فریدون شیبانی : تماشاگران در استادیوم فوتبال برای نظام خطرساز هستند + فایل صوتی

 فریدون شیبانی : تماشاگران در استادیوم فوتبال برای نظام خطرساز هستند

هفته‌های نخست فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران در شعاع تحولات اجتماعی در کشور برگزار شد. موضوع جلوگیری از ورود طرفداران استقلال و پرسپولیس به استادیوم‌ها، سرخط اخبار فوتبال ایران را به خود اختصاص داده است.

برای شنیدن گفت‌وگو با فریدون شیبانی بر روی لینک زیرکلیک کنید

فایل صوتی مصاحبه با فریدون شیبانی

bij - المان - المان
جوانان ان گروه اجتماعی هستند که بر اساس طبیعتشان طغیانگرند و اعمال و گفتار بر گرفته از سنت را قبول ندارند وقتی شیوه های قدیمی رفاه را مسدود میکنند. بالای 80 درصد جوانان اگر اعتقاداتی دینی داشته باشند صرفن اسمی و شناسنامه ایست! پر واضح است جوانان همچون ((تماشاگران در استادیوم فوتبال برای نظام خطرساز هستند))!!!
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
پس خودتون قضاوت کنین که کار نظامتون به کجا رسیده که تماشاگران فوتبال هم شدن دشمنانتون . حکومت عدل علی رو باش که رییسش هم نایب بر حق خدا روی زمینه و تازه خودشو ولی فقیه مسلمونهای دنیا میدونه ! تماشاگران فوتبال هم واسش خطرساز شدن ! بنازم به این مشروعیت الهی نظامتون !
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

mohammad.moein - انگلستان - لندن
انگاری که بعضی ها خیلییی ترسیدن!!! خوبه خودشون هم می دونن که باید از جوونا بترسند!.
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

khorsheed - ترکیه - انکارا
شکر خدا اینم شنیدیم. این دولت کودتا دیگه باید از همه چیز بترسه حتی صف نانوایی.مرگ براین دولت مردم فریب درود بر ایرانی ازاده.
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
تماشاگران در استادیوم فوتبال برای نظام خطرساز هستند. معلمها در آموزش و پرورش برای نظام خطرساز هستند. مرده ها در قبرستان برای نظام خطرساز هستند. کارگران در محل کار برای نظام خطرساز هستند. نماینده های مجلس در مجلس برای نظام خطرساز هستند. بهایی ها برای نظام خطرساز هستند. اصلاح طلبها برای نظام خطرساز هستند. دانشجوها در دانشگاه برای نظام خطرساز هستند. و...... خوب یک دفعه بگید : ملت ایران برای نظام خطر ساز هستند هم خودتون راحت بشین هم ما رو راحت کنید!
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

ardesheer - امرپکا - نپو پورت
توپ تانک فشفشه افشین قطبی ...شه. توپ تانک فشفشه خامنه ای .......شه
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

kaweh2009 - کانادا - تورنتو
. افشای سند دیگری از جنایت های رژیم اسلامی در زندان مرکزی اصفهان. . خبر منتشره حاکی از تجاوز و قتل خواهر و برادری در زندان اصفهان توسط مزدوران جمهوری اسلامی می باشد. خبر مذکور حاکی است خواهر و برادری جوان با نام های "ارغوان و زاهد" در روز 30 تیر ماه توسط ماموران امنیتی رژیم در شهر اصفهان بازداشت و به زندان مرکزی این شهر انتقال می یابند. ماموران امنیتی رژیم برادر یعنی "زاهد" را در مقابل دیدگان خواهرش مورد وحشیانه ترین شکنجه قرار داده اند و هنگامی که با مقاومت وی روبرو می گردند، "ارغوان" را در مقابل چشمان وی تهدید و مورد تجاوز قرار داده و سپس زاهد را به شیوه وحشیانه ای می کشند. لازم به ذکر است در پی این جنایت رژیم "ارغوان" از زندان آزاد شده است اما گفته می شود نامبرده کاملا روانی شده و در آستانه مرگ قرار دارد.
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

siavash b - ایران - تهران
در بازی استقلال با فولاد از ورود تماشاگران با پیراهن و تی شرت سبز جلوگیری کردن حالا هر کی میخواست باشه البته من سبز نپوشیده بودم
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

xabrisham - ایران - اسلو
این انرژی رو باید برای مبارزه با حکومت ستمگر ایران صرف کنیم.به امید پیروزی در نابودی چپاولگران حکومت اخوندی
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

anita14 - هلند - دهانهاخ
مردم همه باهم باید باشند واز خبرچین برای رژیم دست بردارند چون خیلی مشنویدکه خبرها را بعضی اطلاع میدهند تو خدا دسته از این کار بکشید اگه همسایه کاری مکنه زود خبرچینی نکنید وغیر من خود چند بار یدم که همسایه همسابه خودشفرخته به این موزدورها مواظب همدیگر باشید وامید دشته باشید به ایرانی ازاد وشاد به امید پیروزی
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

ADNAN ŞENSES - امریکا - فولرتون کالیفرنیا
کار اینا تمومه قول میدم . جلوی هر چی رو بگیرن جلوی تفکر رو نمیتونن . نظام مرده .
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

Bare hasti - المان - هامبورگ
ADNAN ŞENSES -امریکا....!!!!!!!شما تا همین دیروز ترکیه بودید به این زودی سر از امریکا در اوردید! خدا عالم تا چند روز دیگه کجا خواهید بود!!!!!!!!
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

ehsan_14 - اتریش - وین
siavash b - ایران - تهران . و هیچ غ..ل....هم نکردید
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.