سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی شد

سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی شد

احمدی نژاد امروز سه شنبه در حکمی علی سعیدلو را به سمت «معاون رییس‌جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی» منصوب کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر،  محمود احمدی نژاد در این حکم با اشاره به اهمیت و نقش تربیت بدنی و ورزش در سلامت جسمی و روانی جامعه و حفظ و تقویت غرور و همبستگی ملی، تصریح کرده است: خدمات دولت نهم در عرصه ورزش و تربیت بدنی باید با سرعت هر چه تمام‌تر ادامه یابد و با رفع کاستی‌ها و ایجاد هماهنگی کامل بین بخش‌های گوناگون و رفع همه موانع و حواشی آسیب‌رسان و با اتکاء به استعداد شگرف فرزندان پاک و ایمانی، ورزش سرزمین ایران در قله‌های شایسته قرار گیرد.

متن حکم رییس جمهور به این شرح است:

"برادر گرامی جناب آقای علی سعیدلو

به استناد اصل یکصد و بیست و چهارم قانون اساسی و بنا به تجربه و تعهد و شایستگی‌ها، جنابعالی را به سمت «معاون رییس‌جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی» برمی‌گزینم.

امروز اهمیت تربیت بدنی و ورزش در سطوح همگانی، پهلوانی، قهرمانی و حرفه‌ای و نقش آن در سلامت جسمی و روانی جامعه و حفظ و تقویت غرور و همبستگی ملی بر کسی پوشیده نیست.

در دولت نهم تلاش‌های بسیار ارزشمند و موفقی جهت توسعه تأسیسات ورزشی و همچنین زیرساخت‌های ورزشی در رشته‌های گوناگون به عمل آمده است و در نتیجه شاهد شکوفایی جوانان و نوجوانان و قهرمانانمان در عرصه‌های ملی، منطقه‌ای و جهانی هستیم.

این خدمات باید با سرعت هر چه تمام‌تر ادامه یابد و با رفع کاستی‌ها و ایجاد هماهنگی کامل بین بخش‌های گوناگون و رفع کلیه موانع و حواشی آسیب‌رسان و با اتکاء به استعداد شگرف فرزندان پاک و ایمانی، ورزش این سرزمین در قله‌های شایسته قرار گیرد.

ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند و ماندگار آقای مهندس علی‌آبادی به ورزش کشور و کلیه دست‌اندرکاران و قهرمانان، امیدوارم با توکل بر خدا و بهره‌مندی از همکاران متعهد، هوشمند و توانمند و در سایه عنایات حضرت ولی عصر(عج) در ارتقاء ورزش کشور و تحقق اهداف دولت دهم موفق و سربلند باشید.

رجاء واثق دارم جامعه ورزش کشور در انجام ماموریت خطیر شما را یاری خواهد کرد.

علیرضا دادا - امارات - دبی
خدا کنه سیاستهای اشتباه آبادی رو ادامه نده..آخه آبادی با این سیاستهای الکی اش حال ورزش و مردم رو گرفت..هر چند که بعید به نظر میرسه این سعیدلو هم موفق باشه..
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

گاگولی - مالزی - سایبر
این که پیشونیش مهر قم نداره ؟ پس چه جوری صلاحیت این شغل ورزشیو داره ؟
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

mardin8 - انگلستان - لندن
مرگ بر خامنه ای قاتل.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

assyria_power - امریکا - مدستو
هر کسی رو که محمود گفت وزیره بگین به ت..... یا به ......م . این جیدترین صمیانه ترین پرمحتواترین تبریک به دولت جدیده
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

playboy972 - ایران - گرگان
احمدی نژاد دست اهریمن دارد. اهریمن هر چه گوید ناپاکی است. ایرانیان دست قاتل هموطنان ما هر روز به قدرتش مینازد و ما سکوت نمیکنیم همه یکصدا فریاد خشمتان را از گلو در آورید!
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

siavash b - ایران - تهران
عجب پس فقط سر لنکرانی بی کلاه ماند راستی دوستان یه سوال مگر احمدی نزاد در دانشگاه کلمبیا نگفت ما در ایران همجنس باز ندارم پس این قضیه هلو لنکرانی چیه
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
مرده شور اون قیافش را ببره که مثل محنوتی زشته ، فعلا که دور ، دور اکبیریهاست.
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.