دم خروس در ماجرای تکذیب دفن مخفیانه شهدای جنبش سبز در بهشت زهرا

دم خروس در ماجرای تکذیب دفن مخفیانه شهدای جنبش سبز در بهشت زهرا

شبکه جنبش راه سبز(جرس): انتشار خبر دفن مخفیانه و بی نام نشان شماری از شهدای جنبش سبز در قطعه 302 بهشت زهرا که سبب برکناری محمود رضائیان مدیر عامل سازمان بهشت زهرا شد، به رسوایی جدیدی در زنجیره دروغ های بی پایان مقام های مسئول منجر شده است.

در تازه ترین مورد خبرگزاری مهر صبح چهارشنبه ادعا کرد که مدیر عامل سازمان بهشت زهرا « برکنار» نشده بلکه «بازنشسته» شده است، این خبرگزاری همچنین خبر داد که اسد فاضل با حکم محمد باقر قالیباف شهردار تهران به عنوان جانشین محمود رضائیان معرفی شده است.

به نوشته این خبرگزاری«رضاییان پس از 42 سال سابقه کاری در شهرداری تهران با حکم بازنشستگی صبح سه شنبه پس از 24 سال مدیریت سازمان بهشت زهرا این سازمان را ترک کرد.»

ادعای بازنشستگی محمود رضائیان 57 ساله به دلیل «سابقه 42 ساله» درست در  اوج  افشای دفن مخفیانه شهدای جنبش سبز،در حالی صورت می گیرد که محمود رضائیان متولد سال 1331 شمسی در دامغان است و در صورت احتساب 42 سال سابقه وی می بایست از 15 سالگی به استخدام شهرداری تهران در آمده باشد!

همزمان و در حالی که  «مصاحبه با رسانه های فارسی زبان خارج از کشور» در جلسه چهارم دادگاه نمایشی و در کیفرخواست ادعایی دادستان تهران به عنوان یکی از اتهامات برخی از اعضای حزب مشارکت و از جمله بهزاد نبوی عضو 67 ساله شورای مرکزی مجاهدین انقلاب عنوان شد، اسماعیل دانش پژوه، مدیر روابط عمومی بهشت زهرا اجازه یافت تا در مصاحبه ای با اسم و عنوان رسمی خود با رادیو فردا در پراگ، برکناری محمود رضاییان از مدیرعاملی بهشت زهرا را تکذیب  و اعلام کند که«محمود رضاییان با ۴۲ سال سابقه بازنشسته شده است»!

روز چهارشنبه نیز سعید خال مشاور مدیرعامل برکنار شده سازمان بهشت زهرا  به خبرگزاری مهر گفت که هرگونه «ارتباط این جابجایی با موضوع دفن 44 جسده بی نام و نشان در قطعه 302 را رد می کند»!

amirdo - ایران - رشت
درود بر احمدی شجاع. درود به مردمی نژاد. درود بر احمدی زمان (عج)
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

bij - المان - المان
بی پدر و مادرها کی قبرستانها را در ایران اباد کرد نظام شیعی یا رژیم سابق! شما تمام دیکتاتورهای تاریخ را روسفید کردید. محمد از حکومت اسلامی راضی و خشنود است!!! تصور اینکه مملکتم بدست واپسگرایان 30 سال به قهقرا رفت هنوز برایم ممکن نیست!
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
فعلا که با کمال تاسف از خون جوانان وطن.ملا دمیده چه با عمامه چه بی عمامه....مرگ بر مرگ افرینان ایران ما.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

always - انگلیس - لستر
در کامنتی در رابطه با همین خبر گفتم وای به حال کارکنان بهشت زهرا. کاش فقط به سادگی از کار برکنارشون کنند اصل ونصبشون رو سر به نیست میکنند .
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

assyria_power - امریکا - مدستو
فقط یه جواب ....نه ادم خالی بند.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
amirdo - ایران - رشت چی میگی قاطی کردی رشتی نژاد
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
amirdo - ایران - رشت فکر کنم تو همان نیم رخ بی ...ر هستی که با یک نام کاربر جدید امدی مرگ بر تو کودن با اون احمقی نژاد خون اشام
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

great dariush - ایران - تهران
با درود به همه دوستان سبز. قرار بر این شده که در نماز جمعه این هفته متقلب پرآوازه ا.ن سخنرانی کند از همه دوستان درخواست می شود که با حضور پررنگ خود جواب این کلاش را بدهند.(تا با چشمان خود یک بار دیگر خروش سبز ایرانیان خس و خاشاک را ببیند). در ضمن. راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر می تونه یه مجال خوب دیگه برای نشان دادن پایمردی ایرانیان برای فردایی بهتر و آزادتر باشه . از همه سبز اندیشان درخواست می شود از همین امروز به فکر فردا باشند و همه رو آگاه کنند. به امید فردایی بهتر و سبز تر.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
مرگ بر خامنه ای جلاد و احمدی نژاد سگ هار ولایت وقیح
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

koohkan - سوپد - مالمو
دوستان عزیز وقت گرانبهای خود را صرف مشاجرات لفظی و پاسخگویی به اراجیف و مزخرفات نوکران و جیره خواران این حکومت جهل اسلامی نکنید. به قول معروف جواب ابلهان خاموشی است.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

Samand - ترکیه - انکارا
بر ا..م.. و م...د .. صیرت هرزه لعنت!
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
تو این رژیم یک چیزی مرسوم شده.. دروغ . اگر باور کردی یعنی خدا رحمتت کنه با یک مرده هیچ فرقی نداری ولی اگر باور نکردی به انسانیت خودت افتخار کن . دروغ ممنوع
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

sara777 - ایران - تهران
جواب این amirdo - ایران - رشت رو ندین بابا سلامت عقلی نداره
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

abikaka - انگلیس - لندن
amirdo - ایران - رشت . حالت خوبه؟
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
amirdo - ایران - رشت . کاری میکنیم که این احمدی(عج) هم مثل امام زمانتون بره ته چاه مستراح و دیگه بیرون نیاد. زیاد دور نیست. فردا رو عشقه....
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
amirdo ایران رشت-شما با اقای حسام دوو برره نسبت فامیلی ندارید؟بابا احمدی فکر کنم این سهام عدالت رو برات اورده سرسفره ات .کاسه لیس انتری اونکه شجاع بودپسرشجاع بود بشین کارتونش رو ببین
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

masoud131 - انگلیس - وکفیلد
aria-aria-nl - هلند - روتردام . amirdo - ایران - رشت چی میگی قاطی کردی رشتی نژاد . اقای محترم به قومیت کسی توهین نکن .........................
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

ADNAN ŞENSES - امریکا - فولرتون کالیفرنیا
amirdo - ایران - رشت به نظر من تفکرت غلطه . تجدید نظر کن . اگرم با عرض معذرت عقده داری و می خوای جلب توجه کنی ادامه بده چون درمانی نداره . در ضمن دوستان من برای دیدن پدر و مادر عزیزم به امریکا رفتم و یک ماه از اونجا می نویسم . به امید الله .
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

2tia - ایران - تهران
ر...ی جان ( کرد ایران زمین) ..ر خودتی .
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
در گویا خواندم که یکى از کارمندان بهشت زهرا بهت زده شاهد دفن شتابزده تعدادى از شهیدان راه وطن بوده که توسط جرثومه هاى فساد جمهورى اسلامى به قتل رسیده اند
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

irani bidar ast - هلند - اترخت
مرگ بر هر چی مزدور و سردسته همشون سید علی چلاق ورییس جمهور منفور احمقی حرامزاده. در ضمن مزدورها فقط تو تهران نیستند و تو رشت هم هستند بجان محمود انتر راست میگم.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

mlowes - آمریکا - واشینگتن-دی سی
ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک. فکر نکن عزیزم. این همون اعتراض احمقه که هر از چندگاهی نامش را تغییر میده که مثلا نشون بده که در این سایت تنها نیست. اگر خاطر دوستان باشه اون اعتراض ابله هم تقریبا بدون استثنا اولین نفری بود که همیشه کامنت میگذاشت.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
بار دیگر دغلکاری و دروغگوئی رژیم کثیف جمهوری اسهالی مشت محکمی بر دهان کارچرخانان حکومت زد. اینها آنقدر تهی مغز و کودن هستند که نمی دانند سربالائی نباید تُف کنند چون مستقیماً بر صورت کثیف خودشان می افتد. رژیمی که دم از ظهور امام زمان می زند و ادعا می کند دروغگوئی از گناهان کبیره است به موقعیتی رسیده که هر حقیقتی را کتمان می کند و با این کار فقط مشتی احمق حزب اللهی را فریب می دهد. اینها کبکهائی هستند که سر خود را در برف کرده اند تا کسی آنها را نبیند. البته نابینایان محترم مستثنی هستند اما آنها هم احساس قوی دارند و حتی با چشمهای بسته از کار این حقه بازان آگاهند. خجالت بکشید آخوندهای عمامه به سر که همان ته مانده حیثیت خود را بر باد داده اید. بزودی همه شما را در دادگاههای واقعی، نه مثل دادگاههای خودتان نمایشی، می بینیم و آنوقت است که باید شلوار زرد بپوشید که آبرویتان نرود. به امید آن روز نزدیک.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

kmimiagar - ایتالیا - میلان
amirdo - ایران - رشت . اگر میخوای ..ی راهشو خوب پیدا کردی
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

basijy_rahbar - ایران - تهران
amirdo - ایران - رشت. احتیاجی نیست خودتو معرفی کنی.طرفداری از انتری مشخص کرد که تو چه جوری متولد شدی.....نگو پلنگ بگو.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

nazanin 2009 - ایران - اورمیه
amirdo - ایران - رشت. باز این نوکرای ا.ن دهان متفعنشونو باز کردنا
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

jgreene75 - انگلستان - لستر
همزمان با ادامه کار دادگاه کودتای 22 خرداد و درحاشیه این صحنه سازی، انواع جنگ های روانی علیه جنبش اعتراضی و با هدف پیشگیری از حضور دوباره مردم در خیابان ها تشدید شده است. بارزترین نمونه این جنگ روانی، اخبار و عکس های هولناکی است که از قربانیان جنایات بسیج و لباس شخصی در چند روز گذشته روی سایت ها و وبلاگ های وابسته به ستاد کودتا قرار گرفته است. سر بریده، گردن قطع شده، چهره با قمه پاره شده و.... همه این تصاویر واقعی است اما تاکنون ستاد کودتا از انتشار آنها بشدت جلوگیری کرده بود، اما از چند روز پیش تحت بهانه های مختلف و بنام این پرستار و یا آن دکتر و یا بیمار فلان بیمارستان که موفق شده از این افراد عکس بگیرد منتشر می شود!
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

jgreene75 - انگلستان - لستر
هدف از انتشار این عکس ها، ترساندن مردم از حضور در تظاهراتی دوباره و یا راهپیمائی و درحال حاضر پیشگیری از حضور مردم معترض به کودتای انتخاباتی در راهپیمائی و نماز جمعه روز قدس است. نمازی که گفته می شود به امامت هاشمی رفسنجانی قرار است خوانده شود و کودتاچیان خاطره تلخی از آخرین نماز وی در دانشگاه تهران دارند. در همین ارتباط، اخباری که مربوط به برخورد با مجرمین و متجاوزین به پسران و دختران در بازداشتگاه کهریزک و زیرزمین وزارت کشور است کمتر پوشش پیدا می کند واین بدان دلیل است که ستاد کودتا به ادامه رعب و وحشت از تکرار فجایع کهریزک در جامعه اعتقاد دارد و به همین دلیل از اخبار پیگیری قضائی متجاوزین و متخلفین جلوگیری می کند و سیمای جمهوری اسلامی به این نوع خبرها پوشش نمی دهد.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

farhad9821 - المان - برلین
ایرلن رشت نیست ایران حیوان هست
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
مرگ برخامنه ای دیکتاتور وادمخوار.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

manenarenji - المان - اسن
ایران رشت ...ر خودتی تو همون نیم رخ یا بهتر بگم نیم مخی پس لطفا خ...ه.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

ali_esf - ایران - اصفهون
amirdo - ایران - رشت . برو دیوونه ولی باید بهت حق داد از رشتی دیگه ..
جمعه 6 شهریور 1388

abidar_sena - ایران - سنندج
amirdo - ایران - رشت خیلی .... قاطی کردی
جمعه 6 شهریور 1388

kamia1 - المان - کلن
نگفتم اخرش میگن این ا.ن خوده مهدئ. همه اولیا عزم همینطورئ امام شدن . یه بلا نسبتئ مثله amirdo - ایران - رشتئ, بهشون لقب امام و پیغمبر داد. تاریخ از این واضحتر?? ره هم 1 شبه از ایت. شد امام!!
جمعه 6 شهریور 1388

farmehrf - کانادا - تورنتو
ali_esf - ایران - اصفهون . آقای محترم البته اگر قرار بر این باشه به شما هم باید حق داد! بالاخره شما هم از اصفهووون (و نه از [اصفهان] با همه ی مردم شریف و ادیبش) ‌هستید دیگه!!! وگرنه حتما میدونستین که اهل شهری بودن فحش خواهر و مادر نیست و هیچ آدم عاقلی قومیت یک انسان دیگر رو مستمسک برای توهین قرار نمیده. مثلا این که شما اینطور هستید رو نمیشه به همه ی اصفهانی ها تعمیم داد! فکر میکنم مثال اونقدر بارز هست که شما هم بتونید درکش کنید.
جمعه 6 شهریور 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
اصلاً چه فرقی می کند کی رئیس سازمان بهشت زهرا باشد. هر گاوی را در آن پست ابقا کنند از همپالکیهای جنایتکار خودشان است و هیچوقت صدایش در نمی آید حتی اگر صدها هزار نفر را بکشند و بطور پنهانی دفن کنند. در ژاپن اگر مقام مسؤلی اشتباه کند از فرط ناراحتی استعفاء می دهد و به جنگل می رود و خودکشی می کند. اما این وحشیان امامه به سر که از جنگل آمده اند با کمال وقاحت گنجینه ایران زمین را به تاراج برده و می برند کَکِشان هم نمی گزد. اینها تنها با گلوله و بمب شرشان از ایران کنده خواهد شد.
جمعه 6 شهریور 1388

keykhosro - ایران - شیراز
amirdo - ایران - رشت . داداش عوضی اومدی هرری
شنبه 7 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.