فال روز شنبه ۲۲ آگوست - ۳۱ مرداد

 فال روز شنبه 22 آگوست - 31 مرداد

فروردین

فرصت خوبی است که به انجام کارهای عقب مانده بپردازید و خیال خودتان را راحت کنید. امروز چند خبر خوب خواهید شنید.

اردیبهشت

در تصمیم اخیر خود پابرجا باشید و راه خود را ادامه بدهید، حتما" موفق خواهید شد، یکی از دوستان قدیم به کمک مالی شما نیاز دارد.

خرداد

سهل انگاری را کنار بگذارید و برای ساختن آینده ای روشن آماده شوید، بهتر است از آموخته هایتان بهره بگیرید. ممکن است مجبور شوید برای انجام یک معامله به سفری کوتاه بروید.

تیر

توجه شما به واقعیت ها کم شده و بیشتر رویایی فکر میکنید. برای موفق شدن لازم است که به حقایق بیشتر توجه داشته باشید. روز آرام و خوبی در پیش دارید.

مرداد

نباید از دیگران متوقع باشید که همه کارهایتان را انجام دهند، شما هم باید احساس مسئولیت کنید و مقداری از کار ها را بدست بگیرید، روز دلنشینی در راه دارید.

شهریور

راه درستی را انتخاب کرده اید و به طور مسلم پیروز خواهید شد ولی برای این که زودتر به مقصود برسید، بهتر است از بزرگان فامیل مشورت بخواهید.

مهر

اتفاقات چند روز گذشته شما را ناراحت و اندوهگین کرده است، متاسفانه باید حقیقت را پذیرفت روزهای آتی را با شادی آغاز خواهید کرد و با موفقیت به پایان خواهید رساند.

آبان

برای بهتر شدن اوضاع زندگی داخلی، لازم است برنامه منظمی داشته باشید وگرنه وضع به همین شکل باقی خواهد ماند. در انتظار چند خبر خوش باشید.

آذر

یک برخورد ناخوشایند شما را ناراحت کرده است، نگران نباشید زیرا در روزهای آتی چند برخورد و ملاقات دلنشین خواهید داشت! روز شیرینی در راه دارید.

دی

بزودی نامه ای به شما میرسد که شما را مملو از شادی خواهد کرد، احتمال دارد به سفر دراز مدت بروید. روزهای شیرین و دلنشین در راه دارید.

بهمن

اعتماد و اطمینان شما به دیگران خوب است ولی یادتان باشد که به همه نمیتوان اعتماد کرد، مخصوصا" کسانی که تازه با شما آشنائی به هم زده اند

اسفند

باید سعی کنید از پیله تنهایی در بیاید و بیشتر از پیش با آشنایان رفت و آمد داشته باشید یکی از نزدیکان به کمک روحی شما نیازمند است، او را کمک کنید. روز خوشحال کننده ای در راه دارید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.