به دنبال افشای دفن بی نام و نشان شهدای جنبش سبز : مدیرعامل بهشت زهرا برکنار شد

به دنبال افشای دفن بی نام و نشان شهدای جنبش سبز :
مدیرعامل بهشت زهرا برکنار شد

محمود رضائیان 57 ساله،از 22 سال پیش در مدیریت بهشت زهرا حضور داشت و از سال 75 تا امروز،به مدت 13 سال مدیرعامل بهشت زهرا بود

شبکه جنبش راه سبز(جرس) : در پی افشای خبر دفن مخفیانه 44 نفر از کشته شدگان اعتراضات اخیر و پخش تصاویر محل دفن آنها به همراه شماره جوازهای دفن صادر شده از سوی بهشت زهرا ساعتی پیش مدیرعامل بهشت زهرا برکنار شد.


بنابر گزارش پایگاه خبری فراکسیون اقلیت مجلس ،محمود رضاییان از مدیرعاملی سازمان بهشت زهرا برکنار شد.

محمود رضائیان 57 ساله بیش از دو دهه در سازمان بهشت زهرا در پست های معاون مالی و اداری - معاون هماهنگی برنامه ریزی و بازرگانی و قائم مقام و از سال 1375 تا برکناریش به مدت 13 سال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا و شهردار حرم امام خمینی بود.


گفتنی است در روزهای اخیر اخباری منتشر شد مبنی بر این که در روزهای 21 و 24 تیرماه سال جاری پیکر 44 نفر از کشته شدگان اعتراضات پس از انتخابات در تدابیر شدید امنیتی و بدون شناسایی و اطلاع خانواده های آنها در قطعه 302 بهشت زهرای تهران دفن شده است.


هرچند این خبر که اول بار توسط پایگاه اطلاع رسانی حزب مشارکت منتشر شده بود توسط مدیرعامل بهشت زهرا تکذیب شد اما این بار وبسایت نوروز حتی شماره قطعه هایی که این کشته شدگان در آن دفن شده اند و پس از آن تصاویری را از این محل منتشر کرد که بازتاب گسترده ای در رسانه ها یافت.


پس از رسانه ای شدن این موضوع نمایندگان مجلس و اعضای کمیته ویژه مجلس اعلام کردند که برای رسیدگی به این موضوع روز سه شنبه و همچنین روزهای آتی به محلی که گفته می شود پیکر کشته شدگان اخیر مخفیانه در آنجا دفن شده است خواهد رفت و تحقیقات لازم را به عمل می آورند.

امین آلمان فرانکفورت - آلمان - فرانکفورت
با سلام. یه نفر دستور داده یه نفر اجرا کرده یه نفر تا بهشت زهرا اورده. حالا مسئول بهشت زهرا بر کنار شده-. ادم کش اصلی علی کثیف-احمدی مزدور- مرتضوی خائن- مجتبئ حرومزاده مثل احمدی مزدور- وعوامل ناپاک در بسیج و زندانها- چند روزه دیگر یه تصادف ساختگی- درود بر ایران
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

امین آلمان فرانکفورت - آلمان - فرانکفورت
با سلام. الان میگوئند یه سری ادم هائی که از لحاظ مالی وضعشان خوب نبوده را- ما بخاطره رضایت خدادفن کردیم- . صدا وسیما و ضرغامی مهین فروش باید دوباره دست بکار بشند- . درودبر تمام زندانیان سیاسی-. درود بر تمام ازادیخواهان که در زندانهای جمهوری اسلامی شکنجه شده اند درود بر ایران
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

saharrr - امریکا - فلوریدا
محمود رضائیان دممممت گرم!!!!!!
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

vahid964 - ایران - تهران
من آرزوی مرگ کسی نمی کنم ولی امیدوارم اونی که اون بالا هست بانیان و آمران این فجایع رو به سزاشون برسونه مخصوصا شخص خامنه ای دجال رو که این طور جوونامونو پرپر کرد الهی محمود و این آشغالای قاتل گور به گور شن ایشالا به درک واصل شن اه کارایی می کنن که آدم واقعا آرزوی مرگم واسشون کنه کمه من قاطی کردم اه
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
وقتی دادگاه در ایران تبدیل بشه به تئاتر و محل نمایش دیگه جایی برای محاکمه نمی مونه پس در نتیجه افراد برکنار میشن...درهمین راستا نیروی انتظامی محترم در صورت مشاهده تخلفات رانندگی به جای جریمه٬ فرد خاطی را از وسیله نقلیه بر کنار می کند!!!
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

natali2000 - ایران - تهران
مرگ بر خامنه ای مرگ بر موسوی مرگ بر حامیان اسلام
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

سلمک - ایران - تهران
جالبه همه اونایی که حتی به زورم باهاشون همکاری کردن میذارن کنار ولی کله گنده ها به کارشون ادامه میدن
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

omide por jalal - امریکا - اس انجاس
هاااااا این که گفتی یعنی چیییی؟ ایناکه این خبر دروغه که!!!! حالا چرا اینو بر کنار کردن؟؟ چیزه زیادی رو مقام عظما جون و احمدی میمون خوردن این داره چوبشو میخوره؟؟؟!! مگه عظما جون نگفته بود که این حرفا دروغه؟؟!! خوب این که درست از اب در اومد.به زودئ اون جریان تجاوز جنسی و همینطور اعترافات زورکی ثابت میشه و مقام معظم فلاکت به دلیل دروغگوئی و تحریف حقایق که هر دو گناه کبیره هستند طبق نظر دانشمند قرائتی ولایتشان باطل خواهد شد.( البته خیلی وقته این اتفاق افتاده ولی اونشون هنوز دوزاریش نیفتاده)!!!
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

khalije hamishe fars - ایران - خارگ
پروردگارا تو بر همه امور خلق اگاهی...از شر نااهلان و نابخردان کودتاچی به تو پناه می اوریم...
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

amo danial - نروژ - اسلو
بوی تعفن این مذهب اسلام سراسر خاک پاک ایران را در بر گرفته و باید نعش این گندیده مذهب را در سرزمین تازیان در اعماق خاک سوزاند و مدفون کرد تا سرزمین ایران را خشنود سازیم. ننگ و نفرینتان باد اسلامیون تازی گرا.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

hany - ایران - یزد
خب این موج داره از پایین شروع میشه و یکی یکی به سمت بالا میره و دامن همه شون رو میگیره.مگه میشه این همه انسان بیگناه رو کشت و آب از آب تکون نخوره. ما پیروزیم.به امید آزادی.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
خوره به تن پوسیده ی حکومت افتاده، دیگر نیازی به برکناری این آن نیست. ای فرزندان علی گدا و عنتری نژاد ای هواداران و سردمداران حکومتی، سوراخ موش را بیابید که سرنگونی پدرانتان نزدیک. نزدیک است. همه ی شما را در زندان اوین و کهریزک خاهیم دید. چشم براهتان هستیم برای پزیرایی از شما با چندین گارسون لبنانی و تازی زاده.
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
چقدر سوتی میدهند حداقل نگذاشتند یکهفته بگذره بعد کدوم انتر این سناریوو هارا می نویسه؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

saharrr - امریکا - فلوریدا
من نفهمیدم این محمود رضائیان این خبر رو افشا کرده؟ یا اینکه دستور دفن مخفیانه این 44 نفر رو داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (چون اشتباهی بالا کامنت گذاشتم دمت گرم)
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

p.h - هند - پونه
saharrr - امریکا - فلوریدا نه بابا ، این باید کاری میکرده که لو مره ، که لو رفته یا لو داده .. در هر صورت میدونم همکاری لازم رو با این کثیفا نداشته ، همین
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
فرض کنید مدیرعامل بهشت زهرا را به خاطر افشاگری برکنار کردید. با وجدان بیدار جامعه چه میکنید؟ فرض کنید آن را هم به بند میکشید. مکافات عمل که سنت تغییرناپذیر الهی است را چه میکنید؟دادگاه عدل الهی را چه میکنید؟ آیا میتوانید از دادگاه خدا فرار کنید؟
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

mr. fair - انگلستان - منچستر
ما میگیم خر نمیخوایم پالون خر عوض می شه
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

p.h - هند - پونه
bluestar - ایران - تهران .. اقا خوش به حالت که ایمان داری به دادگاه عدل الهی ، و از این نظر خیالت راحته که یه جایی و یه زمانی اینا محاکمه میشین بعد از مرگ و الله همشون و آرره .. من که ایمان ندارم از این نظر حرس میخورم و دوست دارم همینجا و تو این دنیا عذابشون و ببینم .. توهم هم چیزه بدی نیست الان فهمیدم . اینم بگم که به این اعتقاد دارم که تو همین دنیا ایشان و امثالشون عذابشون و حالا به هر نحوی میبینن و میکشن
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
عیبی نداره اگه برکنار شد . عوضش تازه جزو از مردم شده . شاید با وجدان راحت بخوابه از این به بعد
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
مدیر عامل بهشت زهرا اجرا با ابا عبدالله حسین،خدا پشت و پناهت،دست بریده ابوالفضل عباس(ع)یارت
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

vezveznazi - ایران - ایران
اسیاب به نوبت.بعدش نوبت انتری و علی گداست و اکبر دزده .زنده باد ازادی سرفراز ایران بدون مذهب
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

biinam - ایران - تهران
عجب پست مهمی داشته ها!!!!!!!! حالا حرم خمینی شهردار هم مگه میخاد؟!! اونجا واسه کی شهرداری میکرد؟
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
saharrr - امریکا - فلوریدا . نه بابا این فقط تقصیرش این بودن که جنازه ها رو نتونسته مخفیانه دفن کنه تونستند از قبر اونها فیلم بگیرند ...
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

bahareiran - ایذان - ایران
مرگ بر پیر کثیف ولایت وقیح
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
خاوران شماره ی 2........مثل 1357 که قادسیه شماره ی 2
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.