تشکر سعیدی از نیروهای اطلاعاتی و سپاه برای اعترافات

تشکر سعیدی از نیروهای اطلاعاتی و سپاه برای اعترافات

ایرنا: نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اظهارات سعید حجاریان و برخی دیگر از متهمان حوادث اخیر در دادگاه گفت: برخی از خواص با مبنا قراردادن تفکرات تئوریسین های غربی درباره مساله ولایت فقیه دچار شک و تردید شده اند.

حجت الاسلام علی سعیدی روز سه شنبه در مراسم معارفه نماینده ولی فقیه درسپاه علی ابن ابیطالب (ع) با اشاره به اعترافات سعید حجاریان درباره الگوپذیری ازمتفکرانی همچون
"مارکس وبر" مبنی بر اینکه در جوامع اروپای شرقی و آسیای میانه فرد حاکم ارباب است و مردم در آنها رعیت محسوب می شوند، افزود: این گونه نظامهای حکومتی به هیچ عنوان قابل قیاس با نظام و انقلاب اسلامی نیست.

وی گفت: وقتی بسیاری از شخصیتها و افراد بلند پایه این گونه درباره ولایت فقیه با ابهام رو به رو شده اند پس باید با تبیین مبانی دینی و اعتقادی، پایه این مبانی مهم و ریشه ای را از اساس مستحکم کنیم.

سعیدی تصریح کرد:این اشخاص درصدند تا با ایجاد چالش و چرخش درمورد ولایت فقیه، آن را چیزعجیب وغریبی در اذهان عمومی جلوه دهند.

وی اظهار داشت: جای تاسف است که فردی مانند حجاریان با آن همه سوابق علمی و سیاسی 30 ساله مانند بنیانگذاری وزارت اطلاعات، پژوهشکده علوم استراتژیک و عضویت در سازمانها واحزاب مختلف از جمله سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و حزب مشارکت واز همه مهمتر شکل دهی اصلاحات، دربرابر این واقعیت های روشن شبهه تراشی کند.

سعیدی افزود: آیا وضعیت ما باید این گونه باشد که با نگاه به تفکرات غربی آن هم متفکرانی که درچند دهه گذشته نظریه پردازی کرده اند، بخواهیم ملت پر افتخار ایران را تازه به یک شهروند مبدل کنیم.

وی اظهار داشت: باید از فرزندان انقلاب و نیروهای اطلاعاتی وسپاه تشکر کنیم که با رفتار انسانی و اسلامی خود توانستند ظرف مدت کوتاهی این منحرفان را وادار به اعتراف درباره عقاید نادرست خود کنند.

نماینده ولی فقیه درسپاه با اشاره به اهمیت تبعیت از ولایت فقیه، آن را تنها حجت خدا در زمان غیبت امام معصوم (ع) دانست وگفت: اطاعت از ولی فقیه درصورت عدم حضور امام معصوم به عنوان نماینده خدا بر روی زمین واجب است.

سعیدی با بیان اینکه شناخت حجت خدا بر روی زمین و تبعیت وهمسویی با وی از الزامات تشریعی و تکاملی انسان از دیدگاه اسلام است، اعتقاد به خداوند متعال را صرفا منوط به قبول این دواصل مهم دانست.

وی گفت: تنها در صورتی فعلیت ایمان در یک فرد مسلمان محقق می شود که آن فرد خدا را بشناسد و بدنبال آن شناسایی ائمه اطهار(ع) وامام زمان خویش را در اولویت کار خود قرار دهد.
سعیدی، این اقدام را شرط اصلی تکامل بشر برای کاربردی نمودن الزامات تکاملی انسان از دیدگاه اسلام عنوان کرد.

وی با بیان اینکه نوع دیگر الزام تکاملی انسان از دیدگاه اسلام، الزام تکوینی است، افزود: این قبیل الزامات شامل سه بخش جمادات، نباتات و حیوانات است که خداوند این نعمات را برای بهتر زیستن و تکامل انسانها آفریده است.

arsene lupin - ایران - ایران
پیش میاد دیگه...
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

bardia.kaviani - سوییس - زوریخ
بابا جان مادرت از این اخوندها چیزی ننویسید افسرده شدیم
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

iranesabz - هلند - هلند
نمیدانم این جانور را با کدام حیوان مقایسه کنم که توهین به به حیوانات نشود اما ویژگیهایی از کفتار، لاشخور، دایناسور و قیافه میمون در این موجود انسان نما میبینیم. درست مثل عنتری نژاد.
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
اخه بدبختها اگه تپوریسین های غربی این همه قدرت دارند که 2 میلیون آدم بیارند تو خیابون که خاک بر سرتون با این همه دستگاه اطلاعاتیتون . یک مفسر کثافت اومده بود توی تلویزیون میگفت ما یک همسایه بهایی داشتیم می رفت تکبیر می گفت . بعد استناد می کرد که اکثراْ اینطوری هستند . بازهم خاک بر سرتون با این استدلال پس اگه اینطوری باشه مملکت حداقل 30 میلیون بهایی داره و با این استدلالها فقط بیشتر مسخره می شیدها (البته من هیچ مشکل شخصی با بهاییها ندارم)
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

Asef - آلمان - ارفورت
ای خاک. مارکس یک کس دیگه است.. ماکس وبر یک کس دیگه.. ماکس وبر نه مارکس وبر، بابا
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
فقط از خدا میخوام روزی دادگاهی شدن این افراد را ببینم و بس. میدونم انروز زیاد دور نیست.
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

7-aseman - اتریش - وین
تو دیگه از کدوم توالت پیدات شده انگل .با این حرفهای مفتتون دیگه نمیتونید کسی رو گول بزنید .خودتون هم به حرفهای مفت خودتون عمل نمیکنید .فضول را بردند جهنم گفت هیزمش خیس.ولی الان باید ضربلمثل را برای شما این طوری گفت فضول و قاتل را بردند جهنم گفت هیزمش به درد تجاوز نمیخوره .لطفا فوضولی در اعتقاد کسی هم نکنید
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

sheyvar - ایران - تبریز
خدا الان میگه عجب اشتباهی کردم در خلقت !
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

xabrisham - ایران - اسلو
هفت پشتتون هم حقه باز و حروم زادست طوفیلی خور های اویزون .از اوله خلقتتون
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
من موندم که با امثال این مردک بعد از پیروزی این جنبش چیکار با ید بکنیم، کارش از تیربارون، دار زدن و تجاوز گذشته، فکر کنم تنها راهش اینه که یک گلوله ار پی چی تو ماتحتش شلیک کنیم!
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

karu - دانمارک - آرهوس
سلام iranesabz - هلند - هلند ، من یه میمون دارم خیلی‌ ناراحت شد وقتی‌ اینو شنید ،حالا همش جلو عین با غم و اندوه فراوان به خودش نگاه می‌کنه ، امیدوارم که دیگه از این خبرا نشنوه چون واقعا دفعه بعد حتما دق می‌کنه.
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

7-aseman - اتریش - وین
فضولی و. طرح شناسایی و جمع آوری خانه های مجردی در راستای افزایش امنیت اجتماعی دردولت دهم:- دیلینگ دیلینگ -کیه؟- منم منم مادرتــون– دروغ نگو مادر ما شهرستانه- مجردن … بگیرینشون !!!!!!!!!!!!!.
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

Diba_Iran - کانادا - کلگری
شرم بر ما که همچین کسانی حکومت رو در دست دارند.
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

شیدای تو - هندوستان - بنگلور
بزارین یه خاطره براتون تعریف کنم: یه روز با مامانم سوار تاکسی شدیم . خانم مسافری که کنار مامانم نشسته بود مدام از گرونی گله میکردو غر میزد میگفت نمیدونم این آخوندها کی میخوان قیمتها رو بیارن پایین آقای راننده جواب داد ای بابا کجای کاری خواهر اینا عمامشون رو هم روز به روز بالا میبرن که پایین نمیارن قیمت اجناس که جای خود داره! إ‌ إ إ راست میگفت هااااا ببینین مرتیکه رو عمامش کجاست !!!!!!!!!
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

iranianfarshad - ایران - تهران
آخوند پرچرک بی سواد فکر میکند همه مثل گوساله هایی که از بیکاری و گرسنگی رمه گوسفند را رها کرده و به استخدام سپاه در آمده اند چشم و گوش بسته هستند که هر چرت و پرتی را باور کنند پس میگوید مارکس وبر" مبنی بر اینکه در جوامع اروپای شرقی و آسیای میانه فرد حاکم ارباب است و مردم در آنها رعیت محسوب می شوند و در جای دیگر میگوید ولایت فقیه را تنها حجت خدا در زمان غیبت امام معصوم (ع) دانست وگفت: اطاعت از ولی فقیه درصورت عدم حضور امام معصوم به عنوان نماینده خدا بر روی زمین واجب است. خود قضاوت کنید کجا انسانها مطیع و برده اند و این خدای عرب را چه شده که همزبانان خود را بحال خود رها نموده و ما فارسیان را مشمول رحمت قرار داده
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

bij - المان - المان
این جملات شما را به یاد چه حرفهایی می اندازد؟ همان دلایلی که به اصطلاح رفورمیستها اسلامی بر علیه بی دینان می زنند. مشکل اساسی فرهنگ مکتبیست که تمایز بین رفورمیست مذهبی و محافظه کار مذهبی را به حداقل میرساند!!!
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

elyas0121 - ایران - ایران
این طور که اینا پیش میرن تا دو سال دیگه میگن رهبر خود امام زمانه وبعد از چند سال بعد میگن رهبر همان خداست که انسانها رو افرید پس به خاطر همین می افریند سپس میمیراندیا به قتل میرساند و سپس در اوین باز خواست میکند!!!!!!!
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
توپ تانگ فشفشه. سعیدی تو یکی از محله های قدیم خیابان گمرک کار میکرده...ببخشید چون لیاقتش همینه
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

xabrisham - ایران - اسلو
بیج المان .حتما باز قرصهاتو نخوردی تو.هر کی میگه پنیر..تو..مامور های امین اباد در به در دنبالت دارن میگردن.تا وقت هست بده مغزتو تعمیر کنن.ههههههه اا هههههه
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

narenji - ایران - تهران
خداوند نماینده ولایت وفقیه متعال در آسمانها هست و از انجا که خداوند جزء است و ولی فقیه کل با شناخت ولی فقیه مطمئنا خدا راشناخته ایم از ملا صدرای شیراز و ابن سینا هم در مورد این مسئله بسیار پیچیده فقهی و فلسفی و عرفانی کتب و رساله های متعدد هست که به الولایت الفقیه فی احمد و الولایات و الفقیه من اظهور الفتوگرافی و همچنین الرای ما رو پس بدید میتوان اشاره کرد که از منابع فقیهی بسیار موثق حال حاضر میباشد . حتی روایت است که رسول خدا از خدا نزد ولی فقیه شفاعت طلبید فرمایشات این حضرت همه حجت بود بر ما مسلمانان اینجوری و همینطور اونجوری . خدایا ما را در زمره مومنینت قرار مده . خدیا نهار ماه رمضان ما را زیاد بگران . خدایا رای ما رو پس بگیر...
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

aghozdar - ایران - تهران
نمیدونم چرا فقط از سپاه پاسداران اینهمه دلسوز پیدا میشه که یکی از دیگری بیشرف ترن. چرا تاکنون یک مقام ارتشی اظهار نظر نکرده .غیر از این میتونه باشه که این لاشخورها بالای جنازه این مملکت نشستن و دارن نشخوار میکنن. مردک گ.. به شقیقه چه ربطی داره .که مدام اطاعت از رهبری اطاعت از خدا هست را بیان می کنید .این رفتار اسلامی را خدا کنه تجربه کنی بعد ببینم اقرار نمیکنی که از از چند نسل به معاویه رسیده ای ؟
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
چرت میگه مرتیکه الدنگ. ما هیچوقت فکر نکردیم که ولایت وقیح یک چیز عجیب و غریب است. بر همه ما واضح و مبرهن است که ولایت وقیح یک پیرسگ کثیف الشان کفتارصفت خونخوار روانی آدمکش دیوانه و جانی و تازی پرست و خائن و قاتل و قدرت طلب و زورگو و جبار و موجی است. ما حتا میدانیم که فرق این ولایت وقیح با ولایت وقیح قبلی این است که اولی با داشتن همه این صفات فقط موجی نبود.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

shahram khosh maram - ایران - تهران
کار این مجموعه تمام هست. دیگر در دلها پایگاهی ندارند. وقتی حکومتی جایگاه خود را در قلب مردم کاملا از دست داد دیگر رفتنی هست. مسائل اخلاقی پیش امده٬‌ سرکوب وحشیانه٬‌ اعترافهای تکراری٬‌ دادگاههای نمایشی٬‌حمله به منازل مردم٬‌ اجازه ندادن به گرفتن مراسم ترحیم و ...همه نشان دهنده این هست که حکومت با همه قوا دارد علیه مردمش میجنگد. این پایان کار هست و دیگر درست شدنی نیست. من نمیدانم این سقوط چقدر طول میکشد.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

tabeshesahar - ایران - تهران
آقای سعیدی یادت رفت از اعضای مزدور سپاه و بسیج که جلوی چشم آقای حجاریان ودیگر زندانیان معترف به دختران و پسران بازداشتی تجاوز کردند تشکر کنی.این رو یادت باشه با برگذاری این بیدادگاه مردم ایران گول نخواهند خورد و راه خود را تا نابودی دستگاه ولایت فقبه ادامه خواهند داد.زنده باد جنبش سبز مردم ایران.زنده باد آزادی.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
این یارو مرتیکه عوضی دستهاش مثل دست ژیلا خانم میمونه امید وارم روزی برسه مردم محروم وفقیر حقشونو از این کثافتها بگیرن.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
ولایت وقیح.. اگه نخوایم از اسلام بشنویم باید چه کسئ رو ملاقات کنیم؟؟
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر . دادگاه؟ سر اینا رو باید تو خیابون بزاری لب جوب و ببری. این خود شیطانه. مگه واسه گرگ هم دادگاه میزارن؟
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

shahsavar - ایران - تهران
حداقل برای این خبرها عکس نگذارید.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

neda85 - ایران - تهران
هر وقت گفتند ان.. تو بپر وسط بگو من....مرتیکه شبیه جنین میمون می مونه صورت نکبتش
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
narenji - ایران - تهران . مرسی بامزه گفتی
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

aspiran - ایتالیا - میلان
وقتی انگشت دست کسی زخم میشه یا درواقع معیوب میشه روی انگشت پارچه می پیچه طبیعیه این اخوندا مغزشان معیوبه که دور سرشان پارچه میپیچند. با عرض پوزش از استفاده کنندگان دستار در لباسهای محلی منظورم فقط در مورداین اخوندهای اشغاله.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
من به همه شما قول میدهم در زمانی نه چندان دور دانشمندان آخوندها را به عنوان نژاد جدیدی از جانوران از نژاد انسان جدا میکنند.و احتمالا هم از نژاد (احمدی) هستند.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

bij - المان - المان
xabrisham - ایران - اسلو، من اینه تو نیستم! مشکلت توی دیوانه خانه حل میشود!
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

آرسام - ایران - تهران
آخه حیوان ناشناخته یک روزی بشه از وسط دو شقه ات کنم بعد ببینم تشکر بلدی بکنی یا نه
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

izad - تاجبکستان - دوشنبه
چهره رو نگاه کن . تام کروز باید بره جلو بوق بزنه.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

iranesabz - هلند - هلند
karu - دانمارک - آرهوس. سلام دوست عزیز. شرمنده که میمونت ناراحت شد. ولی الهی درد و بلای میمونت بخوره تو سر این اخوندک
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
یک لاشخوراز باغ وحش اسلاام.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

mehditm - ایران - تهران
بر پدر سعیدی و خامنه ای لعنت
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
shahsavar - ایران - تهران . خیلی خیلی از پیشنهادت خوشم اومد راست میگی
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

experthoney - بحرین - بحرین
bardia.kaviani - سوییس - زوریخ . خوب گفتی. مسولین سایت راست میگه خوب، شما هم تو این گیر ویری (اینو میگن؟) آمپراژ ما رو میچسبونین به سقف. نمیدونم چرا اصرار دارین از آدمهای چرند و پرند هی مطلب نقل کنید.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.