فال روز سه شنبه ۱ سپتامبر - ۱۰ شهریور

فال روز سه شنبه 1 سپتامبر - 10 شهریور

فروردین

فرصتهای زیادی برای ایجاد تغییرات دارید. برای گرفتن تصمیم مهم کمی شک و تردید دارید که باید از شجاعتتان استفاده کنید.

اردیبهشت

امروز ناگهان متوجه یک موج فکری جدید میشوید که بایستی فورا به آن عمل کرده و یا متوجه شوید که چگونه از آن بهره مند شوید. هم اکنون شما بسیار تیزبینانه و هوشیارانه به فکر باشید که در حال حاضر بهترین موقعیت را در اختیار دارید.

 خرداد

در چنین زمانی شما دوست دارید که به مسافرت بروید و از آنجایی که شما فردی بسیار منظم هستید ممکن است امروز به یک آژانس مسافرتی سری بزنید و جالب اینجاست که همه تورهای مسافرتی با شرایط شما سازگار است. امروز را از دست ندهید.

تیر

اکنون کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید. باید صبور باشید تا بتوانید طرح هایتان را جامه ی عمل بپوشانید. در انتظار به دست آوردن اطلاعات بسیار مهم و حیاتی هستید که امروز فرصتی است برای پیدا کردن راه های رسیدن به این اطلاعات.

مرداد

کمکی میرسد که موجب میشود تا دوباره در زندگی تو توازن برقرار باشد نوسانهای اقتصادی زندگی هر کسی را تحت تاثیر قرار میدهد و تا حد امکان باید از آنها دوری کرد.

شهریور

شخصیت شما اگر قوی و اثر گذار باشد توجه دیگران را به خود جلب خواهد کرد کسانیکه بر کارها و اعمال شما نظارت دارند از شما همین را میخواهند پس فکرهای زائد و بیهوده را از خود دور کنید.

مهر

شما دارای انرژی زیادی هستید و از بودن با افراد مختلف لذت خواهید برد. اکنون شما خواهان آن هستید که کسی شما را همراهی کند و باعث شادی و خنده شما شده و بخش خوش قلب شما را نوازش کرده است. این جو برای استراحت و ریلکس شدن بسیار عالیست بخصوص اگر در حال حاضر هنوز نگران برخی زمینه های زندگیتان هستید.

آبان

یک خانم امروز به توجه بیشتری از جانب شما نیازمند است و ممکن است این موضوع برای شما مشکل ساز شود. امروز عشق و احساسات در شما نیز شکوفا خواهد شد بنابراین مراقب هر حادثه ای باشید.

آذر

حفظ خونسردی چندان ساده نخواهد بود و زمانی که یک نفر از حد خود تجاوز کرده و در اتهامات عجیب و غریب خود زیاده روی نموده شما نمیدانید به او بگویید که از این گفته ها دست بردارد یا اینکه کاملا سکوت اختیار کنید؟ اما بهتر این است که سعی نمای حواستان را جمع نموده و از سخن های تند و تیز پرهیز نمایید.

دی

اگر اخیرا مسائل قانونی شما را اذیت کرده است، اکنون فرصت آن است که استراحت کنید و برخی مذاکراتی که مدتهاست به طول کشیده خود به خود حل خواهد شد. این موضوع احساس مثبت اندیشی را در شما تقویت خواهد کرد.

بهمن

خود را در شرایطی میبینید که برای هیچکسی جالب نیست. به هر حال این وضعیتی است که باید طی چند مرحله پشت سر بگذارید از امروز شروع کنید اما انتظار نتیجه ی فوری نداشته باشید.

اسفند

اگر فکر میکنید میتوانید هر کاری را به زور انجام دهید سخت در اشتباه هستید. البته گاهی این پافشاری باعث میشود تا کارها انجام شوند شاید دیگران تغییرات رفتاری شما را نپذیرند. اما اگر هراز گاهی یک تغییر کوچک ایجاد کنید اطرافیان هم خواهند پذیرفت.

Diba_Iran - کانادا - کلگری
من متولد اسفندم. همچین زوری هم نمی زنم.
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.