فلاحت پیشه:چگونه یک فردی با مدرک غیرمرتبط را به عنوان وزیر انتخاب کنیم

فلاحت پیشه:
چگونه یک فردی با مدرک غیرمرتبط را به عنوان وزیر انتخاب کنیم

ایلنا: نماینده اسلام آباد غرب تاکید کرد: وزارت کشور به دلیل عدم همخوانی مدرک مرتبط، برخی شهرداران را تایید نمی‌کند حال چگونه ما می‌خواهیم فردی با مدرک غیرمرتبط را به عنوان وزیر انتخاب کنیم
به گزارش خبرنگار ایلنا حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده اسلام‌آباد غرب در مخالفت با برنامه‌های وزیر پیشنهادی رفاه و تامین اجتماعی گفت: از معرفی خانم ”آجرلو“ تعجب کردم من در قضیه استیضاح یکی از وزرای خاتمی همراه ایشان بودم ولی باید بگویم تجربیات علمی و اجرایی ایشان هیچ تناسبی با وزارت رفاه ندارد. ایشان فوق لیسانس روانشناسی دارند و دانشجوی دکترای تعلیم و تربیت هستند. وزارت کشور به دلیل عدم همخوانی مدرک مرتبط، برخی شهرداران را تایید نمی‌کند حال چگونه ما می‌خواهیم فردی با مدرک غیرمرتبط را به عنوان وزیر انتخاب کنیم.
وی ادامه داد: برخی از نمایندگان می‌گفتند که از ایشان سوال کنیم تفاوت بین شرکت سهام عام و خاص چیست چرا باید فردی که کمترین اطلاعاتی در این زمینه دارد معرفی شود.
فلاحت پیشه خاطرنشان کرد: شما در جریان رای اعتماد به وزیر کشور خلاف وعده عمل کردید و سابقه بدی از خودتان به جای گذاشتید به عنوان مخالف ثبت‌نام کردید و موافق صحبت کردید. باید عذرخواهی کنید شاید اگر شما و یا کس دیگری مخالف صحبت می‌کرد ”محصولی“ با نیم‌رای وزیر کشور نمی‌شد.
وی ادامه داد: مهم‌ترین مسوولیت شما مسوول بسیج خواهران دانشگاه آزاد کرج بوده است برخی می‌گویند در دولت به شما کمک می‌شود رئیس‌جمهور کمکتان می‌کند از نظر ما اینها کمک نیست مداخله است.
نماینده اسلام آباد غرب تصریح کرد: نیروهای تحت پوشش خودتان در دانشگاه آزاد را با وزارت رفاه مقایسه کنید قبلا در این وزارتخانه به علت عدم هماهنگی بین وزیر و روسای یکی از سازمان‌های تابعه مشکل داشتید.
وی گفت: شما درباره اجرای اصل 29 قانون اساسی سهم مردم از هزینه‌های بهداشت و درمان، هدفمند کردن یارانه‌ها و اصل 44 و یا چگونگی اجرای قانون بودجه در شرکت‌های تابعه هیچ برنامه و راهکاری ارائه نکرده‌اید.
وی در پایان تاکید کرد: برنامه قشنگی ارائه دادید ولی چند درصد آن را خودتان نوشتید و یا قابل اجرا شدن است؟

AlkAp0N1990 - ایران - کرج
درود خدمت میهن پرستان عزیز. من عضو جدید هستم امیدوارم منو هم در جمعتون بپذیرید.به نظر من ا.ن میخواد جریان دوره ی قبلیه ریاستشو اجرا کنه.مثلا دوره ی قبلی محصولی رو به عنوان وزیر پیشنهادی نفت راهی مجتس کرد رای اعتماد نیاورد(به خاطر ثروت افسانه ای).که بعدش ا.ن لج کرد تا چند ماه معرفی وزیر نفتو طول داد.بعد از معرفی وزیر دوم که اونم رای نیاورد وزارت 6 ماه با سرپزست کار کرد که بعدش با توافق ا.ن و مجلس سرپرست وزارت به عنوان وزیر راهی وزارت شد.بعدش که تو دولت یه سری عزل و نسب صورت گرفت از جمله وزارت کل کشور که احمدی اونو برکنار کرد(بعد از مخالفت شدیدش با ا.ن که میانجیگری مجلس و رهبر هم فایده نداشت)و به جاش محصولی رو معرفی کرد و این بار مجلسی ها نتونستن تاییدش نکنن.و........نظر من اینه که این مرتیکه کسایی رو معرفی کرده که میدنه رای نمیارن تا جاش ادمای وفادار خودشو بزاره
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

xabrisham - ایران - اسلو
این که تارگی نداره .یارو متخصص اطفال بود .شده بود وزیر امور خارجه.اینا همه کاری میکنن .از همه چیزسر درمیارن. همه همدانن. منتهی با مدارکی مثل کردان
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

alkap0n1990 - ایران - کرج
اره مثلا همین علی ابادی.نمیدونم تو وزارت تربیت بدنی چه گلی به سر ما زد که استحقاق پیشرفتو داره.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
اقای فلاحت پیشه این چه فرمایشیه که میکنی باز صد رحمت به پدر این خانم که مدرک بی غل و غش دانشگاهی داره .اون وزرایی که مدرک قلابی دارن مگه بوسیله مانند خودشان در مجلس رای نمیارن .هدف احمدی نژاد و همه اونهایی که بهش خط میدن همینه که یه گاو بدتر از خودشان را وزیر کنن که هیچی نمیدونه بعدش بشینن براش خط و خطوط تهیه کنن.تا دولت از حد و نصاب نیافتاده به هرچه کاندیدا رسیدی رای بده که این جنگ زرگری را ملت فهیم میشناسن.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
برو عمو ! شما همتون اشتباهئ سر کارین. از رهبر گرفته تا انتر
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

tabeshesahar - ایران - تهران
آقای فلاحت پیشه خودت رو خسته نکن اون که رای اعتماد میده تو نیستی.رای اعتماد رو ولی فقیه جلاد میده که در نماز جمعه برایش اختلاف یازده میلیون رای تقلبی باور نکردنیست.برایت جالب خواهد بود اگر بدانی تعداد تقلب انجام شده از تعداد رای دهنده ها بیشتر بود.تعداد آرای آقای موسوی را هفت میلیون کمتر اعلام کردند.آرای کروبی سیزده میلیون کمتر اعلام شد.آرای احمدی کوتوله بیست میلیون اضافه اعلام شد وبالاخره آرای رضایی سه میلیون کمتر.جنایت کاری که میتواند اینچنین تقلب کند خود میداند چگونه رای اعتماد بدهد.راستی مواظب باش تو لیست اعتراف کننده های تلویزیونی قرار نگیری.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
این دولت اینجوره :زمین جارو میزنیم برف پارو میکنیم اب حوض میکشیم پیر زن خفه میکنیم وزیر مجلس میشویم................
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

فریدون رخشان - ایران - تهران
آقای فلاحت پیشه خیلی منطقی صحبت کرده است.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

i.am.the.world. - لو کزامبورک - اش
شوخی فرمودند حتما؛ چطوری نداره؛ با سزارین یا بای پاس قلبی!!! اخه نه اینکه در سی سال اخیر همه با مدارک مرتبطه وزیر و وکیل میشدند.. شاد باشید.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

elektris - فرانسه - پا ر یس
در اطلاعیه روابط عمومی سازمان ادوار تحکیم آمده است:. به نام خدا. قریب به هشتاد روز است که جمعی از فرزندان درستکار و اندیشمند میهن‌مان اسیر نابخردی و قدرت‌طلبی حاکمانی شده‌اند که با پشت کردن به اراده ملت گام در مسیر ظلم و اجحاف گذارده‌اند. اعضای سازمان دانش آموختگان ایران (ادوارتحکیم) در روزهایی که احمد زیدآبادی دبیرکل و عبدالله مومنی سخنگوی این سازمان و سایر این عزیزان در راه تلاش برای آزادی و حقوق انسان‌ها به دور از کانون‌ گرم و صمیمی خانواده‌های گرامی خود در سلول‌های انفرادی به سر می‌برند، با حضور در کنار دیوارهای زندان بدنام اوین که اینک به سکونت‌گاه آزادی‌خواهان و حق طلبان این مرزو بوم بدل شده است، شامگاه روز چهارشنبه یازدهم شهریورماه یکهزارو سیصدوهشتادوهشت، روزه خود را در کنار خانواده‌های مظلوم زندانیان سیاسی و عقیدتی افطار می‌کنند. روابط عمومی سازمان دانش آموختگان ایران
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

chkavak - ایران - تهران
مملکتی که سرانش قاتل بیسواد و ابله باشند و رهبرش افلیج و فاقد مدرک تحصیلی حتی در حد زیر دیپلم دبیرستان باشد باید هم وزیر و سفیر و شهردارانش یک مشت لات و لوت و جنایتکار و دزد و دغل باشند. حکومتی که از اساس نامشروع و ضد مردمی و مافیایی باشد بهتر از این نمی شود. باز هم می گویم خلایق هر چه لایق ما ایرانیها لایق بهتر از این حکومت نیستیم والا همه باید یکباره قیام می کردیم و دودمان این ملاهای حرامزاده و حکومت نامشروعشان را از روی کره زمین حذف می کردیم.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
بابا کاری نداره همونطوری که ا.ن رپیس جمهور شد اینهم بشه وزیر . آب از سر گذشته
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
kaveh52 - ایران - تهران....اخ گفتی ها
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
جناب آقای فلاکت پیشه ـ سی سال است که این مرز و بوم دست عده ای غارتگر و بیسواد به معنی مطلق کلمه، که خود شما هم جزئی از آنها هستید، افتاده است. اگر ایران عزیز قرار بود بوسیله افراد با لیاقت و تحصیل کرده اداره شود الان به ورطه ورشکستگی نمی افتاد. وقتی حیوانی مثل احمقی نژاد، که دمش را در شلوارش پنهان کرده که کسی نژادش را نشناسد، سازمان برنامه و بودجه را منحل می کند و می گوید برنامه های ما بر اثر دستورات امام زمان، که این خود توهینی به مقدسات است، عمل می کند و سرمایه های هنگفت مملک را در اختیار می گیرد و هرکاری بخواهد می کند، توقع دارید این مملکت از نظر اقتصادی، تجاری و فرهنگی، چه گُلی به سر این مردم بینوا بزند. شما به ما بگوئید چطور به مجلس راه پیدا کرده اید؟ از غیر هستید؟ البته که نه. شاید بگوئید که از طرف مردم انتخاب شدید. کدام مردم؟ همان کسانی که احمقی نژاد ادعا کرد به او رأی داده اند؟ الان بیاد لطیفه ای افتادم. می گویند مورچه ای داشت از زیر بازارچه رد می شد دید کسی پای اسبی را نعل می زند. او هم جلو رفت و پایش را بلند کرد و گفت: لطفاً یک نعل هم به پای من بزنید.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.