فال روز سه شنبه ۲۵ آگوست - ۳ شهریور

فال روز سه شنبه 25 آگوست - 3 شهریور

فروردین

از نظر مالی و مادی اوضاع رو به بهبود است. اما باید در برنامه ریزی خود بسیار دقت کنید تا مج به بحران جدیدی برخورد نکنید. امروز یک پیشنهاد سرمایه گذاری به شما میشود که بهتر است نپذیرید. فرصتهای بهتری برای شما پیدا خواهد شد.

اردیبهشت

خوش بینی و مثبت اندیشی مهمترین ویژگی و امتیاز در شرایطی است که در حال حاضر دارید. به هیچ عنوان اجازه ندهید در مورد سخنان دیگران روحیه شما تضعیف شود. چرا که با این تضعیف روحیه مشکلات شما نه تنها حل میشود بلکه به سنگینی آن نیز اضافه خواهد شد.

خرداد

امروز مورد اختلافات فامیلی یا دوستان نزدیک خود با سیاست رفتار کنید و همه پلهای پشت سر خود را خراب نکنید. به حل مشکلی که چند نفر را مشغول و نگران کرده بود نائل می آیید و نظرها را متوجه خودتان میکنید.

تیر

تمام وسائل و امکانات لازم برای رسیدن به موفقیت امروز در اختیار شماست تنها باید سعی کنید از این امکانات نهایت استفاده را ببرید. تنبلی و سهل انگاری این فرصت پیش آمده را از شما خواهد گرفت.

مرداد

 اهداف خود را باید با دقت و واقعنگری مشخص سازید. وقتی هدف روشن باشد میتوان با یک برنامه ریزی درست و پشتکار جدی آن را در اختیار داشت.

شهریور

برای انجام کارهایتان از سرعتی فوق العاده میتوانید استفاده کنید که هم به نفع شماست و هم اشخاص مهمی را متوجه حضور شما خواهد کرد. در یک مهمانی ملاقات مهمی خواهید داشت که برای آینده شما موثر واقع خواهد شد.

 مهر

به نظر میرسد با پشت سر گذاشتن این بحران، دوران تازه ای از شادی و نشاط فراخواهد رسید. بخاطر بعضی از شرایطی که پیش خواهد آمد بسیار شگفت زده میشوید. تمام این اتفاقات شما را به رویاهایتان نزدیکتر میکند.

آبان

بعضی از دوستان با استفاده از افکار و اندیشه های نو شما را در راه رسیدن به موفقیت نزدیک میکنند. اما شما قدر این همدلی را نمیدانید. اگر به این راهکارها بیشتر توجه کنید، بهره ای شایسته خواهید برد.

آذر

یک نفر خیال دارد شما را متوجه خودش کند، با چشمانی باز اطراف خود را بنگرید. دو ملاقات مهم خواهید داشت که یکی در مورد مسائل تحصیلی و شغلی است و دیگری در مورد زندگی آینده تان.

دی

این برنامه ریزی از پیش تعیین شده شماست که موجب میشود کمتر غافلگیر حوادث شوید. همواره سعی کنید این هوشیاری خود را حفظ کنید. امروز، روزیست که شما امنیت را به خوبی احساس میکنید.

بهمن

اتفاقی افتاده که شما را کاملا گیج کرده است بهتر است به جای واکنشهای انفعالی با تلاشهای بی ثمر با دقت موضوع را بررسی و سپس تصمیم گیری نمایید.

اسفند

با دوستان قابل اعتماد خود بیشتر تماس داشته باشید و در مسائل مهم با آنها مشورت کنید. شما به راهنمایی و همفکری آنها نیاز دارید.

علیرضا دادا - امارات - دبی
چرا فالهای مربوط به ماه تولد من با حوادثی که برایم پیش میاد همخونی نداره؟یا این فال گیره دروغ میگه یا اینکه اصلا من متولد یه ماه دیگه ام.. این فالها من رو یاد حرفهای احمدینژاد می اندازه....لول
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.