یک کشتی حامل تسلیحات کره شمالی به ایران در آبهای ساحلی امارات متحده عربی توقیف شد

یک کشتی حامل تسلیحات کره شمالی به ایران
در آبهای ساحلی امارات متحده عربی توقیف شد

 رادیو فردا : ماموران دریایی امارات متحده عربی، یک کشتی کره شمالی را در آبهای خلیج فارس توقیف کردند که گفته می شود حامل تسلیحات جنگی به مقصد ایران بوده است.
روز جمعه ،روزنامه فایننشیال تایمز چاپ لندن، با اعلام این خبر نوشت این کشتی تسلیحات جنگی ازجمله آر- پی جی به ایران حمل می کرد.
به گفته این روزنامه ، محموله کشتی کره شمالی، به دروغ قطعات ماشین گزارش شده بود.
با این حال خبرگزاری فرانسه به نقل از یک دیپلمات که نام او را فاش نکرده است میگوید هنوز گزارش موثقی در باره محموله کشتی کره شمالی در دست نیست.

dariush09 - رو سیه - مسکو
دارن اماده می شن برای سرکوب و خفقان بیشتر.می خرند تا بکشند .حالا من که تو ایران نیستم,ولی وای به حال این مردم بیچاره
شنبه 7 شهریور 1388

alisam - ایران - تهران
تو رو خدا بزارید یه فحش آبدار بدم!!!
شنبه 7 شهریور 1388

Neda02 - کانادا - تورونتو
سلام دوستان. من عضو جدید ندا هستم. همیشه از خواندن برخی از نظرات لذت می‌برم و گاهی به روشن‌گری‌هایی برمی‌خورم. گاهی هم از خنده دل‌درد می‌گیرم. دلیل من برای عضویت این است که باورها و احساسات من به ویژه درباره مسایل کشور سرافرازم ایران توی این غربت برای کسی مهم نیست و کسی درکی از آن‌ها ندارد. به امید رهایی و سربلندی ایران عزیز.
شنبه 7 شهریور 1388

فاتح - ایران - تهران
عجب دروغ شاخداری ! آخه کشتی که برای ایران بار نظامی حمل می کنه چرا باید بره در ساحل کشور امارات !!!
شنبه 7 شهریور 1388

فریدون رخشان - ایران - تهران
چرا اخبار دروغ را منعکس می کنید. البته این هم خودش عملیات روانی است که کاربران را تحت تاثیر قرار دهند. بابا توان نظامی ایران بیش از این حرفها است . اولاْ ایران نیازی به موشک آرپی جی ندارد چون این اقلام نظامی مربوط به دهه 60 است دوماْ امارات سگ کیست که بتواند بار ایرانی یک کشتی را توقیف یا متوقف کند. ..
شنبه 7 شهریور 1388

hossein329 - ایران - تهران
آره فقط لنگ آر پی جی هستند آخه نمیتونند تولید کنند خیلی احمقند
شنبه 7 شهریور 1388

shiva_v - ایران - شیراز
سپاه تبدیل به بزرگترین گروهک تروریستی در کل جهان شده با استفاده از منابع عظیم داخلی از جمله نفت و گاز ایران نابودی این غول بزرگ 100 برابر سختتر از نابودی طالبان خواهد بود تو هر سوراخ و سنبه ای لونه کردن از تنب کوچک و بزرگ و جزیره ابو موساگرفته تا تو دل کوههای اطراف شهر ها. هرچی دیر تر برای نابودیش اقدام بشه از اینی که هست منسجمتر و بزرگتر خواهد شد.
شنبه 7 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
احتمالا پر گاز اشک آور و باتوم بوده . و گر نه جمهوری اسلامی به سلاح دیگه ای احتیاج نداره . شایدم تظاهرات بعدی پلیس ضد شورش کره ای کتکمون می زنند .
شنبه 7 شهریور 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
اینها برای جنگ دارند اماده می شوند.ولی نمی دانند که بدون جنگ هم رفتنی هستید
شنبه 7 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
تسلیحات جنگئ علیه ملت ایران. بعد بئ وجدانهایئ پیدا میشن و از عرب و عربیت و بربریت دفاع میکنن و شهر مدینه را با پسوند منوره به خورد افکار عمومئ میدن.
شنبه 7 شهریور 1388

iraniii - ایران - ارومیه
Neda02 - کانادا - تورونتو: به جمع هموطنات خوش اومدی. اینا همه ی مردمو بچه فرض کردن.
شنبه 7 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
فریدون رخشان - ایران - تهران . آره بجان عزیزت شما درست میفرمائىد.این کشتی پر از اختراعات موشکی و شاید قطعات هواپیماهای ساخت ایران است که بدلیل مسائل امنیتی لابد در کره و روس و چین و.....ساخته میشود!!!!!!!!! اگر شما فکر میکند بجز آشغال جیز دیگری به ایران میفروشن سخت در اشتباهید اینها ته مانده اشعالهای انبار خودشون را با قیمتهای آن چنانی و چند رست واسطه و دزدیهای کلان به ملاها چرب میکنند!!!!ها ها ها.... فاتح - ایران - تهران .شما هم درست میگید چون امارات اونور اقیانوس هست و ایران طرف دیگر اقیانوس!!!!!!!یک نگاهی به نقشه بیندازی بد نیستا!!!!!!
شنبه 7 شهریور 1388

majid - tehran - ایران - تهران
سلام به همگی من تازه عضو شدم البته یکی دو سالی هست سایت مبینم امیدوارم دوستای خوبی آشنا بشم
شنبه 7 شهریور 1388

farid abbasi - ایران - تهران
با سلام از مسولین محترم سایت ایرانیان تقاضا دارم عضویت (فاتح - ایران - تهران) را نیز لغو کنند .چون ایشان نیز مانند نیم رخ و اسودگی دارای اسمهای متفاوتی می باشد.و از اوباش ک...ف بسیجی می باشد که جوانان پاک ایران عزیز را به خاک و خون کشیدند.به امید نابودی رژیم خونخوار اخوندها
شنبه 7 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
majid - tehran - ایران - تهران . خوش آمدی هموطن عزیز.
شنبه 7 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.