چشم نگاری بازیکنان تیم پرسپولیس در امارات و استقبال سرد مسئولان النصر

چشم نگاری بازیکنان تیم پرسپولیس در امارات
و استقبال سرد مسئولان النصر

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به امارات، بازیکنان پرسپولیس که ساعت بعدازظهر امروز وارد امارات شدند در فردوگاه چشم نگاری شدند. این موضوع باعث ناراحتی برخی بازیکنان شده بود.

* لباس بازیکنان برای دیدار امشب مقابل الکرامه سوریه از فروشگاه‌های ورزشی امارات تهیه شد.

* حضور تیم‌های فوتبال الکرامه، الفیصلی اردن در هتل رویال بسیار جالب است. بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها با یکدیگر برخوردهای خوبی دارند.

استقبال سرد مسئولان النصر و نارضایتی کرانچار

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به امارات تیم فوتبال پرسپولیس که برای شرکت در تورنمنت چهارجانبه به دعوت مسئولان باشگاه النصر عازم این کشور شده است، در بدو ورود به امارات با استقبال سرد مسئولان این باشگاه اماراتی مواجه شد.
کاروان تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 15 به وقت ایران وارد ترمینال 2 فرودگاه دبی شد که با استقبال سرد مسئولان برگزاری این تورنمنت مواجه شدند.

* 6 نفر از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس این تیم را در سفر به امارات همراهی نکردند. شیث رضایی، محمد پروین، مهدی شیری، عادل کلاه‌کج، مهران فریضات و محمود خوردبین در این سفر غایب هستند.

* کریم باقری بازیکن و کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که از پرواز با کاروان پرسپولیس بازمانده است به صورت انفرادی به این کشور سفر می‌کند.

*کرانچار، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از اقامت در هتل رویال دبی رضایت ندارد و از مسئولان برگزاری مسابقات و باشگاه النصر در خواست کرده محل اقامت آنها را تغییر دهند اما این موضوع با مخالفت مسئولان باشگاه النصر روبرو شده است، زیرا باشگاه النصر هزینه‌های اقامت تیم فوتبال پرسپولیس را در این هتل پرداخت کرده‌اند.
مسئولان باشگاه پرسپولیس خواهان اقامت در باشگاه ایرانیان دبی هستند.

778899 - ایران - شیراز
باور کنید درد یکی دوتا نیست.حالا نمیدانیم این مصیبت را کجای دلمان بگزاریم. خاک بر سرتان. اگر نمی رفتید میمردید. چرا حاضرید برای چند دلار اینگونه تحقیر بشوید. این از بی لیاقتی مسئولین بی عرضه ماست که یک کشور کوچکی مثل دبی هم این گونه با مسافرین ما برخورد میکنند .بعد اقایان از اقتدار ایران میگویند .خاک بر سرتان با این اقتدارتان!!!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 8 شهریور 1388

borj - ایران - بوشهر
خاک بر سر لنگیتون با این تورنمنت رفتنوتون.
یکشنبه 8 شهریور 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
ببیینید تورو خدا چه ادم شدن ماچقدر کوچک شدیم ببینید همین بیابونگردهای عرب ملخ خور که دبی باسرمایه ایرانی ها شده دوبی باماچیکارمیکنه لابد بحرین هم ازتیم ملی دماغ نگاری میکنه لعنت به جمهوری اسلامی با طرفدارای کثیفش.
یکشنبه 8 شهریور 1388

sara.iran - ایران - تهران
اون اسکن چشم برای شناسایی انفولانزای خوکی من خودم دوبی رفتم این تست و دادم از همه ملیت هام میگرفتن. برای اطلاع رسانی فقط گفتم.مرگ بر تازی
یکشنبه 8 شهریور 1388

biinam - ایران - تهران
عزت جهانی که ازش دم میزنن همینه عربهای ملخ خور هم مارو تحویل نمیگیرن کجایی کوروش که حال و روز ملت خود رو ببینی
یکشنبه 8 شهریور 1388

7-aseman - اتریش - وین
اویزون شدنم حدی داره
یکشنبه 8 شهریور 1388

amir1984dubai - امارات - دبی
sara.iran - ایران - تهران این تست نزدیک 4یا 5 سال که من اطلاع دارم انجام میشه ربطی هم به انفولانزا نداره.از قرنیه عکس میگیرن که شما با هویت دیگه وارد امارات نشید بعدشم با اون جریان بازیکنان تیم جودو که پیش اومد دیگه به نظر من تو ایرانم باید انگشت نگاری بشن .
یکشنبه 8 شهریور 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
borj - ایران - بوشهر . یه چند وقتی بود از قار قار کردنت خبری نبود ... تو برو تیم در پیت شهرتو جمع و جور کن که سوراخه .خاک..تو و تیم کوفتیتو و طرفداران زرداسهالی .حواست باشه به سرورت پرسپولیس کوچیکترین توهینی کنی میام اشکتو در میارم که هنوز نمیدونی طرفدار شاهین بوشهر هستی یا سپاهان زرد اسهالی ;)
یکشنبه 8 شهریور 1388

morid - ایران - بوشهر
ادمهای حقیر وکوتوله اینجوری خود را نشان میدهند.درود بر جوانان رشید وسرخ پوش پرسپولیس که از این خاله زنک بازیهای حسود و بیمقدار خم به ابرو نمی ارند.
یکشنبه 8 شهریور 1388

dannni - سوئد - استکهلم
نمی دونم برو بچه های لنگیهای قدیم نیستن نکنه تو زندانها ایران هستن نناز/ بندری/ مرمر/ اگر شهید شدن یکی بما خبر بده
یکشنبه 8 شهریور 1388

poriyaye_vali - ق - دوحه
امیر 1984 دبی ـــــ نظرشما کاملا درسته....این نوع چشم نگاری در دبی چدند سالیه که شروع شده
یکشنبه 8 شهریور 1388

$persian$ - ایران - تهران
dannni - سوئد - استکهلم . خدا نکنه این چه حرفیه میزنی
دوشنبه 9 شهریور 1388

borj - ایران - بوشهر
لیاقت تو و بازیکنان لنگی اینه که عربها تو فرودگاه....
دوشنبه 9 شهریور 1388

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
واااااااااااااا دنی دیوونه. بازی رو که بردیم با ذخیره ها برید بترکید ها:). ولی عرب ها..............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. پرشین خیلی گلی :)).
دوشنبه 9 شهریور 1388

sara.iran - ایران - تهران
amir1984dubai - امارات - دبی و poriyaye_vali - ق - دوحه. اون چشم نگاری نیست من ار مسوولای سازمان بهداشت جهانیم پرسیدم چون وقتی شانگهای چینم میرفتم تیم پزشکی توی هواپیما این تستو گرفت من گفتم ایم برا چیه گفتن برا اینکه افراد مبتلا به آنفولانزا وارد نشن
دوشنبه 9 شهریور 1388

dannni - سوئد - استکهلم
nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن . . .خوشحالم امدی
دوشنبه 9 شهریور 1388

$persian$ - ایران - تهران
nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن. ممنون نظر لطفته میگم ولی این دفعه بازی رو باختینا اونم با 2گل
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
borj - ایران - بوشهر . بشین برجو خواهشا راست میگی باختهای تیمت رو اونم از تیمهای در پیت تر از خودشو رفع و رجوع کن . $persian$ - ایران - تهران . ممنون دوست عزیز .
سه‌شنبه 10 شهریور 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
dannni - سوئد - استکهلم . فعلا که هستن همه اشون .
چهار‌شنبه 11 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.