آنچه به خرمشهر رواست به غزه و بیروت حرام است - ویدیو

آنچه به خرمشهر رواست به غزه و بیروت حرام است


جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

sosol - ایران - نیشابور
نوش جون ملت ایشالله بدتر از اینتون کنن روز قدس همین خرمشهر رو ببینین بعد به من فحش بدین
یکشنبه 8 شهریور 1388

afraafra - انگلیس - لندن
بیانیه کورش کبیر:. از امشب قبل از خواب شنبه ها صد مرتبه مرگ بر خامنه ای بگویید. یک شنبه ها صد مرتبه مرگ بر احمدی نژاد بگویی. دوشنبه ها صد مرتبه مرگ بر سپاه پاسداران بگویید. سه شنبه ها صد مرتبه مرگ سران نیروی انتظامی و اطلاعات بگویید . چهارشنبه ها صدمرتبه مرگ بر سران بسیجی بگویید. پنجشنبه ها صد مرتبه لعنت بر اسلام بگویید. جمعه ها صد مرتبه مرگ بر نظام جمهوری اسلامی بگویید. باشد که لیاقت پروردگار خویش را دوباره کسب کنید.
یکشنبه 8 شهریور 1388

anita14 - هلند - دهانهاخ
خامنه ای کثافت
یکشنبه 8 شهریور 1388

xabrisham - ایران - اسلو
این اخوندا به فکر غزه و حماس و اینا نیستن .ترسشون از قدرت اتمیه اسرائیله حروم زاده است .بر همه کسشون لعنت .چه اخوند چه صهیونیست.حماس رو مترسک کردن واسه اسرائیل .همونطور که امریکا .اسرائیل رو مترسک کرد واسه عربها
یکشنبه 8 شهریور 1388

esfahan_20 - ایران - اصفهان
دولت ما دولت عربی است .من فکر میکنم اگه این حکومت کثیف اسلامی بماند دیگر اثری از ایرانی خبری نیست..همین چند روز گذاشته یک اخوند خائن عراقی بدراک واصل شدچه کردن براش و مثل سگ فرستادنش عراق ولی جوانان وطن تجاوز میشن و مخفیانه خاک میشن....ننگ بر کسی که ساکت بشینه.
یکشنبه 8 شهریور 1388

Neda02 - کانادا - تورونتو
این بزرگ‌ترهای ما که برای قطع وابستگی و چپاول مملکت از سوی امزیکای جهان‌خوار انقلاب کردند حالا تحویل بگیرند. هر چه می‌کشیم از بت کردن و به مرحله خدا رساندن شاه و رهبر و غیره است. تا وقتی این بت کردن سران و این احساس بت‌پرستی و این تفکر که یک نفر می‌تونه مملکت را به همه جا برسونه از بین نره این جریان به شکل‌های متفاوت ادامه خواهد داشت. ولی خودمونیم اگه این رژیم کمک‌های بی‌دریغش را از عرب‌های عزیز کم‌تر کنه از کجا برای کشتن جوانان رشید ایرانی حمایت بشه؟
یکشنبه 8 شهریور 1388

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
بمیرم برای مردمان ستمدیده و مال باخته ی شریف ایران زمین. از کرد و بلوچ و خوزی گرفته تا آذری و فارس و گیلکی. ننگ و مرگ بر ولایت جور و فساد .. هزاران ننگ و نفرین به ولایت واپس گرایان بیگانه ای که نان از دهان فرزندان پاک ایرانی می رباید و در شکم فربه ی بیگانگان آنسوی مرزها میریزند. ای هموطن پیروزی از آن توست ٬ زنده گشته ایران ز نوای هیهات توست . پاینده و آزاد باد ایران و ایرانی
یکشنبه 8 شهریور 1388

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
مرگ بر کسانی که از رژیم منفور جمهوری اسلامی حمایت میکنند. ببینید و شرم کنید.
یکشنبه 8 شهریور 1388

Kaweh - آلمان - فرانکفورت
فلسطینی ها حقشونه چون زرنگن. تا ابله باشه مفلس در نمیمونه
یکشنبه 8 شهریور 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
احمدی نژاد و خامنه ای مادرانتون رو...
یکشنبه 8 شهریور 1388

sara-j - سوید - استگهلم
ملت ما هم خودشون در بدبختی شون بی تقصیر نیستن .اما ناراحت کننده بود
یکشنبه 8 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
esfahan_20 - ایران - اصفهان . امثال شما خونی از اریو برزن .سورنا و بابک در رگهایتان است و جوانان مبارز نیز///کسانیکه بهر نامی زیر عبای اسلام و ملا مخفی هستند//در....جامعه ی..گوسفندان حکومت با گرگ.......هاست.
یکشنبه 8 شهریور 1388

dariush09 - رو سیه - مسکو
حتما ما ایرانی ها ادم نیستیم که میدن به این اشغال ها. واقعا عجب ادمهای احمقی هسیم که این حکومت رو انتخاب کردیم. حیف از این تاریخ و تمدن ایران که ما وارث هاش هستیم,حیف.
یکشنبه 8 شهریور 1388

sajadbj - آلمان - هامبورگ
دوستان عزیز ایراد از اسلام نیست اگر اسلام واقعی اجرا شود هیچکدام از این مشکل ها به وجود نمی آید ایراد از سران کشور است
یکشنبه 8 شهریور 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
مرگ بر حکومت ولایت وقیح.
یکشنبه 8 شهریور 1388

ghost197 - هلند - امستردام
Nima 1 - سوئیس - زوریخ. دوست عزیز اینها ببینند و شرم کنند؟؟؟این اخوندهای کثافت نه میدانند شرم چیست و نه میبینند.توف تو روح بنیان گزارش که خمینی دجال بود.
یکشنبه 8 شهریور 1388

sankari - فندلاند - تامپره
از ماست که بر ماست.وقتی مردم در تظاهرات روز قدس شرکت میکنندو یا هنوز هم به خرافات معتقد باشندو...مطمئنا جمهوری اسلامی به خاطر بقا ننگیتش از گشنه گداهای تروریست فلسطینی حمایت میکند.ایران و ایرانی تا زمانی که حکومتی اینچنین داشته باشند جایگاه واقعی خود را نخواهد یافت.ذوال این حکومت تولدی دوباره است برای ایران وایرانی.
یکشنبه 8 شهریور 1388

parsaus - ایران - اصفهان
نوش جون ملت ایشالله بدتر از اینتون کنن روز قدس همین خرمشهر رو ببینین بعد به من فحش بدین.
یکشنبه 8 شهریور 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
مسلمانم، مسلمانم، غلامم من، غلامم ،،،،،، غلام این و آنم من، غلام تازیانم من،،،،،، من این مادر، من این خواهر، از این همسر و دختر، کنیز سازم ز بهر تازی رهبر ،،،،،، من ایران را تباه سازم، از برای تازی خرسر. مسلمانم، مسلمانم من نادان تر از نادانانم ،،،،،، پرستم مرده تازی را، پرستم دشمن ایران دیرین را،،،،،، مسلمانم، چو نادانم، مسلمانم، که نادانم، مسلمانم که خوب و نیک خود هرگز ندانم، من از آن خشک مغزانم، مسلمانم، مسلمانم
یکشنبه 8 شهریور 1388

Ghooloo - ابران - آبادان
براستی که ما مردم مظلوم و صبوری هستیم. شاید 70 درصد درآمد این مملکت از خوزستان تامین میشود ولی هنوز آثار 8 سال جنگ به وضوح پیداست وحتی یک جاده اتوبان هم ندارد! امیدوارم روزی از این خواب خرگوشی بیدار بشویم قبل از آنکه دیر شده باشد و بفهمیم که این پولها که به این کشورها بدون حساب و کتاب داده میشود پول و آینده بچه های این مرز و بوم است که با آن این مملکت را باید بسازند ولی متاسفانه مملکت ما هیچ وقت با قانون و ضوابط پیش نمیرفته بلکه این زور بوده که همیشه حرف اول و آخر را میزده. به امید بیداری هر چه سریعتر ما و هبستگی همه ایرانیان از هر تیره وقومی در هر جای دنیا.
یکشنبه 8 شهریور 1388

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
با درود. هم میهن گرامی sosol - ایران - نیشابور ٬ مگر تنها در شهر خرمشهر فقر و بدبختی وجود داره ؟! آیا در سیستان بلوچستان و کردستان و یا دیگر مناطق و شهرها فقر و وجود نداره؟ دوست عزیز اغراق نگفته باشمَ متأسفانه بیش از نیمی از جمعیت مردم ایران در فقر و فلاکت بسر میبرند. . ننگ بر خامنه ای جنایتکار و فرزند صیغه ایش عنتری نژاد. به زودی همه ی جنایتکاران بدست ملت ازادیخواه ایران محاکمه میشوند.
یکشنبه 8 شهریور 1388

matias1987 - فنلاند - ترنیو
حکومت اسلامی = حکومت تروریستی و فاشیستی
یکشنبه 8 شهریور 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
این همه پول بی زبون رو دور میریزند که مثلا بتونند از همون خط مقدم جلو اسراییل رو بگیرند.معایب این کار بیشتر از محاسنش است.این کار دولت باعث میشه لبنانیها و فلسطینیها بیشتر خودشونو واسه ما لوس کنند.با این بذل و بخششها اسراییل نابود نمیشود..اسراییل با جنگ و این گونه کمکها به دشمنانشان نابود نمیشه.اسراییل حالا دیگر یک کشور ساده نیست. اسراییل تبدیل به یک مکتب سیاسی و فرهنگی شده است و مکتبهای سیاسی و فرهنگی با پول و جنگ و لشکر کشی نابود نمیشود.در این دوران خاص بیشتر به یک تفکر و مکتب سیاسی بزرگتر از اسراییل احتیاج است.این تفکر باید اول در خود اعراب نهادینه بشود تا بتواند جهانی شود.محو اسراییل آرزوی هر آزاده اندیشی هست.
یکشنبه 8 شهریور 1388

farhad_uk - انگلیس - - لندن
مرگ بر اسلام
یکشنبه 8 شهریور 1388

تک و تنها - ایران - تهران
آدم از این میسوزه که اینارو میبینه و نمیتونه کاری بکنه
یکشنبه 8 شهریور 1388

mamat - ایران - ایلام
خوب معلومه وقتی پولهای نفت نصفش گم میشه ، 18 میلیاردش میفرستن برا لبنان بعد اگه چیزی موند خرج تهران اصفهان و بقیه عزیز دردونه ها میشه هیچی واسه ما که 8 سال زیر توپ و تانک و موشک بودیم نمیمونه. بقول طاطا - تهران میشیم خراب شده
یکشنبه 8 شهریور 1388

homeless - انگلیس - لندن
امروز بازهم به حال مردم وطن اشغال شده ام گریه کردم!!! مردم کشوری که دومین صادر کننده گاز وسومین صادر کننده نفت در دنیا میباشد!!! خدایا اگر هستی به داد این ملت ستم دیده برس!!!!
یکشنبه 8 شهریور 1388

roya123 - ایران - شیراز
xabrisham - ایران - اسلو. باهات موافقم
دوشنبه 9 شهریور 1388

khosro009 - سوئد - گتنبرگ
آخر ماه رمضان یادت نره !!!!!!!!!!!
دوشنبه 9 شهریور 1388

vezveznazi - ایران - ایران
تف به شرف علی گدا و سپاه چهارپایان و انتری نژاد و اکبر دزده.
دوشنبه 9 شهریور 1388

khosro009 - سوئد - گتنبرگ
آخر ماه رمضان یادت نره !!!!!!!!!!!
دوشنبه 9 شهریور 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
خدای روزه گیران فقیر بزنه تو کمر این نامردان جنایتکار. ترا بخدا برای انهدام اینذحکومت ظالم دعا کنید.
دوشنبه 9 شهریور 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
علیرضا دادا - امارات - دبی. نمیخواد فکر محو اسرائیل باشی جناب آقای آزاد اندیش ٫ بشین تو همون امارات و کلاهتو بالاتر بزار که خود شاهد زنده دریده شدن پرده عفاف دختران ایرانی توسط تازیان سوسمارخور هستی. مرگ بر مزدوران رژیم که هز جا باشند بوی تعفنشون همه جا رو میگیره.
دوشنبه 9 شهریور 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
فردا پس فردا اخوندهای فصلی هم میان تو بازار لعنت به این دولت جهنمی وقتی ملت هیچ چیزی نگنه بدتر از اینها هم میشه.
دوشنبه 9 شهریور 1388

iraniii - ایران - ارومیه
علیرضا دادا - امارات - دبی:شما آزاد اندیش هستی که مرگ اسرائیل رو میخوای؟مشکل تو با اسرائیل چیه؟این که با عربا جنگ میکنه که یهودیا رو از اونجا بیرون نکنن؟یا اینکه حتی بیشتر از خود تو وامثال تو به تاریخت و به کوروش کبیر احترام میذاره؟مشکلت چیه؟!
دوشنبه 9 شهریور 1388

fall - ایران - تهران
صفحه 5 روزنامه همشهری 9 شهریور 1388 خبری با این عنوان داره:. ** دانش آموزان محروم سیستان و بلوچستان همچنان در مدارس کپری ! **. -------------------------------------------------------.
دوشنبه 9 شهریور 1388

fall - ایران - تهران
تازه بماند که هر سال چقدر هزینه صرف مکه و مدینه رفتن می شه . تو همین روزنامه همشهری امروز خبری خوندم که رپیس سازمان حج گفته این سازمان تا الان (چیزی حدود یک ماه یا کمتر !‌)‌5 میلیون دلار خسارت مالی دیده بخاطر اینکه در اثر شیوع آنفلونزای خوکی از رفتن مردم به مکه جلوگیری شده !!. مردم ایکاش بدونن که مکه و بتخونه همه و همه ساخته ذهن و دست بشره و بهترین نیکی شاد کردن دل یه آدمی هست که مشکل داره نه رفتن و دور کعبه ای چرخیدن که به دست بشر ساخته شده . بهترین کعبه و زیارت و مکه و پاداش تو دل آدم هاست . همین هایی که کنارمون هستن و شاید سالها از اونها غافلیم . ایکاش اینو بدونن و بجای این که پولشونو تو مکه خرج کنن اونو هزینه بیماری یه آدم مستمند کنن . به مادری بدن که بچه ش داره می میره و پول تهیه حتی یه آمپول ساده رو هم نداره ! کم نیستن اینجا از این آدم ها . اما متاسفم که به این کار می گن (( عبادت - واجب - حسنه ))‌و به بت پرستی و سنگ پرستی می گن ((‌گناه کبیره )) . فرق دور یه سنگ گشتن به اسم کعبه با دور یه بت تراشیده از سنگ چیه ؟ . نمی دونم !
دوشنبه 9 شهریور 1388

bach abadan - ایران - آبادان
اصلا ربطی به خرمشهر نداشت بلکه مربوط بدبختی مردم سراسر ایران میشد. سایت ایرانیان لطفآ واضحتر تیتر بزنید ممنوناز شماuk
دوشنبه 9 شهریور 1388

bach abadan - ایران - آبادان
خاک عالم تو اون سرت علی مفنگی.
دوشنبه 9 شهریور 1388

Armana - امارات - شارجه
چرا بخشش نکنند پول خودشونه میراث پدر و اجدادشون .مگه کسی ازاد نیست تو ثروتش تصرف کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. لعنت بر جمهوری غیر غیر غیر اسلامی که مردمش را گرسنه و فقیر کرده .ثروتمندترین کشورهای جهان(امریکا عربستان و ایران)مردم امریکا که معروف چه زندگی دارند بیا ببنید مردم عربستان چه زندگی عالی دارند همشون تحصیل گرفته بهترین ماشین بهترین منزل بهترین فرش زنها گرونترین لباسها .البته عربستان خیلی زیاد کمک فلسطین صومال بوسنه و افریقا مکنند ملیارات صدقه مکنند .اما (((( حق مردمش نمیخوره اصلا. اول مردم خودش بعد کسانی دیگر))))))اما اینها ایرانیها را بدبخت کردند انشاالله به زودی سرنگون بشند .
دوشنبه 9 شهریور 1388

sam116 - انگلیس - لندن
ای لعنت بر اسهاییل مسبب تمام این بدبختی ها صدای امریکا هم بره در اونجاشو بگیره میلیاردها دلار هرسال کمک نقدی به اسهاییل میکنه تمام تکنولوژی پیشرفته نظامی و انواع و اقسام سلاحهای کشتار جمعی رو بهشون میده و وقتی که اسهایلیها جنون ادم کشی و خونخواریشون عود میکنه و در جلو چشم تمامی مردم دنیا هزار هزار زن و بچه رو لت و پار میکنه و همین صدای امیریکا خفه خون مرگ میگیره حالا دلسوز مردم ایران شده دلش برای ییکار شدن کارگر ایرانی میسوزه خوب اگه راستومیگین از اربابهای اسهالیتون بخواهید جنون خونریزی و جنایت راکنار بگزارند دست از سر مردم اواره و بیدفاع بر دارند هر سال به بهانه ای هزاران هزار را نکشند.وگرنه تا رژیم اسلامی در ایران سر کار است همین اش و همین کاسه است.درود بر جنبش سبز مردم ایران
دوشنبه 9 شهریور 1388

jannat - ایران - نور
حماس و عرفات در زمان جنگ ایران و عراق کمکهای ارسال نیرو و تبلیغاتی به صدام کردند در میان اسرای عراقی نیروهای فلسطینی بود که امده بودند ایرانی های عجمی را بکشند حالا پاداش خیانت ها یشان را از خرمنه ایی رهبر کثیف انقلاب اسهالی میگرند . مرگ بر خامنه ای مزدور درود بر اسراییل محارگر متجاوزین وخایینن حماس و حزب الله و دشمنان ایران
دوشنبه 9 شهریور 1388

chkavak - ایران - تهران
تف به گور مرده و زنده هرچه فلسطینی و لبنانیه. آخوندهای بی ناموس بی شرافت دزد اموال مردم ایران را به اعراب وحشی که از دشمنان سوگند خورده ما ایرانیان محسوب می گردند باج میدهند. مرگ بر اسلام کثیف عربی
دوشنبه 9 شهریور 1388

abiabi - انگلستان - لندن
آهای خامنه ای حرامزاده همین لبنانیها و فلسطینیها به زن و دخترهات رحم نمیکنند .حالا حرامزاده هی پول این ملت شریف ایران را بفرست برای اون حرامزادها
دوشنبه 9 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
Armana - امارات - شارجه . نوشتی مردم عربستان تحصیل کرده؟؟؟ان تحصیل به مغز سرشان بخورد که زن در انجا در حکم کنیز.. کشوری که محکوم را گردن می زند و زن از ابتدائی ترین حقوق شهر وندی محروم حتی حق رانندگی ندارد ان تحصیل و ثروت بگور///اتفاقا ننگ براسلامت که مسبب این همه بدبختی در جهان است. sam116 - انگلیس - لندن . و تو بی سواد اسلام ننگین هنوز نمی توانی کلمه ی...اسرائیل را بنویسی انوقت کاسه کوزه ی دین ننگین و پر از جنایتت را به سر انها می شکنی؟؟؟ طبیعت به امثال تو هیچ نداده جز وقاحت//تو هم نمی خواهد سبز سبز کنی که افکارت بسیجی است. نمی دانم شما اسلامیهای عقب افتاده چرا به این سایت حمله کرده اید.
دوشنبه 9 شهریور 1388

sosol - ایران - نیشابور
SarayeAzadi - انگلیس - لندن هموطن مودب با شخصیتم علیک سلام حق با شماست همه مردم دارن بدبختی میکشن اما اگه به همون تعدادی که هر سال در روز قدس واسه این عربها خودکشی میکنن بیان تو خیابونها و حق خودشون و مردمشونو طلب کنن یا به موقعش نیان و ندای اینها رو بی جواب بذارن اوضاع همینه ؟میدونی چی میخوام بگم ؟
دوشنبه 9 شهریور 1388

Armana - امارات - شارجه
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو.هموطن تو مثل که هیچ چیز از هیچ چیز نمدانی فقط میدونی توهین بدی و فحش گو هستی و خیلی اعصابت خرده تحمل نداری اصلا ها.. خیلی از مردم که عربستان ندیدند فکر میکنند که زنهای اونجا بی سواد بی فکر هستند ولی در حقیقت نگاه کن به عربستان در سالی هزاران دانشجو که خیلی از اونها دخترند میفرسته به امریکا و کندا و انگلیس .عربستان در مرتبه دوم بعد از کشور چین که این عدد بزرگ را برای لیسانس یا فوق لیسانس در رشته های پزشکی و زبان .........به خارج میبره اما حق رانندگی این متعلق به خودشون. اما نگاه کن به ایران ایا این کار میکنه. منظورم اینه که بعضی از مردم که فکرشون خیلی متعصب هست دخالت میکنند در این کشور ولی در حدود خیلی کوچک نه مثل ایران که در اقتصاد و در همه چیز اخوند دخالت میکنه شاید فردا قانون بذارن که ساعت چند باید تو توالیت بریم !!!!!.باری دیگر اسلام مسبب هیچ بدبختی نیست خود انسان مسبب همه بدبختیها است انسانهای که بی فکر و بی عقل و تندرو هستند یا همه چیز را حرام میکنند یا همه چیز حلال میکنند و هیچ دینی و اخلاقی را نمی پزیرند .
دوشنبه 9 شهریور 1388

irani bidar ast - هلند - اترخت
بله این پولها را میدن تا یک جای امن پیش عربها داشته باشن اگه جمهوری اسهالی سقوط کرد. ازونطرف هم ادمکشهای اجاره ای بی پدر و مادر را وارد ایران میکنن تا جوانهای گلمان را تو خیابانها پرپر کنند. لعنت خدا برخمینی دجال که بنیانگذار این فتنه و شر در جهان شد و این گداها و تروریستها را پاشون تو ایران باز کرد. مرگ برجمهوری اسلامی و جهاد وحماس حزب الله وخامنه ای و احمقی هر چه مزدور
دوشنبه 9 شهریور 1388

mehdioo7 - انگلستان - پلیموس
از ماست که برماست
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

babak515 - عراق - اربیل
از ماست که بر ماست. حق ما ایرانیا همینه...
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

33pooles - المان - دورتموند
هنوز روزنامها و تلوزیون که خبر ازادی خرمشهر را میدادند جلوی چشم دارم ولی زهی خیال باطل که خرمشهر هنوز خوننینشهر مانده مثل تمام ایران. زمان جنگ رهبر فلسطین یاسر عرفات با صدام حسین همپیمان بود .و حالا شدن دوست و همپیمان رژیم ایران. از تازی پستر و بیناموستر خود تازی هست و بس
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
با درود هموطن گرامی sosol - ایران - نیشابور ٬ با شما موافقم . آزادی رو باور دارم و میدونم که به زودی ملت ستمدیده و دلیر ایران به پا خواهند ایستاد و تخت و سلطنت شیادان مزدور را در خواهند کوبید ...سپاس (پاینده باد ایران سرافراز و آزاد باد ایرانی). .
پنج‌شنبه 12 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.