مرد معتاد قبل از جنایت بازداشت شد

مرد معتاد قبل از جنایت بازداشت شد

مرد معتاد که پس از مصرف قرص‌های روانگردان، دچار توهم شده و تصمیم داشت 2 همسر و 2 فرزندش را به قتل برساند، در یک قدمی جنایت دستگیر شد.

به گزارش« جام‌جم»، چندی پیش زنی به شعبه 19 بازپرسی دادسرای ناحیه 5 تهران مراجعه و از شوهر سابق خود به اتهام اقدام به قتل خود شکایت کرد. زن شاکی در اظهاراتش به بازپرس انصاری گفت: چندی قبل به عقد موقت مردی درآمدم، اما وقتی متوجه شدم او به مصرف قرص‌های روانگردان اعتیاد دارد، از او جدا شدم، بعد از جدایی بود که مزاحمت‌های او آغاز شد، تا این‌که روز گذشته وقتی با خودروی آژانس به خانه یکی از اقوام می‌رفتم شوهر سابقم راهم را سد کرد و با زور و تهدید سلاح مرا از خودرو به بیرون کشاند و به سمت خودرواش برد و قصد جانم را داشت که راننده آژانس با کمک مغازه‌داران محل برای نجات من به سوی مرد مسلح آمدند.

ناکامی مرد مسلح در ربودن زن جوان

در این هنگام مرد مسلح فریاد می‌زد، اگر فردی به ما نزدیک شود با شلیک گلوله او را به قتل می‌رساند. در همین موقع یکی از اهالی ماجرا را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع داد و بیان کرد پلیس در راه است.

مرد مسلح با شنیدن این حرف، مرا به کناری انداخت و با سوار شدن به خودرو از محل حادثه دور شد و دقایقی بعد که گشت انتظامی در محل حادثه حضور یافت، به جستجوی مرد مسلح حسن پرداختند، اما موفق به یافتن وی نشدند.

پس از این شکایت، پرونده‌ای تشکیل و به پایگاه دوم اطلاعات ‌امنیت تهران ارسال شد و ماموران با اطلاعاتی که از شاکی به دست آوردند، به محل حادثه اعزام و به تحقیق از شاهدان پرداختند که صحت گفته‌های شاکی تایید شد. به این ترتیب، چهره‌نگاری رایانه‌ای از مرد شرور صورت گرفت و جستجو برای دستگیری وی آغاز شد تا عاقبت هفته گذشته متهم، هنگام پرسه‌زدن در یکی از محله‌های تهران شناسایی و دستگیر شد و با انتقال به مرکز پلیس، اتهام خود را پذیرفت و از مخفیگاه وی یک قبضه سلاح کلت‌کمری به همراه تعدادی فشنگ جنگی کشف و ضبط شد. متهم - حسن - برای ادامه تحقیقات به شعبه 19 بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 5 تهران انتقال یافت.

اعتراف متهم در دادسرا

شرور مسلح متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: به دنبال اختلاف با همسرم، با شاکی آشنا شده و با او ازدواج کردم، در این مدت من به خاطر اعتیاد به مصرف قرص‌‌های روانگردان، او را به شدت کتک می‌زدم تا عاقبت به خاطر بدرفتاری‌هایم از من جدا شد. روز حادثه پس از مصرف قرص روانگردان، دچار توهم شده و تصمیم به قتل وی گرفتم. بنابراین، سایه به سایه او را تعقیب می‌کردم تا عاقبت او را در یکی از محله‌های غرب تهران شناسایی و راهش را سدکردم و با سلاحی که همراهم بود، او را به گروگان گرفتم تا پس از ربودن وی، با شلیک گلوله او را به قتل برسانم وجسدش را در بیابان دفن کنم، اما روز حادثه مردم به کمک همسر سابقم - شاکی-آمدند و او از مرگ نجات یافت و من فرار کردم.

همسر نخست متهم راز توطئه مرگبار وی را فاش کرد

در حالی که تحقیقات قضایی از این متهم ادامه داشت، زن جوانی به همراه 2 فرزندش به شعبه 19 بازپرسی دادسرای ناحیه 5 تهران آمد و گفت، همسر متهم است و هنگامی که متوجه بازداشت وی شده، تصمیم به شکایت از او گرفته است.

این زن در اظهاراتش به بازپرس انصاری گفت: شوهرم چند سالی بود که قرص‌های روانگردان استفاده می‌کرد و پس از هر بار مصرف، به جان من و 2 فرزندم می‌افتاد و ما را بشدت کتک می‌زد. حتی چند وقت پیش با سلاح، من و 2 فرزندم را به مرگ تهدیدکرد و چند روز بعد هنگامی که من و 2‌فرزندم خواب بودیم، شیر اجاق گاز را باز کرده و از خانه خارج شده بود و من و فرزندانم بیهوش در رختخواب افتاده بودیم، که یکی از همسایه‌ها بوی گاز را از آپارتمان استنشاق کرده و به اورژانس و آتش‌نشانی اطلاع داده بود که با حضور بموقع آنها، ما 3 نفر از مرگ حتمی نجات یافتیم و از آن روز به بعد شوهرم ناپدید شد.

تو‌هم برای قتل 2 همسر و 2 فرزند

حسن - متهم- در مواجهه حضوری با همسرش عنوان کرد گفته‌های وی صحت دارد و ادامه داد: پس از مصرف قرص‌های روانگردان، دچار توهم شده گمان می‌بردم باید جان اعضای خانواده‌‌ام را بگیرم، بنابراین نقشه قتل آنها را طراحی کردم که ناکام ماندم. پس از فرار از خانه دختری را فریب داده و با او به طور موقت ازدواج کردم و پس از مصرف قرص‌های روانگردان، قصد جان همسر دومم (شاکی اول) را کردم که در عملی کردن آن هم ناکام ماندم.

بنابراین گزارش، متهم به اتهام مصرف قرص‌های روانگردان و تصمیم به قتل همسران و 2 فرزندش با قرار قانونی از سوی بازپرس انصاری، رئیس شعبه 19 دادسرای ناحیه 5 تهران روانه زندان شد تا تحقیقات تکمیلی از وی صورت‌گیرد.

bahareiran - ایران - ایران
مردم از دست این اخوندا دیوونه شدن
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

silvester - ایران - تهران
همه مشاعر را از دست دادند!
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.