مراسم افطار شورای هماهنگی جبهه اصلاحات , با حضور خاتمی، موسوی و کروبی

مراسم افطار شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ,
با حضور خاتمی، موسوی و کروبی

ایلنا(خبرگزاری کار ایران ): مراسم افطار شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با حضور آقایان خاتمی، کروبی و موسوی و خانواده زندانیان سیاسی برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم افطاری شورای هماهنگی اصلاح طلبان روز یکشنبه 8 شهریور در محل سالن مسجد امیرالمومنین واقع در مرزداران برگزار می‌شود.

habib121 - هند - بنگلور
نمیدونم چی بگم ولی فکر نکنم اینا هم بتونن کاری کنن.اخه این اشغالایی که من میبینم محال بذارن اینا قدرت و دست بگیرن.دو روز دیگه هم میگن اقای موسوی در اثر سکته قلبی در گذشت .
شنبه 7 شهریور 1388

habib121 - هند - بنگلور
ولی اگه واقعا جهان دیگه ای وجود داشته باشه که حتما هم وجود داره من که زره زره حقمو از این بی شرفای بی ناموس میگیرم .مرگ بر علی چلاق خاک بسر یه پاش لب گوره ولی دست از این ظلم وستمش بر نمی داره .مرتیکه مفنگی علی گدا مثل مار بوا چمبره زده رو ملت بیچاره ایران.
شنبه 7 شهریور 1388

darius mis - انکلستان - لندن
سگ زرد برادر شغال است .گفتارهای خونخوار
شنبه 7 شهریور 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
اگر من ایران بودم شرکت می کردم
شنبه 7 شهریور 1388

siavash b - ایران - تهران
darius mis - انکلستان - لندن . سگ زرد برادر شغال است یعنی چی مردک نشستی اونور اب کاری جز فحش دادن نداری من نمیدونم چی شما ایرانیهای اونور اب رو راضی میکنه مردی چرا نمیای ایران تو کاری بکنی فقط یاد گرفتین فحش بدینو غر بزنید کری بخونید این تجمعات تون رو هم دیدی تو انگلستان یا پاریس تعدادتون به زحمت 200 تا 400 تا بود خواهشا هم نگو که یا عمو یا داییت رو کشتند تو رفتی خارج اما بدون تا امثال تو هستن این جنبش به هیجا نمیرسه تو از صدتا بسیجی هم بدتری
شنبه 7 شهریور 1388

sosol - ایران - نیشابور
darius mis - انکلستان - لندن . . خون بابای تو رو خوردند ؟ کار بهتری بلدی بفرما و گرنه ببند
شنبه 7 شهریور 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
چی میدن افطاری؟اگر ازاون چهار میلیونی هاست با اولین پرواز بیام ولی مسجد هست معلومه نون وخرماست ولش کن
یکشنبه 8 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
siavash b - ایران - تهران . لطفا در مورد ایرانیهای مقیم خارج جمع نبندید. بخشی از مبارزات جنبش سبز به ویژه بازتاب جهانی جنبش مدیون اقدامات این عزیزان بود. ناآگاهی یک نفر نباید باعث شود شما جمع ببندید.
یکشنبه 8 شهریور 1388

ionel - ایران - اهواز
واقعا کار جالبی هست به نظر من نباید موج عدالتخواهی ملت مثل زمان مشروطه بوسیله عوال خارجی به انحراف کشیده شود و بایستی به این اقایان حسنت گفت و درودشان را جواب داد
یکشنبه 8 شهریور 1388

778899 - ایران - شیراز
بعضی از اقایان فقط بلدند چشمان خود را ببندند و دهان خود را باز کنند و هر چه که لایق خود است به دیگران بگویند توهین به اقای کروبی و موسوی و خاتمی در این لحضه یعنی هم پیمانی با خامنه ای و ا.ن و حسین شریعتمداری جنایت کار است پس مواظب مواضع خود باشید اگر نمی توانید دشمن واقعی را پیدا کنید پس بهتره اصلأ سخن نگوید این گونه حدقل اب به اسیاب دشمن نمیریزید و از پشت خنجر نمیزنید.
یکشنبه 8 شهریور 1388

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
به امید آزادی هم میهنان اسیر در شکنجه گاه ولایت . تا زمانیکه آقای خاتمی و شیخ کروبی و آقای موسوی از صدای آزادیخواه مردم حمایت٬ و در برابر ولایت جور و فساد مقاومت و ایستادگی می کنند٬ ازشون حمایت میکنم. ملت پیروزند.
یکشنبه 8 شهریور 1388

kianoosh-uk - انگلیس - شفیلد
سوسول و سیاوش -ایران...ما بودیم ایران اینها خودشان پایه گذاران همین رژیم هستند حالا اگه توبه کردند از کارهای قبلی شان قبول میکنیم ولی همچنان از ولایت فقیه و قانون اساسی وووودارند دفاع میکنند .چرا؟؟؟ حرف حق تلخه؟؟ در دوران موسوی که بیشتر اعدام داشتیم.گورستان خاوران ؟ در دوران خاتمی هم که کم کشتار نشد..قتلهای زنجیرهای.18 تیر وووو چرا اونموقع صداشون در نیومد که کار به اینجا نرسه..شما فکر خودتون باشید که اونجا گیرید..وگرنه خودتون ببندید..از ماست که بر ماست
یکشنبه 8 شهریور 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
دوست عزیز:. .............................. darius mis - انکلستان - لندن. .............................. مثال خوبی زدی اما یک ضرب المثل دیگه هم داریم که میگه ؛شغال بیشه مازندران را نگیرد جز سگ مازندرانی؛ فعلا دست به نقد گزینه بهتری نداریم. تازه همینها که مثلا از خودشون هستند رو میگن مزدور خارجی حالا فقط تصور کن که یکی از رهبران اپوزیسیون از خارج اعلام کنه رهبر جنبشه
یکشنبه 8 شهریور 1388

mehrdad85 - ایران - تهران
حالا این ملت ایران اینقدر بد بخت شدن که باید مجیز این ها رو بگن !. خودمون باید تلاش کنیم و الا این آشغالها هم هیچ غلطی نمی کنند !. اصلا کی هستند ؟
یکشنبه 8 شهریور 1388

irany awareh - سوید - استگهلم
اگر اینها در سخنانشان از اسلام و قران و ایه و حدیث استفاده نگنند میشود روی انها حساب گرد.در غیر اینصورت ذهی خیال باطل .
یکشنبه 8 شهریور 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
خاک عالم بر سر ما مردم احمق و نمک نشناس که جواهری مثل محمد رضا شاه فقید رو داشتیم و قدرشو ندونستیم...الان هم ناجی دیگری مثل رضا پهلوی رو داریم که اگر کسی‌ حتی یکی‌ از نوشته‌ها یا مصاحبه هاشو خونده باشه اینقدر پی‌ کروبی یا موسوی که هردو تا آرنج دست در جنایت دارند نمیره...الحق که آه اون مرحوم مارو گرفته که بجای اینکه در صدر عالم نشسته باشیم و در رفاه زندگی‌ کنیم باید کاسه گدایی دستمون گرفته دنبال این آخوند و اون توله ملاّ دریوزگی کنیم...سیاوش ایرانی - ایران - ایران ...778899 - ایران - شیراز...عزیزانی که در داخل ایران چشم امید به این پروژه سازان که ۳۰ سال رقصوندنمون بستید، از این بترسید که ۳۰ سال دیگر بگذرد و توله‌های کروبی و موسوی علمدار آزادیخواهی شوند، البته در کنار حمایت بیدریغشان از جمهوری پاک اسلامی و امام امتشان...مرگ یک بار شیون یک بار...ندا ، سهراب و اشکان و صد‌ها با غیرت دیگر خونشان را برای این نثار نکردند که آزادی نیم بند برای شما بخرند..
یکشنبه 8 شهریور 1388

Armana - امارات - شارجه
درود بر خاتمی و موسوی و کروبی و امیدورام که این راه را ادامه دهید تا ازادی ایران.خدایا صبر بده به زندانیان و خانوادهای محترمشون چون فقط خودت میدونی چه بلای به سر اونها میارن .انشالله نماز و روزه همه ایرانیان و مسلمانان قبول باشه .
یکشنبه 8 شهریور 1388

2tia - ایران - تهران
. آتیش رو با آتیش خاموش میکن. آخوند رو با آخوند به زیر میکشن . پس باید منتظر بود . ( مرگ بر اسلام طالبانی )
یکشنبه 8 شهریور 1388

kianoosh-uk - انگلیس - شفیلد
سیاوش ایرانی-ایران..دوست عزیز کارد دسته خودشو نمیبره...
یکشنبه 8 شهریور 1388

RAHE SABZ - بلژیک - انتورپن
با دورد به تمامی ایرانیان آژاذ اندیش . ما باید همه با هم و دست در دست هم جلوی این رژیم دیکتاتور بایستیم و از حرکت سبز مردمی حمایت کامل بکنیم وباید به تحریمها ادامه داد 1- اجناسی که صداو سیما اگهی مشود 2- استفاده هرچه کمتر از تلفن واس ام اس 3- تجمعات مدنی در بازارهای تمام شهرها به عناوین مختلف این ایام . بدین وسیله مزدوران خواهند فهمید که ملت ایران با شعورتر از انی هستند که با این دادگاههای فرمایشی گول انها را بخورند دورد به شما سلهشوران ایران زمین. این سرود ای ایران توسط هنرمندان.https://www.youtube.com/watch?v=Mi82PmYmMb0
یکشنبه 8 شهریور 1388

keykhosro - ایران - شیراز
ندا صالحی را فراموش نکنیم. تو بخوان قصه ان تازی زن. که ز یک میخ در خانه چه بیتاب شدست. من شرفنامه آزاده زنی را خوانم . که شکافیده ضحاک ناپاک. سینه اش چاک به چاک. و چه مظلوم فتاده است به خاک. آن دلیر بی باک. .... به اقتضای شعر چون (هلاک ) به فتح ض و بدون تشدید خوانده شود.
یکشنبه 8 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
دوستان شما رو بخد این همه به همه گیر ندیم این همون چیزیه که این دولت می خواهد . به نظرم بیایم خودمونو بگذاریم به جای کروبی و موسوی خیلی چیزها دارند و می تونند هر چه می خواهند با یک بله گفتن به دست بیاورند ولی جونشون و اسایششون رو گرفتند کف دست و اومدند کمک مردم . حالا بگیریم قبلا گناهانی مرتکب شدند چرا وقت جبرانش رو ازشون بگیریم ؟ فکر نکنم اگر من و شما به جای موسوی و کروبی بودیم این همه خطر رو می پذیرفتیم . زنده باد شهدای سبز . ازاد باد ایران
یکشنبه 8 شهریور 1388

hany - ایران - یزد
دستشون درد نکنه.همینکه موندن و از مردم حمایت میکنن تو این اوضاع خراب کلی ارزش داره.من فکر میکنم که حالا که اکثر مردم ایران احتیاج به رهبری دارن تا بتونن جنبش رو پیش ببرن و در حال حاضر به این آقایون تا حدی اطمینان دارن روا نیست که شروع کنیم به بد و بیراه گفتن.خوبه که همگی برای یه بار هم که شده تو تاریخ ایران هماهنگ بشیم تا بلاخره پیروز بشیم.من مطمئنم خیلی از کسایی که این موقعیت رو داشتن که برن خارج از کشور اگه این مملکت درست بشه بر میگردن پس بیاین با هم هماهنگ باشیم.
یکشنبه 8 شهریور 1388

wildpiony - هند - بمبیی
darius mis من با شما موافقم.. جالبه که دوستان فکر میکنن اینجا خیلی خوش میگذره نمیدونن به ما همه جای دنیا میگن تروریست. کیف ایرانیا رو میگردن که بمب نباشه ووو.. اونوقت به خاطر 2 تا تازی.. sosol و siavash b شما فکر میکنید خامنه ای بره خاتمی و کروبی بیان چقدر فرق میکنه؟ البته من از موسوی قد اون یکیا بدم نمیاد
یکشنبه 8 شهریور 1388

ADNAN ŞENSES - امریکا - فولرتون کالیفرنیا
قبلا فکر می کردم باید پشت سر موسوی وایسیم . حالا موسوی ساکت شده و دیگه مثل قبل حرف نمی زنه و ظالمان رو به چالش نمیکشه . حالا نوبت ماست تا جنبش سبز رو خودمون رهبر کنیم و پیش ببریم . همه با هم باشیم به امید الله .
یکشنبه 8 شهریور 1388

manenarenji - المان - اسن
پهلوی100 امریکا شما که عزیز از رضا پهلوی بعنوان ناجی حرف میزنید میشه بفرمائید تو این 30 ساله بعنوان ناجی ایشون چه تاجی بسر مردم زدند یه قدم مثبت از ایشون نشون بده من واسه ایشون زانو میزنم.نازنین ایشون پولو داره جای گرم و نرم هم نشسته حالا اگه یکبارم از راه دور لنگش کن گفته که هنر نکرده.
یکشنبه 8 شهریور 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
تازی، تازی زاده و تازی پرستان. بدانید و آگاه باشید که هیچ یک از شما ایرانی نیست. پس بیهوده فریاد برای ایران و دم از ایرانی بودن خود مزنید که هیچتان ایرانی نیست، هتا فرهنگ زبانی تان!. مسلمان = تازی پرست
یکشنبه 8 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
siavash b - ایران - تهران . سلام هموطنم.امثال darius mis - انکلستان - لندن همه جا هستن و خودمان میدانیم چه زماتی و در کجاها به این مزدوران بموقع خدمت کنیم.اینجا که ایران نیست هر...مزدوران..بخورن شناسایی نشن و البته خوشبختانه امروزه در ابران هم با فیلمها و از طریق ملت خیلیها شناسایی شدن و بموقع ملت آنها را هم دادگاهی خواهند کرد.موفق و پیروز باشید.
یکشنبه 8 شهریور 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
manenarenji - المان - اسن...ایشون خیلی‌ بیشتر از اینکه ما لیاقت داشت باشیم فعالیت کرده و می‌کند...نباید فراموش کنیم که جواب فداکاری‌ها و خدمات پدرش را با "مرگ بر شاه" دادیم...اگر مار مغز ایشون رو گزیده باشه باید الان جانش رو هم به خطر بندازه و ۳۵ سال هم خدمت کنه بعد که خوشی‌ دوباره زد زیر دل ما بیرونش کنیم...وظیفهٔ ماست که وطن رو آزاد کرده از ایشون دعوت کنیم که رهبری رو بپذیرند.
یکشنبه 8 شهریور 1388

google - دبی - دبی
؛IranBozorgMehr - ایران - اهواز . تازی، تازی زاده و تازی پرستان. بدانید و آگاه باشید که هیچ یک از شما ایرانی نیست. پس بیهوده فریاد برای ایران و دم از ایرانی بودن خود مزنید که هیچتان ایرانی نیست، هتا فرهنگ زبانی تان!. مسلمان = تازی پرست . ؛. .... به عزات بشینه انشالله...
یکشنبه 8 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
google - دبی - دبی . دعا کن خدا هدایتش کنه. دعا کن خدا عاقبت به خیرش کنه. وقتی خدا هنوز به هدایتش امیدواره . ما کی باشیم که برای انسان دیگر آرزوی مرگ کنیم.
دوشنبه 9 شهریور 1388

masih - ایران شرمنده - تهران
درود بر خاتمی موسوی کروبی پرچم بالاست!!!
دوشنبه 9 شهریور 1388

wildpiony - هند - بمبیی
هاهاها.. حرفای google و bluestar خیلی خنده دار بود
دوشنبه 9 شهریور 1388

بابک - ایران - سبزوار
اقای darius mis - انکلستان - لندن با این کارت احمقی نژادی هستی
دوشنبه 9 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.