قتل شش نفر توسط یک مرد مسلح در شهریار تهران

قتل شش نفر توسط یک مرد مسلح در شهریار تهران

به گزارش منابع خبری در ایران یک مرد مسلح در پی منازعه خانوادگی، شش نفر از جمله دو عضو خانواده اش را در شهر قدس شهریار در جنوب غرب تهران به قتل رسانده است.

سردار علیرضا اکبرشاهی فرمانده انتظامی استان تهران گفته است که در این حادثه که یکشنبه شب روی داد همسر اول مهاجم به همراه دخترش و همچنین 4 نفر از ساکنان ساختمان محل سکونت او - افرادی 10 تا 24 ساله - به ضرب گلوله کشته شدند.

به گفته وی 11 نفر دیگر از جمله همسر دوم مهاجم و پسر او در این حادثه مجروح شده اند. قاتل که یک مرد 65 ساله توصیف می شود "محمد الف" معرفی شده است.

به گزارش ایسنا، خبرگزاری دانشجویان، سردار اکبرشاهی گفت: "در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان شهر قدس شهریار با مرکز فوریت های پلیسی در ساعت 21 شب گذشته مبنی بر اینکه یکی از ساکنان مجتمع مسکونی واقع در خیابان شهید عالمی شهر قدر شهریار اقدام به تیراندازی و کشتن خانواده خود و چند تن از ساکنان ساختمان مورد نظر کرده است، ماموران کلانتری به همراه کارآگاهان پلیس شهریار در صحنه حادثه حاضر شدند."

این فرمانده پلیس گفت که کلیه قربانیان در همان ساختمان محل سکونت مرد مسلح زندگی می کردند و افزود که او هنگام تیراندازی کنترل خود را از دست داده بود.

پلیس می گوید یک قبضه کلاشنیکف، دو قبضه کلت کمری "شاه کش" به همراه تعدادی تیر جنگی از مهاجم ضبط کرده است.

به گفته پلیس مجروحان توسط خودروهای پلیس و مردم به بیمارستان انتقال یافتند و مرد مسلح نیز به اداره پلیس آگاهی شهریار منتقل شده است.

پلیس می گوید که مهاجم در بازجویی های اولیه اختلاف با "همسرانش" را انگیزه حمله اعلام کرده و اعتراف کرده است که از قبل برای قتل نقشه کشیده است.

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مردم دیگه اعصاب معصاب ندارند؛ حالا اگر این قتل ها ( 6 نفر ) ریشه یابی بشه؛ احتمال زیاد سر کانال تلویزیون بوده!! یکی شون می خواسته کانال 3 بازی فوتبال رو ببینه باقی می خواستند اخبار کانال یک رو ببینند! یارو هم هف تیر در اورده همه رو کشته و در نهایت نشسته فوتبال رو دیده!
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
اخه چرا ایرانیان وقایع ایران را از سی سال قبل تا کنون در اینتر نت مخصوصا یو تیوب دنبال نمیکنند .فقط با درج نام خلخالی خمینی . ویا انقلاب اسلامی میشه در عرض نیم ساعت وقت و یک قضاوت بی طرف و عادلانه به منفوریت و دروغ پردازی این رژیم جنایتکار پی برد. واقعا شرم بر کسانی که چهره واقعی این رژیمو بخاطر منافع شخصی بر ملا نمیکنند و ترجیه میدهند جیره خوار باشند. ناموستان را باید ......... و تف بر ذات کثیفتان.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

amirmontreal - کانادا - مونتریال
کلاشنیکف، اسلحه نیروی بسیجه. 800 تیر جنگی شلیک کرده. تیراش که تموم شده دستگیرش کردن. خواستن زنده دستگیرش کنند . چرا؟؟؟ خداییش مملکت اسلامی رو بنازم. اصل اسلام ناب محمدی
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

parsaus - امریکا - لوس انجلس
خاک بر سر بی غیرتت. این همه سلاح تهیه کردی زن و بچه خودتو بکشی بی غیرتت . تازه از قبل هم نقشه کشیده بودی . 2 تا اخوند گردن کلفت میکشتی از تمام دنیا پیام تبریک و تشویق برات میومد . اسمت هم تو تاریخ ثبت میشد 80 ملیون ملت ایران رو هم شاد میکردی
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

بنده خدا - ایران - تهران
در خبرها خواندم که این مرد پس از دستگیری گفته که دو همسرش با تعدادی از افراد محل رابطه نامشروع داشته اند که وی در این اقدام یکی از همسرانش را کشته و دیگری را هم مجروح کرده است .
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

kafar - المان - اخن
اسلحه از کجا .حتما بسیجی بوده - مرگ بر خامنه ای و هوادارانش .
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

hollyhamed - ایران - تهران
میگم نمیشه یه جوری این خبرو به احمدی نژاد فلک زده یا به نظام ربطش بدین ؟ شما که واردید !!!
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

Luciano Pvarroti - مونیخ - آلمان - مونیخ
با سلام به همهٔ دوستان عزیز من عضو جدید سایت هستم.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

hamidparsa - ایران - تهران
نبود « پول » و مشکلات اقتصادی زن رو وادار به اون کار کرده و مرد هم زده لت و پارش کرده . طرف دو تا کوچه پایین تر از ما میشینه . شهرقدس (قلعه حسنخان) - شهید عالمی - خیابان 20 متری رسالت
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

sosol - ایران - نیشابور
Luciano Pvarroti سلام و خوش اومدی دوست عزیز.......کاش عوض اینه میرفت 6 تا بسیجی و آخوند میکشت
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

danube abi - اتریش - وین
SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر. مشکل اصلی اینه که مردم تو ایران نمیتونن از اینترنت و امکاناتش استفاده کنن.با این اعصابای خراب کسی حوصله نداره برای یه مطلب کوتاه 5ساعت جلو کامپیوتر بشینه.یه چیزه دیگه هم هست که قشر سطح پائین جامعه که هر دروغی رو از دولت باور میکنه انقدر شعورش بالا نیست که خودش بره تحقیق کنه . این قشر فریب خوده چه میدونن یوتیوب چیه؟؟
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

Aryan33 - انگلیس - لندن
چرا اکثر افرادی که اسمشون محمد است قاتل متجاوز بچه باز کلاه بردار یا درنده خو میشن. خواهشا اسم بچه هایتان را ایرانی بگذارید.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

بنده خدا - ایران - تهران
خودت را معرفی کن. محمد الف، 65 سال دارم و راننده اتوبوس هستم. مجردی یا متاهل؟ . متاهل هستم و 2 همسر دارم و ثمره این 2 ازدواج 4 دختر و 10 پسر است. چرا این حادثه اتفاق افتاد؟. محل حادثه یک مجتمع مسکونی متعلق به من و همسر اولم است و خودمان در نیم‌طبقه اول زندگی می‌کردیم. برخی از واحدها را فروخته بودیم و از 2 سال قبل هم واحد 10 را که در طبقه سوم مجتمع بود، به پسر یکی از همسایه‌ها فروخته بودم. اما از اوایل اردیبهشت امسال با خریدار آپارتمان اختلاف پیدا کرده بودم که این جنایت‌ها به دنبال این اختلاف‌ها رقم خورد.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

بنده خدا - ایران - تهران
حادثه چگونه رقم خورد؟. هنگام عصروقتی به خانه بازگشتم، متوجه شدم پسر همسایه مقابل در ورودی مجتمع به همراه پدر و یکی از دوستانش با یک دستگاه موتورسیکلت ایستاده است. به آنها اعتراض کردم که درست نیست در این محل توقف طولانی داشته باشند و افرادی را به خانه خود راه دهند که شروع به فحاشی به من کردند و من هم عصبانی شدم و از خانه‌ام 3 قبضه سلاح را که همیشه زیر تختخوابم پنهان می‌کردم، برداشتم و به سوی آنها آتش گشودم که آنها با صدای داد و فریاد فرار کردند، اما من همچنان با کلاشینکف شلیک می‌کردم و با کلت‌ها تیر هوایی می‌زدم. تیرها به تعدادی از رهگذران اصابت کرد. تصمیم به کشتن مرد همسایه و پسرش گرفته بودم.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

بنده خدا - ایران - تهران
چرا به دیگر همسایه‌ها شلیک کردی؟. از راه‌پله‌ها بالا می‌رفتم که دختر همسایه با گشودن در آپارتمان شروع به فحاشی به من کرد و با مشاهده سلاح‌ها، از من خواست با خانواده‌اش کاری نداشته باشم که چند تیر به سوی وی (فاطمه)‌ شلیک کردم که روی پله‌ها افتاد و تکان نخورد. در همین موقع همسر و دخترم به سراغ من آمدند تا مرا آرام کنند که به طرف آنها نیز شلیک کردم و آنها نیز وحشت‌زده شروع به دویدن از راه‌پله‌ها کردند که آنها را تعقیب کردم و چند طبقه بالاتر، با شلیک 3 تیر به هر یک از آنها، به زندگی‌شان پایان دادم. در جریان این تیراندازی چه تعداد گلوله شلیک کردی؟. 1920 تیر از 2000 تیری که همراه داشتم، شلیک کردم. سلاح‌ها را از کجا آورده بودی؟. سال 64، 3 قبضه کلت و کلاشینکف را به همراه فشنگ‌ها به سرقت برده و در خانه‌ام نگهداری می‌کردم.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

bahareiran - ایران - ایران
amirmontreal - کانادا - مونتریال........کجا گفته تیرش تموم شده بعدن گرفتنش؟------------من نمیدونم چر امبولانس نمیتونه به وظیفش تو ایران درست عمل کنه پلیس و مردم مجروحها رو رسوندن بیمارستان!!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
hollyhamed - ایران - تهران اتفاقا کاملا به رژیم ربط داره. مرتیکه یک بسیجی جنایتکار پستفطرت مزدور است و چون خانواده اش از جنایتها و تجاوزاتش باخیر هستن با این جنایتها ارادت خودش را به به گدا علی و دکی و مزدوران ثابت کرده.کلاشینکف و کلت و آن همه تیر و تفنگ را از بغال سر کوچهشون که نخریده بود.تمام مزدوران داخل خانه هم از ترس اینکه ملت هر لحظه امکان دارد حمله کنند خواب ندارن و همگی مسلح هستن و حتی نارنجک هم دارن.آیا این چنین زندگی نکبت بار که حتی زن و بچه آدم را میگیره یا هر کجا میرن متوجه میشن ملت چقدر ازشان متنفر هستن و هیچ جایی ندارن ارزش داره که بیگناهان را بکشند و به ناموس ملت تجاوز کنند و ........؟ بوی متافن مزدوران پست و حقیر تا اعماق روح و جسمشان را بیمار کرده و این مزدوران را روزبروز بیمارتر و روانیتر و خطرناکتر می کند که این هم کار خداست و خدا گواه است که نزدیکترین افراد این رژیم اسهال همین ملاها و مفتخوران..روری برای انتقام شخصی و دفاع از حیثیت ببادرفته شان رژیم و ملاها را بدرک واصل خواهند کرد. همه که زن و بچه جودشون را نمیکشن!!!تاریخ را نگاه کنید.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
دوستان عزیز سوالی داشتم.آیا فکر میکنید داخل سپاه و بسیج و یا همین گارد محافظ و لباس شخصیها و مامورین خود رژیم ملایی اسهال که از نزدیک شاهد جنایات و تجاوزات و دزدیها و بیناموسی و کثافتکاریهای ملا هستن از وطن فروشی تا هر جنایت دیگر یک آدم مسلمان واقعی یک با شرف غیرتمند ایرانی پیدا میشه که کار ملا را یکسره کنه و نام خودش را در تاریخ ایران ثبت کنه؟من که امید دارم. لطفا نظر بدین.متشکرم.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
شهریار پایتخت جرم و جنایت در ایران .
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.