کوشنر: سفیر ایران، قوه قضاییه نیست که تهمت جاسوسی به "ریس" می زند

کوشنر:
سفیر ایران، قوه قضاییه نیست که تهمت جاسوسی به "ریس" می زند

اظهارات اخیر سفیر ایران در فرانسه، با واکنش تند و شدید مقامات فرانسه مواجه شده است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب، نیکلا سارکوزی، رییس جمهوری فرانسه، روز چهارشنبه با انتقاد از اقدامات رهبران جمهوری اسلامی در مقابله با معترضان نتیجه انتخابات، هشدار داد در صورتی که تهران به فعالیت حساس اتمی ادامه دهد، پاریس از تحریم های «شدید» علیه ایران حمایت خواهد کرد.

سارکوزی همچنین تاکید کرد: در صورت سرپیچی ایران از درخواست قدرت های جهانی برای توقف فعالیت غنی سازی اورانیوم، فرانسه از تحریم های تازه و قدرت بیشتر برای بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی حمایت خواهد کرد.

نیکلا سارکوزی در سخنرانی خود با اشاره به حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران گفت: «اینان همان هایی هستند که به ما می گویند: برنامه هسته ای ما صلح آمیز است و انتخابات سالم برگزارشد. رک و پوست کنده، چه کسی حرف آنها را باور می کند؟»

کوشنر: سفیر ایران، قوه ی قضایی ی ایران نیست که تهمت جاسوسی به کلوتید می زند!

برنادر کوشنر وزیر خارجه فرانسه در واکنش به اظهارات اخیر سفیر ایران در فرانسه که گفته بود "کلوتید به دلیل جاسوسی درستگیر شده" گفت: سفیر ایران که قوه قضاییه نیست که تهمت جاسوسی به کلوتید می زند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب، کوشنر گفت: اساسً باور کردنی نیست که کلوتید جاسوس باشد، مگر می شود آن جمعیت میلیونی که در خیابانهای تهران بودند، کار کلیوتید باشد!

وی افزود: او یک مدرس زبان ساده است و فرانسه نیست آنقدر دیوانه نیست که یک مدرس زبان را به دانشگاهی جهت جاسوسی بفرستند

کوشنر ضمن انتقاد شدید از عدم هماهنگی مسئولان دیپلمات ایرانی، با بیان این مطلب که بارها با لاریجانی، ولایتی و متکی تلفنی صحبت کرده گفت: این تماس ها هیچ وقت مفید نبوده است.

وی اضافه کرد: این شرایط، برای کشوری مثل ایران که دارای دیپلماسی عالی بوده و گاهاً دیپلمسی آنان باعث تحولات بزرگی در دنیا شده، زیبنده نیست

وزیر خارجه فرانسه در پایان گفت: ممکن است برای آوردن "ریس" به فرانسه، راهی ایران شود.

majid63 - فرانسه - پاریس
اونها همین را می خواهند که یک نفر بره بیارتش! scheisse میخواهند کاری کنند . که دیگه خارجی وارد ایران نشه!
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

کورش پارسی - امریکا - سانتاباربارا
هر کس که حرف حساب میزند یا دیوانه است یا روانی است یا خس وخاشاک بی ارزش است یا خود فروخته و سر سپرده بیگانگان. جز بلبل درخت نارگیل جناب مستدام دهتر احمدی نژاد. خانه ات ویران و دنیایت اخرت یزید باد. اتش بر روح پس اندازت که تو را به جان ما انداخت.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

نازی -تهران - ایران - تهران
خبر مهم مهدی تقی زاده داماد خانم اجرلو چندین میلیارد تومان به واسطه خانم اجرلو از بانک صنعت ومعدن وام گرفته وخانم اجرلو هم جهت تبلیغات انتخابات احمدی نژاد 200تا 300.000.000تومان از شهرداری کرج بدون عوض پول گرفته است
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

jgreene75 - انگلستان - لستر
همزمان با ادامه کار دادگاه کودتای 22 خرداد و درحاشیه این صحنه سازی، انواع جنگ های روانی علیه جنبش اعتراضی و با هدف پیشگیری از حضور دوباره مردم در خیابان ها تشدید شده است. بارزترین نمونه این جنگ روانی، اخبار و عکس های هولناکی است که از قربانیان جنایات بسیج و لباس شخصی در چند روز گذشته روی سایت ها و وبلاگ های وابسته به ستاد کودتا قرار گرفته است. سر بریده، گردن قطع شده، چهره با قمه پاره شده و.... همه این تصاویر واقعی است اما تاکنون ستاد کودتا از انتشار آنها بشدت جلوگیری کرده بود، اما از چند روز پیش تحت بهانه های مختلف و بنام این پرستار و یا آن دکتر و یا بیمار فلان بیمارستان که موفق شده از این افراد عکس بگیرد منتشر می شود!
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

jgreene75 - انگلستان - لستر
هدف از انتشار این عکس ها، ترساندن مردم از حضور در تظاهراتی دوباره و یا راهپیمائی و درحال حاضر پیشگیری از حضور مردم معترض به کودتای انتخاباتی در راهپیمائی و نماز جمعه روز قدس است. نمازی که گفته می شود به امامت هاشمی رفسنجانی قرار است خوانده شود و کودتاچیان خاطره تلخی از آخرین نماز وی در دانشگاه تهران دارند. در همین ارتباط، اخباری که مربوط به برخورد با مجرمین و متجاوزین به پسران و دختران در بازداشتگاه کهریزک و زیرزمین وزارت کشور است کمتر پوشش پیدا می کند واین بدان دلیل است که ستاد کودتا به ادامه رعب و وحشت از تکرار فجایع کهریزک در جامعه اعتقاد دارد و به همین دلیل از اخبار پیگیری قضائی متجاوزین و متخلفین جلوگیری می کند و سیمای جمهوری اسلامی به این نوع خبرها پوشش نمی دهد.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
کوشنر جان اولا خاک عالم بر ..... که ایران را دارای دیپلماسی عالی میدانی .بعدشم سفیر ایران در فرانسه همه چی هست جز سفیر .از آب حوضی بگیر تا رییس قوه قضاییه . واسه همینه پلیس بین الملل بعد از اتمام ماموریت سفرای ایرانی در کشورهای غربی در بدر میافته دنبالشون .
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

shahin 12 - انگلیس - یوکی
اینجاست که ارزش شهروند غربی با یک شهروند ایرانی مشخص میشه فقط تو اروپا هزارن ایرانی تو بدترین شرایط زندگی میکنند و اکثر کشورها با ایراینان بدترین رفتار رو دارند ولی مسولین ایران فقط به فکر حقوق عربها هستند.من چند سال پیش رفته بودم قبرس پلیس انجا ایرانیان به بطور وحشیانه تو خیابون کتک میزدند در حالی از ترس دولت انگلیس جرات ندارند به یه انگلیسی چپ نگاه بکنند یا به شهروند بقیه کشورها غربی
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
ببینید شهرونداشون چقدر براشون ارزش دارند اما انتری با علی یکدست بامردم چکار میکنند .
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

dannni - استکهلم - سوئد
نمی دونم تو ورزشکاه انزلی چه اتفاق افناد که بازی قطع شود
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
تا نباشد چیزکی .مردم نگویند چیزها...این همه حمایت از یک معلم ساده زبان. توسط دولت مردان فرانسه واقعا شک بر انگیزه...معلومه خیلی ترسیدند که اینجوری دارند تهدید میکنند.اگه واقعا این خانم جاسوس نیست چرا این چنین از او حمایت میشه؟البته آزاد شدنش که تقریبا مسجله ولی فرانسه زیاد از حد داره مانور میده.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

chkavak - ایران - تهران
ای بابا شماها هم دلتون خوشه این حکومت حسینقلیخانی که این چیزها رو درک نمی کنه مستراح شور اینها هم واسه خودش یه قسمت از حکومت رو اداره میکنه و فراتر از قانونه. حالا مثلا اگر رئیس قوه بیدادگستری این رژیم نامشروع اسلامی این اتهام را وارد میکرد صحیح بود؟
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
متن فرمان خمینی(ملعون) و دستور قتل عام زندانیان سیاسی در تابستان . https://www.equal-rights-now.com/Akhbar/matne%20farmane%20khomeyni%20sample.................htm
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
تا خودتون باشین, از نوفل لوشاتو اخوند به ایران صادر نکنین اونم با ایر فرانس !!
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

ایران برای ایرانی - ایران - مشهد
والا ما نه از اینا خاطره ی خوشی داریم نه از دار و دسته ی کودتا . نه قم خوبه نه کاشون لعنت به هر دوتاشون
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

ironwill - ایران - تهران
اینا فهمیدن که بهترین روش برای باج گرفتن از کشورهای غربی متهم ساختن و دستگیری شهروندان ان کشورها به بهانه های واهی است.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

kaweh2009 - کانادا - تورنتو
. دفن مخفیانه جسد تعدادی دیگر از جانباختگان اعتراضات ضد حکومتی اخیر. . از تهران خبر می رسد جسد تعدادی دیگر از جانباختگان اعتراضات ضد حکومتی اخیر به صورت مخفیانه در گورستان بهشت زهرای این شهر دفن شده است. خبر مذکور حاکی است روز جمعه 30 مرداد ماه جسد 15 تن دیگر از جانباختگان اخیر به صورت مخفیانه و در شرایط کاملا ویژه و امنیتی بدون ثبت مشخصات و هویت جانباختگان در قطعه 302 گورستان بهشت زهرا دفن شده است.
جمعه 6 شهریور 1388

ashoor - ایران - تهران
علیرضا دادا - امارات - دبی. چون اونها بنی آدمند نه مثل هم فکر های تو بنی حیوان.
جمعه 6 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.