جعل عنوان روحانی پای مرد میانسال را به دادسرا کشاند

جعل عنوان روحانی پای مرد میانسال را به دادسرا کشاند

پرونده فردی که به کلاهبرداری از طریق جعل عنوان روحانی متهم شده است، به جریان افتاد. به گزارش ایسنا چند روز قبل زنی 33ساله به نام مریم با مراجعه به دادسرای ناحیه 27 تهران به امیراسماعیل رضوانفر دادیار شعبه چهارم گفت؛ حدود دو ماه و نیم قبل خودروی دوو سی یلو خود را به شخصی به نام فرشید امانت دادم اما او تحت هیچ شرایطی راضی به بازگرداندن خودرو نیست و به اشکال مختلف مرا تهدید می کند. در پی اظهارات این زن، فرشید 45ساله تحت تعقیب قرار گرفت و روز 27 مردادماه در خیابان خیام کرج دستگیر شد. وی در بازجویی ها گفت؛ من با مریم در یک مهمانی آشنا شدم که پس از اتمام مهمانی در حالی که به سمت خانه خود می رفتم صاحب مجلس تماس گرفت و گفت ماشین مریم در بزرگراه کرج خراب شده است. به همین دلیل خودم را به آنجا رساندم و اتومبیلش را بکسل کردم. بعد مبلغ دو میلیون تومان بابت تعمیر خودرو پرداختم و حدود 15 خط تلفن ایرانسل نیز برای مریم خریداری کردم اما او هیچ پولی به من نپرداخت به همین خاطر اتومبیلش را به عنوان گرو برداشتم. در حالی که تحقیقات در این رابطه ادامه داشت فردی دیگر با مراجعه به دادسرا گفت؛ فرشید با معرفی خود به عنوان روحانی، وکیل دادگستری، کارمند حفاظت اطلاعات قوه قضائیه و... در تاریخ 25 دی ماه سال 86 قراردادی به مبلغ 30 میلیون تومان با من منعقد کرد تا با استفاده از ارتباطات خود پرونده یی را که پنج سال بود در دادگاه جریان داشت ظرف مدت سه ماه به نفع من فیصله دهد اما پس از گذشت مدتی متوجه شدم او دروغ می گفته و هیچ کاری برایم انجام نداده است. با توجه به این شکایت ها متهم بازداشت شد و تحقیقات از او ادامه دارد.
sosol - ایران - نیشابور
عنوان صدام و یزید رو جعل میکرد بهتر نبود ؟ خاک بر سرش
دوشنبه 2 شهریور 1388

سروش عشق - آمریکا - واشنگتون
مار مولک
دوشنبه 2 شهریور 1388

kafar - المان - اخن
کاربر گرامی: Nim Rokh -نروژ. بدلیل استفاده از چندین نام کاربری ,دسترسی شما به بخش نظرات مسدود شد. اسامی کاربری مسدود شده:. محسن قوز فیش . nim negah . baghban . dadash-mohsen . Nim Rokh. پرنده مهاجر . خارج نشین . royat . mitra20000 . ایرانیان انگلستان. دمتان گرم - مرگ بر هواداران خامنه ای ملعون .
دوشنبه 2 شهریور 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
روحانی تقلبی!!! هاهاهاها خیلی باحال بود!
دوشنبه 2 شهریور 1388

ADNAN ŞENSES - تورکیه - ایستانبول
این احمقو ببین از میون این همه کار پست ترینش رو بره جعل انتخاب کرده .
دوشنبه 2 شهریور 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
این تازه یکیشه....هنوز خیلی دیگه موندن...
دوشنبه 2 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
روحانی چه گ...یه که تقلبی اش چی باشه.......؟؟؟!!!
دوشنبه 2 شهریور 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
بیچاره خبر نداره دو فردای دیگر ٬ مردم به جرم آخوندی پاره پاره و شقه شقه اش میکنند !!
دوشنبه 2 شهریور 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
عجب نامردی هستی نیم رخ ( قوزفیش سابق) تو یک نفوذی از مسلمونها بودی که توسط سربازان گمنام ایرانیان انگلستان ترتیبت داده شد. برو به زباله دانی تاریخ این سایت. همیشه به نامردی و پ..تی و ک..فی از تو یاد میکنیم و از این پس نام تو را مانند فحش و حرف بد بین خود رد و بدل میکنیم ( مثلاً من به ب.و ا...ار میگم : ای نیم رخ قوزفیش!)
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

آرسام - ایران - تهران
ای بابا در واقع این آقا واقعا آخونده حالا بخاطر اینکه گندش در نیاد میگن یارو آخوند نبوده . مثل مسول حراست همدان که میخواسته با دانشجو طرف شه بعدا گفتند اون حراستی نبوده قبلا اخراج شده
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.