احمدی نژاد در نماز جمعه : شکنجه‌ها کار دشمن است

احمدی نژاد در نماز جمعه : شکنجه‌ها کار دشمن است

رادیو زمانه : محمود احمدی‌نژاد که امروز به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران سخن می‌گفت، اقدامات خلاف در بازداشتگاه‌ها را «سناریوی دشمن» نامید و خواستار «برخورد جدی» با کسانی که آن‌ها را «سران جریان و عوامل اصلی اغتشاشات» خواند شد.

محمود احمدی‌نژاد می‌گوید که حمله به کوی دانشگاه و «اقدامات خلاف در بازداشتگاه‌ها» توسط «وابستگان به جریان براندازی» انجام شده و بخشی از اجرای سناریوی «دشمن» بوده‌است.

وی در ادامه سخنرانی امروز خود افزود: «ساحت نیروهای انقلاب و نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی و اطلاعاتی ما از این گونه اقدامات شرم‌آور مبرا است.»

در هفته نخست پس از انتخابات، نیروهای امنیتی و انتظامی با حمله به کوی دانشگاه تهران، دانشجویان معترض به نتایج انتخابات را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌ها که مورد تأئید مقامات رسمی ایران نیز قرار گرفته‌است، بسیاری از بازداشت‌شدگان اخیر مورد شکنجه قرار گرفته‌اند. مهدی کروبی، دبیر کل حزب اعتماد ملی نیز هفته گذشته اسنادی مبنی بر تجاوز جنسی به برخی بازداشت‌شدگان اخیر منتشر کرده‌است.

آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران پس از انتشار خبر کشته شدن فرزند یکی از نیروهای محافظه‌کار در بازداشتگاه کهریزک، دستور تعطیلی این بازداشتگاه را صادر کرد.

آقای احمدی‌نژاد در بخشی از سخنرانی خود گفت: «مطمئن باشید نفوذی‌های جریان برانداز در سناریوی دشمن فساد کردند و این گونه اقدامات را انجام دادند.»

وی از مسئولان امنیتی و قضایی درخواست کرد: «با کسانی که در لباس دوست دست به این اقدامات غیرانسانی زدند با آن‌ها بدون گذشت و با قاطعیت برخورد شود چرا که این افراد دو خیانت مرتکب شدند اول این‌که به مردم ضربه زدند و دوم چهره پاک نظام جمهوری اسلامی را مشوش کردند.»

آقای احمدی‌نژاد همچنین خواستار «برخورد جدی» با کسانی که آنها را «سران جریان و عوامل اصلی اغتشاشات» خواند شد و گفت که این افراد «خط دشمن» را پیاده کرده‌اند.

وی ادامه داد: «مبادا عناصر اصلی اغتشاشات از مصونیت و امنیت برخوردار باشند و فقط عناصر فریب‌خورده مجازات شوند.»

هفته گذشته تارنمای نوروز از ارائه طرح بازداشت میرحسین موسوی، مهدی کروبی و ۹ تن دیگر از سران اصلاح‌طلب در شورای امنیت ملی خبر داده بود. بنا به این گزارش با وجود اصرار محمود احمدی‌نژاد به اجرای این طرح، مقامات ارشد جمهوری اسلامی با اجرای آن مخالفت کرده بودند.

آقای احمدی‌نژاد معترضان به نتایج انتخابات را «فریب‌خوردگانی» دانست که در سناریوی «دشمن» بازی کرده‌اند و افزود: «در این اتفاقات به عده‌ای از مردم آسیب وارد شد و برخی از مردم کشته شدند و این ناجوانمردانه‌ترین نحوه برخورد با ملت ایران و انتخابات پاک ملت ایران بود.»

مقامات جمهوری اسلامی تا کنون کشته شدن نزدیک به ۳۰ نفر را در جریان اعتراضات اخیر تأئید کرده‌اند. کمیته پی‌گیری وضعیت بازداشت‌شدگان ستادهای مهدی کروبی و میرحسین موسوی از مرگ دست‌کم ۶۹ نفر در این رویدادها خبر داده‌است.

محمود احمدی‌نژاد با بیان این‌که حوادث پس از انتخابات تلخ بود، نتیجه آن را «شیرین» دانست و گفت: «عده‌ای مردم بی‌گناه آسیب دیدند اما بدخواهان رسوا شدند.»

آقای احمدی‌نژاد افزود: «بسیجی‌های ما در خیابان‌ها فداکارانه کتک خوردند اما مراقب حقوق و اموال عمومی بودند تا مبادا به کسی آسیبی نرسد، آن‌ها کتک خوردند اما صدایشان درنیامد.»

این سخنان آقای احمدی‌نژاد در حالی بیان می‌شود که تصاویر ویدئویی و عکس‌های پرشماری که از جریان سرکوب معترضان پس از انتخابات در دست است روایتی دیگر از درگیری‌ها را نشان می‌دهد.
این تصاویر که در رسانه‌های سراسر جهان به کرات پخش شده‌است صحنه‌های ضرب و شتم راهپیمایان، دستگیری آن‌ها با اعمال زور، و تخریب خودروهای شخصی توسط نیروهای بسیجی و دولتی را نشان می‌دهند.

آقای احمدی‌نژاد با بیان این‌که «دشمنان» در صدد راه‌اندازی انقلاب مخملین در ایران بودند، گفت که آنها هم در انتخابات و هم در حوادث بعد از آن شکست خوردند.

محمود احمدی‌نژاد گفت: «در این انتخابات امید دشمنان این بود که با پول، رسانه‌های مختلف و کارشناسانی که توانسته بودند انقلاب‌های رنگین را در نقاط دیگر دنیا هدایت و پیروز کنند، به اصطلاح کار را در ایران تمام کنند.»

وی ادامه داد: «یکی از وزرای خارجه کشورهای دوست به ما گفت که وقتی به وزیر خارجه استعمار پیر گفته‌ام که چرا در امور ایران دخالت می‌کنید، او گفته‌است که این بار کار نظام جمهوری اسلامی را تمام خواهیم کرد و وقتی به او گفتم که شما انقلاب و رهبری و مردم ایران را نمی‌شناسید، او می‌گفت این دفعه همه چیز را حساب کرده‌ایم.»

محمود احمدی‌نژاد انتخابات ریاست جمهوری را «پاک‌ترین و سالم‌ترین» انتخابات عنوان کرد و مدعی شد که معترضان به نتایج انتخابات، هیچ سندی مبنی بر تقلب در انتخابات ارائه نکرده‌اند.

وی ادامه داد: «متهم کردن دولت و نظام به دروغ و تقلب یک ابزار شناخته‌شده جنگ روانی برای توطئه‌گران است.»

مهدی کروبی و میرحسین موسوی دو نامزد اصلاح طلب در نامه‌هایی جداگانه دلائل خود برای به رسمیت نشناختن نتایج انتخابات و اعمال تقلب در برگزاری انتخابات دهم ریاست‌جمهوری را به مقامات ذی‌ربط ارائه کرده‌اند.

احمدی نژاد: اقدامات خلاف در بازداشتگاهها سناریوی دشمن بود

احمدی نژاد: انتخابات ریاست جمهوری سالمترین انتخابات بوده است

بی بی سی : محمود احمدی نژاد اقدامات خشونت آمیز علیه معترضان به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری را به "دشمن" نسبت داد و همچنین خواستار مجازات شخصیت های سیاسی مخالف شد.

روز جمعه، 28 اوت (6 شهریور)، محمود احمدی نژاد به عنوان سخنران قبل از نماز جمعه تهران به ارائه تحلیل هایی از وقایع بعد از انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری پرداخت و از جمله حمله به کوی دانشگاه تهران و اقدامات خلاف در بازداشتگاه ها را اجزای "سناریوی دشمن" قلمداد کرد و گفت "این اقدامات توسط وابستگان به جریان براندازی انجام شد."

اظهارات محمود احمدی نژاد، که اعلام پیروزی او به اعتراضات گسترده در ایران و برخورد خشونت آمیز با معترضان منجر شد، در حالی گزارش می شود که موضوع بدرفتاری با شماری از معترضان بازداشتی، از جمله قتل، شکنجه و سوء رفتار جنسی با آنان، به طور گسترده در رسانه های غیر دولتی ایران و جهان انعکاس یافته است.

مجلس نیز هیاتی را مامور بررسی این گزارش ها کرده است.

آقای احمدی نژاد اعتراض به تقلب گسترده در انتخابات دوره دهم را رد کرد و آن را "پاکترین و سالمترین انتخابات" خواند و افزود که "کسانی که ادعای تقلب کردند، هیچ سندی ارائه نکردند."

وی در اثبات سالم بودن این انتخابات گفت که "در انتخابات ایران، امکان تقلب به ویژه در این وسعت وجود ندارد چرا که خود مردم انتخابات را برگزار می کنند" و افزود که برخلاف نظام های مردم سالار دنیا، انتخابات در ایران یک نمایش و یک طراحی از پیش تعیین شده نیست.

معترضان به نتیجه انتخابات اخیر، تشکیلات حکومتی مسئول برگزاری و نظارت بر انتخابات را به تقلب بی سابقه در شمارش و گزارش نتیجه رای گیری متهم کرده و این نتیجه را کاملا بی اعتبار دانسته اند.

احمدی نژاد برخی برخوردهای خلاف با معترضان را به عوامل دشمن نسبت داد

محمود احمدی نژاد گفت که هشتاد و پنج درصد از مردم در انتخابات اخیر شرکت کردند و بیست و پنج میلیون نفر به او رای دادند و این نتیجه را باعث تقویت موقعیت جمهوری اسلامی دانست و گفت "انتخابات 22 خرداد طراحی ها و نقشه های دشمنان را در هم ریخت."

آقای احمدی نژاد در سخنان خود بار دیگر موضع رهبران جمهوری اسلامی در نسبت دادن اعتراضات بعد از انتخابات به خارجیان را تکرار کرد و به خصوص وزیر خارجه بریتانیا را به دست داشتن در تلاش برای ساقط کردن دولت از طریق راه اندازی "انقلاب رنگین" متهم ساخت.

وی گفت "یکی از وزرای خارجه کشورهای دوست به ما گفت که وقتی به وزیر خارجه استعمار پیر [بریتانیا] گفتم که چرا در امور ایران دخالت می کنید، او [وزیر خارجه بریتانیا] گفت که این بار کار نظام جمهوری اسلامی را تمام خواهیم کرد و وقتی به او گفتم که شما انقلاب، رهبری و مردم ایران را نمی شناسید، گفت این دفعه حساب همه چیز را کرده ایم."

مجازات رهبران معترضان

به گفته احمدی نژاد وزیر خارجه بریتانیا از طراحان اعتراضات مردم بود

محمود احمدی نژاد در بخشی از سخنان خود در روز جمعه، بدون نام بردن از افراد خاص، خواستار پیگرد کسانی شد که، به گفته وی، اغتشاشات بعد از انتخابات را سازمان داده بودند و افزود "باید با کسانی که سازماندهی و تحریک کردند و خط دشمن را پیاده کردند، برخورد جدی شود" و چنین برخوردی را نشانه عدالت دانست.

وی گفت مبادا عناصر اصلی اغتشاشات از امنیت برخوردار باشند و فقط عناصر فریب خورده مجازات شوند و افزود که باید با "فریب خوردگان و عناصر دست چندم با رافت و رحمت اسلامی برخورد شود" اما در مورد ماهیت برخورد مورد نظر خود توضیحی نداد.

با انتشار گزارش هایی حاکی از اقدامات خشونت آمیز ماموران دولت با شرکت کنندگان در تظاهرات خیابانی و بازداشت شدگان و اعتراض شماری از شخصیت های مذهبی و سیاسی، اخیرا بعضی اشخاص و رسانه های طرفدار آقای احمدی نژاد خواستار مجازات رهبران مخالف از جمله نامزدهای معترض انتخابات شده و آنان را به ارتباط با کشورهای خارجی متهم ساخته اند.

در مقابل، آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، در سخنانی در این هفته، که به طور گسترده در رسانه های داخلی و بین المللی انعکاس یافت، گفت که برای وی محرز نشده است که رهبران معترض به انتخابات با خارجیان ارتباط داشته اند و برخی ناظران اظهارات آقای خامنه ای را به تلاش او برای مهار کردن افراطگرایی طرفداران محمود احمدی نژاد تعبیر کردند.

پس از اعلام نتیجه انتخابات و وقایعی که در پی داشت، برخی ناظران هشدار دادند که این انتخابات موقعیت دولت جمهوری اسلامی در سطح جهانی را به شدت تضعیف کرده و می تواند باعث افزایش فشار بین المللی بر این دولت شود.

در مقابل، محمود احمدی نژاد در سخنان خود، نتیجه انتخابات را باعث تقویت موقعیت جمهوری اسلامی دانست و گفت "ملت ما در انتخابات آنچنان به صورت دشمنان سیلی زد که بعد از دو ماه و چند روز، در حال گیج خوردن هستند و راه خانه خود را گم کرده اند."

نماز جمعه این هفته با امامت پنجمین امام جمعه موقت برگزار شد

آقای احمدی نژاد بار دیگر رسانه های بین المللی را به دلیل انعکاس اخبار ایران متهم کرد که اعتراضات مردم را رهبری کرده اند و گفت خارجیان پس از شکست در طرح های خود، با یک تلاش رسانه ای و سیاسی خواستند دستاورد بزرگ ملت ما را تضعیف و چهره ملت ایران را مشوه جلوه دهند و می خواستند نگذارند که "موضع افتخار آمیز سال های اخیر تقویت شود" اما در این اقدام خود شکست خوردند.

محمود احمدی نژاد در عین حال اظهار داشت که دولت خود را به پیگیری آرمان انقلاب متعهد می داند و "بر عهد خود در گسترش پاکی و عدالت ایستاده و سر سوزنی پا پس نخواهد گذاشت."

وی بار دیگر به خودداری رهبران شماری از کشورهای جهان از ارسال پیام تبریک انتخاب مجدد خود اشاره کرد و گفت "پس از آنکه برای آنها مشخص شد که انتخابات درست برگزار شده است، گفتند که تبریک نمی گوییم و این حرف آنها به این معنی است که اگر مردم بر خلاف نظر آنها چیزی بخواهند، ناراحت و عصبانی می شوند."

در حالیکه به گفته ناظران، به نظر می رسد کشورهای غربی مواضع سختگیرانه تری را در قبال دولت ایران اتخاذ می کنند، آقای احمدی نژاد گفت که برخی کشورها برای جمهوری اسلامی پیام فرستاده اند و گفته اند که می خواهند مواضع گذشته خود را اصلاح کنند و افزود "ملت ایران اهل منطق و گفتگو است و اگر صداقت و جبران اشتباهات را ببیند استقبال می کند، و الا برخورد ملت ما با متجاوزان به حقوقشان برخوردی سخت و پشیمان کننده خواهد بود."

امامت نماز جمعه این هفته تهران را کاظم صدیقی برعهده داشت که اخیرا به سمت امام جمعه موقت تهران منصوب شده و آقای احمدی نژاد نیز به مناسب هفته دولت در این مراسم سخنرانی کرد.

احمدی نژاد در نماز جمعه: کارهایی که در کوی و برخی بازداشتگاهها
انجام شداز اجزای سناریوی دشمن بود

خبرگزاری ایسنا : رییس‌جمهور، ظهر جمعه به مناسبت هفته‌ دولت به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه‌ی امروز تهران سخنرانی کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، ‌دکتر محمود احمدی‌نژاد در ابتدای سخنانش با گرامیداشت فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: این ماه ولایت و امامت است و خدا را شاکریم که یک بار دیگر همگان را به ضیافت خود وارد کرد و ملت مومن ایران قدر این ایام را به خوبی می‌دانند و همه حرمت این ماه را به خوبی پاس می‌دارند و ذخیره‌های فراوانی می‌اندوزند که بالاترین ذخیره در این ماه تقوای الهی است.

رییس‌جمهور با بیان این‌که « در اینجا می‌خواهم در مورد چند مبحث صحبت کنم» ادامه داد: یکی از این مباحث، مبحث انتخابات است . همه می‌دانند در ایران انتخابات یک امر اصیل است؛ بر خلاف دموکراسی‌های رایج دنیا که یک نمایش و یک طراحی از پیش تعیین‌شده‌ است.

وی با بیان این که حضور‌، دخالت، نظارت مردم و احساس مسوولیت عمومی مردم لازمه‌ استقرار ارزش‌های الهی است، گفت: ارزش‌های الهی فقط با خواست و پذیرش مردم حاکم می‌شود و مردم نیز فقط و فقط در سایه‌ ارزش‌های الهی و اسلام عزیز است که صاحب رای می‌شوند.

احمدی‌نژاد با بیان این‌که جمهوری اسلامی یک حقیقت واحد است و این دو اصل، یعنی جمهوریت و اسلامیت از یکدیگر تفکیک‌ناپذیرند، افزود: نقش مردم در سایه‌ اسلام است که موضوعیت پیدا می‌کند و تحقق اسلام نیز با حضور و اراده مردم.

وی با بیان این‌که کسانی هستند که می‌خواهند جمهوریت و اسلامیت را از هم تفکیک کنند، گفت: این دو از یکدیگر تفکیک‌پذیر نیستند و بدون یکدیگر امکان تحقق ندارند و کسانی که می‌خواهند این دو اصل را از یکدیگر تفکیک کنند در واقع می‌خواهند هم نقش مردم را زیر سوال ببرند و هم اسلامیت انقلاب را .

رییس‌جمهور در ادامه با بیان این که در انتخابات اخیر حدود 85 درصد از مردم مشارکت کردند و فرد منتخب با آرای حدود 25 میلیون برای خادمی مردم برگزیده شد، گفت: این حضور باشکوه یک نقطه عطف در حرکت تکاملی ملت ایران است و نشان داد که انقلاب زنده و حرکت آن پایدار است.

وی افزود: ‌در هر انتخابات شاهد یک پرش به سکوی بالاتر هستیم و در این انتخابات پرش بلندی توسط ملت ایران صورت گرفت و انقلاب و نظام الهی برآمده از خون‌های شهدا صد پله بالاتر رفت. در انتخابات اخیر بسیاری از معادلات و برنامه‌های دشمنان نقش بر آب شد و این انتخابات استحکام و ظرفیت‌های عظیم نظامی مبتنی بر ولایت را در بهره‌برداری از ظرفیت‌ها و مهار بحران‌های گوناگون نشان داد.

احمدی‌نژاد با بیان این که امروز دشمنان ما از دو موضوع عصبانی هستند، ادامه داد: عصبانیت اول آن‌ها به خاطر حضور باشکوه مردم در انتخابات است.

وی با بیان این‌که ملت‌های جهان تشنه‌ الگوی جدیدی هستند و الگویی از مشارکت همگانی و حرکت آرمانی و انقلابی و ملت ایران این موضوع را در این انتخابات در برابر چشم جهانیان قرار داد، اظهار کرد: در واقع مردم ما در این انتخابات دموکراسی‌های مبتنی بر ثروت، فریب و رسانه‌های دروغگو را درهم شکستند و زیر سوال بردند. متن ملت به صحنه آمد و قدرت خود را به رخ جهانیان کشاند و دشمن از این موضوع عصبانی است؛ چرا که تمام طراحی‌های آن‌ها در هم کوبیده شد.

رییس‌جمهور ادامه داد: موضوع دومی که آن‌ها را حتی بیشتر از عامل اول عصبانی کرده این است که بار دیگر ملت ایران راه نورانی انقلاب را برگزید و با حضور 40 میلیونی خود وفاداری‌اش را به آرمان‌های امام (ره) و رهبری تثبیت کرد.

وی با بیان این‌که به رغم خواست دشمنان، ملت ایران راه روشن انقلاب و اهداف بلند آن را برگزید، گفت: دشمنان هر چه داشتند اعم از پول، رسانه‌های مختلف و کارشناسانی که توانسته بودند براندازی سفید و سرخ و سیاه را در دنیا هدایت کنند، به صحنه آوردند. بدخواهان خود را در داخل و خارج سازماندهی کردند و امید داشتند که کار را تمام کنند، ولی شکست خوردند. پس از این که شکست خوردند تلاش کردند این دستاورد را تضعیف کنند؛ تلاشی بی‌سابقه برای مشوه نشان دادن چهره‌ی نورانی جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران. آنها در واقع می‌خواستند از ملت ایران انتقام بگیرند و نگذارند شکوه این ملت و جمهوری اسلامی ایران در جهان بدرخشد. آنها می‌خواستند نگذارند موضع عزت‌آفرین و افتخارآفرین جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌ی جهانی تداوم پیدا کند و فریاد ملت ایران در برپایی پاکی، ‌محبت و صداقت و عزت به گوش دیگران برسد. آنها می‌خواستند دولت در صحنه‌های داخلی و خارجی از آرمان‌های بلند امام و رهبری عقب‌نشینی کند؛ اما آنها یک بار دیگر در برابر عظمت ملت ایران و انقلاب اسلامی شکست خوردند. آن‌ها هم در انتخابات و هم در حوادث پس از انتخابات شکست خوردند. حوادث تلخی بعد از انتخابات رخ داد ولی نتیجه‌ آن شیرین بود، متاسفانه در حوادث پس از انتخابات عده‌ای از مردم بیگناه آسیب دیدند، ولی بدخواهان ملت ایران رسوا شدند.

وی گفت:‌ دنیا بداند دولت و نظام اسلامی برآمده از آرای مردم تمام حیثیت خود را در پیروی و پیشبرد آرمان‌های انقلاب و مردم می‌داند و ذره‌ای از خواسته‌ها و اهداف خود عقب‌نشینی نمی‌کند.

رییس‌جمهور افزود: ‌ملت و دولت ایران بر عهد خود در گسترش پاکی و عدالت ایستاده‌ و سر سوزنی عقب‌نشینی نمی‌کند.دشمنان می‌خواستند موضع اقتدار ملت ایران را از بین ببرند ولی شکست خوردند .

وی گفت: آنها بداند دولت پس از استقرار با اقتدار چند برابر در صحنه‌های جهانی حضور می‌یابد و از حقوق ملت ایران و استقرار عدالت در جهان حمایت می‌کند.

احمدی‌نژاد با بیان این‌که دشمنان بار دیگر در مورد ملت ایران اشتباه کردند گفت: آنها در واقع فریب وسوسه‌های شیطان و وابستگان بی‌مقدار خود را خوردند و حیثیت خود و آبروی خود را از دست دادند، هم‌چنین نشان دادند همچنان دارای خوی خودخواهی و استکباری هستند.

وی گفت: آنها بعد از این اتفاقات گفتند انتخابات را قبول داریم و دولت را مشروع می‌دانیم ولی تبریک نمی‌گوییم؛ یعنی در واقع اگر خواسته‌ و انتخاب ملت با آنچه آنها می‌خواهند متفاوت باشد از این انتخاب عصبانی می‌شوند و اکنون نیز عصبانی هستند؛ اما ما پاسخ‌مان به آنها یک چیز بیشتر نیست «عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید.»

وی با بیان این که آنها اشتباهات زیادی مرتکب شدند، گفت: آنها در حال حاضر به ما پیغام می‌دهند و می‌گویند می‌خواهیم اصلاح کنیم، امیدواریم که رفتار و نیت خود را اصلاح و در واقع به سمت اصلاح حرکت کنند.

رییس‌جمهور گفت: ملت ایران اهل منطق و تعامل سازنده است و دشمنان بدانند که برخورد ملت ایران با بد‌اندیشان و متجاوزان به حقوق ملت، سخت و پشیمان‌کننده خواهد بود.

به گزارش ایسنا، رییس‌جمهور در ادامه‌ سخنانش پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران افزود: متاسفانه عده‌ای فریب دشمن را خوردند و در سناریوی دشمن بازی کردند و به عده‌ای از مردم آسیب وارد شد و عده‌ای از مردم کشته شدند. این ناجوانمردانه‌ترین نحوه‌ برخورد با ملت ایران و انتخابات پاک ملت ایران بود. معلوم بود و معلوم شد که انتخابات سالم‌ترین و پاک‌ترین بود و علی‌رغم همه‌ ادعاها هیچ سندی که نتایج انتخابات را مخدوش کند، ارائه نکردند. این برای ملت ما معلوم بود که این یک بازی است. در طراحی‌های توطئه در کشورهای دیگر هم از این بازی‌ها استفاده می‌کنند؛ متهم‌کردن دولت و نظام به دروغ و تقلب، از ابزارهای شناخته‌شده‌ی جنگ روانی برای توطئه‌گران است.

احمدی‌نژاد افزود: امکان تقلب در انتخابات ایران در این وسعت وجود ندارد. انتخابات را در ایران مردم اجرا می‌کنند؛ چند صد هزار معلم و کارمند و کسبه و معتمدان مردم انتخابات را اجرا و چندصد هزار از انسان‌های پاک مثل همین‌ها از متن مردم بر انتخابات نظارت می‌کنند و خود مردم نیز حاضر در صحنه هستند و برمی‌گزینند.

وی افزود: حوادث بدی اتفاق افتاد. جمعی از مردم آسیب دیدند و حوادث بسیار زشتی رخ داد. عده‌ای به کوی دانشگاه حمله و کارهای زشت کردند. در برخی بازداشتگاه‌ها اقدامات زشتی انجام شد. من می‌خواهم اعلام می‌کنم این کارها که در کوی دانشگاه و برخی بازداشتگاه‌ها و امثال آن انجام شد، بدانید که این‌ها هم اجزای سناریوی دشمن بود. این‌ها توسط وابستگان به جریان برانداز انجام شد. ما امروز اسناد و شواهد و دلایل روشنی داریم. ساحت نیروهای انقلاب و نیروهای امنیتی، نظامی و اطلاعاتی از این کارهای شرم‌آور مبراست. بسیجیان ما در خیابان فداکارانه کتک خوردند و مراقب حقوق عمومی بودند تا مبادا به کسی تعرض شود، به مغازه‌ای، شخصی، ماشین‌ها و مردم آسیب وارد نشود. آنها کتک خوردند و دم نزدند. مطمئن باشید که نفوذی‌های جریان برانداز در سناریوی دشمن، فساد و اقدام کردند.

احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنانش گفت: من دو خواسته از مسوولان دارم. با کسانی که در لباس دوست دست به اقدامات غیرانسانی زدند، بدون گذشت و قاطع برخورد شود؛ چرا که اینها دو خیانت کردند و دو ضربه زدند؛ اول به مردم آسیب زدند و در ثانی چهره‌ی پاک نظام اسلامی و نیروهای امنیتی، نظامی و اطلاعاتی را مشوه کردند.

رییس‌جمهور در ادامه گفت: باید با سران و عوامل اصلی ماجر برخورد جدی شود. کسانی که سازماندهی و تحریک و خط دشمن را پیاده کردند باید با برخورد قاطع مواجه شوند، اما با فریب‌خوردگان و عناصر دست چندم باید با رأفت اسلامی و رحمت اسلامی برخورد شود. مبادا عناصر اصلی از مصونیت و امنیت برخوردار و عناصر دست چندم و فریب‌خورده مجازات شوند.

وی در ادامه بر ادامه راه دولت تاکید کرد و گفت: بنده به عنوان کوچک‌ترین خادمان ملت و دولت قدر بزرگواری ملت و حماسه‌ای را که آفریدند می‌دانم. اساس کار دولت، خدمتگزاری و پی‌گیری آرمان‌های بلند ملت ایران و انقلاب اسلامی است. ما در دو محور کار خود را دنبال می‌کنیم؛ پیشرفت و تعالی همه‌جانبه‌ کشور و اجرای عدالت. امروز همه می‌دانند ظرفیت‌های ملت ایران عظیم و بی‌نظیر است و شایستگی قرار گرفتن در بالاترین سکوهای جهانی را دارد. امروز همه باید دست به دست هم دهیم و با کار مستمر و بی‌وقفه ایران را بسازیم.

احمدی‌نژاد افزود: در عرصه‌های علمی و فناوری، عمران و آبادانی، سرمایه‌گذاری و تولید، اصلاحات اساسی در اقتصاد و امور اداره کشور و در اصلاح سازمان اداری کشور، حل مشکل مسکن و اشتغال جوانان و آبادانی در همه نقاط کشور به‌خصوص مناطق محروم جزو اهداف دولت است. ما باید در جامعه محیطی پرنشاط و امیدبخش و دارای امکانات تفریحی سالم برای بالندگی همگان ایجاد کنیم و دست به دست هم بدهیم که ایران قله‌ها را فتح کند که به فضل الهی فتح خواهد کرد؛ با این ملت و فرهنگ و جوانان و رهبری عزیز، همه‌ی اهداف در دسترس است.

رییس‌جمهور گفت: دنیا بداند هیچ هدف متعالی از دسترس ملت ایران دور نخواهد بود و به فضل الهی، دولت با نشاط چند برابر گذشته در خدمت انقلاب و ملت خواهد بود. من از ملت عزیز ایران می‌خواهم بیش از گذشته با هم مهربان باشند و با انصاف با هم برخورد کنند. ما مثل یک خانواده هستیم. حقوق همدیگر را باید رعایت کنیم و نسبت به هم رحم داشته باشیم تا رحمت خدای متعال بیش از گذشته شامل حال ما شود. در همین روزها حقوق کارکنان و بازنشستگان اضافه شده است. کسبه و بازاریان مراعات کنند و از سوی دیگر کسانی هم که حقوقشان زیاد شده مراعات کنند و به بازار زیاد فشار نیاورند و پول‌های خود را پس‌انداز کنند. در فضای صمیمی، همه باید به ساختن کشور کمک کنیم. امروز روز همدلی و همراهی است. دست به دست هم دهیم و ایران را بسازیم.

وی ادامه داد: فلسفه‌ دیگر حکومت اسلامی، اجرای عدالت است. این ماموریت غیرقابل عدول است. اصل و محور حکومت اسلامی برپایی عدالت و مبارزه با تبعیض است. در سایه‌ عدالت است که استعدادها شکوفا و امنیت خاطر عمومی ایجاد و امنیت ملی مستقر می‌شود. رضایت خاطر و آرامش قلب مردم در اجرای عدالت است، امید و نشاط با اجرای عدالت در جامعه‌ی انسانی زنده و کینه‌ها برطرف می‌شود. بدون اجرای عدالت، اشرار و زیاده‌خواهان در جامعه حاکم و اکثریت قاطع ملت محروم می‌شوند.

رییس‌جمهور افزود: اجرای عدالت جزو سخت‌ترین ماموریت‌های دولت و حکومت اسلامی است. فشار می‌آورند، جوسازی می‌کنند، توهین می‌کنند و تهمت می‌زنند اما ضامن پایداری حکومت، اجرای عدالت در مقابل زورمندان و زرمندان است. اگر خدای نکرده در حکومتی اسباب نفوذ و قدرت از مجازات معاف و فقط ضعیفان مجازات شوند آن حکومت پایدار نمی‌ماند. ممکن است حکومتی با انحراف فکری و اخلاقی دوام بیاورد اما با بی‌عدالتی دوام نمی‌آورد و این یک سنت الهی است که قابل تبدیل نیست.

احمدی‌نژاد گفت: ماموریت همه‌ی قوا اجرای عدالت است. هیچ‌کس نباید تبار و گروه خود را ممتاز بداند و برای خود حقوق ویژه قائل باشد و از دایره‌ی اجرای عدالت خارج بماند. در نظام اسلامی هیچ‌کس نباید احساس کند که حقی از او ضایع شده است. همه درجه اول هستند. ما شهروند درجه دو نداریم. ارزش دارد که کسی عدالت را اجرا کند و جان خود را در این راه فدا نماید. این هزاران بار بهتر است تا کسی صد سال در منصبی باشد و مردم از او امید اجرای عدالت نداشته باشند. دنیا بداند ما سینه‌های خود را برای پذیرش تیرهای زهرآگین تهمت و افترا آماده کرده‌ایم، ولی در این دولت عدول از حقوق ملت و عدم اجرای عدالت هرگز اتفاق نمی‌افتد.

وی ادامه داد: ما نمی‌توانیم ببینیم عده‌ی قابل توجهی در فقر باشند و عده‌ای قلیل با سوءاستفاده از فرصت‌ها در بهره‌مندی؛ البته اجرای عدالت نیازمند همگامی و همدلی همه‌ی قواست. انتخابات تمام شده است. باید دست به دست هم دهیم و کشور را بسازیم. اگر طرح هدفمند کردن یارانه‌ها اجرا شود دیگر فقیری باقی نمی‌ماند. منطق روشن است. 70 درصد رایانه‌ها در اختیار 30 درصدی است که بحمدالله وضعشان خوب است. اگر این قاعده برعکس شود و بانک‌ها اصلاح شوند و کسی در نوبت وام 3 و 5 میلیون تومانی نماند و شیوه‌های اخذ مالیات درست شود، ریشه‌ی همه‌ی نابسامانی‌ها برطرف می‌شود. ما با تولید ثروت قانونی و شرعی مخالف نیستیم بلکه از آن حمایت می‌کنیم و دست آنان را می‌بوسیم، اما در مسیر عدالت.

احمدی‌نژاد درباره‌ی انتخاب اعضای کابینه‌ی خود نیز گفت: انتخاب اعضای کابینه جزو سخت‌ترین کارهای رییس‌جمهور است. از بین هزاران انسان توانمند و صالح انتخاب 21 نفر که دور یک میز جمع شوند و خدمتگزاری کنند کار سختی است. این‌طور نیست که اینها بهترین باشند و آنها که بیرون از کابینه مانده‌اند دچار مشکل و ضعف باشند، بلکه ما با تشخیص خود عمل می‌کنیم. مشورت می‌کنیم، نظرها را می‌خواهیم، بررسی می‌کنیم و با توکل به خدا عده‌ای را انتخاب کرده‌ایم.

رییس‌جمهور گفت: خدا شاهد است در انتخاب کابینه مطلقا نظر شخصی خود و این را ‌که چه کسی نسبت به من چه نظری داشته باشد دخالت نداده‌ام و بر اساس صلاح و مشورت کشور انتخاب کرده‌ام و کابینه‌ای قوی، منسجم، پاک، متخصص و مردمی که هدفی جز خدمتگزاری ندارد برگزیده‌ام.

به گزارش ایسنا رییس‌جمهور در ادامه در ارتباط با کابینه افزود: بحمدالله نمایندگان عزیز در مجلس شورای اسلامی کارهای خوب و بررسی‌های گسترده‌ای انجام داده‌اند، وزرای پیشنهادی در کمیسیون‌ها حضور پیدا کرده و به سوالات نمایندگان پاسخ داده‌اند.

وی در ادامه گفت: در اینجا می‌خواهم از نمایندگان عزیز خواهشی کنم و آن این است که به دوست و برادر خود اعتماد کنند، ‌کارآمدی را به رییس‌جمهور بسپارند، ما همه می‌خواهیم کابینه‌ای قوی تشکیل شود و باید در این راستا اعضای دولت همدل باشند. شما صلاحیت عمومی را بررسی کنید و اصل را بر اعتماد بگذارید. من انتظار دارم در برابر توطئه‌های استکبار و مستکبران که با تبلیغات و در این مدت تلاش داشتند دولت را ضعیف نشان دهند، عرصه‌ جهانی را برای ما محدود کنند و در این ارتباط تبلیغات می‌کنند، ان‌شاءالله با رای قاطع به همه‌ی وزرا اجازه دهید یک دولت منسجم و خدمتگزار سر کار بیاید و در برابر مستکبران بایستد.

احمدی‌نژاد ادامه داد:‌ افرادی که معرفی شده‌اند، مومن، ‌انقلابی، ‌معتقد به آرمان‌های رهبری و عاشق این نظام و انقلاب هستند . همدلی خوبی بین دولت و مجلس وجود دارد و در آینده ان‌شاءالله ملت ایران شاهد ثمرات آن خواهد بود .

رییس‌جمهور در بخشی دیگر از سخنانش گفت: لازم است از مردم نیز به خاطر تحمل بداخلاقی‌ها و کج‌رفتاری‌ها در این چند ماه تشکر کنم .

وی گفت: می‌بینم که در گوشه و کنار برخی هنوز مرکب انتخابات دهم خشک نشده است در مورد انتخابات یازدهم شروع به بحث کرده‌اند . شما می‌دانید که در هر انتخاباتی چند ماه در کشور کارها معطل می‌ماند . مثلا در گذشته چند ماه قبل و بعد از انتخابات کارها معطل می‌ماند که ما سعی کردیم این دوره را کوتاه‌تر کنیم. تا آخر سفرهای استانی را ادامه دادیم، ‌جلسات دولت به صورت مستمر ادامه داشت، ‌کارها را پی‌گیری کردیم و بعد از انتخابات نیز جلسات دولت ادامه پیدا کرد.

رییس‌جمهور افزود: چهار سال فرصت زیادی است و ما نباید این فرصت را از دست بدهیم. وقت برای این مباحث زیاد است، باید اجازه بدهیم کارها انجام شود. ان‌شاءالله فرصت هست. می‌آیید در معرض انتخاب مردم قرار می‌گیرد و ان‌شاءالله مردم انتخاب می‌کنند، ولی چهار سال مانده است و نباید فضای کشور را دچار بگو مگوهای بی‌حاصل کرد؛ ملت ایران هوشیار است.

رییس‌جمهور در ادامه یاد شهیدان رجایی و باهنر و یاران آن‌ها را گرامی داشت و گفت: دنیا بداند الگوی ما این شهیدان عزیز هستند. الگوی جاودان مدیریت در نظام اسلامی این شهیدان هستند و راه رجایی و باهنر زنده و جاوید خواهد ماند .

وی در پایان به حجت‌الاسلام والمسلمین صدیقی که به تازگی از سوی مقام معظم رهبری به عنوان پنجمین امام جمعه‌ موقت تهران انتخاب شده‌، تبریک گفت و افزود: به شما تبریک می‌گویم که مورد اعتماد رهبری عزیز قرار گرفتید و در این سمت حاضر شدید.

احمدی‌نژاد:حمله به کوی وکهریزک کار براندازها بود،سندش هم موجود است

آینده نیوز : رییس دولت دهم گفت: اصل برخورد جدی باید با سران و عوامل اصلی جریانات اخیر باشد و کسانی که سازماندهی کردند و با فریب‌خوردگان و عناصر دست چندم باید با رافت اسلامی برخورد شود. مبادا عناصر اصلی از مصونیت و امنیت برخوردار باشند و افراد دست چندم و فریب‌خورده مجازات شوند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد به عنوان سخنران پیش ازخطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران در ادامه سخنان خود با اشاره به حوادث اخیر پس از انتخابات گفت: عده‌ای فریب طراحی‌های دشمن را خوردند و در سناریوی دشمن بازی کردند و در این اتفاقات به عده‌ای از مردم آسیب وارد شد و برخی از مردم کشته شدند و این ناجوانمردانه ترین نحوه برخورد با ملت ایران و انتخابات پاک ملت ایران بود.

وی افزود: معلوم بود و معلوم هم شد که انتخابات سالم‌ترین و پاک‌ترین انتخابات بود و علیرغم همه ادعاهای افراد هیچ سندی مبنی بر اینکه نتایج انتخابات مخدوش است، ارائه نکردند و البته برای ملت ما مشخص بود که این یک بازی است و آنها در طراحی‌های توطئه در کشورهای دیگر نیز از همین بازی استفاده کرده بودند و متهم کردن دولت و نظام به دروغ و تقلب یک ابزار شناخته شده جنگ روانی برای توطئه‌گران است و همه دنیا با این روش آشنا است.

رئیس‌دولت در ادامه اظهار داشت: در انتخابات ایران امکان تقلب آن هم در این وسعت وجود ندارد چرا که انتخابات را مردم اجرا می‌کنند و چند صد هزار معلم، کارمند و کسبه و معتمد محل انتخابات را برگزار می‌کنند و هزاران انسان پاک مانند همین افراد از متن مردم بر انتخابات نظارت می‌کنند و خود مردم در صحنه حاضر هستند و افراد را انتخاب می‌کنند.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه پس از انتخابات حوادث تلخی اتفاق افتاد،‌ گفت: در این حوادث جمعی از مردم آسیب دیدند و حوادث بسیار تلخ بود و عده‌ای به کوی دانشگاه حمله کردند و کارهای زشتی انجام دادند و در برخی از بازداشتگاه‌ها اقدامات زشتی انجام شد و بنده می‌خواهم اینجا اعلام کنم که این کارهایی که در بازداشتگاه‌ها وکوی دانشگاه انجام شد، نیز اجزای سناریوی دشمن بود و این کارها توسط وابستگان به جریان براندازی انجام شد و ما امروز شواهد و دلایل و اسناد روشنی داریم و ساحت نیروهای انقلاب و نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی و اطلاعاتی ما از این گونه اقدامات شرم‌آ‌ور مبرا است.

وی افزود: بسیجی‌های ما در خیابان‌ها فداکارانه کتک خوردند اما مراقب حقوق و اموال عمومی بودند تا مبادا به کسی آسیبی نرسد و آنها کتک خوردند اما صدایشان درنیامد و مطمئن باشید نفوذی‌های جریان برانداز در سناریوی دشمن فساد کردند و این گونه اقدامات را انجام دادند.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه من دو خواسته از مسئولان امنیتی و قضایی کشور دارم گفت: خواسته اول من این است که با کسانی که در لباس دوست دست به این اقدامات غیرانسانی زدند با آنها بدون گذشت و با قاطعیت برخورد شود چرا که این افراد دو خیانت مرتکب شدند اول اینکه به مردم ضربه زدند و دوم چهره پاک نظام جمهوری اسلامی را مشوه کردند.

احمدی‌نژاد با اشاره به خواسته دوم خود در خصوص بازداشت‌شدگان حوادث اخیر گفت: اصل برخورد جدی باید با سران و عوامل اصلی جریانات اخیر باشد و کسانی که سازماندهی کردند و خط دشمن را پیاده کردند باید با آنها برخورد جدی صورت گیرد و البته با این فریب‌خوردگان و عناصر دست چندم باید با رافت اسلامی برخورد شود و مبادا عناصر اصلی از مصونیت و امنیت برخوردار باشند و افراد دست چندم و فریب‌خورده مجازات شوند.


mardin8 - انگلستان - لندن
مرگ بر خا منه ای. لعنت بر خمینی . ننگ بر نسل سوسمار خور وعقایدشان.
جمعه 6 شهریور 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
راست گفته . این دولت دشمن ایران و ایرانیه دیگه.
جمعه 6 شهریور 1388

karikatur - انگلستان - برایترن
بچه ها امام یعنی چه من معنی امام را نمی دانم
جمعه 6 شهریور 1388

vandidad - ایران - کرمانشاهان
سلام. من عضو جدیدم البته قبلا نظرات رو می خوندم.
جمعه 6 شهریور 1388

RAHE SABZ - بلژیک - انتورپن
این مردک باید بر پیش یک روانکاو .اگر روانکاو را دیوانه نکند .دورد برشما ازادی خواهان ایران زمین
جمعه 6 شهریور 1388

victory73 - انگلستان - منچستر
خفه شو اشغال عوضی
جمعه 6 شهریور 1388

Rose1975 - کانادا - لندن
سلام.من عضوجدیدم. اخه ئکئ نئست به ائن مجنون بگه دروغگوئئ هم حد داره.
جمعه 6 شهریور 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
انتری نژاد داره از میمون شبیه کفتار میشه. این دگردیسی را به تمام طرفدارانش تبریک می گوپیم. پیشرفت هزاره سوم یعنی همین
جمعه 6 شهریور 1388

778899 - ایران - شیراز
خری از جنگل میگذشت پوست شیری دید پوست شیر را بر روی خود انداخت . دید همه از او میترسند مغرور شد خواست یک غُرشی هم بکند ولی به جای غُرشش صدای عرعرش درآمد. این حکایت اقای ا.ن. است.میبینم روزی که در یک دادگاه صالحه تو و اربابت به خاطر این همه جنایت محاکمه شوند
جمعه 6 شهریور 1388

RAHE SABZ - بلژیک - انتورپن
با دورد به تمامی ایرانیان آژاذ اندیش . ما باید همه با هم و دست در دست هم جلوی این رژیم دیکتاتور بایستیم و از حرکت سبز مردمی حمایت کامل بکنیم وباید به تحریمها ادامه داد 1- اجناسی که صداو سیما اگهی مشود 2- استفاده هرچه کمتر از تلفن واس ام اس 3- تجمعات مدنی در بازارهای تمام شهرها به عناوین مختلف این ایام . بدین وسیله مزدوران خواهند فهمید که ملت ایران با شعورتر از انی هستند که با این دادگاههای فرمایشی گول انها را بخورند دورد به شما سلهشوران ایران زمین. این سرود ای ایران توسط هنرمندان.https://www.youtube.com/watch?v=Mi82PmYmMb0
جمعه 6 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
از حالا بجا احمدی نژد همگی صداش کنید دشمنی نژاد. چون خودش اقرار کرد که دشمن ایران و ایرانی ها هست.
جمعه 6 شهریور 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
وی ادامه داد: «یکی از وزرای خارجه کشورهای دوست به ما گفت که وقتی به وزیر خارجه استعمار پیر گفته‌ام که چرا در امور ایران دخالت می‌کنید، او گفته‌است که این بار کار نظام جمهوری اسلامی را تمام خواهیم کرد.../////////////////پس چرا لانه های جاسوسی انگلیس٬ و فرانسه که مخصوصا جاسوس بیست ساله فرستاده هنوز بازه؟!!!!!! نکنه منافعتون اجازه نمیده که می گذارین این سفارت خانه ها باز بمونن و جاسوسی کنن؟؟؟؟
جمعه 6 شهریور 1388

طاطا - ایران - ایران
نمردی و یه حرف راست زدی . دراین که دشمن این شکنجه ها رو کرده شکی نیست . دشمن این خاک تویی
جمعه 6 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
به انهای که به این کثافت دروغگو رای دادن. امیدوارم او سیب زمینی های مجانیش توی گلو تون گیر کنه و خفه بشید که این دشمن را به جان ایرانی ها اندختید.
جمعه 6 شهریور 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
آقای احمدینژاد هنوز داری مظلوم نمایی میکنی.دیگه نمیتونی با دروغگویی و عوام فریبی جلو بری.فکر میکنی با این سخنرانی میتونی رای اعتماد از ملت بگیری؟مثل همیشه دیواری کوتاهتر از دشمنان خارجی نظام پیدا نکردی. مگه گزینش نیروهای بسیجی و زندانبانها با اوناست؟این همه هزینه میکنین که ارگان عقیدتی سیاسی در همه سازمانها و ادارات باشه.تا به قول خودتون با افکار مخالف در بدنه نظام برخورد کرد.واسه یه استخدام ساده در ادارات وسازمانها گیر به همه چیز میدین.از مو گرفته تا نمازهای یومیه. .............. ولی امروز شما میگین که این همه شکنجه و کشتار کار دشمنانه. آقای احمدینژاد این چهار سال هم تموم میشه و شما می مانیدو حوضتون. اینقدر هم تعداد رای هاتو به رخ ملت نکش.از قدیم گفتن بار کج به منزل نمیرسه... آقای احمدینژاد شما که خرده شیشه بارتون نیست چرا از سنگ ریزه میترسین؟معلومه که هنوز ترس داری..خودت هم موندی که چه جوری رییس جمهور شدی.و در آخر همه ایرانیان سربلندی و سراقرازی ایران را می خواهند ..آقای رییس جمهور لطفا این را درک کنید.
جمعه 6 شهریور 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
vandidadایران-کرمانشاهان-خوش امدید هموطن ازاداندیش
جمعه 6 شهریور 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
کثیف تراز تو و رهبرت ان علی مفنگی شیره ای یکدست که روی پینوشه وصدام وحتی استالین رو کم رده مگر حیوان دیگری هم هست٬٬؟؟؟؟؟؟؟؟؟جواب بده حرامزاده لعنت بر...... بااین نطفه ای که بستند لعنت لعنت...
جمعه 6 شهریور 1388

payeezan - انگلستان - شفیلد
بله البته که کار دشمن بود ولی‌ نه شکنجه‌ها بلکه افشای شکنجه ها،آقای احمدی نژاد،دشمنان تو همین مردم هستند،اون ولت را کاهش بده تا چشمها یه کورت ببینن.
جمعه 6 شهریور 1388

irani bidar ast - هلند - اترخت
پس انداختن تو هم توسط.... کار صهیونیستها و استکبار جهانئ است. اونوقت که .... در فلسطین و لبنان برای اسلام میجنگید ماموران موساد به ایشون ....شبیخون زدند و تو ..... و نامت هم موشه ماموت گذاشتند. مرگ بر خامنه ای و جمهوری اسهالی و هر چه مزدور. زیاده عرضی نیست.
جمعه 6 شهریور 1388

delmorde - سوپد - یوتبوری
کار شما و مزدورانتان که نبود!؟ اما بر.... ادم دروغگو و خود دروغگو سگ.. کی بود کی بود من نبودم شما دیگه چه جور حیوانات احمقی هستید وقتی مینویسم هموطن اگر میخواهی اینها را خوب بشناسی بسایت مشیری.. برو.
جمعه 6 شهریور 1388

kyky - اکراین - کیف
ببین انتری نژاد خودتو اماده کن همین روزها به جرم اینهمه دروغ با نوشابه خانواده بهت تجاوز خواهیم کرد و بعدش نوبت اون خایئه ای است البته به شخصه فکر میکنم خوشتون میاد.
جمعه 6 شهریور 1388

remoni - هلند - آمستردام
با درود به میهن پرستان.مطمئن باشید این حروم زاده تولهاشم کار دشمناس .
جمعه 6 شهریور 1388

anita14 - هلند - دهانهاخ
کثفافت که میگن یعنی احمدی دروغگوونعکبت
جمعه 6 شهریور 1388

narenji - ایران - تهران
این دشمن بی شرف وارد زندانهای ما شد زندانیان ما را زد و کشت و ... و رفت. مردک عقب مونده د...ث .. ( از عزیزان معلول معذرت میخوام)
جمعه 6 شهریور 1388

ariatabar - ایران - کرمانشاه
مرگ بر دشمن
جمعه 6 شهریور 1388

ballotak - انگلستان - لندن
karikatur - انگلستان - برایترن . بچه ها امام یعنی چه من معنی امام را نمی دانم . منظورت امام معاصر یا امام صدر اسلام؟ این بی شرفها معنی خیلی از واژه ها رو عوض کردند!!!
جمعه 6 شهریور 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
دلایل پرروئی انتری نژاد را باید در دوران کودکی وی جستجو کرد!
جمعه 6 شهریور 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
سران نظام یک مشت هرزه ی دروغگو هستند.لعنت بر باورهای آنها و هرکسی که از انها حمایت کند.
جمعه 6 شهریور 1388

mehditm - ایران - تهران
حتما باز هم این میمون عوضی سند جعل کرده مثل اونی که میگفت اقای بلر از من عذر خواهی کرده . بلر زده بود تو سرش این هیولا میگفت بلر از من عذر خواهی کرده. لعنت به خمینی و هر چی اخوند
جمعه 6 شهریور 1388

GHOLGHOLAK - ایران - تهران
خوب شد این امریکا هست وگرنه اینا می خواستن این کارارو گردن کی بندازند
جمعه 6 شهریور 1388

rozana24 - هلند - انسخده
رو که رو نیست روی سنگ پا رو هم سفید کرد این ا ن
جمعه 6 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
گور بابائ پدر....ت! نامرد خائن بئ وجدان, دی......ه . دجال بی ....س . راهزن سر گردنه . کودتا چئ نمک به حروم . بوزینه!! . karikatur - انگلستان - برایترن, امام یعنئ , مظهر شیادئ ... دروغ و حیله بازئ که فقط در مذهب اسلام ناب محمدئ پیدا میکنئ
جمعه 6 شهریور 1388

ballotak - انگلستان - لندن
Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن . وی ادامه داد: «یکی از وزرای خارجه کشورهای دوست به ما گفت ...///پس چرا لانه های جاسوسی ....؟؟؟؟. این مردک روانیه! یه چیزی گفت شما هم باور کردی؟ این خودش خ..ه سایرین رو هم به کیش خودش میپنداره! آخه با عقل جور درنمیاد که وزیر خارجه یه کشور به این سادگی به دخالت در امور سایر کشورها اعتراف کنه و مسایل سری سیاست خارجی دولتش رو با سران کشورهای دیگه در میان بگزاره!!! این داستان هم رنگ و بوی همون هاله نور و بقیه ادعاهای این الدنگ رو داره. من واقعا بطور رسمی از بشریت معذرت میخوام که مجبوریم چنین رییس دولت بی تدبیری داشته باشیم!!!.
جمعه 6 شهریور 1388

Gharibeh-Ashena - المان - هانوفر
در رابطه با وقاحت احمدی نژاد در سخنرانی امروزش بی اختیار یاد مطلبی قدیمی افتادم که بیجا نیست گفته شود. در زمانهای گذشته اگر کسی خوانده ویا نوازنده موزیک میخواست بشود میگفتند که طرف مطرب است و مطربی کار پستی بشمار میرفت. فرزند شخصی اصرار داشت که حتما مطرب شود ومخالفت پدر هم نتیجه ا ی نداشت. بلاخره پدر فرزندش را پیش استادی اشنا وامین معرفی کرد. استاد به او اندرز داد که مطرب باید خیلی پررو باشد وگرنه موفق نخواهد شدو چون تو جوان خجالتی هستی بهتر است که درست را ادامه دهی. اما پسر دست بر دار نبود ومیگفت چگونه میتوانم پررو بشوم؟ استاد دید که حرفهای او اثر ندارد وجواب داد که باید با چند نفر ازاذل واوباش همخوابی کند. پس از مدتها پسر دوباره پیدایش شدو استاد پرسید که تا حالا کجا بوده؟ پسر جواب داد با فلانی وفلانکس وفلان شخص و دهها نفر دیگر.استاد جواب داد که تو دیگر بدرد مطربی نمیخوری وبهتر است که ملا بشوی. حالا احمدی نژاد هم کمی زیاده روی کرده و رو دست ملاها زده.
جمعه 6 شهریور 1388

iranianfarshad - ایران - تهران
تو این مملکت هر چی خوب بشه-عنایت آقا امام زمان هست و هرچی گندش در بیاد -وابسته به خارجه که توجهات و عنایت آقا امام زمان باعث بر ملا شدنش شده است. دیگه شک ندارم که این محمود خان ب...ش خیلی.... ...
جمعه 6 شهریور 1388

houman_England - انگلستان - لندن
این مردک هنوز در شوق نتیجه تقلب که خود را با کمال ناباوری مجددا رئس جمهور می بیند بطور کلی از حالت روانی بو دن به مرحله دیوانگی رسیده است.نیاز به درمان داره .هر چی سریعتر باید درمان بشه و گر نه کسی که رییس جمهور باشه اینجوری چرت و پرت نمیگه وبه وزیر بهداشت نمیگه-مثل هلو میمونه وباید ان را خورد.مرده شور هیکلتو ببره . این مردک از نظر سکس هم انحراف جنسی داره و بایستی درمان بشه و گر نه به جرم عمل لو اط یه روز دیدی دستگیر شد.
جمعه 6 شهریور 1388

always - انگلیس - لستر
عنصر اصلی اغتشاشات وجود دیو صفت خودته / باچه رویی میتونی مقابل خانواده های داغدار سر بلند کنی و از حربه دین و چرندیات مکرر عوامفریبی کنی /مرگ برتان باد .
جمعه 6 شهریور 1388

sarah zare - ایران - اسپهان
خیلی احمقی
جمعه 6 شهریور 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
خفه شو بی نا....س خر خودتی.. خالی بند از پشت بوم افتاد رو ...... پاسبون. خوش به حالت پاسبون خوش به حالت پاسبون
جمعه 6 شهریور 1388ss_mashhad - ایران - مشهد
خب این مردکه راست میگه دیگه کار خود دشمنه (منظورش این بوده کار محمود چیتوز و چلاغعلیه دیگه)
جمعه 6 شهریور 1388

alisam - ایران - تهران
حتمآ سند این یکی تو شورتته ؟می خوای حواله ملت کنی؟
جمعه 6 شهریور 1388

dariush09 - رو سیه - مسکو
این اقای احمدی ... قیافه اش خوده خوده شکنجه‌ است . به خودش میگه???
جمعه 6 شهریور 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
این پرروى حرام زاده دجال زده به سیم آخر
شنبه 7 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
karikatur . معادل فارسیش میشه ((پیشوا))
شنبه 7 شهریور 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
آقای احمدی‌نژاد افزود: «بسیجی‌های ما در خیابان‌ها فداکارانه کتک خوردند اما مراقب حقوق و اموال عمومی بودند تا مبادا به کسی آسیبی نرسد، آن‌ها کتک خوردند اما صدایشان درنیامد.». وای خدای من این مرتیکه با وجود این همه شواهد و قرائن داره همه چیز رو وارونه جلوه میده. با این اظهاراتش به فهم و شعور 70 میلیون شهروند ایرانی توهین کرده. خاک عالم بر سرت حالا دیدی که چه کسی اختلال حواس داره.
شنبه 7 شهریور 1388

LiliRose - کانادا - تورنتو
karikatur - انگلستان - برایترن. در دین اسلام امام معنای کسی را دارد که وظیفه راهنمایی و هدایت مردم را دارد و حتی برخی از پیامبران امام هم بوده اند(به نقل از معلم دینی دبیرستان) یعنی مسوولیتشون بیشتر از ابلاغ پیام خدا به مردم بوده. به هر حال بعد از انقلاب با دادن این لقب به خمینی معنای امام را تغییر دادند و شد کسی که پدر مردم رو در می آره و خونشون رو تو شیشه می کنه.حالا چی شد که تا حالا خامنه ای امام نشده ٬ شاید چشمش دنبال لقب پیامبری باشه شاید هم می خواهد امام زمان بشه .
شنبه 7 شهریور 1388

tabeshesahar - ایران - تهران
احمدی کوتوله بی پرواترین دست نشانده ولایت فقیهه.این ولایت پلید خود می گوید رهبران جنبش عامل خارجی نیستند ولی در خفا عوامل خود را مامور میکند آنها را به خارجی ها منتسب کنند.مثل رادیو تلویزیونَ-کیهان-کلیه امام جمعه ها و این میمون مجسم.نابود باد رژیم پلید ولایت فقیه.درود بر جنبش سبز ایران.
شنبه 7 شهریور 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
bluestar - ایران - تهران ...منظورتون از پیشوا اینه که پیش همتون رو وا کرده؟...می‌شه سوال کنم با پس شما چیکار کرده؟.
شنبه 7 شهریور 1388

$persian$ - ایران - تهران
میمون پست فطرت
شنبه 7 شهریور 1388

سکوت - ایران - تهران
1-. ننگ به تو ا.ن حر..می بی..ف . آهاااااااااااااااااای خدایییییییییییی که اون بالاییییییییی خداییییییی که گفتی از رگ گردن به بنده‌هات نزدیکتری از اشک چشم ملموس‌تر نامردیه اگه مثل 30 سال پیش خون‌های ناحق ریخته‌رو ندید بگیری بس کن این صبوریتو شورشو درآوردی دست از پاره پاره کردن جگرهای به خون نشسته ما بردار و این دجال‌های حی..ن رو تو همین روزا به خاک ذلت بنشونشون . ماچه کار کنیم که خیلی زیادی از مردم مملکتمون مسخ شده این مذهب بو گرفته و خون‌آشامان قدرت‌طلب شدند می‌شنوووووووووووووووی می‌بینییییییییییی. همون روز که قابیلت هابیل رو کشت باید دخل این دنیا رو می‌آوردی . بیخیال صبوریت شو دلم داره از این همه کثافت و لجنی که اینا به بار آوردن از این همه شکنجه و تجاوز و له کردن شخصیت و روح هموطنام - داره می‌ترکه.
شنبه 7 شهریور 1388

سکوت - ایران - تهران
2-. ای خداااااااااااااااااااااااااااااااا بسه انقدر از دید خودت فکر نکن ما آدمیم ضعیفیم ناقصیم کم صبریم مثل تو که قوی و بزرگ و خالق نیستم . آخ به تو امید نداشته باشم بی‌دین و لایک بشم چه کار کنم . اخه این جو..ورا چی بودن این قانون سوختن تر و خشک باهمت خیلی نامردیه. ببین چطور عین س. داره دروغ می‌گه این ا.ن و اون خ.ر بی..ف. من آدم بدیم خیلی ولی این همه عزیزانی که تو بند و شکنجه این ح..انها اسیرن مگه میشه خدا خدا نکرده باشن مگه میشه اشک درد نریخته باشن مگه میشه قلبشون نشکسته باشه اگه اینطوری باشه که آخرشی ته ته نامردی بیخیال قیامت شو همینجا تو همین روزا رسواشون کن چندصد سال صبر کنند آدمات تا حسرت یه دنیای بی دروغ و قدرت‌طلبی و نامردی به دل نکشن
شنبه 7 شهریور 1388

hamid100 - یونان - اتن
دوستان سلام. ببخشید که باید متذکر شوم اقای انترینژاد با رهبر این کثافتهای اشغالخور تازی گه خوردند که جنین ادعاهایی را دارند. امیدواریم که نسل این مزدوران در ایران نابود شود. به امید پیروزی ایران و ایرانی
شنبه 7 شهریور 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
vandidad - ایران - کرمانشاهان و Rose1975 - کانادا - لندن دوستان خوش امدید
شنبه 7 شهریور 1388

assyria_power - امریکا - مدستو
.. نه خالی بند
شنبه 7 شهریور 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
مگه ما میگیم کار ایرانیها بود؟ نه، کار شما تازی پرستهای آشغال بود. ننگ بر شما و مذهب کثیفتون. آنروز نزدیکه که مردم شما آشغالها را قتل عام کنند
شنبه 7 شهریور 1388

jooli - ایران - تهران
کدوم دشمن اونیکه ناموست را .. خودنی احمق میمون
شنبه 7 شهریور 1388

irany awareh - سوید - استگهلم
راه سبز-بلژیگ-انتورین . دستت درد نگند دوست عزیز با این سرود زیبا یه دل سیر گریه گردم.این سرود را خیلی دوست دارم زیرا در ان نامی از خدا و قران واسلام ذگر نشده.و نشان دهنده ابهت ملت ایران بدور از سلطه اسلام من دراوردی اعراب است.
شنبه 7 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
باز این عنتر سوسمار عربی خورد و مست شد شروع به عر عر.کردن..مرگ برتو.
یکشنبه 8 شهریور 1388

leyla203 - امارات - دبی
سلام دوستان. من عضو جدید هستم
یکشنبه 8 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.