حاشیه های پرسپولیس همچنان ادامه دارد : خط باریک قرمز

حاشیه های پرسپولیس همچنان ادامه دارد : خط باریک قرمز

پیروزی در همدان نخستین سه امتیاز فصل را به حساب زلاتکو کرانچار و شاگردانش واریز کرد، اما این مساله هم نتوانست آبی بر آتش باشد و بار حواشی دور و بر پرسپولیس را کاهش دهد. این بار مشکل به مسائل مالی تیم مربوط می شود. بازیکنان، ناراضی از عدم دریافت مطالبات مالی شان حتی در مراسم افطاری یکشنبه شب باشگاه نیز شرکت نکردند. ماجرا از وقتی شروع شد که یک شایعه به سرعت برق و باد بین بازیکنان پیچید و از پرداخت مبلغ یکصد هزار دلار به هوار ملامحمد بازیکن تازه وارد و عراقی باشگاه خبر داد. این موضوع سایر بازیکنانی را که هنوز پای قول های امروز و فردای انصاری فرد نشسته اند، به شدت برآشفته کرد. در این میان شنیده می شود دو نفر از آنها که بخشی از قرارداد فصل گذشته شان را هم طلبکارند واکنش تندتری نسبت به بقیه از خود نشان دادند. اعتراض ها ابتدا در جمع های کوچک و حرف های درگوشی خلاصه شد و رفته رفته به یک وحدت نظر جمعی رسید. طبق تصمیم جمع، 18 نفر از بازیکنان صبح دیروز به محل باشگاه رفتند تا با عباس انصاری فرد دیدار و گفت وگو کنند. در این جلسه کریم باقری کاپیتان تیم به نمایندگی از بازیکنان به تشریح وضعیت موجود پرداخت. از اتفاقات و صحبت های جلسه هنوز هیچ خبری به بیرون درز پیدا نکرده است اما مقایسه چهره عصبانی و گرفته بازیکنان قبل از ورود به دفتر مدیرعامل با چهره خندان شان بعد از خروج از جلسه به خوبی نشان می داد انصاری فرد طبق معمول وعده وعید هایی داده و بازیکنان را مجاب کرده است. حتی کریم باقری در پاسخ به کنجکاوی های مداوم خبرنگار یکی از رسانه ها به طور کامل منکر تمام شایعات شد و اعلام کرد بازیکنان پرسپولیس قصد امضای تومار یا برگزاری هیچ اعتصابی را ندارند. این در حالی است که بازیکنان پرسپولیس یکشنبه تهدید کرده بودند در صورتی که به مشکلات شان رسیدگی نشود، در تمرینات شرکت نخواهند کرد.

انصاری فرد؛ پول ملامحمد را هم ندادیم

عباس انصاری فرد در روزهای معمولی هم همیشه یک برنامه فشرده گفت وگو با رسانه ها را در دستور کار دارد. پس پیدا کردن او هنگام وقوع اتفاقات غیرمنتظره یی چون مساله اخیر نیز چندان کار مشکلی نیست. مدیرعامل سرخپوشان پایتخت البته این بار کل ماجرا را از بیخ و بن تکذیب نمی کند. او درباره اعتراض بازیکنان باشگاهش می گوید؛ «من از دست بازیکنان زیاد ناراحت نیستم و شاید تا حدودی به آنها حق بدهم. آنها جوان هستند و دوست دارند همیشه مشکلات زود حل شود به همین دلیل با نشستی که داشتیم سعی کردیم همه چیز را تمام کنیم تا تیم راحت تر به فکر نتیجه گرفتن باشد. قول هایی به آنها داده ام و سعی می کنم با پیگیری های زیاد و با وجود مشکلاتی که داریم به آنها جامه عمل بپوشانیم.» انصاری فرد در مورد حضور پیدا نکردن نفرات تیم در مراسم افطاری باشگاه که از سوی خیلی ها تحریم قلمداد شده بود، می گوید؛ «بازیکنان زنگ زده بودند و اعلام کردند در این مراسم حضور پیدا نخواهند کرد. این موضوع به نظر من اصلاً مساله خاصی نیست.» مدیرعامل پرسپولیس در ادامه سخنانش یک بار دیگر سراغ رسانه ها می رود و به انتقاد از آنها می پردازد؛ «اخبار کذب و مواردی که واقعیت ندارد در رسانه ها زیاد است. امیدوارم در نوشتن مطالب همه مسلمان و آزاده باشیم. من به هیچ عنوان نیاز به تعریف ندارم و نمی خواهم تیتر روزنامه ها باشم. اما حداقل درباره اقدامات باشگاه و من دروغ ننویسند و واقعیت را به مردم بگویند.» عباس انصاری فرد با بیان اینکه دشمنان زیادی دارد و همه آنها را هم می شناسد، می گوید؛ «چرا این آقایان دست از سر پرسپولیس برنمی دارند. شما خبرنگاران نان پرسپولیس و استقلال را می خورید، اما چرا مسائل بی ربط خود را به این دو باشگاه ارتباط می دهید و به این دو تیم ناسزا می گویید. البته من همه خبرنگاران را نمی گویم و منظورم برخی از آنها است.» با وجود اصرار انصاری فرد بر مقصر جلوه دادن مطبوعات مشخص نیست که به عنوان مثال در مورد موضوع اخیر رسانه ها چطور می توانسته اند موجبات بروز حاشیه در باشگاه پرسپولیس را فراهم کنند؛ اتفاقی که به دلیل پرداخت حقوق هوار ملامحمد و پیامد آن دلخوری بازیکنان قدیمی تیم افتاده است. نکته قابل توجه در این بین برگشت خوردن چک باشگاه در وجه بازیکن عراقی است. عباس انصاری فرد در این مورد می گوید؛ «این مساله را خودم به وجود آوردم چراکه در صورت نقد شدن آن چک، ممکن بود بازیکنان دیگر که از تیم طلب دارند، معترض شوند. به نوعی با این کار به آنها نشان دادیم این بازیکن عراقی هم فقط از ما چک دریافت کرده است. البته طی امروز و فردا پول ملامحمد را پرداخت خواهیم کرد.» ظاهراً چاره یی نیست. بازیکنان پرسپولیس باید برای دریافت مطالبات شان همچنان منتظر بمانند و به حرف های مدیرعامل شان دل خوش کنند.

Alireza88 - ایران - تهران
اجازه ندهید با مسائل و حاشیه های فوتبال ذهن مردم را منحرف کنند.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

amin rad - ترکیه - استانبول
پرسپولیس سرور استقلاله چه با حاشیه چه بی حاشیه ....چه با بحران چه بی بحران ...چه با برد چه با باخت !!!!!!!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

گروهبان قندلی - ایران - تهران
اغاز لیگ ما و ترس رژبم. قرار بود بازی پرسپولیس و پاس در ورزشگاهی در داخل شهر یا نزدیک شهر برگزار کنن اما چند کیلو.متر اونورتر و دورتر از شهر برگزار کردن اونم ترس از ازدحام جمعیت حالا هم اعلام کردن بازیهای فولاد اهواز در 15 کیلو متری از شهر باید برگزار شود. تو بازی استقلال و فولاد بعد از امدن قطبی خائن مردم شروع به هو کردن کردند و این هفته قول میدم قطبی تو بازی با صبا به ورزشگاه نمیاد و حالا رژیم مونده اگر یک بازی با کشوری در ازادی و با حضور قطبی چه باید بکنه . من به نظرم یا باید بدون تماشاگر برگزار کنه یا اصلا تا اطلاع ثانوی هیچ بازی برای تیم ملی داخل ایران برگزار نکن هاهاها عجب جالب میشه.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

SILENTIOS - ترکیه - انکارا
پرسپولیس سوراخههههههههههههههههه
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

tnttnt59 - ایران - تهران
همش دروغ ، همش دروغ .. تا کی این مسئولین باید دروغ بگن و مردمو هالو فرض کنن اه اه اه .....
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

Luciano Pvarroti - مونیخ - المان - مونیخ
شما بفرمائید که حاشیه‌های و خط‌های قرمز چه چیزی تو این مملکت ادامه نداره که مال اینا نداشته باشه?!
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

sosol - ایران - نیشابور
وقتی من میگم تیمارستان و غسالخونه هم لازمه به من انگ شنیع استقلالی بودن رو میزنید ..خوب دق مرگ شدیم از پارسال رفت. کی پرسپولیس دهه 60 رو دوباره میبینیم ؟
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

basijy_rahbar - ایران - تهران
من پرسپولیسی هستم اما باید بگم که انصاریفر از دست نشاندهای رژیم ک...اسلامی است و ما پرسپولیسیها باید این خائنها را بیرون کنیم...لعنت بر تو حاجی خائن که با رفتنن کریمی دل همه ما را شکستی.وعده ما ازادی
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

keyvan asemani - انگلستان - بیرمینگام
خاک بر سر ما که میریم از عراق مصیبت زده فوتبالیست میاریم تو کشور باصطلاحازادمونا
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
نباید اجازه بدهن که حاشیه سازها کنترل تیم رو تو دست بگیرند...باید هرچه زودتر تیم رو جمع و جور کرد.البته ناگفته نماند که انصاریفرد لیاقت مدیرعاملی این تیم بزرگ رو نداره.پرسپولیس لیاقتش بیشتر از ایناست.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

abiabi - انگلستان - لندن
دوستان عزیز پرسپولیسی من ابی هستم ولی دوستان شما بدانید تا امثال این انصاری فرد دستمال بدست تو پرسپولیس باشد . پرسپولیس هر روز بدبخت ترمیشود
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

wetraco - المان - المان
لنگ تقش در اومد.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

$persian$ - ایران - تهران
sosol - ایران - نیشابور . اس اسی بودن یه افتخار بزرگه که نسیب هرکسی نمیشه تیم دهه 60 رو هم ایشالله میره برای 60 سال دیگه امیدوارم باشی و ببینی
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
wetraco - المان - المان . لگن بدبخت چیزی نداره که در بره سوراخهای 6 تایی . $persian$ - ایران - تهران . سوراخ سوراخو گلی تیمتون ..
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
"پرسپولیس"مقدس ترین نامها...قرمزم تا زمانی که جان در بدن دارم.ایشالله مشکلات حل میشه...
پنج‌شنبه 5 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.