این دو جنایتکار را شناسایی کنید

این دو جنایتکار را شناسایی کنید

دو مرد به ارتکاب 11 فقره آزار و اذیت زنان تهرانی در باغی متروکه در جاده قدیم تهران- کرج اعتراف کردند.

به گزارش فارس، عصر یکی از روزهای اواخر اسفند سال گذشته زنی جوان با مراجعه به مسؤولان دادسرای امور جنایی تهران از راز یک جنایت هولناک پرده بر داشت.


این زن جوان مدعی شد روز گذشته از میدان ونک به سمت آزادی قصد عزیمت داشته و سوار یک خودروی پیکان سفید رنگ با دو سرنشین مرد شده است، اما پس از طی مسیری کوتاه راننده مدعی شد رادیاتور خودرو جوش آورده و پس از توقف اقدام به باز کردن در موتور خودرو کرد و مشغول ریختن آب در رادیاتور شد.


این زن افزود: در این حین سرنشین جلوی خودرو به سمت عقب برگشت و با تهدید یک چاقو مرا مورد ضرب و شتم قرار داد و دست و پا و دهانم را بست.


وی گفت: این دو مرد با حدود 30 و 32 سال سن مرا به باغی متروکه در حوالی جاده قدیم کرج برده و در آن جا مورد آزار و اذیت قرار دادند و سپس مرا در حوالی همان محل رها کردند.


قندی زاده بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: با شکایت این زن جوان، تحقیقات برای شناسایی دو مرد کفتار صفت آغاز شد تا اینکه مشخص شد زنان جوان دیگری نیز هستند که توسط این افراد مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.


وی ادامه داد: در جریان تحقیقات یکی از زنان به دادسرای امور جنایی مراجعه کرد و مدعی شد این دو مرد پس از آن که وی را مورد آزار و اذیت قرار دادند، او را بدون لباس در اتوبان رها کرده اند.


وی افزود: تحقیقات فشرده و سریع مأموران پلیس آگاهی نتیجه داد و این خودروی پیکان سفید رنگ در حوالی غرب تهران شناسایی و سرانجام در اوایل تیر امسال راننده آن دستگیر شد.


بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران گفت: پس از انجام تحقیقات این دو مرد به ارتکاب 11 فقره آزار و اذیت شیطانی زنان در مدت چهار ماه اعتراف کردند.


این افراد مدعی شدند، قصدشان از این اعمال مجرمانه تنها سرقت اقلام ارزشمند این زنان بوده است، اما پس از چندین مورد ارتکاب این عمل وسوسه شیطانی به سراغ آنها آمده و طعمه های خود را مورد آزار شیطانی قرار داده اند.


قندی زاده از شهروندان تهرانی خواست تا در صورتی که از این دو مرد شکایت دارند، پس از شناسایی آنها از روی تصویر به دادسرای امور جنایی تهران مراجعه کنند.

flora_germany - آلمان - دوسلدورف
هر دو را اعدام کنید، این همه جوان مثل ٔگل که پرپر میشوند، بعد امثال این آشغالها با چنین قیافه‌های کریه و وحشتناکی که دارند را آزاد میگذارند تا به همین راحتی در خیابان جرات کنند زنی‌ را بدزدند و مورد تعرض قرار دهند...
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

sosol - ایران - نیشابور
فاطی رجبی اعلام کرد از این دو موجود وظیفه شناس هیچ شکایتی ندارد
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
ای بابا. تو این مملکت تجاوز کردن به زنان و مردان جزو وظایف سپاه و نیرو انتظامیه. این دوتا هم حتما جزو بسیج محل بودن.
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

jigili - ایران - تهران
جنایتکار مهم = خامنه ای . شریک جرم= احمدی نژاد . دزد مال مردم= مجتمی خامنه ای . مترسک خیمه شب بازی= رفسنجانی
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

bahram$hiroshima - ژاپن - هیروشیما
این بی همه چیزها رو زنده زنده باید اتیش بزنی٬در ضمن اگه اینها با این قیافه هاشون 30 و 32 ساله هستن پس من هنوز به دنیا نیومدم.
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

zagros_FINLAND - فنلاند - هلسینکی
یکیشون خا منه ی یکشونم احمدی نژاد ه
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

mahmood2009 - ایران - یزد
با سلام به دوستان. در این چند روز دیدم که نامهای کاربری آسودگی و نیم رخ و قوزفیش و .. که متعلق به حداکثر 2 نفر بوده از طرف سایت مسدود شده....خیلی جالبه این مزدورها که ادعا میکنند رییس جمهور شون 24 میلیون رای داره و قاعدتا باید طرفداران میلیونی داشته باشه با اسمهای مختلف وارد این سایت می شدند و نظر میدادند تا خلا کمبود طرفدار رو پر کنند و با ایجاد آمار دروغ از طرفداران عنترک بگن که ما هم هستیم!!!این موضوع اوج حقارت و بدبختی اونها رو نشون داد..اگه شما 24 میلیون نفر هستید که احتیاج به این کارها ندارید!!! . همه ما میدونیم که شبیه این اتفاق در انتخابات افتاد و خدا میدونه که با چند میلیون رای تکراری و با چه شیوه هایی عنترک رو به ریاست جمهوری رسوندند... واقعا برای این مزدورها و جیره خوارها متاسفم با اینکه دستشون برای همه رو شده هنوز هم به تقلب(حتی در این محیط مجازی)ادامه میدن!!! طرفداران 24 میلیونی عنترک کجا هستند که ما ببینیمشون؟؟؟؟
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

artosh - ایران - تهران
کثافت ها. اینها همش دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی هست.
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

p.h - هند - پونه
جامعه اسلامی همینه ، اینقدر فشار میارن به مردم که مرتکب این جنایتها میشه .. اگر کشور درستی داشتیم ، فرهنگ خوبی داشتیم ، شاید این دو جلاد الان صاحب کاری بودن و خانواده ای .. امیدوارم فقط این دو جلاد رو در زندانها و بازداشتگاه به عنوان کار اللهی بازجو نبینیم ..
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

bij - المان - المان
*1- شما می گویید اکثریت مردم ایران مسلمانند یعنی حداقل فروعات دین را بجا می اورند چرا مردم در روابط و مناسبات فردی عقب افتاده و غیراخلاقی عمل میکنند؟! (به عنوان نمونه قوانین رانندگی را رعایت نمیکنند، دروغ میگویند، مال دیگران را می خوردند، فحاشی در هر مکان و زمان بیکدیگر، فریب دادن یکدیگر، شکنجه، تجاوز، جنایت و ...) ، خارج از مشکلات جمعی که به مسئولین ارجاع داده میشوند! **2- مگر نه انست که شما با نماز خوندنتان معنویات و در نتیجه رفاه و معیشت را فراهم می اورید؟ 30 سال وقت، وقت نسبتن طولانیست! پس فایده فروعات دینتان چون نماز خواندن چیست؟! ***3- وعده های الله کجایند بطوریکه عکس ان وعده ها برای بهترین مردمش(شیعیان) به واقعیت درامده است؟! در ضمن صحبت از اعمال و ابزارهای اسلامی شماست که مناسبات انسانی را تهییج کنند(؟) نه ان بخش بزرگ قران و اسلام که به جنایت سفارش و دستور میدهند!!!
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

ARIYA_TEHRAN - ایران - تهران
مرگ بر خامنه ای
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

aspiran - ایتالیا - میلان
سمت راستی داداشه عنتری نژاده سمت چپی هم پسر عمویه سعید مرتضوی
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

33pooles - المان - دورتموند
نیم رخ و بابا ش
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
نگران نباشید حالا این دو مرد به استخدام لباس شخصی ها در می ایند تا جوان ما را شکنجه کنند چون ار خودشان را خوب بلدند
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

گویا - ایران - تهران
اینا کجاشون 30 -32 ساله هستن ؟ فکر کنم مصرفشون زیاد بوده پیری زود رس گرفتن :))
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
من عاشق دو هنرمند بزرگ و جاویدان ایران هستم و قصد توهین ندارم. اما وجداناً و انصافاً سمت چپی شبیه آقای داریوش اقبالی است ( وقتی داره آهنگ برادر جان رو می خونه!) و سمت راستی شبیه آقای بهروز وثوقی ( در فیلم گوزنها)
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

elvis2002 - سوپد - گوته برگ
دوستان هیچ دقت کردید که بیشتر خلاف کارهای که در ایران دستگیر میشوند ریش دارند و شکل ماموران بسیج و نیروی انتظامی هستند.
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

rozaneh - ایران - تهران
جایزه هم میدن شناسایی کنیم؟؟؟؟
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

khorshidiran - مالزی - کوالالامپور
در جمهوری اسلامی ایران تعدادی از روانپزشکان در معرفی کردن ادمای سالم به بیماران روانی سابقه دار هستند : اقای دکتر سعید صدر - دکتر شاهرخ سردار پور گودرزی - دکتر فربد فدایی -دکتر مجید صادقی - دکتر سید مهدی صابری - دکتر بشیر نازپرور و خود فروخته تر از همه دکتر علیرضا ظهیرالدین .....پزشکانی هستند که در تجویز داروهای روان گردان و کمک به روند اعتراف گیری و در خاتمه با تشکیل کمیسیون در باند پزشکی قانونی تهران و مجنون نامیدن ادمهای سالم خدمات شایانی به رژیم میکنند ...
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

pranses - ایران - تبریز
ای خانمهای محترمی که سوار این ماشینهای بظاهرمسافربر میشین. اینها بعضی هاشون (مثلا این شاخ شمشادها!!!)قیافشون داد میزنه که خلاف کارن.اگه دلتون واسه خودتون نمیسوزه لاقل فکر خانوادتون باشین .تو رو به خدا مواظب خودتون باشین.البته اینها متاسفانه در کشور عزیزمون اتفاق می افته یارو با یک میلیون یه ماشین پیکان قراضه میخره میفته دنبال ناموس مردم.البته انسانها شریفی هم بینشون پیدامیشه.
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

parvaz39 - آلمان - هامبورگ
اینها را هم جزو معجزهای هزاره سوّم باید گذاشت. بدون شک. استادشون رو هم که فاطی خانوم معرفی عموم کرده!!!
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

bahareiran - ایران - ایران
33pooles - المان - دورتموند -----------کلی خندیدم
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

chkavak - ایران - تهران
هر دو از اعضای مزدور بسیج سپاخ پاسداران خامنه ای د... هستند.
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

batman_dost - ایران - تهران
به نظرمن اینارو باید اعدام کنن البته با این رهبر لاشی و رئیس جمهور عوضی رو با هینا اعدام کنن درود بر سبزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
این کسانی که در زندان شکنجه میکنند و تجاوز میکنند همان اشراری هستند که در زمان سردار زارعی دستگیر شدند و حالا تو وزارت اطلاعات استخدام شدند و فکر میکنم اینها هم بزودی تو وزارت اطلاعات استخدام میشوند و بابت تجاوز به مردم در زندان حقوق هم میگیرند .....
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

IRANI AZAD-1361 - ایران - اصفهان
واقعا که از حیوان هم پست ترند
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

mehrdad85 - ایران - تهران
از علمای اعلام و مراجع تقلید هستند . آیت الله معصوم و آیت الله مظلوم سلام الله علیهم
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

rastad - ایران - تهران
فکر کنم تمام ملت ایران این دو جانی رو بشناسن . نشناختین ؟ ای بابا . اینا از همون لباس شخصی های بسیج کثافته دیگه که خامنه ای کفتار و احمقی نژاد آشغال و مجتبی حرومزاده مامور کرده . به مردم چه که شناسایی کنن مگه رادان مرده ؟ فکر کنم فک و فامیل رادان باشه .
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

Gharibeh-Ashena - المان - هانوفر
ایا این حیوانات وحشی (دریغ از انسان گفتن ) از جوانان دلیر و امیدان اینده ایران برای این رژیم بی ازارتر هستند که ازاد میگردند و هر جنایتی را انجام میدهند و جوانان بخاطر یک جمله ؛ رای من کجاست ؛ در زندان اسیر متجاوزان وستمکاران میباشند ؟؟؟؟؟!!!!!!! مرگ بر این رژیم.....
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

گاگولی - مالزی - سایبر
بابا ولشون کنین آزادشون کنین اینا که مجرم نیستن یعنی مشکل کشور ما 4 تا تجاوز و دزدیه ناقابله ؟. من و تو باید به فکر مسایل اساسی کشور باشیم. مردم ما میتونن به هرکی دلشون میخواد تجاوز کنن یا 1992 تیر با کلاشنکف به هم شلیک کنن. ولی خدا نکنه هیچ وقت نسبت به نظام مقدس و الهی الآخوندی الاعترض الکنند که المیگیریم الچوب المیکنیم فی....
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
در ایران اسلامی تجاوز در داخل زندانها مقدس حتی به پسران و حتی کشتن مثل زهرا کاظمی و بنی یعقوب و متجاوزین جایزه هم میگیرند. فقط بیرون از زندان جرم محسوب می شود///حکومت کوفتی و ناب محمدی.
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
تقلبی نژاد و شاهزاده مجتبی
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

nazanin28 - سوییس - برن
گویا - ایران - تهران . من هم داشتم به همین فکر میکردم لوول بالای 40دارن وحشییا
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
باز هم برادران افغانی...!
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

freedomforiran - انگلستان - لندن
وقــتــی رئــیـــس مــمــلـکــت کـــســی مــثـــل خــامــنــه ای کــثــیــف بــاشـــد از دیــگــران چــه انــتــظــاری مـیــشــه داشـــت . مــرگ بــر جــمــهــوری اســـلامــی مــرگ بــر خّّامــنــه ای مــرگ بــر مــلا.
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

payeezan - انگلستان - شفیلد
وای مامانجون ۲ تای دیگه به لباس شخصی‌‌ها اضافه شد.
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

sepideh sepid - انگلستان - لندن
محسن قوزفیش و باباش..
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

neda85 - ایران - تهران
وای چه کامنتهای بامزه ای...مرسی..کلی خندیدم...ولی خداییش حتی تصورش هم وحشتناکه که کسی گیر این جانورها بیفته
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

dbsh3000 - سوىد - یوتبوری
من نمیدونم از کی اسم تجاوز شده ازار و ادیت و ازار شیطانی . مرگ بر خامنه ای و درود بر مسئولین سایت که بعد از مدتها باخره متوجه این مزدور اطلاعاتی رژیم نییم رخ شدند.و ما رو سفید شدیم
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
علی و محمود رو بدن دست اینها .................
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

mehraeen - ایران - تهران
احتمالا در بازداشتگاهها استخدام خواهند شد
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

shnasahand - دوبی - الاهلی
کافیه نیروی انتظامی وسط پرسنل خودش بگرده 99٪نیروهاش از همین اراذل واوباشند خودتونو خسته نکنید دیگه از کنار هرفرد پلیس سپاه بسیج وهر ریشویی که رد میشی برای امنیتت باید به خدا پناه ببری به پشت گرمی موقعیتشون هر کثافتکاری میکنند
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.