اعلان آمادگی کروبی برای ارائه مدارک تجاوزهای جنسی به صادق لاریجانی

اعلان آمادگی کروبی برای ارائه مدارک تجاوزهای جنسی به صادق لاریجانی

مهدی کروبی، دبیرکل حزب اعتماد ملی، به صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه ایران گفته که آماده است مستندات آزار جنسی و تجاوز به برخی از بازداشتی های وقایع بعد از انتخابات ایران را به وی ارائه کند.

مهدی کروبی، روز شنبه (29 اوت) با انتشار نامه ای سرگشاده تاکید کرد که آمادگی دارد تا در هر مکان و زمانی که رئیس قوه قضائیه صلاح بداند با او دیدار و بخشی از مستندات خود را به وی ارائه و نیز برخی از "افراد آسیب دیده" را نیز به رئیس قوه قضائیه معرفی کند.

این نامزد معترض به نتایج انتخابات ایران در عین حال تحقق این امر را مشروط به تضمین امنیت افرادی کرده که که به گفته وی در بازداشتگاه های نیروهای امنیتی مورد تجاوز قرار گرفته اند.

مهدی کروبی پیشتر در نامه ای به اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجلس خبرگان، این اتهام را مطرح کرده بود که به برخی از بازداشت شدگان حوادث بعد از انتخابات تجاوز جنسی شده اند.

او در نامه اش به رئیس قوه قضائیه می گوید: "اکنون این آخرین نامه‌ای است که برای دادخواهی از جانب کسانی که بناحق در حوادث پس از انتخابات مورد ظلم و ستم واقع شده‌اند، به حضور جناب‌ عالی ارسال می‌دارم".

وی افزوده است:"...امیدوارم که در طلیعه حضور شما بر مسند ریاست قوه قضائیه، شاهد اجرای عدالت باشیم و دیگر نیازی به این نباشد که مردم بزرگوار و رنج‌دیده ایران به صورت مستقیم مورد خطاب واقع شوند و موجبات تکدرخاطر و ناراحتی آنان بیش از این فراهم آید".

مهدی کروبی روز دوشنبه (24 اوت) گزارش شخصی یکی از بازداشت شدگان را منتشر کرد که می گوید در زمان بازداشت مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است.

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
باریکلا شیخ! سعی کن این چراغ را روشن نگهداری. موسوی که لالمونی گرفته!
یکشنبه 8 شهریور 1388

sabze sabzam - بلژیک - بروکسل
حالا اگه این بیشرفها کاری مثبت انجام بدن خوبه !!!!!!!!!!
یکشنبه 8 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
کروبی هر کاری هم که قبلا کردی با این کارهای لری که انجام میدی بخشیده شد. ایول به این ایستادگی. اما همه اینها دلیل نمیشه که بعد از عبور از ج.ا هنوز هم با این سر و وضع بیای جلوی چشمهامون و داغمون رو تازه کنی.
یکشنبه 8 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
اعترافات احمدی نژاد در نماز جمعه (بازخوانی یک پرونده). https://sobhefardaa.wordpress.com/
یکشنبه 8 شهریور 1388

basijy_rahbar - ایران - تهران
خیلی جالب شکایت دزد را پیش رئیس دزد میکنن.در دین اسلام بخاطر قدرت تمام اینها حلال است ..اگه تجاوز حرام بود پس باید رئیس شون 1400سال پیش را دار میزدن.
یکشنبه 8 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
کروبی جان برو علی یارت .. دوست دارم هیچ ابروئی برای نظام نذاری
یکشنبه 8 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
یه وقت فکر نکنید کروبی از روی سادگی اظهار امیدواری کرده. این حرفها در واقع اتمام حجت با شیخ صادقه تا بعد بهانه ای نداشته باشه
یکشنبه 8 شهریور 1388

i.am.the.world. - لو کزامبورک - اش
اره بیجاره صادق از این چیزا خبر نداره و فقط مدرک میخواد تا اسبشو زین کنه. شما جدی جدی دور خودتون میچرخیدا. هیجی هم ارومتون نمیکنه. عجیب.
یکشنبه 8 شهریور 1388

اینترنت ندیده - ایران - ایران
کروبی دمت گرم از راه دور دست تو را میبوسم فقط اگه انقلاب رو عوض کردی پوته بی پوته
یکشنبه 8 شهریور 1388

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
موسوی مثل مرغ کرچ میمونه .بیست سال توی لونش خوابید اومد بیرون یه قدقد کردو دوباره رفت تو لونش .اولش هم گفتم کروبی بیست کیلو وزن داره نود کیلو جیگر .
یکشنبه 8 شهریور 1388

jigili - ایران - تهران
بچه ها قراره رو اسکناسهای ریز مثل 50 تومنی و 100 تومنی شعار نوشته بشه با ماژیک پر رنگ بندازین توی صندوق صدقات
یکشنبه 8 شهریور 1388

زندگی زیبا - ایران - آبادان
مدت به اندازه 20 سال پیر شدم خیال نکنید که شما را شکنجه میکنند بدانید که ما بیشتر داغون میشم اما چه کنیم ایکاش رهبریت قوی تر داشتیم تا دمار از روزگار این اشغال های کثافت در میاوردیم و خامنه ای را به عزای پسرش و احمدی نژاد می نشانیدم تا بدان داغ عزیزان سخت است و به خودش تجاوز میشد شکنجه میشد تا بهتر بفهمه شکنجه وتجاوز چیه خدای خودت میدانی که دیگر خواب درستی ندارم خودت این ملت را کمک کن
یکشنبه 8 شهریور 1388

keykhosro - ایران - شیراز
ندا صالحی را فراموش نکنیم. تو بخوان قصه ان تازی زن. که ز یک میخ در خانه چه بیتاب شدست. من شرفنامه آزاده زنی را خوانم . که شکافیده ضحاک ناپاک. سینه اش چاک به چاک. و چه مظلوم فتاده است به خاک. آن دلیر بی باک. .... به اقتضای شعر چون (هلاک ) به فتح ض و بدون تشدید خوانده شود.
یکشنبه 8 شهریور 1388

sascha - امریکا - سن هوزه
بچه ها سلام کسی از انتی اسلام خبر داره؟نگرانش شدم نیستش
یکشنبه 8 شهریور 1388

sir_reza - ایران - تهران
basijy_rahbar - ایران - تهران . یه خورده ادب داشته باش.درسته که هر کسی آزاده هر نظری داشته باشه ولی درست نیست که به عقاید و کسانی که به هر دلیل برای افراد دیگه محترم هستند توهین کنی. اگه به آزادی بیان و آزادی عقیده معتقدی تا حالا باید این رو فهمیده باشی که توی یک جامعه برای این که افراد هم بتونند عقاید خودشون رو داشته باشند و هم مسالمت آمیز با هم زندگی کنندُ باید از توهین به همدیگه و عقاید همدیگه بپرهیزند.
یکشنبه 8 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
کروبی جان ما با شما هستیم . اینطوری شاید زندانیهای آینده رو از این بلا نجات بدیم . مطمپن باش هر کس که منبع خبرش تنها صداوسیمای لعنتی نیست همراه شماست . امیدوارم یه روزی این ضرغامی آدم بشه یا این بلاها سر عزیزان خودش بیاد .
یکشنبه 8 شهریور 1388

hany - ایران - یزد
مرسی به شیخ اصلاحات.دوستان من خودم به کروبی رأی دادم و با رأی دادن به موسوی هم مخالف بودم ولی از حق نگذریم هم موسوی هم کروبی دارن تمام تلاششون ذو میکنن برای مردم.بیچاره ها دیگه بیشتر از این کاری از دستشون بر نمیاد.چیزی دستشون نیست که بخوان بیشتر کار انجام بدن.تا همین جا هم من به شخصه ازشون ممنونم.در نهایت اینا هم مثل تمام مردمی که اومدن بیرون و شهید شدن جونشون رو کف دستشون گذاشتن چون الان هم معلوم نیست چه بلایی سرشون بیارن.
یکشنبه 8 شهریور 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
با وجود تمام انزجاری که از آخوند دارم این مرد رو تحسین میکنم.آفرین به غیرتت.
یکشنبه 8 شهریور 1388

sabzrokh - هند - بمبی
حالا کی به صادق لاریجانی تجاوز کرده!؟
یکشنبه 8 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
sir_reza - ایران - تهران . موعظه نکن دین خون تجاوز و نکبت گر اعتقاد هم هست به درک که به کسی بر بخورد -- خدا روزی شما را به سایت دیگری حواله کند.//مگر ان دوست اشتباه کرد؟؟؟رهبر دینتان اگر زنده بود به جرم کودک نوازی..قتل..سرقت. حکمش یا اعدام بود یا زندان با اعمال شاقه!!!
یکشنبه 8 شهریور 1388

baham valjtanha - سو ئد - گوتنبرک
بابا دمت گرم مردانگی را تمام کردی ای شیخ اصلاحات
یکشنبه 8 شهریور 1388

sara-j - سوید - استگهلم
درود بر تو کروبی چون فقط تویی که افشاگری می کنی
یکشنبه 8 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
درود به غیرت و شرف آقای کروبی.آیت الله واقعی کروبی است.آیت الله یعنی راهنمایی کردن و آموزش دادن اصول دین و مدافع ملت دین و ملت. کدام یک مانند این روحانی از شرف و آبروی ملت دفاع کرده؟البته آیت الله صانعی و منتظری و انگشت شماری دیگر سخنانی گفتند ولی هیچ یک مانند جناب کروبی از ناموس و شرافت ملت ایران بدفاع بر نخواستن.40000 ملا در ایران مشغول مفتخوری هستن و دین دین میکنند و از امام حسین علیه اسلام و درس شهامت و شهادت آن امام میگویند.اما افسوس که بتعداد انگشتان دست هم روحانی با غیرت و با شرف و مسلمان نداریم و همگی ..........
یکشنبه 8 شهریور 1388

مانیا - ایران - تهران
اگر کروبی رای موسوی را داشت چه ها که نمیکرد؟
دوشنبه 9 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.