دولت ایران به دنبال اثبات اختلال حواس کروبی

دولت ایران به دنبال اثبات اختلال حواس کروبی

شبکه ایران: در حالی که امروز حمید کاتوزیان عضو کمیته‌ مجلس برای بررسی وضعیت بازداشت شدگان اغتشاشات اخیر، خبر داد که کروبی هنوز مستنداتش را در خصوص ادعای تجاوز به زندانیان ارائه نداده، اما با اظهار نظر پزشک معالج مهدی کروبی در خصوص وضعیت وی به نظر می‌رسد که دیگر نیازی به ارائه سند از سوی کروبی نباشد.

دکتر "م" پزشک معالج مهدی کروبی اخیراً فاش کرده که شیخ اصلاحات از 16 ماه قبل دچار اختلال حواس شده است.

بر اساس گزارش سایت "ایران خبر" این پزشک معالج که 11 سال است به عنوان پزشک شخصی کروبی مسئولیت درمان و چک آپ‌های وی را برعهده دارد، نامه‌ای را به همراه پرونده پزشکی کروبی به یکی از مراجع مسئول کشور ارسال کرده و در آن بر هشدارهای خود مبنی بر لزوم کنترل حواس کروبی 70 ساله در در دو سال اخیر تاکید کرده است.

بنابر این گزارش پزشک شخصی مهدی کروبی که روانپزشک و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و فوق تخصص اعصاب و روان نیز هست در بخشی از نامه خود به این مرجع مسئول نوشته است: قبل از برگزاری انتخابات نیز موضوع را به برخی از نزدیکان آقای کروبی گزارش و خواستار محدود شدن فعالیت‌های جسمانی وی شدم، زیرا ادامه این وضعیت موجب اختلال حواس کامل ایشان خواهد گردید."

البته قصد پزشک کروبی ،آنگونه که خودش گفته تنها "از بین نرفتن زحمات پزشکی‌اش در یک دهه اخیر" بوده و "هدف دیگری نداشته است."

با احتساب نامه پزشک کروبی و مواردی که وی بدان اشاره کرده است شاید بتوان پاسخ موجهی برای رفتارهای عجیب کروبی در طول ماه های اخیر به خصوص ماهی که گذشت یافت.

مهدی کروبی اخیرا ادعای تجاوز جنسی به دختران و پسران بازداشت شده در جریان اغتشاشات اخیر را مطرح کرده بود و ادعا می کرد که برای اثبات آن اسنادی در اختیار دارد.

البته پس از آنکه این سخنان شیخ با واکنش همه مسوولین و نخبگان کشور مواجه شد، کروبی اعتراف کرد آنچه که ادعا کرده بوده "تنها شایعاتی بوده" که "لزومی برای صحت آن‌ها وجود ندارد."

با این حال وی در روزهای گذشته و پس از اعلام حمایت موسوی از ادعاهایش مجدداً مدعی شده که اسنادی در این رابطه در اختیار دارد.

اکنون و با توجه به گفته های دکتر "م" بعید به نظر نمی‌رسد که وی در روزهای آینده ادعای تجاوز جنسی را از اساس تکذیب کند.

هشدارهای پزشک معالج کروبی البته می تواند کمک شایانی به کروبی بکند و آن خلاصی وی از اجرای حد شرعی با استناد به فراموشی‌اش باشد.

گفتنی است مطابق نص دینی، حکم مجازات کسانی که به دلیل بیماری روانی و یا فراموشی، سخنانی را بر زبان جاری می کنند که صدور آن از سایرین مستوجب اجرای حدی از حدود شرعی است، به کلی متفاوت است.

بر هین اساس است که برخی سیاسیون معتقدند نامه اخیر پزشک کروبی که پس از عدم ارائه سند از سوی شیخ درباره ادعاهایش، ارسال شده است، با هماهنگی اطرافیان وی و برای فراری دادن او از اجرای حکم احتمالی بوده است.

yaghout - آلمان - آلمان
وای دیگه حالم داره از این جمهوری اسلامی دروغگو بهم می خوره. اگر کروبی اختلال حواس داره چرا پس بهش صلاحیت دادید برای کاندید شدن؟؟؟؟؟؟؟؟مگر اینا از هفت خوان رستم رد نمی شن تا بهشون صلاحیت بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این دکتر م کیه که اسمش رو نگفته؟ نکنه پسر خاله احمقی نژاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر کروبی اختلال حواس داره اخمدی که روانیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا این رو نمی گین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. راست می گید این دکتر م رو بیارید به مردم حقایق رو بگه. حالم بد می شه این چیزا رو می شنوم و می خونم...........لعنت به همتون که اینقدر کثیف هستید و اینقدر راحت تهمت می زنید........خاک بر سرت علی چلاق و میمون تهران..........
دوشنبه 2 شهریور 1388

msforugh - ایران - تهران
دیگه بدبختها کم اوردند به چی گیر دادند. دمت گرم شیخ که یک حال حسابی به این روباه صفت ها دادی .
دوشنبه 2 شهریور 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
حکومت نظامی اسلامی میخواد همانطوری که سپاه پاسداران گفته بود هر صدای ازادیخاهی رو در نطفه خفه کنه و احمقی هم گفته بود یقه شان را میگیریم به سقف میچسبانیم. این کثافتها فقط قصدشون خفه کردن مردمه ولی امکان نداره موفق بشند.
دوشنبه 2 شهریور 1388

lamasab - آلمان - هامبورگ
صحبتهای فرزند یکی‌ از کشته شدگان در زندان رژیم جنایتکار اسلامی در سال ۶۱ . www.youtube.com/watch?v=8zUP79BVGiI.
دوشنبه 2 شهریور 1388

narenji - ایران - تهران
واقعا حال ادم رو به هم میزنن این... ها . یه سری حیون تو مجلس دور هم جمع شدن یه الاغ هم کردن رییس جمهور . مردک شامپانزه روانی . من فکر میکنم اینا جزو اون دسته از میمونها بودن که جهش ژنتیکی ناقص داشتن درست به قیافه احمدی نژاد و جنتی خواهشا برای یه دقیقه نگاه کنید اگه روح مرحوم گوریل انگوری رو ندیدید هر چی دوست دارید بگید.
دوشنبه 2 شهریور 1388

zorro.ir - ایران - اهران
مگه حتما باید کروبی مدرک روکنه اینهمه زندانی آزاد شده دارن میگن چه بلائی سرشون اومده حالم داره از این دنیا بهم میخوره رفسنجانی جا زد کروبی دیونه شد موسوی که معلوم نیست کجا رفته گل بچینه این همه شهید دادیم این همه زندانی چه تعداد هم معلوم نیست کجا هستند تنها راه اینه که در اولین فرصت به هر بهانه همه مردم غیرت کنند بیان بیرون همه باید بیان تا این بلا رو توی خونه خودمون سرمون نیاوردن غیرت کنیم.
دوشنبه 2 شهریور 1388

tarantino - مالزی - سایبرجایا
درود بر کروبی
دوشنبه 2 شهریور 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
اختلال او احمقی عنتر داره هاله نور نداشتشو تکذیب میکنه.
دوشنبه 2 شهریور 1388

shahram khosh maram - ایران - تهران
یک پزشک محرم اسرار هست و حق ندارد مسائل پزشکی بیمارش را فاش کند.
دوشنبه 2 شهریور 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
دقیقا" داره روش "استالینی" اجرا میشه، مو به مو!!
دوشنبه 2 شهریور 1388

adgjl - ایران - تهران
هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد /هم رونق زمان شما نیز بگذرد . وین بوم محنت ازپی آن تا کند خراب/ بر دولت آشیان شما نیز بگذرد . باد خزان نکبت ایام ناگهان / بر باغ و بوستان شما نیز بگذرد. ای تیغتان چو نیزه برای ستم دراز / این تیزی سنان شما نیز بگذرد . چون داد عادلان به جهان در بقا نکرد / بیداد ظالمان شما نیز بگذرد . در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت / این عوعو سگان شما نیز بگذرد . آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست / گرد سم خران شما نیز بگذرد . زین کاروانسرای بسی کاروان گذشت / ناچار کاروان شما نیز بگذرد . ای مفتخر به طالع مسعود خویشتن / تاثیر اختران شما نیز بگذرد . این نوبت از کسان به شما ناکسان رسید / نوبت ز ناکسان شما نیز بگذرد . بر تیر جورتان ز تحمل سپر کنیم / تا سختی کمان شما نیز بگذرد . در باغ دولت دگران بود مدتی / این گل، ز گلستان شما نیز بگذرد . آبی‌ست ایستاده درین خانه مال و جاه / این آب ناروان شما نیز بگذرد . ای تو رمه سپرده به چوپان گرگ/ طبع این گرگی شبان شما نیز بگذرد . پیل فنا که شاه بقا مات حکم اوست / هم بر پیادگان شما نیز بگذرد
دوشنبه 2 شهریور 1388

kaweh2009 - کانادا - تورنتو
فاطمه حقیقت جو نماینده مجلس ششم شورای اسلامی در گفت وگو با روز با تشریح ویژگی های معرفی سه وزیر زن توسط محموداحمدی نژاد به مجلس گفت که با توجه به عملکرد دولت وی در طی چهارسال گذشته ،این اقدام تنها فریبکاری است. کابینه ای که آقای احمدی نژاد انتخاب کرده آنقدر کابینه ضعیف، سطحی و بی فرهنگی است که باید سه تا زن به کابینه بیاورد که حضور این زنان باعث بشود که آن مردان جوک سکسی نگویند. این نشان می دهد که چقدر وضع این مردان عضو کابینه احمدی نژاد خراب است
دوشنبه 2 شهریور 1388

pranses - ایران - تبریز
... تو روح ...تون...مهدی باید موظب خودت باشی اینا سه سوته سرتو زیر آب میکنن.
دوشنبه 2 شهریور 1388

zszsz4 - ایران - تهران
ای بابا آای کروبی برای اثبات حرف خودر در مورد تجاوز (کردن)زندانیان یکسند معتبر دارد و انهم ... جون مهدی است . می گید نه برید ببینید؟
دوشنبه 2 شهریور 1388

iraniii - ایران - ارومیه
بابا ماشاالله به این رو.اینا اصلا کم نمیارن!!واسه هر چی یه دلیلی میبافن.واسشونم مهم نیس کی باور کنه کی نکنه.اختلال حواس رو خامنه ای قاتل گرفتخ نه کروبی
دوشنبه 2 شهریور 1388

alisam - ایران - تهران
شما که میدونستید اختلال حواس داره چرا پس تائیدش کردید تادیر نشده این خامنه ای و احمدی رم ببرید دکتر چون اینها مشکلشون حادتره و به طور کل بیماری روانی دارند
دوشنبه 2 شهریور 1388

7-aseman - اتریش - وین
دولت غلط کرد با هفت جد و ابادش خودش روانی با بقیه ی سرانش .تا کی دروغ
دوشنبه 2 شهریور 1388

Alireza88 - ایران - تهران
با توجه به اینکه دولت و صدا و سیما و کیهان و .. هیچ وظیفه ای جزء دروغ گقتن ندارند. بیان حقیقت و راستی قطعاْ نوعی اختلال حواس میباشد. درود بر شیخ اصلاحات و شیر مرد لرستان
دوشنبه 2 شهریور 1388

nazmehr - ایران - مشهد
پس چرا رد صلاحیت نشد؟ در مورد احمدی نژاد چی احتمالا دکتر معالج نداره یا اونم در موقع نیاز رو می شه چون برای همه واضح شده که احمدی نژاد یک بیمار روانیه
دوشنبه 2 شهریور 1388

eslahtalab - ایران - تهران
هر ایرانی باید به وجود آدم شجاعی مثل کروبی افتخار کنه
دوشنبه 2 شهریور 1388

amir_B220 - ایران - نیشابور
واقعا پستن.من مرده ی این اخبارشونم همیشه میگن. یک مقام اگاه یکی از بازداشت شدگان ... یا حتی بیضی وقتا پروتر می شن و مثلا میگن ؛خاتمی در جلسه یک جلسه خصوصی به موسوی گفت به هر طریقی که ممکن است کاری کن که کروبی از انتخابات انصراف دهد حتی به کروبی بگو اگر می خواهید من انصراف بدهم!!!
دوشنبه 2 شهریور 1388

mehrab_alborzi - ایران - تهران
جالب است که دکتر باید راز دار بیمارش باشد نه افشاگر ان مگر انکه این دکتر از دار و دسته اصول گرایان باشد که به هیچ اصولی پایبند نیستند .
دوشنبه 2 شهریور 1388

sascha - امریکا - سن هوزه
ای بابا میگن دروغ دروغ میاره ها .هر روز 1 اوریل را جشن میگیرن تو ایران دروغ های رمضان هم اوریجینال هستن.مردمو چی حساب میکنن؟ای خدا .توف تو روی اخوند و مرگ بر ا...لام
دوشنبه 2 شهریور 1388

2tia - ایران - تهران
فقط یک نفره به این مردک بگه الان چه سالی و این ملت چند درصدشون باسوادن . طرف فکر میکنه زمان مصدق م..ر ق..ه
دوشنبه 2 شهریور 1388

rastad - ایران - تهران
واقعا که آشغال تر از این حکومت خودشه و بس . مرتیکه دکتر م نون کروبی رو میخوری بعد میگی دیونه است . بابا همتون حفه شین کثافتا . بخدا از خدا میخوام که همتون نابود بشین که دارین میشین . هر روز یه مزخرف تازه راه میندازین . تا آخر عمر میگم مرگ بر ضحاک ایران خامنه ای دجال
دوشنبه 2 شهریور 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
این دکتر م اشتباه نکنم همون مرتضوی معروفه.
دوشنبه 2 شهریور 1388

tannaz_1980 - ایران - تهران
برن گم شن کثافتهای اشغال حروم زاده..خودتون بیمار روانی هستین.هر کی تو این شهر هرت حرف حق بزنه میشه دیونه؟؟؟؟؟؟؟؟حتما بابک داد هم روانیه......و ملت ایران کلا روانی و دروغگو؟؟.... https://babakdad.blogspot.com/2009/08/blog-post_23.html
دوشنبه 2 شهریور 1388

alisam - ایران - تهران
دعای جدید خامنه ای به سبک خواجه عبدالله انصاری. خداوندا ترا به‌ حق آن روزهای خوب گذشته‌ ، که‌ در راه شما می‌کشتیم هزارهزار و دفن میکردیم آنهارا در خاوران گلزار ! کس نمی‌شد خبردار ! ویا جرئت نمی‌کرد از ترس دار ! . چه‌خوب بودآن روزگار ، انترنت و موبایل نبود در کار ! . خبر نمی‌رسید به‌ هرجا ، هرکه‌ مخالف بود می‌کشتیم درجا ! . آخ از دست خبر رسانی ، نمی‌توانیم انجام دهیم کاری پنهانی ! . جان و مال و ناموس کفار مال مسلمین است ، هرکه‌ با ماست مخالف خارج از دین است ، خداوندا مگر جز این است ؟ . ما نایب امام زمانیم ، لایق پادشاهی بر همه‌ جهانیم ! . خداوندا مارا یاری ده‌ که‌ ریشه‌ مایل و موبایل و انترنت براندازیم ! . خداوندا ما را از شر خبرنگار و روزنامه‌نگار و تلویزیون و رسانه‌ محفوظ بدار ! . خداوندا هرچه‌ کتاب در این دنیاست بجز کتاب خودتان ، نابود فرما ! . خداوندا ما را از شر کاغذ و قلم محفوظ بدار ! . خداوندا سکوت و ترس و بی‌خبری را بر این ولایت مستولی دار ! . تا ولایت مطلقه‌ ما برقرار و جاوید بماند ! . برگرفته‌ از کتاب دعاهای نایب امام توسط . علی آشناگر
دوشنبه 2 شهریور 1388

dannni - سوئد - استکهلم
این بدبخت الان میبرنش تیمارستان
دوشنبه 2 شهریور 1388

garfild - ایران - تهران
اه اه اه حالم دیگه داره به هم می خوره از این همه تابلو بودن و نفهم بودن / فکر کن کروبی رای می آورد دکتره مرده بود از قبل بگه و با این اوضاع چه طوری تایید صلاحیت شده آخه چرا اینقدر دروغ می گین بدبختا به همه چی چنگ میندازین که بمونید ولی دیگه کور خوندین مدرک نمی خواد هر کی از دست اینا زنده بیاد بیرون کلی مدرک رو تن و روانشه بر پدرتون لعنت شما ها دیگه چه جونوارای هستین
دوشنبه 2 شهریور 1388

iran-azad - ایران - تهران
این پزشک نامه‌ای را به همراه پرونده پزشکی کروبی به یکی از مراجع مسئول کشور ارسال کرده !؟!؟!؟ پلیس لس آنجلس اجازه انتشار پرونده پزشکی مایکل جکسون که فوت کرده رو نمی ده اونوقت اینا آدم زنده رو اول می گن دیوونه است بعدش هم پرونده پزشکی اش رو منتشر می کنند. خاک بر سرت خامنه ای با اون شمبولی اسهالی ات
دوشنبه 2 شهریور 1388

chkavak - ایران - تهران
من از ملا و اسلام بطور کلی بیزارم اما ادعای رژیم نشانگر زبونی و به دست و پا افتادن سرکردگان حکومت نامشروع آخوندی است.
دوشنبه 2 شهریور 1388

cyrusdokht - امارات - دبی
سلام امیدوارم چرندئاتئ که ائنجا نوشته شده را باور نکرده باشید برائ ائن بدبخت حرف زیاد در مئارن روزتان خوش....
دوشنبه 2 شهریور 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
بیا یکی هم که میخواست حرف مشکلات و زجرهای مردم ایران و تجاوزات بیشرم ماموران رژیم در زندانها به بچه های بیگناه مردم را بزنه انگ حواس پرتی میزنند گیریم شیخ اصلاحات حواص پرتی گرفته با رویش جوانه ها چه میکنید فکر کردن مردم ایران ودنیا هم حواص پرت شدند نه اقا افکار دنیا در مورد ایران حواصش دیگه جمع جمع
دوشنبه 2 شهریور 1388

mohabbat2009 - بحرین - منامه
وای وای خدا می بینی مملکتمون چی شده همه روانی شدن اما بر ما ریاست میکنن (خر تو خره)
دوشنبه 2 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
عیبی نداره دوستان اگر دقت کنیم تمام این روشها نشانه های ترس اینهاست . این کارهل دقیقا کپی شده از روی دست استالین و روسهاست اونها هم به تمام مخالفان گردن کلفت همین برچسب ها رو می چسبوندن . کروبی در یک ماه گذشته دیوانه شان کرده طوری که دیگه قدرت فکر کردن رو از دست دادن
دوشنبه 2 شهریور 1388

hany - ایران - یزد
یعنی این موضوع واقعیت داره؟از نظر من کروبی خیلی خوب عمل کرده چطور ممکنه حواس پرتی داشته باشه؟خب چرا اسم دکترش رو منتشر نکردن؟یعنی بعد از این همه که نامه رد و بدل کرد الان سر ارائه ی مدرک حواسش پرت شد؟؟اگر هم این موضوع درست باشه بازم درود بر شیخ اصلاحات.بهش رأی دادم خیلی هم خوشحالم از این کار.کارش درسته.زمان نشون میده چه اتفاقی افتاده.از کاتوزیان تعجب میکنم.هر روز یه جبهه ای میگیره.
دوشنبه 2 شهریور 1388

artosh - ایران - تهران
درود بر مهدی کروبی. ایشان یک قهرمان ملی هستن. امیدوارم تا آخرش ادامه بدن و مطمین باشن که مردم هم پشتشون هستن.
دوشنبه 2 شهریور 1388

elinaa - ایران - تهران
خدا را شکر دروغگو رسوا میشود و یکی یکی دروغهای دروغگو آشکار میشود . همین دوماه پیش احمدی نژاد از ساخته شدن 4کشتی در این 4سال سخن گفت اما دیروز یک کشتی افتتاح کرد .جالب اینجاست که این کشتی از 5سال پیش و دولت گذشته ساختش شروع شده بود و 4تای باقیه که احمدی نژاد در خواب ملت افتتاحشان کرد کی قرار است به اب انداخته شوند . در افتتاح این کشتی یک دروغ ابدار دیگر هم بخورد ملت داد و گفت ما میتوانیم در عرض یک هفته و با تغییر خط تولید در تولید بنزین خود کفا شویم .یعنی 40درصد به تولید بنزینمان اضافه کنیم .ما که در عرض یک هفته میتوانیم در تولید بنزین خود کفا شویم چرا پس سالهاست که چند برابر دلار خرج میکنیم تا وارد کنیم .خدایا آخر چقدر این مرد دروغ میگوید. دروغ رسوا شده بعدی مربوط به دوروز بعد از انتخابات بود که امار واقعی فولاد درامد و مشخص شد دوتا دروغ اقا گفته اند یکی اینکه تولید فولاد ما کاهش داشته و نه افزایش و دیگر اینکه تولید فولاد ما 10.8میلیون تن است و نه 17میلیون تن .دروغ سومی هم در این بین هست که احمدی نژاد امار ظرفیت تولید فولاد را با امارواقعی تولید فولاد در 4سال پیش مقایسه میکند .
دوشنبه 2 شهریور 1388

$persian$ - ایران - تهران
بابا ننه اتون اختلال حواس داره
دوشنبه 2 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
وقتی خمینی 80 ساله انقلاب کرد اختلال حواس نداشت و همه حرفهایش بین 80 تا 90 سالگی{تا زمان مرگ} به عنوان سند و وحی 20 سال است که بعد از مرگ خمینی تو پاچه این ملت بدبخت شده یا این احمقی نژاد وقتی حاله نور میدید دوچار جنون نبود حالا یک نفر که حرف حق میزند میگویند اختلال حواس دارد اینها اینقدر نفهم هستند که فکر میکنند مردم تمام مصاحبه ها و اطلاعیه های کروبی را در این مدت نشنیده اند که میخواهند اتهام جنون به او بزنند اگر در این حکومت یک فرد عاقل و با شرف باشد آن هم کروبی است و بقیه سران حکومت همه دوچار بیماریهای روانی هستند ...
دوشنبه 2 شهریور 1388

persian_diamond - ایران - تهران
هرکی افشاگری کنه اختلال حواس داره!هر کی بخواد آزادی بیاره وابسته به بیگانه است! بدبخت ها همینطور در حال دست و پا زدن برای بیرون کشیدن خود از باتلاق هستن و نمیدوند که این تهمتها فقط اونا رو بیشتر به پایین میکشونه
دوشنبه 2 شهریور 1388

always - انگلیس - لستر
با این حساب باید پرونده پزشکی همگیشون رو بررسی کرد / نوشدارو بعد از مرگ سهراب بی فایده است/انگ مریضی اقای کروبی عاجزی و شیطان صفتی وپلیدی اخوندهای دزد وقاتل را نشون میده / خدا اگر وجود داری به زودی انتقام رضا و رضاها رو از اینها بگیر/
دوشنبه 2 شهریور 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
دوستان در تظاهرات روز قدس و نماز عید فطر که خامنه ای هم خواهد آمد بار دیگر این حکومت حضور میلیونی مردم را خواهد دید و مردم ایران ضربه اصلی را به این حکومت در دو روز رسمی این حکومت به او وارد خواهند کرد
دوشنبه 2 شهریور 1388

naslesookhteh - ایران - تهران
به گفته پزشک معالج!! کروبی اعلام کرد اصلا خودم میرفتم تو زندانها و تجاوز می کردم میخواستم بندازم گردن شماها!!!!. دکتر میرحسین هم اعلام کرده ایشون اکس مصرف میکنند و توهم شدید دارند!!!. این دو پزشک فوق تخصص خود را از دانشگاه اکسفورد دریافت کرده اند. مدارکشون هم فقط در وزارت بهداشت و درمان موجود است. (لطفا داخل سایت دانشگاه دنبال چیزی نگردید)
دوشنبه 2 شهریور 1388

bij - المان - المان
مملکت صلواتی همین است که میبینید! اگر منوال را بر صحت بیماری وی بگذاریم! پناه بر خرد! کدام کشوری را میشناسید که پرونده محرمانه پزشکی را بدون اجازه مریض انتشار دهند؟! فضاحت اسلامی دامن غیرشیعیان را ده ها سال است گرفنه نوبتی هم باشه نوبت شیعه غیرخودیست! ننگ بر حکومت اسلامی!
دوشنبه 2 شهریور 1388

ladan irani - کانادا - تورنتو
باز هم یک حرکت احمقانه و مذبوحانه دیگه، واقعا اینهمه آای کیو زیر صفر یکجا جمع کردن هنریست که فقط عنتری نژاد و علی‌ چلاق داره و تنها مسلمانان واقعی‌ میتوانند اینهمه ددوزه باز و دروغگو باشند. مرگ بر هرچی‌ دین و مذهب .
دوشنبه 2 شهریور 1388

vezveznazi - ایران - ایران
حکومت جمهوری اسهالی کثیفترین حکومت قرن است و موجب ننگ بشریت.
دوشنبه 2 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
با سلام دوستان من می خواهم یک چیزی بگم با اینکه چند ما است که نظرات رو پیگیری می کنم ولی تازه شروع به نظر دادن کردم تو سایت و نگرانم که این چند روز گذشته از نظرات بعضی دوستان بوی ناامیدی میاد ولی باور کنید جائئی برای ناامیدی نیست به هرحال توقع نداشتیم که سفاکترین حکومت خاورمیانه با چند تظاهرات و چند شب الله اکبر سقوط کنه ولی انتظار من این بود که ریشه اینا سست بشه که همینطوری هم شده (حتی خودشون اذعان می کنند ) نومیدی چیزیه که الان ا.ن رو شاد می کنه پس بگذارید این آرزو رو به گور ببره - روح شهدای جنبش شاد
دوشنبه 2 شهریور 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
بچه ها باور نکنین اینا از یه جایی سوختن این دروغارو سر هم میکنن از اسمه دکترشم معلومه که دکتر قلابیه!
دوشنبه 2 شهریور 1388

ADNAN ŞENSES - تورکیه - ایستانبول
اولین کلمه درستی هست که از زبان یک مسئول نظام شنیدم . اگه اخنلال حواس نداشت که آخوند نمی شد .
دوشنبه 2 شهریور 1388

experthoney - بحرین - بحرین
اتفاقا کروبی استثناً جزء اوناییه که حواسشون خوب جمعه.
دوشنبه 2 شهریور 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
من بیشتر نظر کسانی که از ایران هستن برام جالب بوده و همیشه نظراتشونو دنبال کردم خوشحالم که اینجا اینقدر اظهار نظر کردید و تقریبا همه همنظر هستید. امیدوارم به همه اون چیزائی که میخواهید که حداقلش ازادی بیان و ارتباطاته برسید . ازادی.برابری.برادری
دوشنبه 2 شهریور 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
شیخ اصلاحات تازه فهمیده چه شضکری خورده خودشو زده به موش مردگی که فردا مردم طلبکارش نشن این اخوندها عجب موجوداتی هستن حالا دکترش داره میندازه تو دهن این و اون ماستمالی کنن موضوع رو یه جنگ خانوادگی بوده پولها درست تقسیم نشده بود یه دعوایی کردن حالا هم دارن رفع و رجوعش میکنن کثافتها بچه های مردم رو برای پر کردن کیسه های خودشون بکشتن دادن حالا مثل اینکه مسیله داره به خوبی و خوشی تموم میشه اخر هر دعوایی قند و هله حالا اگه به جنون شیخ هم باشه
دوشنبه 2 شهریور 1388

iliya behniyafar - ایران - اصفهان
تورم مو ننجونه مهدی این کوتوله نفهمید
دوشنبه 2 شهریور 1388

abiabi - انگلستان - لندن
از اونجای که همچیز در این رژیم امکان دارد . بنظر من با وعده و وعید دهن کروبی را بستن و از اونجای که حالا اون از نظر شرعی مسله دار شده براش درست کردن که روانی هست . مگه همین پست فطرت رفسنجانی سری رنگ عوض نکرد. بهرصورت مرگ بر این رژیم مردم فریب
دوشنبه 2 شهریور 1388

bahareiran - ایران - ایران
کاشکی یکباروبرای همیشه مردم میریختن بیرون نه فقط تهران همه جا.حق ای جنایتکاران زورگو و دروغگو رو میذاشتن کف دستشون وای خدا یعنی میشه؟
دوشنبه 2 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
اون محمدتون اختلال حواس داشت که این دین رو ابداع کرد............ حالم از هر چی اسلام و تازی و تازی پرسته بهم میخوره..........
دوشنبه 2 شهریور 1388

khalije hamishe fars - ایران - خارگ
درود بر شیخ اصلاحات...شرم براین دولت مردم فریب...
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

tannaz_1980 - ایران - تهران
خدا این شیخ با شهامت ما رو حفظ کنه . حنای این کثافتها دیگه رنگی نداره واسه ما . هر چی دوست دارن زررر بزنن
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
تنها کروبی نیست که حواس پرتی گرفته اخیرا بیشتر مردم ایران حواس پرتی رفتن و یادشون رفته برای چه دلیل خمینی انقلاب اسهالی کرد. مردم ایران یادشون رفته که دلیل انقلاب ازادی و دمکراسی نبود بلکه به قدرت رساندن حماس و کشتن اسرائیلی ها و صادرات کشتار تروریستی اسلامی بوسیله پول نفت مردم ایران بود. تازگی این مردم حواس پرت دم از دمکراسی میزنند و از این دولت اسهالی مخوان که رای هاشون رو درست بشمارند و کسی که بیشتر رای اورده را رئیس جمهور بشناسند. واقعا این مردم جنونی شدن.
چهار‌شنبه 4 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.