احتمال پناهندگی مینا علیزاده , بازیکن تیم ملی دراگون بت

احتمال پناهندگی مینا علیزاده , بازیکن تیم ملی دراگون بت به کشور آلمان

خبرگزاری : عضو تیم ملی دراگون بت ایران پس از پایان رقابتهای جهانی این رشته در جمهوری چک، همراه با اعضای تیم به ایران بازنگشت و راهی آلمان شد.

به گزارش خبرنگارمهر، تیم ملی دراگون بت مردان و زنان کشورمان که در ششمین دوره مسابقات قهرمانی جهان در جمهوری چک شرکت کرده بود بامداد امروز (سه شنبه) در حالی به تهران بازگشت که "مینا علیزاده" را به همراه نداشت و همین امر موجب اعتراض شدید همسر وی در فرودگاه امام خمینی (ره) شد.

مینا علیزاده که همراه با 23 بازیکن دیگر ترکیب تیم ملی بانوان را در مسابقات جهانی تشکیل می‎دادند پیش از پایان مسابقات و بدون اطلاع قبلی اقدام به ترک هتل محل استقرار تیم ملی کرد.

البته مسئولان تیم اعزامی به جمهوری چک پس از اطلاع از غیبت این بازیکن خیلی سریع اقدام به جستجو و تماس با خانواده وی در تهران کردند. آنها پس از سه چهار ساعت جستجو از تلاش برای پیدا کردن مینا علیزاده دست برداشتند چرا که متوجه شدند وی چک را ترک و عازم آلمان شده است!

عباس محمدعلی سرمربی تیم ملی مردان و زنان دراگون بت ایران در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید این مطلب گفت: در روزاین اتفاق مینا علیزاده به خانم فرهادی‌زاده (مسئول تیم بانوان) گفته بود که در اتاقش می‎ماند تا استراحت کند. اما در بازگشت اعضای تیم به هتل متوجه قفل بودن در اتاق وی وغیبت مشکوکش شدیم.

وی ادامه داد: بلافاصله برای اطلاع از وضعیت او و اینکه به کجا رفته است، دست به کار شدیم و همزمان با تهران، فدراسیون دراگون بت و همچنین خانواده وی تماس گرفتیم که درنهایت متوجه شدیم این بازیکن دراقدامی از پیش هماهنگ شده همراه با برادرش که مقیم آلمان است عازم این کشور شده است. این موضوع را خانواده مینا علیزاده به ما اعلام کردند.

سرمربی تیم ملی دراگون بت مردان و زنان کشورمان یادآور شد: در واقع ما زمانی از اصل موضوع باخبر شدیم که کاری نمی‎توانستیم انجام دهیم چرا که وی چک را ترک کرده بود.

"اگر خانواده مینا علیزاده به طور کامل در جریان غیبت ناگهانی در هتل بودند پس چرا همسر او در فرودگاه امام خمینی (ره) به حالت اعتراض داد و فریاد می‎کرد؟"

محمدعلی در پاسخ به این سوال خبرنگار مهر گفت: شک ندارم که این کار سیاهکاری بوده است فقط برای اینکه رد اصل جریان گم شود. مینا علیزاده از روزها قبل نقشه فرار اینچنینی را کشیده بود چرا که بارها متوجه رفتارهای مشکوک او شدیم.

وی افزود: علیزاده پیش از این و در روزهای ابتدایی مسابقه چندین بار قصد فرار داشت که هر بار بازیکنان متوجه می‎شدند و او نمی‎توانست نقشه خود را اجرا کند. مثلا چند بار که علیزاده به طور سراسیمه مشغول جابه جایی چمدان خود بوده است دیگر بازیکنان از راه رسیده بودند! یک بار هم او درخواست صدور ID کارت مجدد داد و ادعا کرد که ID کارت اولیه‎اش گم شده است.

"در هر حال فدراسیون دراگون بت در برخورد با این بازیکن ملی پوش چه اقداماتی انجام خواهد داد؟"

سرمربی تیم ملی دراگون بت مردان و زنان در این مورد به خبرنگار مهر گفت: در وهله اول سندی که میناعلیزاده برای خروج از کشور گرو گذاشته بود مصادره خواهد شد ضمن اینکه وی برای همیشه از حضور در تیم ملی و رقابت‎های باشگاهی کشور محروم خواهد بود. تصمیمات بعدی هم توسط هیئت رئیسه اتخاذ می شود.

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
دمش گرم . خوب کرد . تو المان.موفقتر خواهد شد.
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
ورزشکارها بتنهائی اجازه خروج از کشور و سفر به کشورهای دیگرو ندارند که اینطور فرار میکنند؟؟!! و ایا این یک قانونه که شامل همه کشورها میشه؟ خیلی عجیبه !
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

Aryan33 - انگلیس - لندن
عجب کشوری درست کرده این اسلام تازی. هرکسی بیرون بیاد نمیخواهد برگرده به کشور اسلامیش. بعد اینجا که میان میگن مسلمانیم ولی دوست داریم در کشور مسیحیان زنده گی کنیم .
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

ardesheer - امرپکا - نپو پورت
واقعا این دخترهای تو ایران از صدقه سر اسلام ناب محمدی از کمرین ازادیها برخوردارند واین خانم حق داره هر کجا میخواد زندگی کنه
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

hamid_ukboy - انگلستان - لندن
امیدوارم تو المان موفق بشه وگر نه راهی برای برگشت نداره
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

eshghevatan - آلمان - آلمان
خوب کرد.6 سال پیش هم چند قایقران پسر اومدن آلمان و پناهنده شدن.لازم به ذکر است که همگی آنها 3 ماه بعد پاس پناهندگیشونو گرفتن. دوست عزیز asir@.P - فرانسه - پاریس نخیر ورزشکارانی که معروفیت اسمی نداشته باشن از آدمای معمولی هم معمولی و بدبخت تر هستن...زنده باد آزادی
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

irani bidar ast - هلند - اترخت
خوب کاری کردی افتخار افرینی برای جمهوری اسهالی و علی چلاق حرام است. بامید موفقیت بیشتر در هر جا که هستی .
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

khalije hamishe fars - ایران - خارگ
"در هر حال فدراسیون دراگون بت در برخورد با این بازیکن ملی پوش چه اقداماتی انجام خواهد داد؟". سرمربی تیم ملی دراگون بت مردان و زنان در این مورد به خبرنگار مهر گفت: در وهله اول سندی که میناعلیزاده برای خروج از کشور گرو گذاشته بود مصادره خواهد شد.... بیچاره صاحب ملک گناه داره...
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
مگه خودش مثل آدم نمیتونست بره آلمان که مثل دزدها فرار کرده ...برادرش که آلمان بود پس از مراحل اداری یک بلیت باید میگرفت میرفت آلمان تازه شوهرش هم راضی هست اگه با شوهرش هم مشکل داشت طلاق میگرفت میرفت آلمان مثل این همه آدم که میرند خارج.....حیف اون خانه ای که مصادره شده...
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

i.am.the.world. - لو کزامبورک - اش
زمین یگانه سرزمین و تنها وطن انسانهاست. اگر تمام حیوانات دنیا را با هم قاطی و درهم کنند هیچکدام از دیگری نمی پرسد(ور یو کام فرام؟) شاید فقط با چنین درک و درایتی انسانها بتوانند در صلح با هم زندگی کنند. شاد باشید.
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

عاشق وطن - ایران - تهران
نکنه دیگه شوهره رو نمیخواسته اینجوری در رفته. حتما سند خونه شوهر بدبختش رو هم گرو گذاشته! اخه میتونست حداکثر با 20 یا 30 میلیون مثل یه خانم ویزا بگیره و از ایران خارج شه اونم با شوهرش . کارش عجیبه !!!!
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
قضیه خیلی مشکوکه. مگه این خانم اجازه خروج نداشته که مجبور بوده فرار کنه؟ پسر که نبوده بگیم مشکل سربازی داشته. قضیه حتما یه چیز دیگه است. خیلی مشکوکه.
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

zoroye iran - اتریش - وین
دمش گرم ادم تو ایران مگه میشه ورزش کرد تمام شده سیاسی
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

eslahtalab - ایران - تهران
من این دختر رو میشناسم دوست خواهرمه خواهر منم عضو تیم دراگوم بت. خواهرم میگه برادرش آلمان زندگی می کنه بخاطر همون با نقشه قبلی این کار رو کرده نامزدشم الکی شلوغش کرده که بگه خبر نداره اصلنم مشکوک نیست بخاطر اینکه مفت و مجانی بره و راحت بهش اقامت بدن این کار رو کرده دمش گرم
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

Avayeh Edalat - ایران - تهران
بنازم به مملکتى که ورزشکارش باید سند گرو بذاره تا بتونه بیاد بیرون و در مسابقات شرکت کنه !! چه جونورهایى اداره ى مملکت رو بدست گرفتن، آخر و عاقبت این مردم فلکزده با این رژیم زندانبان معلوم نیست چه جورى خاتمه خواهد یافت،
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

$persian$ - ایران - تهران
برو دیگه هم برنگرد
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

xabrisham - ایران - اسلو
بابا اون خودشو ازاد کرد .نفس تازه .مبارکش باشه .نمیدونین وقتی ادم موفق میشه .انگار روح تازه گرفته .مرگ بر خفقانه ایران .انقدر زیباست این بی بازگشت .کز برایش میتوان از جان گذشت
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.