میرحسین موسوی در منزل دکتر میردامادی - ویدیو

میرحسین موسوی در منزل دکتر میردامادی


جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

مهندس میر حسین موسوی در دیدار با خانواده چند تن از زندانیان سیاسی در منزل دکتر میردامادی، دستگیری های وسیع بعد از انتخابات راغیر قابل پیش بینی بر شمرد و گفت: دستگیری افراد مومن، انقلابی و خدومی همچون آقای دکتر میردامادی که در جریان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا یکی از رهبران دانشجویان خط امام بودند و ترتیب دادن دادگاه های نمایشی با اتهام مضحک انقلاب مخملی برای آنان، هزینه های سنگینی بر نظام تحمیل کرد. به همین دلیل آنانی که از وجدان بیداری برخوردارند اگرچه در صف اصولگرایان قرار دارند، با درک این واقعیت که ماهیت این رفتارها برای قدرت طلبی است در حال تصحیح مسیر خود هستند.

ایشان با آرزوی آزادی هرچه زودتر زندانیان بی گناه و با اشاره به حقانیت راه مردم اظهار داشت: راهپیمائی عظیم و شگفتی آفرین 25 خرداد به رغم مشکلات و محدودیتهای فراوان که با خویشتنداری معنادار و هوشمندی کامل مردم و عاری از شعارهای ساختارشکن همراه شد، برای درک خواست و اراده مردم کافی بود و فرصتی برای نظام ایجاد کرد که در صورت تن دادن به خواست مردم و استفاده از فرصت می شد با کمترین هزینه به ساماندهی مشکلات کشور پرداخت. اما چنین اتفاقی نیفتاد و به جای آن نخبگان سیاسی دستگیر و روانه زندانها شدند و با آنان خلاف قانون و خلاف مروت و انسانیت رفتار شد.

وی با تجلیل از نقش مردم در مقابله با حرکتهای مشکوک و مغایر با منافع ملی گفت: اگر هشیاری و حق طلبی مردم نبود شاید امروز اوضاع از این هم بدتر بود چرا که اقتدار گرایان در تدارک ریشه کن کردن اصلاح طلبی و حرکتهای مستقل با اتهام تراشی و انگ زنی بودند اما حضور میلیونی مردم در راهپیمائی 25 خرداد مانع از عملیات گسترده علیه اصلاحات شد، دستگیریهای گسترده و بی منطق نخبگان هم یکی از دلایل قطعی آن است.

در ادامه این دیدار خانواده های بازداشت شدگان ضمن تشریح وضعیت عزیزان خود در زندان و نحوه بر خوردهای غیرقانونی و غیر انسانی با زندانیان و خانواده هایشان مطالبی بیان داشتند.

در پایان این دیدا ر مهندس موسوی ضمن توصیه خانواده های زندانیان به صبر برای آزادی زندانیان دعا کرد
منبع : ویدیو بلاگ انقلاب سبز ایران


mohammad.moein - انگلستان - لندن
درود به موسوی!
دوشنبه 2 شهریور 1388

bidad - آمریکا - آتلانتا
ببخشید این آبجی زهرا عصا قورت داده!. چرا اینقدر اخمهاش تو همه!.
دوشنبه 2 شهریور 1388

niloufar_mehrani - نروژ - نروژ
درود بر ایران و ایرانیان
دوشنبه 2 شهریور 1388

palmera - ایران - اصفهان
موسوی نماد خردورزی. خاتمی نماد ادب. کروبی نماد شجاعت. احمدی نژاد نماد عوام فریبی. خامنه ای نماد مظلوم نمایی
دوشنبه 2 شهریور 1388

راه شب - آلمان - فرانکفورت
درود .. ولی خودمونیم این خپله که پیش موسوی نشسته چه باحاله (:
دوشنبه 2 شهریور 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
زهرا خودش هم از این بازی های موسوی به تنگ اومده . اونها که دارن حرف میزنن قیافه زهرا رو نگاه کنین
دوشنبه 2 شهریور 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
واسه میرحسین متاسفم که عرضه کروبی رو هم نداشت که اقلا از اون زندانی هایی که بهشون تجاوز شده دفاع کنه . آقا دوست داره دست خانومش رو بگیره و بره عید دیدنی خونه مردم و بعد مردم برن جلو گلوله که آقا رو رییس خودشون بکنن . این جوونها با دستبندهای سبز بخاطر تو رفتن پای مرگ . خجالت هم خوب چیزیه . عرضه که نداری برو بتمرگ بغل دست رییست خاتمی که اونهم بادی بیش نبود
دوشنبه 2 شهریور 1388

niloufar_mehrani - نروژ - اسلو
من خوشحال شدم که موسوی در انتخابات ریاست جمهوری برنده نشد به خاطر اینکه از لحاظ قومی اذریه و اگر ریس جمهور می شد اذریا بویژه پان ترکها میگفتند پریزدنت ترکه رهبر ترکه وزیر کشور ترکه و ادعا میکردن ایران یک کشور ترکی هستش من از روی تجربه اینو می گم چون اذری دیده ام می گفت ایران مال ترکه. من با این ادعاهای واهی و تعصب انگیز از همه ترکا متنفر میشم.با اینکه فارسی زبان نیستم قبول میکنم که ایران یک کشور پارسیه و فرهنگ پارسی ستون فقرات ملت عظیم و عزیز ایران است.
دوشنبه 2 شهریور 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
باشد که روزی ریاست جمهوری ات را ببینیم میر حسین...دوستت داریم.
دوشنبه 2 شهریور 1388

sosol - ایران - نیشابور
niloufar_mehrani - نروژ - اسلو . کدوم فرهنگ پارسی ؟کشور و فرهنگ و تمدن و عزا و شادی اسم و رسم و دین و سیاست و سیاستمدار و .....همه و همه در خدمت اعراب ...ترکها سگشان شرف داشت
دوشنبه 2 شهریور 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
ایرانیان ازادیخواه سایت کثیف ومزدور سپاه بانام(گرداب)روهک کنیداین سایت به شناسایی مردم معترض دست زده .مرگ برسپاه مزدور
دوشنبه 2 شهریور 1388

mohammad.moein - انگلستان - لندن
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن!. موسوی=گروبی... این دو با هم یکیند فقط مسئولیتشون فرق داره...موسی امید می ده و تشکیلات رو رهبری می کنه و کروبی افشا گری می کنه!. این دو مواضی هم پا به پای مردم برای مردم حرکت می کنند!
دوشنبه 2 شهریور 1388

mehdi.mat - فیلیبین - مانیل
درود بر تو مرد که مردم تنها نزاشتی ننگ بر رفسنجانی خائن
دوشنبه 2 شهریور 1388

roya123 - ایران - ایران
palmera - ایران - اصفهان :جالب نوشتید..باهات موافقم. درود بر موسوووی
دوشنبه 2 شهریور 1388

hamvatan88 - ایران - تهران
. بچه ها به پیغام زیر از مسولین سایت توجه کنید ....... Nim Rokh بلاک شد :) .
دستتان درد نکند مسولین سایت.کاربر گرامی: Nim Rokh -نروژ. بدلیل استفاده از چندین نام کاربری ,دسترسی شما به بخش نظرات مسدود شد. اسامی کاربری مسدود شده:. محسن قوز فیش . nim negah . baghban . dadash-mohsen . Nim Rokh. پرنده مهاجر . خارج نشین . royat . mitra20000 . .
دوشنبه 2 شهریور 1388

7-aseman - اتریش - وین
... www.11iran.com. از مسپولین سایت ایرانیان انگلستان ممنون میشوم اگه امکان داره. سایت تاریخ ایران را که فرستادم را ارسال کنند.دوستان میتونید در این سایت بیشتر با تاریخ کهن ایران اشنا بشید. زنده باد ایران و ایرانی .اسم سایت هست.......11 ایران......
دوشنبه 2 شهریور 1388

farhad_uk - یوکی - لندن
میخام یه شعر از خودم در وکنم میرحسین موسوی در منزل دکتر میردامادی خاک بر سر احمدی خوب بیییییید 5تومن وشد
دوشنبه 2 شهریور 1388

baas - هلند - رتردام
سلام من عضو جدید هستم .اسلام زده شدید.......
دوشنبه 2 شهریور 1388

niagara - ایران - تهران
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن . . کاملا با شما موافقم.این موسوی خیلی ملوسه.اصلا به درد سیاست نمیخوره.همون بهتر بره تو فرهنگسرا مجسمه شو درست کنه
دوشنبه 2 شهریور 1388

khashayarnima - انگلستان - لندن
راه شب - آلمان - فرانکفورت . اره خدائی lol
دوشنبه 2 شهریور 1388

wine leaves - انگلستان - لندن
همه اینها دستشون تو یه کاسه است.مرتیکه جونهای مردمو به کشتن داد واسه هیچ وپوچ. با اون زنش که انگار افتابه قورت داده.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
موسوی نشون داد که نمی تونه. شاید خیلی هم آدم درستکاری باشه ولی کسی که هنوز حکومت و ولایت رو می پزیره نمی تونه رهبر ایرانیان باشد. هم میهنانی میگویند که ''این از سیاست او است که آرام آرام به جلو می رود''. ایراد کار او همینجاست که گویا خابش برده که در ایران و در زندانها چه میگزرد. ایران رهبری چون کوروش بزرگ و یا داریوش بزرگ میخاهد تا آزادی را برای ایران و جهان ارمغان آورد. فرزندان ایران زمین. در هرکجا که هستیم، باید جانفشانی کنیم و ایران را از این حکومت ننگین بزاداییم و پاکیزه کنیم. سرنگون باد اسلام و حکومت اسلام در ایران.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

dorood persia - انگلستان - گلاسگو
niloufar_mehrani - نروژ - اسلو. به نظر من تو پناهنده به مساله پناهندگیت فکر کن بعد به نژاد اذری و ایران عزیز
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

RajabRingo - سوپد - گوتنبرگ
قابل توجه طرفداران موسوی در رای خودتان تجدید نظر کنید این شخص بدون اجازه همسرش اب نمیخوره به نظر میاد اگه زهرا خانم قدرت بگیره باید بروید دست به دامن احمدی نزاد بشید ماستی که ترشه از طاقارش پیداست ادم از یک سوراخ دوبار گزیده نمیشه موسوی امتحانش رو پس داده به فکر یک طرح نو باشید .ازموده را ازمودن خطاست ...
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

Ghooloo - ابران - آبادان
بعضی ها اینجا بالا گود نشستند میگند لنگش کن...همین که تا حالا زیر بار نرفته و رو حرفش ایستاده تو این رژیم دجال خودش کلی حرف. niloufar_mehrani - نروژ - اسلو. نمیخوام خدای نکرده فضولی کرده باشم ولی شما بفرمائید اگر با این اسم وفامیل فارسی زبان نیستید پس اینارو میدی به مامان جونت برات تایپ کنه؟؟
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
قابل توجه طرفداران جمهوری اسلامی وموسوی و کسانیکه اب در اسیاب جمهوری پلید اسلامی می ریزند.(چقدر شما ها خام ید). https://www.iranianuk.com/article.php?id=40784. کمی به این شعر دقت کنید.وانقدر نا پوخته فکر نکنید.ازاده باشید و ایستاده بمیرید ولی زیر بار این نظام نروید.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
niloufar_mehrani - نروژ - اسلو . خیلی برات متاسفم.کامنت خوبی نگذاشتی.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

sara-j - سوید - استگهلم
niloufar_mehrani - نروژ - اسلو . دوست خوب قشنگی ایران به قومیت های مختلف اونه.هیچ وقت به قومیتها توهین نکن چون اگه یه ریزه اصالت واسمون مونده و ایران ایران میکنیم. صدقه سر اتحاد قومی ماست چه فارس چه ترک چه کرد وبلوچ وگیلک و لر و..
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

sooratak - مالزی - کوالالامپور
چرا این زهرا خانوم رو با یه من عسل هم نمی شه خوردش؟ چه بد اخلاق نشسته. شرط ادب نیست. احتمالا زن میردامادی فامیل شوهرشه..
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
mohammad.moein - انگلستان - لندن دوست من خودت را گول نزن موسوی. یک ذره از غیرت کروبی را هم ندارد
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
. دوستانم تمام کنید نژاد پرستی رو به جای اتحاد هی بشینید بگوییدمن . فارسم تو ترکی بسه. درضمن اکثر ایرانیها در اروپا یا پناهنده بودن که شهروند اون کشورشدن یا هنوز کارهای اقامتی شان در حال بررسی هست منظورپرونده پناهندگی انهاست پس لطفا نه به نژاد ایرانی توهین شود نه به زندگی شخصی افراد چراکه ما ایرانیان غربت همه میدونیم چقدر سختی کشیدیم زنده بادایران وایرانی .
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

dkdk - دانمارک - اسلیش
palmera - ایران - اصفهان . عزیزم خودت تنهائی فکر کردی و به این همه نماد رسیدی یا اینکه کسی کمکت کرده.اخه ایکیو اینهائی که تو نمادشون کردی نماد پدرسوختگی.بیشرفی.حقه بازی.و مردم فریبیند.30 سال بدبختی ظلم ستم زندان تجاوز و بعد یهو دلسوز مهربان و مردم دوست.اخه مردم گوش روی سرشون در نیومده که حرفهای فریبانه ان مزدوران راباور کنه.هرگز.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

mohammad.moein - انگلستان - لندن
ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک!!. دوست عزیز...موسوی برای افشاگری (مثل کروبی) مستندات کافی رو نداره...حزب نداره...امکانات نداره. شما به من بگو موسوی از کجا می تونه افشاگری کنه؟. رونامه شو که بستن...سایتشم که هک کردن....... لطفا بین رهبر جنبش سبز و مردم تفرقه افکنی نکنید:. موسوی=کروبی
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

esfahan_20 - ایران - اصفهان
کسی که میگه جمهوری اسهالی برای ما مرده و خائن هست.مثل موسوی فقط بلد بره خونهای مردم.اگه مردی حرفی بزن دارن جوانانی که بخاطر تو اعتراض کردن شبهانه بدون نام و نشان خاک میکنن...ننگ بر تمام خائننان.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
mohammad.moein - انگلستان - لندن . (...موسوی برای افشاگری (مثل کروبی) مستندات کافی رو نداره...حزب نداره...امکانات نداره. شما به من بگو موسوی از کجا می تونه افشاگری کنه؟رونامه شو که بستن...سایتشم که هک کردن)...... (پس یک دفعه بگو الفاتحة صلوات ) خیال خود را هم راحت کن با اعصاب ما هم انقدر بازی نکن.ما که هی گفتیم چاقو دسته خودش را نمی برد.
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

mohammad.moein - انگلستان - لندن
دوستان ببینید موسوی اوایل موافق نظام بود, بعد شد منتقد و بعد مخالف خواهان اصلاح و امروز مخالفی صلح جو.. برای این آقا سخته بیاد علیه رژیمی که خودش براش انقلاب کرده قیام کنه. یه خورده بهش وقت بدید... در ضمن این سیاست آرام حرکت کردن موسوی بود که این حرکت رو پیش برد, وگرنه به جرم اخلال در نظم عمومی این ها کل ملت رو اعدام می کردند!!! باید صبر کرد و دید که حرکت بعدیش چیه? اگر تسلیم شد اون موقع می شه نقدش کرد وگرنه به جای تفرقه افکنی میان جنبش سبز برید بین بسیجی ها تفرقه افکنی کنید!
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

ardesheer - امرپکا - نپو پورت
niloufar_mehrani - نروژ - اسلو شما شاید فکر میکنی تجربه داری وقطعا بی سوادی که فرق اذری و ترک را نمیانی
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

ardesheer - امرپکا - نپو پورت
mohammad.moein - انگلستان - لندن موافقم
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.