دانشجو: وقتی دیکته می‌کنند این افراد را مجهول الهویه دفن کنند، بهشت زهرا چاره‌ای جز این کار ندارد

دانشجو: وقتی دیکته می‌کنند این افراد را مجهول الهویه دفن کنند،
بهشت زهرا چاره‌ای جز این کار ندارد

پارلمان‌نیوز: سخنگوی شورای شهر تهران با تاکید بر این که بهشت زهرا (س) چاره‌ای جز دفن افراد مجهول‌الهویه ندارد، گفت:«وقتی دیکته شده که با اطلاعات موجود این افراد را به صورت مجهول الهویه دفن کنند، سازمان بهشت زهرا (س) نیز چاره‌ای جز این کار ندارد.»

 به گزارش ایسنا؛ دانشجو در حالی که اظهارات قالیباف در جلسه امروز را نقل قول می‌کرد، گفت:«بازنشستگی مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) ربطی به موضوعات اخیر در مورد دفن افراد مجهول الهویه ندارد و وی از مدت‌ها قبل با بیش از 42 سال سابقه کار درخواست بازنشستگی داده بود و شهردار تهران نیز بر اساس پیگیری‌های مداوم وی با این درخواست موافقت کرده است.»

وی عنوان کرد:«شهردار تهران تاکید داشت که اگر می‌دانست این جابجایی به جریانات اخیر ربط داده می‌شود، قطعا موافقت با بازنشستگی رضاییان را با تاخیر انجام می‌داد.»

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به گزارش شهردار تهران در مورد دفن افراد مجهول‌الهویه در گورستان‌های شهرهای مختلف از جمله تهران که روال عادی را طی می‌کند، خاطر نشان کرد: «معمولا تعداد متوفی مجهول الهویه به صورت روزانه به بهشت زهرا (س) ارجاع داده می‌شود که در ایام اولیه هویت آن‌ها تشخیص داده نمی‌شود، اما قبل از دفن آن‌ها نمونه‌های DNA، عکس و سایر مشخصات مرتبط با هویت وی نگهداشته می‌شوند و در انتها فرد متوفی با کد مخصوص برای دفن فرستاده می‌شود.»

وی با تاکید بر این که بهشت زهرا (س) چاره‌ای جز دفن ندارد، بیان کرد: «وقتی که دیکته می‌شود با اطلاعات موجود فرد را به صورت مجهول الهویه دفن کنید، این کار باید صورت گیرد.»

دانشجو با اشاره به سئوال یکی از اعضای شورای شهر تهران از شهردار تهران در مورد آمار تعداد افراد مجهول الهویه در ماه جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل و ماه‌های قبل، افزود:«طبق توضیحات شهردار تهران آمار افراد مجهول‌الهویه دفن شده در بهشت زهرا (س) نسبت به مدت مشابه سال قبل و ماه‌های قبل تغییری نداشته است.»

وی توضیح داد:«بعضا برخی از سایت‌ها عکس‌هایی را از محل دفن این افراد مجهول الهویه که بدون سنگ بوده است، منتشر کرده‌اند که مربوط به روزهای اول دفن آن‌ها بوده است.»

سخنگوی شورای شهر تهران ادامه داد:«فاصله زمانی نصب سنگ قبر بر روی خاک حداقل یک هفته زمان می‌برد و بعضا به دلیل مراجعه نکردن خانواده‌ها این زمان بیشتر طول می‌کشد.»

وی در پاسخ به این سئوال که چرا شهرداری تهران موضوع دفن این افراد مجهول الهویه در بهشت زهرا (س) را در ابتدا تکذیب کرد، پاسخ داد:«نمی‌دانم چه کسی این موضوع را تکذیب کرده و بهتر است علت را از خودشان بپرسید، اما این رفتار شهرداری در مورد تکذیب اولیه حوادث در مورد تونل «توحید» نیز اتفاق افتاد و شورای شهر تهران نسبت به این مساله اعتراض کرد.»

دانشجو تصریح کرد: «در مورد تونل توحید نیز اطلاعات اولیه به درستی اعلام نشد، اول گفتند سطح خیابان نشست داشته، بعد گفتند حادثه کشته‌ای نداشته است و در پایان روز یک نفر کشته را تایید کردند و این رفتار شهرداری باعث بی‌اعتمادی شد.»

وی خاطر نشان کرد:«اگر از ابتدا اطلاعات درست به افکار عمومی داده شود و فکر نکنیم که با تکذیب اطلاعات، صورت مساله پاک می‌شود، ‌مسایل خیلی زودتر به نتیجه می‌رسد. در این مورد نیز شهردار تهران قویا افزایش تعداد مجهول الهویه را در ماه جاری و یا ماه قبل تکذیب کرد.»

سخنگوی شورای شهر تهران همچنین در پاسخ به این سئوال که معمولا محل دفن افراد مجهول‌الهویه در محل‌های جداگانه و خاص بهشت‌زهرا صورت می‌گیرد، پس چرا جسد افراد مجهوالهویه اخیر در قطعه‌های عادی دفن شده است، ضمن رد دفن افراد مجهول الهویه در محل‌های جداگانه، پاسخ مشخصی در مورد محل‌های تعیین‌شده برای دفن این افراد نداد.

وی همچنین از تعیین نماینده‌ای از سوی شورای شهر تهران برای بازدید محل دفن این افراد، بررسی آمار بهشت زهرا (س) و برخی موارد دیگر خبر داد و بیان کرد: «جعمی از سوی شورای شهر تهران برخی جزییات این مساله را پیگیری خواهند کرد.»

دانشجو در پاسخ به این سئوال که آیا گزارش‌های مورد تاکید شورای شهر تهران در مورد تونل توحید و نگرانی‌های آن از سوی شهرداری ارائه شده است یا نه؟ پاسخ داد:«این گزارش‌ها هنوز ارسال نشده است.»

وی در پاسخ به این سئوال مجدد که چطور شما هنوز گزارش‌های قبلی را دریافت نکرده‌اید، از شهرداری گزارش‌های دیگری را مطالبه می‌کنید، ضمن اذعان نسبت به تاخیر در ارائه گزارش‌های شهرداری، خاطر نشان کرد: «نسبت به ارائه زودتر این گزارش‌ها تذکر می‌دهیم.»

amo danial - نروژ - اسلو
به دختر جانباز جنگ تجاوز کردند و جسدش را با اسید سوزاندند. سایت موج آزادی: یک دختر دیگر، همچون «ترانه موسوی»، قربانی جنایت‌پیشگی برخی بسیجیان شده و پس از آن هم جنازه‌ی وی با اسید سوزانده شده و در نهایت بدون حضور خانواده‌اش به صورت مخفیانه در قطعه 302 بهشت زهرا دفن شده است. سعیده پورآقایی (آمایی) دختر جوانی است که اکنون پیکر او در یکی از قبور گمنام قطعه 302 بهشت زهرا دفن شده است. سعیده پورآقایی تنها فرزند جانباز شهید عباس پورآقایی (آمایی) است که در یکی از شب‌های پس از کودتا در حالی که به الله اکبر گفتن شبانه بر پشت بام خانه‌شان در خیابان دولت تهران مشغول بود، از سوی نیروهای لباس شخصی وابسته به بسیج دستگیر شد و پس از 20 روز جنازه او در یکی از سردخانه‌های جنوب تهران از سوی مادرش شناسایی شد. اما مسئولان ذی‌ربط از تحویل جنازه به مادرش خودداری کردند و حالا پس از هفته‌ها بی‌خبری خانواده‌اش مطلع شده‌اند او به صورت مخفیانه در قطعه 302 بهشت زهرا به خاک سپرده شده است.
یکشنبه 8 شهریور 1388

afraafra - انگلیس - لندن
بیانیه کورش کبیر:. از امشب قبل از خواب شنبه ها صد مرتبه مرگ بر خامنه ای بگویید. یک شنبه ها صد مرتبه مرگ بر احمدی نژاد بگویی. دوشنبه ها صد مرتبه مرگ بر سپاه پاسداران بگویید. سه شنبه ها صد مرتبه مرگ سران نیروی انتظامی و اطلاعات بگویید . چهارشنبه ها صدمرتبه مرگ بر سران بسیجی بگویید. پنجشنبه ها صد مرتبه لعنت بر اسلام بگویید. جمعه ها صد مرتبه مرگ بر نظام جمهوری اسلامی بگویید. باشد که لیاقت پروردگار خویش را دوباره کسب کنید.
یکشنبه 8 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
در شبهای 22 . 23 و 24 تیرماه در بهشت زهرا چه گذشت ؟1. من دانشجو هستم و یکی از افراد خانواده ما در بهشت زهرا مشغول کار است وضعیت مالی آنچنانی نداریم و من و خانواده همگی طرفدار احمدی نژاد هستیم ( میخواد خوشتون بیاد میخواد خوشتون نیاد ! ) هر چند که میدونیم که تقلب هم واسش کردن ! . چون این دولت خانواده کارمندان بهشت زهرا ( بخصوص ما ) روبعد از سالها صاحب خانه کرد طرفدارشیم !. من بر این باور هستم نیرویی ما فوق احمدی نژاد این جنایات رو مرتکب میشه و اگر احمدی نژاد از این جنایات اطلاع پیدا میکرد شدیدا جلوی آن می ایستاد و به دلایلی هم نمیتونه علیه این جنایات انجام شده موضع بگیره……………………… بگذریم.
یکشنبه 8 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
2. مادر من که در یکی از شیفتهای قسمت خدمات بهشت زهرا کار میکنه و سابقه طولانی در بهشت زهرا داره خیر داد که به تعدادی از اونها گفتن که چند شب یعنی 22 و 23 و 24 تیر ماه تعدادی تصادفی دارند که باید در شب خاک بشوند ! که هم او و هم من تعجب کرده بودیم . و حدس زدم که احتمالا خبرهایی است . من از مادرم بارها درباره اجساد کشته شدگان تظاهراتها سوال میپرسیدم . و اون هم به خاطر روحیات من سعی میکرد هیچوقت درباره این چیزها صحبت نکنه و من رو به درس خوندن ترغیب میکرد . اما اینبار توی شیفت شب این اتفاقات قرار بود بیفته البته تو یه مواردی هم شیفت شب باز هم کار کردن . مثل تصادفات که کار آنها یک خورده مشکل میشد و نیاز به وقت بیشتر داشتند . ولی اینبار برای 3 شب !. خلاصه مادرم رو قرار بود خودم برسونم ولی مادرم گفت قراره خودشون بیان سراغش . خلاصه مادرم صبح ساعت 6 برگشت و ازش سریع پرسیدم که چی شده بود ؟
یکشنبه 8 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
3. جوابی نداد ولی توی چهرش اضطراب و ناراحتی رو میدیدم . باز ازش پرسیدم . گفت بگیر بخواب !. فردا صبح که بهش مرخصی داده بودند مشغول کار خونه بود که دستاش رو دیدم که جای جوهر استمب بود . انگار پای یک چیزی رو انگشت زده بود . گفتم نمیخوای بگی چی شده بود ؟تصادفی بودن ؟ گفت هیچ نگو که حالم اصلا خوب نیست . منم گیر ندادم . شب ساعت 12 بود که زنگ زدن موبایلش و دوباره اومدن سراغش و رفت ولی اینبار ساعت 7 صبح بود که اومد و خسته و ناراحت خوابید ساعت 9 صبح دیدم صدای هق هق گریش میاد . سریع بلند شدم و گفتم یا میگی چی شده یا خودم الان میرم بهشت زهرا . گفت هیچی . هیچی نشده . گفتم پس الان زنگ میزنم خاله مهین ( همکار مامانم ) از اون میپرسم که اونجا چه خبره ؟ گفت اون خبر نداره . این رو بگم که مادر من درسته که زنه ولی هیچوقت ندیده بودم که به خاطر مشاهداتش که شغلش ایجاب میکنه گریه کنه ولی باور کنید خیلی دلرحمه
یکشنبه 8 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
4. خلاصه کلی گیر دادم و قسمم داد به روح بابام که چیزایی رو که میگه به کسی نگم . من هم قبول کردم و قرآن رو آورد پیش روم گذاشت و گفت برو وضو بگیر و دستت رو بزار رو قرآن و قسم بخور که جایی این حرفارو که میخوام بگم رو نمیزنی ( من که خیلی تعجب کرده بودم ! چون انگاری خیلی براش مهم بود که جایی چیزایی رو که میگه درز پیدا نکنه .چون تا حالا واسه قسم خوردن انقدر حساس ندیده بودمش ) گفت که بیشتر واسه خود من و حفظ سلامتیم چیزی نمیخواد به گوش کسی برسه . به هر حال قسم خوردم و مادرم شروع کرد . گفت که پریشب ( 22 تیر ) وقتی وارد محوطه بخش شدم تعداد زیادی حدود 30 جنازه کاملا منجمد رو تو محوطه خوابونده بودن که یخشون آب بشه . کلی آدمهای ریش و پشم دار هم اونجا بودن و ما رو همراه تعدادی از همکارام به اتاقی بردند . اونجا واسمون یک آدم مسنی که جای مهر رو پیشونیش بود شروع به صحبت کرد و گفت امشب و چند شب دیگه ما اینجا باید جنازه هایی رو خاک کنیم که مربوط به منافقین هستند .
یکشنبه 8 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
5. اینها از گروه های ضد انقلاب هستند که با حمله به ما تعداد زیادی رو از سربازان ما رو کشته اند و ما جنازه اونها رو از نقاط مرزی برای شناسایی به اینجا اوردیم . و الان قراره دور از چشم جاسوسان و خبر گزاریها اینها رو خاک کنیم . در این رابطه اگر با کسی صحبت کنید و اشاره ای کنید . مطمئن باشید که جون خودتون و تک تک افراد خونوادتون در خطره . بعدش یک به یک اسم اعضای خونواده ها رو میپرسیدند و مینوشتند . و در آخر هم اثر انگشت چند چا از ما گرفتند . و دوباره تاکید کردند که نکاتی رو که گفتند رو نباید فراموش کنیم . ما رو به محلهای کارمون راهنمایی کردند . جنازه هایی رو که بیشتر آورده بودند مربوط به آقایون بود و اونجا تعداد همکاران ما بیشتر بود . در قسمت خانمها من بودم و چند نفر دیگه . به ما آنشب 5 جنازه زن و دختر تحویل دادند که به کلی یخ زده بودند ولی قسمت آقایون فکر کنم بالای 20 نفر بودند .
یکشنبه 8 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
6. اونطوری که توی محوطه دیدم . خلاصه مدیر بهشت زهرا هم که اونشب اومده بود به ما اعلام کرد که حتی اگه جنازه ها رو نیمه کاره شستشو و کفن کنیم باید ساعت 5 و قبل از طلوع خورشید کار رو تموم کنیم . ما هم شروع کردیم . تو کشته شدگان که خون توی صورتشون منجمد شده بود و آثار پارگی در صورت بودن آنها شدیدا دیده میشد . سه زن میانسال بودند و دو دختر 20 تا 30 سال که یکی از اونها کلا سرش متلاشی شده بود و ما آن را بدلیل آب نشدن یخهای شکل رفته در بدن که آنها را مانند چوب کرده بود کفن کردیم و تحمیل خدماتیهای دفن دادیم .
یکشنبه 8 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
7. ولی مادرم بیشتر از چیزی که امشب 23 تیر ماه دیده بود خواست برایش تعریف نکنم ولی قبول نکردم و با اصرار ازش خواستم که بگه ——-. -از زبان مادرم. امشب هم به محوطه اون بخش رفتیم تعداد 4 برابر شب گذشته بود ! بیش از 100 نفر!! . به ما ( بخش خانمها ) تعداد 23 جنازه بی نام و نشان را تحویل دادند . تعداد ریش و پشمیا ( لباس شخصی ها ) 3 یا 4 برابر شب قبل شده بود . ورودیهای بهشت زهرا مامور گذاشته بودند و تمام رفت و آمدهای احتمالی کنترل میشد . شروع به کار کردیم ولی اعلام کردیم که اینها برای قبل از ساعت 5 حاضر نمیشن که رئیسشون که جای مهر روی پیشونیشون بود وارد بخش ما شد که با اعتراض ما روبرو شد ( چون ورود مرد ممنوع بود ) که ایشون در جواب گفت اینا همه یک مشت فاحشه . قاتل و وطن فروش بودند . گفت از مردا سریع کمک بیارین اینجا ! ولی اونجا هم ( بخش مردها ) کلی جنازه داشتند . به هر حال 3 نفر از اونا هم واسه اولین بار وارد بخش زنها شدن ! و شروع به کمک ما کردند .
یکشنبه 8 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
8. صحنه ای که من رو آزار می داد جسدهای یخ زده دخترانی بودند که علاوه بر آثار شکستگی فک و شکاف—– . خونی بود که از آلات تناسلی و مقعد آنها لخته بسته بود .( کروبی وقتی این افشاگری تجاوز رو کرد جا خوردم ! چون ما قبل از اون این اطلاعات و این حدسو زده بودیم که تو بازداشتگاه این بلا رو سرشون آوردن ) - امشب یخ جنازه ها تقریبا آب شده بود ولی آثار یخ روی آنها موجود بود . در بین آنها دخترانی بودند که زیر بیست سال سن داشتند . با سرعت زیادی که به کار بردیم توانستیم تا ساعت 4 صبح چهارده تاشون رو به کمک آقایان حاضر کنیم . که کلی به ما تند رفتند و گفتند بقیه رو بدون شستشو و پنبه گزاری فقط کفن کنید . که ما هم همینکارو کردیم ولی تا ساعت 5 به 17 تا رسید . که گفتند این 6 جنازه آخرو پارچه ای بپیچید دورشون و تحویل خدمات دفنی ها بدین که رئیسشون گفت که دیگه دیره و تا طلوع خورشید چیزی باقی نمونده و باید به فردا شب موکول بشه
یکشنبه 8 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
9. مادر من که اشک تو چشماش حلقه بسته بود گفت قراره که فردا شب هم بره و گفتن شب آخره . مادرم خودش از همکاراش شنید که همه میگفتن و زمزمه میکردند که اینا مربوط به درگیریهای بعد از انتخابات تهران بوده . امشب 24 تیر مادرم رفت و منتظر برگشتنش شدم و خوابم نبرد تا اینکه ساعت 7 صبح کلید رو انداخت در و اومد . سریع رفتم جلوشو دستش رو گرفتم و نشست و تاکید کرد چیزایی رو که به من گفته هیچ جا نگم . گفت که دیشب ( 24 تیر ) فقط دفن اجساد بوده و چند جنازه پریشب رو که نصف و نیمه کفن کرده بودند رو اوردن و کاراشون رو انجام دادند . دیشب مادرم هفته های بعد شنید که تعداد زیادی از جنازه ها رو بهشت زهرا دفن نکردند و با خودشون به جای نامعلومی بردند.
یکشنبه 8 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
10. در ضمن یکی از کارگرای دفن که رفت و آمد با ما داره بعدا به ماگفت که بهشون گفتن بعضی از قبرها رو خالی بزارن و اگه فردا و روزهای آینده مردم جنازه و فوتیشون رو اوردن بین اینا بذارن خاک . در ضمن نیازی به گفتن قطعه ها نیست چون تو بی بی سی شماره قطعه ها رو گفتند . یک خبر رو هم بگم که بدونید تا چند روز دیگه قراره با رئیس یهشت زهرا به خاطر آنچه که ناشیگری بهش گفتند وقطعه ها رو بدون نام . شماره گذاری ( تابلو ) کرده . برخورد کنند. من هم این اطلاعات رو به دلایلی دادم با این که قسم خورده بودم . هر چی هم بخواد بشه اگر هم طرفدار موسوی بودند و مخالف اونها بودم ولی هموطنهای من بودند و جون من در مقابل جون اونها عزیز تر نیست . https://minaakbari.wordpress.com/2009/08/.
یکشنبه 8 شهریور 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
جمهوری متجاوزان اسلامی ایران!
یکشنبه 8 شهریور 1388

xabrisham - ایران - اسلو
بابا علنا مردم رو کشتن .تو داری میگی بهشت زهرا چرا دفن کرده؟مسببین رو بچسبین..چرا حاشیه پردازی میکنین.خامنه ای و دارو دسته اش .حکومت اخوندی رو باید سرنگون کرد.این مسائل از اصل موضوع ما رو پرت میکنه.ای لعنت به شما مزدور ها
یکشنبه 8 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
آنقدر دروغ بگوئید تا دروغ دونتون هم جر بخوره!!!!!!!!!. برای حفظ پست و.....این بیناموسها رنشون هم میفروشند و غافل از اینکه خون ملت بیگناه را هیچ قدرتی نمیتواند پنهان کند.بهر حال باید جواب خانواده های ملت که منتطر عزیزشان هستن را چه میدهند یا چطور جواب وجدان خودشان را میدهند البته اگر وجدانی داشته باشند یا آن دنیا چطور میتوانند جواب بدهند!!!!!!!!
یکشنبه 8 شهریور 1388

sam116 - انگلیس - لندن
امو-دانیال ای مزدور رژیم احمدی حالا اینجوری مد شده که مردمی که الله اکبر شبانه میگویند را بترسانید که اگر الله اکبر بگویند دستگیر مورد تجاوز و سوزانیده می شوند دست ناپاکتان برای همه رو شده بزودی سفارت ایران در نروز پس خواهیم گرفت مزدور درود بر موسوی درودبر مردم اگاه و مظلوم و شریف ایران
یکشنبه 8 شهریور 1388

ehsan_14 - اتریش - وین
لطفا بخوانید.https://www.iranpressnews.com/source/064750.htm
یکشنبه 8 شهریور 1388

manenarenji - المان - اسن
سیاوش ایرانی عزیز مرسی از اینکه وجدان به خرج دادی و پرده از اصرار این جنایتکاران برداشتی. به امید روزی که تو هموطن پاک و صادقم متوجه بشی که احمدی نژاد هم دستش به خون جوانان این مرزوبوم الوده است.عزیز این روزها خیلی مراقب مادرت باش چرا که ماها بعنوان خواننده متن حرفهای تو به نقل از مادرت همگی دلمرده وغمگین هستیم وای به فریاد مادر بیچاره تو که همه چی را دیده و لمس کرده.به امید سرنگونی ظلم پاینده باشی.
یکشنبه 8 شهریور 1388

amo danial - نروژ - اسلو
sam116 - انگلیس - لندن. مزدور تو .. با طرز فکر.. اسلامیت که از پیامبر تازی ات محمد به ارث بردی. اگر تازی نامه و تازی پرستان ناقص العقلی همانند تو را به سرزمین کثیف عربستان همان سرزمین اجدادی تو و محمد ... .بر گردانیم ایرانی را از جهل و عقب ماندگی نجات خواهیم داد . ننگ و نفرین بر اسلام ناب. محمدی .
یکشنبه 8 شهریور 1388

sam116 - انگلیس - لندن
سیاوش-ایرانی-کم چاخان کن ولی داستان سراییت بدکی نیست برای اضافه شدن اطلاعاتت و مادر مرده شورت ای چاخان برای اثبات حرفهایت ما مانتو مرده شور هم کردی این اقایون معتقدند اجساد مخالفین نظام اسلامی بدون شستو و حتی بدون کفن باید دفن شوند. چاخان خان داستانتو یه جوری بنویس تا باور کردنی تر بشه.در ضمن بابا چه پیشرفتی داشته اون مملکت حتی مرده شوراشون هم میدونند ایرانیان یوکی کجاست.
یکشنبه 8 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
به امید خدا یک روز ملت انتقام این جوونا رو می گیره از اینها
یکشنبه 8 شهریور 1388

amo danial - نروژ - اسلو
sam116 - انگلیس - لندن. با وجود امثال احمقی مانند تو که در تاریک ترین باورها و خرافه های مذهبی با شعار الله اکبر تاکیدبر اسلام راستین میکنید و ازادی را در اسارت دین اسلام قرار میدهید و از ولایت فقیه حمایت مکنید مانند موسوی که در شعارهایش بوضوح مشاهده شده و یاوه گویی های قران را بعنوان اصول دین که محتویاتش که عقل سلیم در باره مطالب واهی هر صفحه ان دچار حیرت میشود و شترسواری به نام محمد را ستایش و کرنش میکنید چه توقع.. اسلام هیچ جایگاهی در فردای ایران و ایرانی ندارد. اسلام متعلق به اعراب و تازیان و جد تو محمد شهوتران است بوی تعفن این مذهب اسلام سراسر خاک پاک ایران را در بر گرفته و باید نعش این گندیده مذهب را در سرزمین تازیان در اعماق خاک سوزاند و مدفون کرد تا سرزمین ایران را خشنود سازیم. ننگ و نفرینتان باد اسلامیون تازی گرا.
یکشنبه 8 شهریور 1388

ایران برای ایرانی - ایران - مشهد
سیاوش ایرانی - ایران - ایران میدونی چیه تو انقدر بدبخت و حقیری که حتی لیاقت بد و بیراه گفتن رو هم نداری و از قدیم هم گفتن که «کسی که خواب رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده محاله...». همین امثال شماها ست که چون حسابی شکمتون رو پر کردن خفه خون گرفتید امیدوارم خون همین طفلهای معصوم یقه تون رو بگیره.
یکشنبه 8 شهریور 1388

parang - سوید - سوندسوال
sam116 - انگلیس - لندن . تو که باز داری پاچه میگیری؟؟؟!!!!
یکشنبه 8 شهریور 1388

kianoosh-uk - انگلیس - شفیلد
سیاوش ایرانی -ایران...تو هم به قولت وفا کردی و به کسی چیزی نگفتی تا به امروز ها؟؟؟ خیلی مریضی...خائن بسیجی..با این حرفهات میخوای دل مردم رو خالی کنی؟؟؟ مزدور
یکشنبه 8 شهریور 1388

meysam1985 - ایران - ایران
سلام من عضو جدیدم. یه شعر دارم از جایی. بیا بریم شهر – کدوم شهر؟. - همون شهری که خُل بسیار داره – آی بله!. - گشتِ ارشاد به من هم کار داره – آی بله!. حرفِ زورش را ببین جاده‌ی دورش را ببین هاله‌ی نورش را ببین. - عمو محمود مگر آزار داره – آی بله
دوشنبه 9 شهریور 1388

nikita - روسیه - کازان
سیاوش ایرانی . استعدادت خوبه!اگه مادرتو مردشور نمی کردی بهتر بود.دستت دردنکنه جالب بود.
دوشنبه 9 شهریور 1388

siavash b - ایران - تهران
amo danial - نروژ - اسلو . رفیق اگه فردای ایران قرار باشه به دستورات امثال تو توجه کنن که بگن باز کی چه کار کنه و چی خوبه همون بهتر فردایی نباشه تو از اون دسته ادمهایی هستی که حاضری باز اشتباه زمان انتقلاب رو بکنی خواهشا نسخه نپیچ
دوشنبه 9 شهریور 1388

roya123 - ایران - ایران
شبهای 22 . 23 و 24 تیرماه در بهشت زهرا چه گذشت ؟دوستان این نقل قول سایت.// مادر سیاوش در بهشت زهرا که کار نمی کنه
دوشنبه 9 شهریور 1388

bitajoon - انگلیس - لندن
سلام. به جای اینکه هر دقیقه همدیگه رو مزدور خطاب می‌کنین بهتره یه کم به نوشته های هم دقت کنین . سیاوش داستانی رو نقل قول کرد . این داستان تو خیلی‌ از سایتهای دیگه هم پر شده ...... چرا وقتی‌ از یه موضوع خوشتون نمیاد به هم دیگه لقب مزدور میدین و اعصاب همدیگه رو خورد می‌کنین . بد نیست یه کمی‌ هم جنبه داشته باشیم نظر دیگران بشنویم.
دوشنبه 9 شهریور 1388

حمید نادریان - ایران - کرج
با سلام... ضمن اظهار همدردی با خانواده های تمام جانباختگان اخیر؛ باید خطاب به برخی کابران عزیز عرض کنم که: به نظر بنده انسان ها متین و پاک سرشت با فحاشی یا مسخره کردن همدیگر یا جنجال به پا کردن؛ به مقصود خود نمی رسند. و این کار مختص پلیدانی است که صید را؛ فقط از آب گل آلود؛ آموخته اند. در چنین شرایطی که مردم نیاز به آرامش و تمرکز فکری برای رها شدن از دست استبداد مرموزانه ی دینی دارند؛ ما باید کمک حال آن ها باشیم؛ نه این که با سخن نابجا دوستان خود را هم برانیم. اگر دوست دارید در قسمت بعد( در ذیل) قسمتی از متن مصاحبه روزنامه اعتماد با دکتر همایون کاتوزیان ( استاد دانشگاه آکسفورد ) را بخوانید.
دوشنبه 9 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
amo danial - نروژ - اسلو . ناقص العقل کسانی هستند که به شعارهای ((الله اکبر)) ما توهین میکنند. از این دیدگاه چقدر به بسیجیها شبیه هستید.
دوشنبه 9 شهریور 1388

zhilla - ایران - تبریز
دوستان پسر شجاع نقل قول کرده است کمی در کامنت گذاشتن دقت کنید من این مطلب رو تو یه سایتی خوندم . متاسفانه تو این سایت همه دوست دارند همدیگرو ضایع کنند و به غیر از فحش و نفرین و .. مطلب مفیدی نمی تونی پیدا کنی
دوشنبه 9 شهریور 1388

nazi4353 - ایران - آبادان
بچه ها چرا همتون پریدید به سیاوش ایرانی این دوست گرامی مطلبی رو که انتهای کامنتش به سایت اون اشاره کرده نوشته چرا فکر کردید که این حرفهای خودشه . اگه برید به این آدرس خودتون https://minaakbari.wordpress.com/2009/08/می تونید تمام این مطالب رو اونجا بخونید
دوشنبه 9 شهریور 1388

sam116 - انگلیس - لندن
اموو دانیال-نروژ با این چرت و پرتهایی که در مورد اسلام نوشتی فهمیدم 100 در صد مزدوری ای بسیجی...ساکن سفارت ایران در نروژ میدونم کجات میسوزه برای اینکه الله اکبر رو از انحصار شما بیرون اوردیم.و با همین شعار تو و امثال تو را از سفارت بیرون خواهیم کرد.پیش قاضی و ملق بازی
دوشنبه 9 شهریور 1388

amo danial - نروژ - اسلو
تو بچه حزب الهی هم میتونی بری عربستان سرزمین پدریت به جای بلال حبشی انقدر الله اکبر بگو تا عربها رو خوشنود کنی. ایران جای این چرندیات و خرافاتها نیست. ننگ بر اسلام مذهب ضد ایرانی.
دوشنبه 9 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
دوست عزیز:. manenarenji - المان - اسن. ................................... اینها رو من نگفتم من این سایت رو که لینکش رو پایین آخرین قسمت گذاشتم پیدا کردم و فقط اینجا کپی کردم. نمیدونم نویسنده اش کی هست یا راست میگه یا دروغ اما جالبه برام که یکعده به اسم بسیجی بهم فحش دادن و یکعده هم باسم موج سبزی. معلومه کک تو تنبون هر دو گروه افتاده. اونهایی که فکر میکنن اینها داستانسرایی هست باید بگم اگر هم باشه حقیقت داره. اونهایی هم که فکر میکنن این جیزا برای ترسوندن مردم هست که نیان تو خیابون باید بگم خیلی بدبخت هستید که فکر میکنید مردم از این جور داستانها میترسن. بهرحال من فقط میگم مرگ بر جنایتکاران رژیم . حالا هرچی دلتون میخواد خودتون رو .. بدین
دوشنبه 9 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
دوستان عزیز:. roya123 - ایران - ایران . zhilla - ایران - تبریز. nazi4353 - ایران - آبادان. ممنونم بابا شما نشون دادین که انگار خانمها(از روی نام کاربری میگم) بیشتر از بقیه دقت و صد البته صبر و حوصله و همچنین انصاف دارن. بقیه که انگار اصلا نفهمیدن چی به چی بود فقط اون گاله رو باز کردن هرچی لایق خودشون و خونوادهاشون بود گفتن. یک موضوع دیگه هم هست که چند وقته یک عده ای اینجا هی کامنت میگذارن که اینها برای ترسوندن مردم و کار بسیجی هاست و عمدا اینها رو عمومی میکنن که ملت بترسن. من میگم اینجور کاربرا یا واقعا نادون هستن و مردم رو دست کم گرفتن یا خودشون از طرف این جنایتکارها این کامنتها رو میگذارن تا تفرقه ایجاد کنن. بهرحال ایمان دارم که ملت پیروز میشه. شک ندارم. زنده باشید خواهران(برادران) خوبم.
دوشنبه 9 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
دوست عزیز. bitajoon - انگلیس - لندن . شرمنده شما رو جا انداختم شما هم اسمت باید جزو کامنت فبلیم بود. اما خداییش همه خانمها گرفتن قصیه رو البته غیر از اونهایی که باسم خانم اینجا کامنت میگذارن اما میشه ریش و پشمشون رو از پشت کامنتهاشون دید
دوشنبه 9 شهریور 1388

amo danial - نروژ - اسلو
sam116 - انگلیس - لندن. خفه خون گرفتی ..نادان . دفعه اخرت باشه زر .. میزنی. مرگ بر اسلام مذهب ضد ایرانی.
دوشنبه 9 شهریور 1388

babak z uk - انگلستان - منچستر
سیاوش ایرانی درود بر تو هر کس از جنایت های این حکومت پلید ملا ها افشا گری نماید باید منتظر فحاشی های مزدوران اطلا عاتی وبسیجی های بد بخت جیره خوار هم باید باشد . چه باک .ماه نور افشانی و سگان عوعو کنند. مزدوران اطلاعاتی باید بدونند سال سال 88 وسال استارت سر نگونی این نظام پلید آخوندی است .سال 67 نیست که در مر داد وشهریور به جان زندانیان بی دفاع افتادید وبا حکم آن خمینی پلید کمتر از سگ در طی دو ماه 30000 از رشید ترین فرزندان این آب وخاک را شبانه ودزدانه راهی گورستان های جمعی کردید .مردم ما بیدار شده و بقول پوریای ولی روزی را می بینم که از شاخه درختان سر پیروان خمینی پلید آویزان است وبه قول کورت فیلیشر آلمانی همانطوری که برای نمونه هم در کل خاور بنی امیه ای نمانده در ایران آینده از آل خمینی جلاد هم کسی نخواهد ماند.
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

doostjoon - ایران - تهران
سلام. یه زمانی این سایت برام جذاب ترین سایت رو وب بود. اما الان با این خل و .. که اومدن اینجا برا ما داستان سرایی میکنن اصلا دیگه جذاب نیست. آخه یکی نیست بگه به این سیاووش خان که اخه مرد حسابی اونا اگه گندی زده باشن که نمیان پیش امثال مامان تو خودشون اینقدر ادم دارن که این کارا رو برسه گندشون هم لو نره. تعجب می کنم از اونایی که از این آفا حمایت کردن. درسه بعضی هامون با بعضی چیزا مخالفن ولی دلیل نمی شه که به حرف هر ننه عقربی گوش کرد
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

babak z uk - انگلستان - منچستر
ایران - تهران دشمن جون- قرار نیست در این سایت در مورد جنایات حکومت پلید ملا ها سکوت شود تا مزدوران خیل الاهی خوششون بیاید .(لشگریان یزید خود را خیل اللاه می نامیدند) به مسداق حزب اللاهی های رژیم پلید خمینی.درود بر پیروان (گفتار نیک. کردار نیک. پندار نیک).
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

حمید نادریان - ایران - کرج
عذر می خواهم؛ قول داده بودم مصاحبه دکتر همایون کاتوزیان را ذیل نظر خویش درج کنم که فراموش کردم. اکنون بخوانید:. ...در ایران اساساً چیزی به نام نقد- چه ادبی، چه سیاسی، چه اجتماعی- وجود ندارد. در این زمینه الحق «یک سینه سخن» می توان گفت. لفظ نقد را به تقلید از فرنگی ها به کار می برند ولی از خود آن خبری نیست. آنچه در ایران نقد خوانده می شود معمولاً بیان جزمی و تعصب آمیز آرا و عقاید ناقد است و در خیلی از موارد با تعریف و تمجید یا حملات شخصی به صاحب اثر توام است یعنی غالباً نمی گویند این کار به این دلایل خوب و مفید و باارزش است بلکه اصل را بر مقام اجل حضرت استاد و اینکه مثلاً 10 زبان زنده و مرده را به خوبی می داند یا با اینشتاین پالوده خورده است می گذارند. یا برعکس، در عوض بررسی نقاط ضعف و قوت یک عقیده یا اثر، صاحب آن را می کوبند و به او تهمت های شخصی و اجتماعی می زنند. یک بار کتابی درباره صادق هدایت منتشر شده بود و «ناقدی» که یک پاراگراف آن را نپسندیده بود چوب را به جان نویسنده کشیده بود و از جمله گفته بود او «به سیاست ویژه یی وابسته است».
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.