شامپو به جای رنگ مو

شامپو به جای رنگ مو

آنها که عادت به رنگ کردن موهایشان دارند، دیگر لازم نیست دنبال آرایشگر بگردند، چون مدتی است که محصولات جدیدی به بازار آمده تا این مشکل آنها را حل کند. شاید شما هم شامپوهایی را دیده‌ باشید که می‌توان با آنها موها را رنگ کرد.

البته این شامپوها با چند دفعه مصرف، می‌توانند رنگ موی شما را به رنگ دلخواه‌تان تغییر دهند. دلیلش هم این است که قدرت رنگ‌کنندگی چندان زیادی ندارند و در هر بار مصرف صرفا می‌توانند موهای شما را چند درجه روشن کنند.

تولیدکنندگان این شامپوها مصرف آن را فقط به بانوان و آقایانی که موهای خاکستری دارند و دوست دارند به تدریج این موهای خاکستری را بپوشانند، توصیه می‌کنند.

نکته اصلی دیگر در استفاده از این شامپوها این است که اگر شما موهای خاکستری داشته باشید و نخواهید یک دفعه رنگ آنها را با رنگ مو تغییر دهید تا کسی متوجه این تغییرات نشود، می‌توانید این شامپوها را امتحان کنید.

موی سفید به دلیل تغییر ساختاری، در برابر پذیرش رنگ مو مقاوت ویژه‌ای نشان می‌دهد و مانع از نفوذ کامل رنگ به داخل تار مو می‌شود. شامپوهای رنگ‌کننده مو، با تمرکز روی این موها می‌توانند ضمن رنگ کردن کامل موی سفید، سلامت موهای شما را تضمین کنند، چون مجبور نخواهید بود موهایتان را چند بار با مواد شیمیایی قوی برای پوشش دادن موهای سفید رنگ کنید.

عیب اصلی رنگ موهای شامپویی این است که این رنگ موها، رنگ مو را به‌صورت دایم و مستمر تغییر نمی‌دهند، مگر اینکه به آنها اکسیدان اضافه شود.

برای تغییر رنگ موهایتان با این شامپوها، فقط لازم است این شامپوها را به موهایتان بمالید و با آن موهایتان را شانه کنید. به این ترتیب مواد رنگ‌کننده در بین موهای شما پخش می‌شوند. در مرحله آخر باید 5 دقیقه صبر کنید و سپس موهایتان را آبکشی کنید.

البته قبل از مصرف، بروشور این شامپوها را بخوانید و اگر به مواد تشکیل‌دهنده آن حساسیت دارید و یا پوست حساسی دارید، با پزشک درباره مصرف این شامپوها مشورت کنید.

Alireza88 - ایران - تهران
با تشکر از مقاله تان ---. خدا را شکر فعلاْ جان مردم در امان است. ---. دوستان گرامی با شروع ماه مبارک رمضان و مسابقات لیگ فوتبال با راه اندازی برنامه های مختلف تلویزیونی مردم را دعوت به ارسال پیامک میکنند. هر پیامک میتوانند بعنوان برگ تاییدی برای صدا و سیما باشد که این بسیار بسیار خطرناک است. لطفاْ اطلاع رسانی کنید.
یکشنبه 1 شهریور 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
اسم برند را هم اگه می گفتید خوب بود من برای پدرم بخرم .
یکشنبه 1 شهریور 1388

garfild - ایران - تهران
این محصول 3 سال که تو ایران هست به ما می گن خارجیه ما هم می گیم اوکی و بنده رفقا هر از چند گاهی پاتکی می زنیم بهش چیز خوبیه حتی اگه کار دست نقاش داخلی باشه - ما که راضیم خدا راضی باشه
یکشنبه 1 شهریور 1388

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
ایران تهران سلام میشه لطف کنید نام این رنگ مو را بنویسید ممنون میشم موفق باشید
دوشنبه 2 شهریور 1388

garfild - ایران - تهران
1k adame sadegh - کانادا - تورنتو === عزیز اگه منظورت من بودم ایناست گلم : واریان - هر لایت - این 2 تا برندو می دونم / عزیز فقط بدون که چند بار باید ازش استفاده کنی تا رنگ دلخواهت بدست بیاذ اگه مخصوصا مثل من موهای سفید زیاد داری نوع مخصوص این نوعش رو بگیر /// اول از هر چیزی هم ببین به موهات می سازه یا نه همشو نریزونه منو بکوشی ولی در کل خوبه //// پیروز باشی نازنین
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.