فال روز دوشنبه ۲۴ آگوست - ۲ شهریور

فال روز دوشنبه 24 آگوست - 2 شهریور

فروردین

همسر شما دچار شرایطی سخت و دشوار شده است سعی کنید بجای انتقاد او را تشویق کنید. هر تشویق شما برای او یک نیروی محرک قوی است که در کنار شما قادر به عبور از بحرانها شود.

اردیبهشت

یک سوء تفاهم کوچک پیدا شده که میتوانید به سادگی آنرا حل و فصل نمایید، مشکلی نیست و نباید به مسائل جزئی بیش از این بها . باید این مسائل را زودتر حل و فصل کرد.

خرداد

وقتی تردید و دو دلی را از خود دور سازید آنگاه میتوانید تمام نیرو و امکانات خود را یکجا بسیج کرده و به جنگ مشکلات بروید. در این صورت پیروزی شما قطعی خواهد بود.


تیر

ممکن است به همراه شخصی عزیز سفری داشته باشید، شخصی که همیشه به او علاقمند بودید. این سفر یکی از پرحادثه ترین و ماجراجویانه ترین سفرهای عمرتان خواهد بود. امروز زمانی بسیار مساعد برای ابراز علاقه به شخص مورد علاقه تان محسوب میشود .

مرداد

یک ارتباط تازه پنجره ای تازه به روی دنیایی تازه با همه ی خوبیها و بدیهایش است امکانات تازه ای که شما میتوانید با درایت و هوشمندی از آنها جهت رسیدن به اهداف خود استفاده کنید.

شهریور

امروز فرصت طلائی در اختیار شما گذاشته میشود. باید نشان دهید که در این موقعیت خاص توانمندی و لیاقتها شما چگونه است. زندگی جز تلاش مستمر و آفرینشهای نو به نو چیز دیگری نیست.

مهر

شهامت یکی از دوستان ستودنی است باید او را تشویق کنید و از کوشش او درس بگیرید. نا امیدی را از خود دور کنید تا قلب شما پرتو درخشان روشنایی را در خود جای دهد. قلبی که نور امید در آن روشن باشد، به همه جا خواهد رسید.

آبان

تو در معرض یک آزمایش قرار میگیرید باید چون گذشته نشان دهید که از هر آزمایش سربلند بیرون خواهید آمد دلگرمی های کودکانه را کنار بگذارید و در زندگی جدیتر قدم بردارید.

آذر

اعتماد به نفس اساس و پایه ی موفقیتهای شما در هر شرایط است پس بزرگترین سرمایه شما همین اراده و اعتماد به نفس قابل تقدیر شماست پس آن را بیهوده نباید از کف یا اسیر وسوسه های باطل کرد.

دی

حتم داشته باشید که سخاوت و بذل و بخشش پاداش خاص خودش را به همراه دارد. بدانید که انتقادهای رک و صریح میتوانند به دعوا و مرافعه منجر شوند، پس قبل از صحبت کردن حرفها را خوب مزه مزه کنید و مراقب حرکت زبان در دهانتان باشید .

بهمن

امروز شما عزم جزم کرده اید که گرمای عشق را به هر شکلی که هست در خانه حس کنید و برای اینکار از هیچ کوششی فروگذار نمیکنید. شما منتظر نخواهید ماند و خود اقدام میکنید و با اراده ای که از شما انتظار میرود به نتیجه ی مطلوب خواهید رسید.

اسفند

زندگی عاطفی شما در مرحله ای قرار دارد که ناگزیر خواهید بود تصمیمات جدی و تازه ای را اتخاذ کنید. شاید بحران موجود با این برنامه های جدی گشوده شود و راه شما را به سوی آینده هموار کند.

pranses - ایران - تبریز
اگه میشه فال روزانه رو اول وقت توسایت بزارین.الان ساعت 11.30 به وقت ایرانه که هنوز مال سه شنبه رانگذاشتین ممنون از لطفتون
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.