رییس مجلس ایران: از همه وزن نخبگی استفاده نمی شود

رییس مجلس ایران: از همه وزن نخبگی استفاده نمی شود

رییس مجلس ایران درباره استفاده محمود احمدی نژاد، رییس جمهور ایران از نخبگان گفت به نظرش " از همه وزن نخبگی استفاده نمی شود و بهتر از این می توان از نخبگان کشور استفاده کرد."

علی لاریجانی، در نشست اعضای شورای مرکزی و دبیران جامعه اسلامی مهندسین در استان‌ها با تاکید بر این که جایگاه مدیران استراتژیک جای کارآموزی برای آنها نیست گفت، وزرا، مدیران استراتژیک کشور هستند و جایگاه وزارت برای مسائل کلان است و باید وزرا ورزیدگی ذهنی برای مواجهه با این مسائل کلان را داشته و ذهن استراتژیک داشته باشند.

رییس فراکسیون اصول گرایان مجلس ایران همچنین گفت به نظر می رسد تئوری های اجرای عدالت در ایران دارای نقص است.
آقای لاریجانی درباره فلسفه وجودی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت، شاید به این دلیل که در برخی حوزه ها مانند حوزه توسعه "من عندی" کار شده است رهبر جمهوری اسلامی مجمع تشخیص مصلحت نظام را طراحی کرده تا سیاست‌های کلی را مشخص کند و دولت‌ها حرکت‌های فرسایشی نداشته باشند.

Alireza88 - ایران - تهران
جناب آقای لاریجانی : آیا نخبه ترین فرد بر مسند ریاست قوه مقننه قرار گرفته است؟
شنبه 31 مرداد 1388

bij - المان - المان
مکتب اسلام هنوز زنده است با وجود جنایات و مهملات عدیده در کتبش همچون تاریخش! چرا؟ چون مصلحت اندیشی و ترجمان فجایع همیشه در دستور کار اقا خوانده ها قرار دارد. انها با سواستفاده از عادت و رضایت مردم برای حداقل ها و مهمتر از ان اجتناب مردم از ناامنی عمومی و بر هم خوردن ارامش قبرستانی سالیان سال حکمرانی میکنند! «تقدس» و «مصلحت» کلمات جادویی ادامه حکومت نادانان است!!!
شنبه 31 مرداد 1388

iranianfarshad - ایران - تهران
من کاملا با علی اردشیر لاریجانی موافقم که از همه وزن نخبگی استفاده نمی شود اگر میشد الان باید تمام کره خرهای اناث و ذکور حرامی این آخوندها در خدمت خلق خدا در ایران باشند. ببینید مرحوم آلت الله العظمی حاج میرزا هاشم آملی -پنج پسر نخبه و حوزوی داشت که بحمدالله همگی به خدمت خلق در مناصب گوناگون در جمهوری اسلامی به رهبری آلت الله شید علی خامنه ای نایب آقا مهدی موعود روحی له الفدا مشغولند.
شنبه 31 مرداد 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
به قول ان بزرگوار که گفته :کار بزرگ باید به فرد بزرگ سپرده شود :اب از سرچشمه گل الود است تو دم نهر نشسته ای .مهم این است که معرفی شدگان حافظ صندلی ریاست باشند بقیه اش گور بابای .......
شنبه 31 مرداد 1388

فریدون رخشان - ایران - تهران
Alireza88 - ایران - تهران .موافق نظر شما هستم.متاسفانه این یک حرف درست است که نخبگان خارج از گود هستند.
شنبه 31 مرداد 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
من پیشنهاد میکنم از آسید مهدى و پسرکردایران زمین و Nimrokh و بقیه ارازل استفاده بشه چون خیلى نخاله، إ ببخشید نخبه هستند البته در دروغگوئی و نوکرى .....
شنبه 31 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
لاری جانی منظورش اینه تا چندتا دیگه حرامزاده بیشرف بیناموس دزد جنایتکار از عراق مثل خودش و اون داداشاش با تعلین از عراق وارد کنند. آخه ایرانی که حاظر نمیشه خودش و ناموسش و ملتش و کشورش را به این دزدان بیناموس ......بفروشد مگر یک مشت پفیوز جنایتکار دزد بیشرف مثل دکی و همین وطنفروشان .....
شنبه 31 مرداد 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
شماادمخواران گورتانرا گم کنید مردم بانخبگانشان ایران راگلستان میکنن.روزیکه بسوئد امدم 20 سال پیش .مردم میگفتند دودرصد مردم نخبه فکر میکنن و98درصد اجرا میکنن.خوشبختانه ماازنظر نخبه ونیروی جوان ودارائی وشرایط اقلیمی هیچ چیز کم نداریم.مرگ برخامنه ای وارتجاع دزدوادمخوار.
شنبه 31 مرداد 1388

mash_rajab - ایران - تهران
خب دیگه ..یه سری از افراد تحصیل کرده ی مملکتو که زدین به اسم مجاهد ( منافق) کشتین..یه سری دیگه رو هم به اسم کمونیست و سلطنت طلب نابود کردین...یه عده رو هم اونقدر زجرشون دادین که غربتو به زندگی زیر سایه ی شوم شما ترجیح دادن . این جوونهای امروزی ما رو هم که یا معتاد کردین یا افسرده.. اون عده ایی هم که هنوز سالم مونده بودند و هر کدومشون میتونن ایران ساز باشن تو زندانها دارین بهشون تجاوز می کنین..در نبود نخبگان شما سه تا برادرهای تفنگندار همه کاره ی مملکت شدین...مبارک باشه
سه‌شنبه 3 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.