخ به سوال دیگری درباره استفاده از مشایی در دولت، این موضوع را نادرست عنوان کرد و گفت:‌ «البته آقای احمدی‌نژاد در این زمینه استدلال‌ها و نظراتی دارند و ایشان را آدم درستی می‌دانند و در همین موضوع انتصاب ایشان به عنوان معاون اول، آقای احمدی‌نژاد گفتند که من با رهبری صحبت می‌کنم و اگر ایشان قانع نشدند، این انتصاب ملغی خواهد شد ولی برخی رفتارهای آقای احمدی‌نژاد درباره موضوع انتصاب مشایی جای دفاع ندارد».

* حوادث اخیر بزرگ‌ترین حادثه در طول تاریخ انقلاب که می‌توانست محتوای انقلاب را تهدید کند

سرلشکر در بخش دیگری از سخنان خود در جمع پیشکسوتان جهاد و شهادت که در مسجد ولی عصر(عج) تهران گردهم جمع شده بودند، با بیان اینکه بسیاری از افراد امروز فراموش کرده‌اند که اهداف شهیدان در دفاع مقدس چه بود و ما برای چه می‌جنگیدیم، خاطرنشان کرد: «وصیتنامه اکثر شهیدان بر موضوع رهبری و نظام ولایت فقیه تاکید دارد».

وی افزود: «امروز افراد زیادی از راه امام(ره) حرف می‌زنند ولی بعضا در مقابل یکدیگر عمل می‌کنند و باید بدانیم که صحبت کردن از راه امام(ره) آسان است اما عمل کردن و شناخت این راه به خصوص امروز بسیار سخت است».

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امام(ره)، اسلام را به جمهوری اسلامی گره زد و حفظ نظام را از اوجب واجبات می‌دانستند، اظهار داشت: «هدف اصلی ما دفاع از محتوای واقعی جمهوری اسلامی است، نه شکل ظاهری آن».

جعفری خطاب به پیشکسوتان جهاد و شهادت گفت:‌ «ماندن در این راه مانند انقلابی ماندن است که این امر در اوائل انقلاب آسان بود ولی امروز بسیار سخت است و خیلی‌ها نتوانستند این روحیه را حفظ کنند».

وی با تاکید بر اینکه توصیه به ماندن در مسیر جهاد و شهادت باید هدف اصلی اینگونه نشست‌ها باشد، خاطر نشان کرد: «مقام معظم رهبری نیز همواره بر این موضوع تاکید دارند که نباید تنها در دوران گذشته پر افتخار ماند بلکه باید تکلیف امروز را ببینیم؛ چرا که گاهی برخی قدرت تطبیق با شرایط امروز انقلاب را ندارند».

وی با تاکید بر اینکه هدف امروز ما همان اهداف گذشته یعنی حفظ اصالت جمهوری اسلامی است و فقط مصادیق تفاوت می‌کند، ادامه داد: «امروز حتی شاهد تغییر در تهدیدات علیه کشورمان هستیم؛ چرا که امروز شیوه جنگ عوض شده و دفاع نیز از نوع همطراز به ناهمطراز تغییر یافته است و البته اولویت تهدید برای دشمنان دیگر نظامی نیست».

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه از سال 80 همواره منتظر حمله نظامی آمریکا بودیم، خاطر نشان کرد: «آنها هیچگاه جرات عملی کردن این تهدید را نداشتند اما باید بدانیم که امروز تهدید علیه نظام و انقلاب، جدی تر از گذشته است».

جعفری با اشاره به این مطلب که بی‌تردید تهدید نظامی هیچگاه منتفی نیست، خاطر نشان کرد: «نیروهای مسلح همواره باید برای ارتقاء آمادگی خود، تلاش کنند».

وی با اشاره به موضوع هسته‌ای کشورمان گفت: «در طول این سال‌ها شاهد دو مدل برخورد بااین موضوع بودیم که باید ببینیم کدام یک از این برخوردها با مبانی جمهوری اسلامی بیشتر سازگار بود و استقلال و آزادی ملت ایران در کدام برخورد نمود بیشتری داشت».

عضو شورایعالی امنیت ملی عدالت، حمایت از مستضعفین و پرهیز از اشرافی‌گری را از جمله اصول و مبانی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: «دشمن در طول این 30 سال تلاش کرد تا این مبانی را زیر سئوال ببرد».

جعفری با تاکید بر این مطلب که هیچ کس حتی آمریکا جرات و توان براندازی نظام جمهوری اسلامی را ندارد، گفت: «اما آنها تلاش می‌کنند تا محتوای اصلی نظام و مبانی آن را خدشه‌دار کنند و در داخل نیز، برخی افراد که حتی سوابق انقلابی نیز دارند در این مسیر حرکت می‌کنند».

وی با بیان اینکه استمرار انقلاب یعنی تحول دائمی و روز به روز به سوی خوبی‌ها، افزود: «‌امروزه تهدید علیه انقلاب از تهدیدات سخت به سمت تهدیدات نرم و خصوصا در ابعاد فرهنگی و سیاسی تغییر ماهیت داده است و اگر این موضوع مورد توجه ما ثقرار نگیرد، ممکن است این انقلابی که حاضر بودیم برای آن تمام هستی خود را بدهیم، به راحتی و از طریق دیگر از بین برود».

فرمانده کل سپاه در ادامه با تاکید بر اینکه امروز باید تهدید اصلی انقلاب را به درستی بشناسیم، اظهار داشت: «پیشکسوتان جهاد و شهادت باید امروز نیز به عنوان خط‌ شکن در این مسیر حرکت کرده و رسالت خود را انجام دهند».

جعفری تشخیص دشمن و شناخت تهدیدات امروز را بسیار سخت توصیف کرد و با اشاره به حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری دهم گفت:‌ بزرگ‌ترین حادثه در طول تاریخ انقلاب که می‌توانست محتوای انقلاب را تهدید کند، همین حوادث اخیر بود که در قالب انتخابات بروز کرد.

وی گفت: «برخی از به کار بردن واژه انقلاب مخملی ناراحت می‌شوند اما باید بدانیم که همین اتفاقات در بسیاری از کشورها در بستر انتخابات و دموکراسی صورت گرفت و از آن نتیجه هم گرفتند».

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه در گذشته افراد ضد انقلاب و مخالفین استمرار راه امام (ره) کم‌تر توان سوء استفاده از مقاطع انتخابات را داشتند، اظهار داشت: «برخی آقایان به صراحت در اعترافات خود اعلام کردند که این اهداف در گذشته نیز به شکل دیگری دنبال می‌شد».

جعفری با بیان اینکه حوادث اخیر موضوع ساده‌ای نبود، گفت: «این اتفاقات از ماه‌ها قبل طراحی شده بود و حتی در گفتار دشمنان نیز اعلام می‌شد که دنبال تغییر رفتار در جمهوری اسلامی هستند که این تغییر رفتار به معنای همان عدول از مبانی انقلاب است».

کد مطلب : 92397
silvester - ایران - تهران
اقا ما فهمیدیم ۷۰ میلیون ایرانی در ایران مزاحم ۴۰۰ نفر ادمند!والسلام
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
با درد و سلام حضور ایرانی‌‌های عزیز و آزاد اندیش. بابا ۳۰ سال گذشت با این داری واری‌های قرون وسطی ولایت فقیه این حرف‌های از خود دروری به کجا رسیدید همه را که لعنت و گفتید مرگ بر آن‌ها از همه اشکال و انتقاد بد یک انتخابات تشریفاتی که در روز روشن دزدی و به رای و وت مردم اهانت شما‌ها باید از تاریخ یاد بگیرید مگه کشور‌های بلاک شرق ندیدید بد از ۷۰ سال تبلیغ دورغ و مردم آزاری که به کجا رسیدند. خوشبختانه کشور ایران جوان و پر انرژی است و به زودی زود شما‌ها چه بخواهید چه نه از آن علی‌ قاتل تا احمقی دزد تا یکا یک شما رفتنی و باید در دادگاه مردم جواب گوی آزار و شکنجه‌های سالین سال باشید . قران ۲۱ است دیگه بس است این داری واری‌ها ولایت فقیه رهبر این کس شعر‌های عوضی‌ جوان‌های پر شر و استعداد ایران خود رهبر و آقای خود بود و هستند و به دزدهی مثل شما احتیاجی‌ ندارند. خدایا انتقام ندا‌ها عسگر اولادی‌ها و دیگر کشته شدگن راه آزادی را از این جنایت کار‌های ضد بشر بگیر.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

azadi8888 - ایران - ایران
این جناب سرلشکر ترسیده غول بی شاخ و دم سپاه که حالا قدرت اول نظامی و سیاسی و اقتصادی کشور شده در اثر این حرکت ها محدود بشه. روزی رو میبینم که سپاه رو راحت میشه با طالبان افغانستان و مافیای ایتالیا مقایسه کرد.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

wildpiony - هند - بمبیی
عموی منو گرفتن 2 روزه ازش خبری نیست:(
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

nazanin 2009 - ایران - اورمیه
حالا چرا متهمش میکنی اگه که میخواسته ولایت قبیح رو براندازی کنه خیلیم کاره خوبی کرده خواسته مردمم همینه !دیگه مردمم این کفتاره پیرو نمیخوان اخه با چه زبونی حالیتون کنن که دیگعه ولایت قبیح نمیخان
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

ballotak - انگلستان - لندن
این جعفری چقدر حرف زده زبون روزه!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. جدیدا شروع کردن به خوندن اطلاعات ذهن این بندگان خدا:. " شاید تنها کسی که انقلاب مخملی در ذهنش کاملا تئوریزه شده بود و بدون آنکه اسمش را بیاورد همان ایده‌ها را مطرح می‌کرد، آ‌قای تاج‌زاده بود.».
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

Gharibeh-Ashena - المان - هانوفر
بسیار جالب. اگر واقعا اینطور باشد بزودی شاهد از بین رفتن و تصفیه حسابهای درونی رژیم و مهرهای ان خواهیم بود. از هر طرف که کم شود فقط به نفع مردم است. مرگ بر دیکتاتور.استقلال ازادی جمهوری ایرانی.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
براندازی ولایت وقیح بعد از اینهمه جنایت کوچکترین کاریه که باید هر چه سریعتر انجام بشه.ولی فقیه جانیه و ولایتش باطله.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

امین آلمان فرانکفورت - آلمان - فرانکفورت
هیتلر هم رهبر المان بود وخائن شمرده شد. خامنه ای و پسرش هم وطن فروش هستند. جمهوری احتیاج به رهبر ندارد- . باید دین از حکومت جدا بشه-. این تنها راه است. مردم فهمیده احتیاج به رهبر در امور سیاسی ندارند.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

amo danial - نروژ - اسلو
حوادث اخیر مردم ایران را اگاه تر کرد به نقش مذهب اسلام . اسلام یعنی تجاوز. قتل و کشتار. حیله و فریب. و حکومت ایران بلایی رو سر مردم اورد که اگر محمد هم بود چنین میکرد. ننگ بر اسلام مذهب ضد ایرانی.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

Goşa Çay - ایران - قوشاچای
سر تو راهم بالای دا ر خــــــــــــــــواهــــــــــــــــــیـــــــــم دیدانشــــــــــالله
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

dkdk - دانمارک - اسلیش
انگلیس هال شایان اینقدر بدبختی .....و جهالتی که تو را احاطه کردن باعث شده عقده ها... با تمام چیزهائی که دوست داشتی اما حسرتشان را کشیدی مخلوط شده و یک ادم پوچ بیهویت بیشخصیت و حقیری را بوجود اورده که نامش شد شایان.خداوند از داشتن مخلوق انسان نمائی چون تو در حیرته.لااقل سعی کن انسان باشی.کسیکه بهمه بی احترامی میکنه.توهین میکنه.تهمت میزنه.به هیچ عقیده ای احترام نمیگذاره یک انسان طرد شده ایست با عقده های فراوان.بیچاره .... ...چرا که تو انسان حقیر بخداوند بخشنده توهین میکنی.شرم کن نادان بی خرد.در ضمن منو بکسی مرتبط نکن گور بابای دولت ایران و رهبرانش.چرا وقتی جواب نداری برای حقیقت تلخ زندگی نکبت بارت مرا به اخوند مرتبط میکنی؟جدا متاسفم.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
فکر کنم موقعشه که تو تازی صفت بری به یکی دوتا ایرانی به نام مبارک اسلام تجاوز کنی.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

ballotak - انگلستان - لندن
خوب راست میگه این بنده ناخلف خدا! دقت کنید اینا اصلا آدمای بدی نیستن فقط یه خورده زیادی نمیفهمن! در واقع همونطور که ایشون گفتند سران اصلاحات مثل آقایون نبوی و ابطحی و عطریانفر و .. بیرون از زندان (ببخشید هتل) دقدقه فکری زیاد داشتن و به همین منظور این برادرای از خدا بیخبر امکاناتی رو فراهم کردن تا حضرات بتونن در فضایی سرشار از سکوت و در نهایت آرامش به فکر فرو برن و در عرض 40 روز همه یافته های 40 سالشون رو انکار کنن!!!!!!!!!! من بنوبه خودو کلی شرمنده میشم از این همه عطوفت!!! آسیاب به نوبت آقای سر بدار. گذر ژوست هم به دباغخونه میافته اخوی!!!
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
حقیقتهایی در مورد دین:. یک فیلسوف تابحال هرگز یک روحانی را نکشته است، در حالیکه روحانیون فلاسفه زیادی را کشته اند. "دنیس دیروت" . . وقتی که مردم بیشتر آگاه میشوند، کمتر به روحانی و بیشتر به معلم توجه میکنند. "رابرت گرین اینگر سول" . . ادیان همه مانند یکدیگرند، مبتنی بر افسانه ها و اسطوره ها هستند. " توماس جفرسون" . . دین بهترین وسیله برای ساکت نگه داشتن عوام است. "ناپلئون بناپارت" . . وقتی مروجین مذهبی به سرزمین ما آمدند، در دستشان کتاب مقدس داشتند و ما در دست زمینهایمان را داشتیم، پنجاه سال بعد، ما در دست کتاب های مقدس داشتیم و آنها در دست زمین های ما را داشتند. " جومو کیانتا" . " . مذهب تنها برای بردگی انسان ها خلق شده است. "ناپلئون" . . روحانى نسبت به برهنگى و رابطه طبیعى دو جنس حساسیت دارد، اما از کنار فقر و فلاکت مى گذرد. "سوزان ارتس" .
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
بخواب بابا حال نداری....!!!!!
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
حقیقتهایی در مورد دین:ادامه. کشیش ها مى گویند که آنها به مردم بخشیدن و خیریه را مى آموزند... این طبیعى است. چون آنها از پول صدقه مردم زندگى مى کنند. همه گداها مى آموزند که مردم باید به آنها پول بدهند. "رابرت گرین اینگر سول" . . قسمتهایى از انجیل را که من نمى فهمم ناراحتم نمى کنند، قسمتهایى از آن را که مى فهمم معذبم مى کنند. "مارک تواین" . به من بگو قبل از تولد کجا بوده ای تا به تو بگویم پس از مرگ کجا خواهی رفت. "نیچه" . . مذهب مردم را متقاعد کرده که : مرد نامرئی در آسمانها زندگی میکند که که تمام رفتارهای تو را زیر نظر دارد ، لحظه به لحظه آن را . و این مرد نامرئی لیستی دارد از تمام کارهایی که تو نباید آنها را انجام دهی و اگر یکی از این کارها را انجام دهی ، او تو را به جایی میفرستد که پر از آتش و دود و سوختن و شکنجه شدن و ناراحتی است و باید تا ابد در آنجا زندگی کنی ، رنج بکشی ، بسوزی و فریاد و ناله کنی .. ولی او تو را دوست دارد ! . " جورج کارلین" . .
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
حقیقتهایی در مورد دین:ادامه. مانند قرص است ، نجویده فرو دهید ... ناشناس . ایمان یعنی این که نخواهی بدانی واقعیت چیست . "نیچه" . یکی از بزرگترین تراژدی های بشریت این است که اخلاقیات بوسیله دین دزدیده شده است . " آرتور سی کلارک " . مذهب ، آه خلق ستمدیده است ، قلب دنیای بی قلب و روح شرایط بی روح . مذهب افیون توده هاست . "کارل مارکس" . آنجا که علم پایان می یابد ، مذهب آغاز میگردد . " بنجامین دیزرائیلی" . دین افساری است که به گردنتان میاندازند تا خوب سواری دهید و هرگز پیاده نمیشوند. باشد که رستگار شوید . " کائوچیو" . اولین روحانی یک شیاد بود که به یک ابله رسید . "والتر" . .
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
با فقط یه جمله این مجنون, میشه فهمید که اینا چه فاشیستهایئ هستن, ; انقلاب در خیلی از کشورها از بستر انتخابات و دموکراسی انجام گرفته است».; . !!! اینها ضد انتخابات و دمکراسئ هستند.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

Democratic-Iran - امریکا - نیویورک
کثافت. پاچه خوار ولایت وقیح. برو جلو مقام معظم زانو نزن و دستشو ببوس تا سهمتو زیاد کنه. مرگ بر ولایت فقیه. مرگ بر هرچى دیکتاتور و پاچه خوار دیکتاتور.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
خب جناب ته لشگر(!) شما که اینقدر به حمایت مردم از راه امام و دیگر اراجیف، مطمئن هستید پس چرا از اجرای رفراندوم وحشت دارید؟.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

RAHE SABZ - بلژیک - انتورپن
با دورد به شما این سخنرانی را گوش کنید https://www.youtube.com/watch?v=zNXLpn1elVA دیکتاتوری دین بدترین نوع دیکتاتوریست
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

i.am.the.world. - لو کزامبورک - اش
این اتهام در اصل متوجه یکی از دوستان ما در این سایت است که مرتبن کتاب روشهای براندازی حکومت اسلامی نوشته خانم رزا منتظمی را تبلیغ و توصیه میکند! اول اینکه این کلمه *براندازی* جزو ادبیات خاص بگیر و ببند در رژیم ایران است. با تهمت براندازی تا بحال صدها انسان را زندانی و اواره کرده اند. دوم اینکه تغییر دادن یک رژیم یا دولت اشپزی نیست که کتاب یا فرمول برایش بنویسیم. توهم که شاخ و دم ندارد. اینها یعنی توهم. شاد باشید.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

jamsil - کره - سئول
این که از اول معلوم بود گفتن نداشت شما دیر متوجه شده اید.حالا باز هم نظری دارید .همه اینو می خواند نه من وشما .یه اقای خارجی با من صحبت می کرد در این مورد .می گفت کشور شما شده غسالخانه مردم انجا چطوری زندگی می کنند .واقعا که همه به حال ما می سوزند .
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
وجود دارید یکی از این اینها رو بگیرید . ما پای اینها ایستادیم البته تا زمانی که به عهدشون با مردم پایبند بمونند . این تهدیدهای شما این حسن رو داره که برای کسی مثل خاتمی جای برگشت نمی گذاره . دیگه می دونه که تو حکومت جایی نداره و باید فقط به مردم تکیه کنه . فکر می کنم جرات ندارید بگیریدشون چون تا وقتی میرحسین و کروبی و خاتمی جزیی از حکومتند نمیتونند انتخابات بعدی رو تحریم کننند . ولی کافیه که بگیریدش میشوند اپوزیسیون و انتخابات بعدی تحریم میشه و شما حتی 10 میلیون رای هم نخواهید داشت
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
از ترس .....نش نمیدونه چطوری از مردم بخواد که ادم فروشی کنند و میدونه که تازه جریان شروع شده و رفتنی اند .از سایه خودشم میترسه.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

vezveznazi - ایران - ایران
مثل اینکه این یارو سرخر جعفری فرمانده خل سپاه چهارپایان حالیش نیست.نظام جمهوری اسهالی را نمی خواهیم ولایت وقیح و پلید کدام سر خریه
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

chkavak - ایران - تهران
این پاسدار مزدور خودش اعتراف به افسار گسیخته بوده خامنه ای و قدرتی که قبضه کرده میکنند و با بیان مطالبی که تحت عنوان اعترافات از دستگیر شدگان مینماید اقرار میکنند که ارباش خامنه ای فرا قانون است و قدرت فردی غیر پاسخگو و غیر منتخب بوده و مردم از او و ولایت باطلش بیزارند. این اعترافات جعلی و ادعای این پاسدار مزدور بی شرافت هیچ ارزش و اعتبار حقوقی و قضایی ندارد. ما می گوییم مرگ بر حکومت کثیف اسلامی. مرگ بر ولایت باطل و ضد بشری وقیحان فقیح حرامزاده. مرگ بر ملا و پاسدار. مرگ بر خامنه ای عنصر اصلی فساد
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

Armana - امارات - شارجه
اصلا من که تو سرم نمیشه یعنی چیه ولایت فق....یعنی نائب امام زمان!!!!!!! خوب چطوری خودش گذاشته تو این منصب عالی قدر؟؟؟؟!!!!نکنه وحی براش میاد !! یهو خودش را کرده پیامبر. بخدا که همین هم میگه هههههه. اما تقصیر خودشون که نیست همش خودمون سببیم اون مردمی که حرفهای اخوند باور کردند و رفتند تو خیابانها و شعار دادند مرگ بر شاه رهبر فقط.....نمیدونستن که اینها عبای دین پوشیدند و هیچ وقت اسلامی نبودند و نخواهند بود ؟؟؟؟؟؟ این هم رهبر !!!!!!و برای اینکه همیشه سلطه داشته باشند رو مردم برای خودشون ولایت فقیه اختراع کردند.واصلا این چیز در اسلام وجود نداره فقط رواج داره تو ایران .چرا در کشورهای اسلامی این چیز وجود نداره؟؟؟؟انشالله که به زودی رهبری حذف بشه و دولت اخوندی سرنگون بشه که اینها ابروی ما را ریختند. تو همه کشورها دخالت میکنند یمن فلسطین لبنان ..........یک چیزی ارزشمند که برای ما کردند اونیکه همه دنیا کردند دشمن ایران !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خدا رحمت شاه کنه که همیشه ایران ایرانی سربلند بودند .
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
آدم هر وقت توهم میگیرتش حتما که نباید قرص روانگردان مصرف کرده باشه...بابا جناب سردار خیلی خفن تو توهمی....بابا بیخیال باشی سنگینتری با این تحلیلهایت....واقعا که
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

khalije hamishe fars - ایران - خارگ
گر خدا خواهد عدو شود سبب خیر...خاتمی عزیز و دوست داشتنی بود حالا دیگه بیشتر...زنده باد روشنفکر عصر ما رهبر اصلاحات...
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

salar_20 - ایران - همدان
مرگ بر خامنه ای .زنده باد خاتمی عزیز و دوست داشتنی مرگ بر محمد علی جعفری جا سوس روسیه.
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

پاینده ایران - ژاپن - اساکا
black chador - امریکا - ولدن. بسیار زیبا و پرمعنی دین را توصیف کردی.
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.