فال روز شنبه ۲۹ آگوست - ۷ شهریور

فال روز شنبه 29 آگوست - 7 شهریور

فروردین

اگر بتوانید از این شور و هیجان به خوبی استفاده کنید و آنرا مهار سازید به شما قدرت و توان تازه ای خواهید بخشید که در پرتو آن میتوانید موانع بزرگ را از سر راه بردارید.

اردیبهشت

به گذشته فکر نکنید، چون ممکن است آینده را از دست بدهید. اگر تمام توانایی خود را به کار گیرید از سد مشکلات عبور می کنید. از لاک خود بیرون بیاید و دنیا را از دریچه ای تازه ببینید.

خرداد

امروز ممکن است یک پیشنهاد ازدواج شما را غافلگیر کند. حتما" در مورد طرف مقابل تحقیق و بررسی کنید. به وعده ای که به شما داده شده بود، عمل خواهد شد.

تیر

به ساده زیستی ادامه دهید، یکی از مشخصه های شما همین است. به ظاهر خوب افراد بسنده نکنید، بلکه در مورد آنها خوب تحقیق کنید و راز خود را برای هر کسی بیان نکنید.

مرداد

سرنوشت و تقدیر بهترینها را برایتان رقم میزنند. از دروغگویی بپرهیزید و مواظب باشید حرفی نزنید که بعدها به ضررتان تمام شود. در انتظار بروز مشکلات مالی باشید.

شهریور

در مورد هر کاری ابتدا مشورت نمایید در غیر این صورت با هزینه های سرسام آوری مواجه خواهید شد. قطعا" مایل نیستید چنین بلایی سرتان بیاید، پس امروز کاملا هوشیار و آگاه باشید.

مهر

اگر عجله نکنید و شتاب به خرج ندهید این شرایط رفته رفته بهبود خواهد یافت و به همان سمت و سویی خواهد رفت که مورد نظر شما بود. باید صبور بود و حوصله خود را دو چندان کرد.

آبان

در اواخر امروز با تغییر ناگهانی شخصیت مواجهه خواهید شد، پس از لحظه لحظه فرصتها نهایت لذت را ببرید. با فرا رسیدن شب، احساس عجیبی به شما دست میدهد. شما همیشه عاشق خانه و خانواده هستید. حتی المقدور، برای انجام وظایف تان، اوقات خاصی را در نظر بگیرید .

آذر

تمام امروز در حین صحبت کردن، حتی المقدور، کلمات و لغات را گل چنین نمایید تا برای شنونده هایتان منبع الهام قرار گیرد. بگذارید دوران و اوقات ناامن و ناسالم طی شوند و بعد خطرپذیری کنید. امروز در اوج خواهید بود و اوضاع بر وفق مرادتان پیش میرود .

دی

بعضی ها نسبت به شما حسادت میکنند و حتی کینه می ورزند اما درایت و خوش خلقی شما بالاخره این فضا را تغییر میدهد. ادب و متانت شما به کمکتان می آید تا از شرایطی سخت و طاغت فرسا رهایی یابید.

بهمن

بخاطر توانایی ها و لیاقت های حرفه ای و تخصصی ویژه تان مورد تحسین قرار میگیرید. لازم است که پله های مشترک و جمعی را یکی یکی بالا بروید! در آن صورت قادر میشوید که موفقیتها را از آن خود کنید .

اسفند

بهتر است زمان زیادی را فقط به خودتان اختصاص دهید، میتوانید مرخصی کاری بگیرید و به استراحت بپردازید . حالا با پول خود چه میخواهید بکنید ؟ خریدن یک اتومبیل جدید میتواند کار عاقلانه ای به حساب آید، به شرط آن که با آن به اعماق دریا نروید و هر دو دست تان را محکم روی فرمان اتومبیل نگه دارید !

amirgabar - ترکیه - استا نبول
فال من تقریبا خوب بود
شنبه 7 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.