اظهارات زینب حجاریان و ضرورت پاسخگویی دادستانی

اظهارات زینب حجاریان و ضرورت پاسخگویی دادستانی

در پی ادعاهای فرزند حجاریان درباره دادگاه وی، ضرورت دارد دادستانی درباره صحت و سقم این ادعاها توضیح دهد.

زینب حجاریان فرزند سعید حجاریان ادعا کرده است که قرار است سه‌شنبه ۳ شهریور دادگاهی که در آن می‌خواهند پدرش را بدون حضور وکیل تعیینی محاکمه کنند برگزار شود.
 
زینب حجاریان به دویچه وله گفته است که با وجود اینکه بیش از دو ماه است از دستگیری سعید حجاریان می‌گذرد، وکیل وی، دکتر ریاحی، موفق به دیدار با وی نشده و متن پرونده‌ی وی را نیز ندیده است.

فرزند حجاریان گفته است قرار است وکیلی به نام صلاحی وکالت پرونده را بر عهده گیرد. زینب حجاریان مدعی شد که از ریاحی خواسته شده یا به صورت نمایشی در دادگاه شرکت کند و صحبتی نکند، و گرنه عزل خواهد شد.

دختر سعید حجاریان همچنین گفته است، با توجه به آنکه پدرش مشکل تکلم دارد و قادر به دفاع شفاهی از خود نیست، قرار است فردی دیگر به نمایندگی از جانب او متنی را که توسط افرادی تهیه شده به عنوان دفاعیات و اعترافات از قول پدرش بخواند.

  زینب حجاریان مدعی شده است، علت قرائت متن توسط فردی دیگر بدین خاطر است که پدر وی با لکنت و ناتوانی در سخن گفتن پای تریبون نیاید و بدین شکل بتوانند از فشار روانی دستگیری او بکاهند.

msforugh - ایران - تهران
قرار است شیطان برای یک دوره فشرده در کلاسهائی که در اوین برگذار میشود اسم نویسی کند . چون نامبرده در این چند مدت فهمیده که زرشک!!. در حد مهد کودک هم هیچی حالیش تیست .
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

golf persia - ایران - شیراز
از خون جوانان وطن لاله دمیده . از ماتم سرو قدشان سرو خمیده . در سایه گل، بلبل ازین غصه خزیده . گل نیز چو من در غمشان جامه دریده . چه کج رفتارى اى چرخ! . چه بدکردارى اى چرخ! . سر کین دارى اى چرخ! . نه دین دارى نه آیین دارى اى چرخ! . از اشک همه روى زمین زیر و زبر کن . مشتى گرت از خاک وطن هست به سر کن . غیرت کن و اندیشه ایام بتر کن . اندر جلو تیر عدو سینه سپر کن . چه کج رفتارى اى چرخ!. چه بد کردارى اى چرخ! . سر کین دارى اى چرخ! . نه دین دارى نه آیین دارى اى چرخ! . از دست عدو ناله من از سردرد است . اندیشه هر آن کس کند از مرگ نه مرد است . جانبازى عشاق نه چون بازى نرد است . مردى اگرت هست کنون وقت نبرد است. زنده باد ایران و ملت آزادی خواه .
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
خانم حجاریان شما نگران نباشید هر چه خواستند بگویند فقط باعث بی ابروپی بیشتر خودشان می شوند . فکر کنم باید خوشحال باشید که حداقل دیگه احتیاجی نبوده که به پدرتون قرصهای روسی بدهند . ای کاش آقای ابطحی و عطریانفر هم لکنت داشتند و اینطوری دلخوش بودیم که هر چی خواستند به جاشون گفته اند و هر چند که اون بنده های خدا هم توی دادگاه خودشون نبوده اند
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

morid - ایران - بوشهر
سلام .منم مرید.تازه واردشدم.مرا درجمع خودتان بپزیرید.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

Alireza88 - ایران - تهران
دادگاهها در کشوری که خود را شیعه مرتضی علی(ََع) می دانند. مایه شرم ساری و خحالت است. کاشکی اینقدر شهامت داشتند که کارهایشان را بنام دین تمام نمی کردنند.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

bahareiran - ایران - ایران
سران بین المللی به اصطلاح حقوق بشر تا به کی سکوت؟گمانم . تروخشک رو میخوان با هم بسوزونن میگن همون بهتر که تو ایران همدیگر را بکشن کجا دلشون واسه ایرونیا سوخته مرد م باید از خود سازمان بین المللی حقوق بشر به جرم سکوت بیمورد شکایت کنن بالاخره چه کسی باید به درد این مردم بی دفاع و بیگناه برسهم
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

mehrab_alborzi - ایران - تهران
msforugh - ایران - تهران . مگر شیطان در ازمون ورودی قبول شده ؟ انضباط چند بوه ؟ معدل؟ از عهده شهریه و کلاس های فوق برنامه و کلاس های عملی بر میاد ؟..........
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

sosol - ایران - نیشابور
morid - ایران - بوشهر . . خوش اومدی کا
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
morid - ایران - بوشهر خوش اومدی هموطن
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

dezireh - انگلستان - یورک
Alireza88 - ایران - تهران . سلام مگر فکر می‌کنید اسلام چیزی بجز قتل و خونریزی هم هست؟ خدا رو شکر که تاریخ همیشه زنده هست و گفته که چطور تازیان اسلام رو به کشورهای دیگه بردند و از همه بدتر در ایران بود چون ایرانیان متمدن یگانه پرست بودند و اتفاقا اعراب با کمک تنها کاری که بلد بودند یعنی قتل و خونریزی و تجاوز به زنان ایرانیان را مسلمان کردند خوب حالا هنوز هم فکر می‌کنین رفتار اینها غیر اسلامی هست؟؟؟ . امیدوارم که نه تنها در ایران بلکه هرچه حکومت اسلامی هست نابود بشه اونوقت مسلمونها هم می‌تونن خوب باشند البته بعضیهاشون که اسمشون فقط مسلمونه چون مسلمون واقعی یعنی همین قاضی مرتضوی و خمینی خونخوار
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

ahura - ژاپن - توکیو
عجب دنیایی این دنیا . واقعا راست گفتن چاه کن ته چاهه . خدایا چرا آدما عبرت نمیگیرن . چر کسی نمیخواد بفهمه که سعید حجاریان - مغز متفکر و مخترع ‌واواک آخوندی یا همون ساواما ست . چرا ما انقدر مردم ساده دل و فراموشکاری هستیم . سعید حجاریان و اکبر گنجی مغزهای متفکر این سازمان مخوف - حالا خودشون تو دامی که واسه هزاران آزادیخواه ایرانی پهن کرده بودن گرفتار شدن . این ناراحتی داره ؟‌ به اهورا مزدا - به ایران - به شرف - به ناموس همه اینا بازیه . چاقو دسته خودش رو نمیبره . این حکومت تا پا برجاست - خون میخواد . تو این وسط فقط این مردم ساده دل و مهربون منن که گرفتار بازی این عصاره های ...زادگی تاریخ میشن
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

great dariush - ایران - تهران
با درود به همه دوستان سبز. قرار بر این شده که در نماز جمعه این هفته متقلب پرآوازه ا.ن سخنرانی کند از همه دوستان درخواست می شود که با حضور پررنگ خود جواب این کلاش را بدهند.(تا با چشمان خود یک بار دیگر خروش سبز ایرانیان خس و خاشاک را ببیند). در ضمن. راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر می تونه یه مجال خوب دیگه برای نشان دادن پایمردی ایرانیان برای فردایی بهتر و آزادتر باشه . از همه سبز اندیشان درخواست می شود از همین امروز به فکر فردا باشند و همه رو آگاه کنند. به امید فردایی بهتر و سبز تر.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

manenarenji - المان - اسن
من که دلم برای هیچکدوم ازاینها نمیسوزه این همه سال همشون سرشون تو یه اخور بوده حالا که دعوا سر قدرت شده افتادن به جون همدیگه.چطوری که 30 همه با هم پوست ملتو کندن حالا شدن مبارز از دید من جنگ گرگهاست.در ضمن هر چی تعدادشون کمتر بشه بنفع ما مردمه.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

*ali* - ایران - تهران
رسوایی خیلی بده!!!!!!!!!!
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. morid - ایران - بوشهر سلام دوست عزیز به سایت ایرانیان انگلستان خوش اومدی. در ضمن خاک توی سر احمدی نژاد
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.