استاندار خوزستان با اشاره به قتل های سریالی ماهشهر: نمی توانیم برای محافظت از هر زن یک پلیس بگذاریم

استاندار خوزستان با اشاره به قتل های سریالی ماهشهر:
نمی توانیم برای محافظت از هر زن یک پلیس بگذاریم

استاندار خوزستان با بیان اینکه علت اصلی وقوع قتل و مشکلات امنیتی برای زنان، رعایت نکردن مسائل ایمنی از سوی خود زنان است، گفت؛ ما نمی توانیم برای محافظت از هر زن یک پلیس قرار دهیم، بلکه نکات ایمنی باید از سوی شهروندان رعایت شود. «سیدجعفر حجازی» در گفت وگو با ایسنا اظهار داشت؛ اعتقاد ندارم امنیت زنان خوزستانی در خطر است بلکه معتقدم رعایت نکردن نکات امنیتی از سوی زنان موجب بروز مشکلات می شود. وی افزود؛ قتل های زنجیره یی آبادان و ماهشهر از سوی افرادی اتفاق افتاده است که از نظر روانی دچار مشکل هستند و نیروی انتظامی قادر به تشخیص مشکلات روانی همه افراد نیست. حجازی خاطرنشان کرد؛ قتل های زنجیره یی آبادان - که متهم آن اخیراً محاکمه شد - در منطقه حاشیه یی رخ داده که قربانیان آن منطقه در انتخاب مسیر عبور و مرور، امنیت را رعایت نکرده اند. آن منطقه، متروکه و مخروبه است. وی افزود؛ با کارهای انتظامی و امنیتی که نمی توان ذهن افراد را کنترل کرد. از این اتفاقات که جنون به سر کسی بزند و دست به چنین قتل ها و جنایاتی بزند در همه جای دنیا وجود دارد. طرح های پیشگیرانه یی که از سوی ما باید انجام شود را انجام می دهیم ولی از سوی دیگر برخی زنان رعایت نمی کنند.
IranBozorgMehr - ایران - اهواز
ای تازی زاده ها، اینها همه زیر عبای خودتون هست تا زنها رو در خانه ها زندانی کنید. شما چرکین مغزهای پدرتازی هستید که این نا امنی ها را بوجود می آورید. مردم از مامورین انتظامی بیشتر ترس دارند تا یک یا ۲تا روانی که انهم دست پخت خودتان است. همه ننگید و شرمساری با این حکومت مردم ستیزتون. برگریدی به همان خراب شده ی خودتون عرعرستان سعودی نزد ارباب ها و پدران تازی خود
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

niagara - ایران - تهران
ای خاک بر سر تو وکسی که تورو استاندار کرده.مردک چطور میتونین واسه هرزن که چند تار موش بیرون باشه مامور امنیت اخلاقی بذارین ولی برا امنیت جانی کم میارین؟حافظ کجایی که بگی از دیو و دد ملولم و انسانم ارزوست؟یعنی تو این حکومت یه انسان پیدا نمیشه؟
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
ملت باید خدا را شکر گذار باشن از اینکه این بیناموسها به اندازه کافی مامور ندارن که برای هر زن یک مامور بگذارند.در غیر اینصورت چه فاجعه وحشتناکی رخ میداد!!!!!!!!! الانش ملت تو ایران وقتیکه مامورین انتظامی را با یونیفرم و یا مخصوصا مامورین لیاس شخصی را میبینند وحشت زده و یک حالت بدی از مامورین دارن چون بانی جنایات و تجاوزات و یا حمله و ظرب و شتم مردم در زندانها و .... همین دولت و مامورین هستن . وای به روزی که هر ایرانی یک مامور رژیم اسهال هم بالای سرش باشه!!!! مسول تمام جنایات هم خود رژیم است.به هزاران دلیل.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
نمیدونم چرا فقط اینجور جاها ایرانو با جاهای دیگه دنیا مقایسه میکنن. در ضمن هیچ مامور امنیتی در هیچ جای دنیا به خودش اجازه نمیده همچین حرفیو بزنه چون به ریشش میخندن.از این مسخره تر نمیشه به یک خانم گفت اسه برو اسه بیا که گربه شاخت نزنه چون مامور امنیتی سرش جای دیگه گرمه. اینجا هر بلائی سر هر کی بیاد اقلا مامورهاش اینقدر رو ندارن
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

arsene lupin - ایران - برزخ
راست میگه دیگه خواستی کشته نشی!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
خود نیروی انتظامی این قتل ها را انجام میدهد تا ناامنی و رعب و وحشت را در جامعه افزایش دهد!
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

khmdv - آمریکا - انندل
اینجا یک سوال پیش میاد چرا در اروپا ویا امریکا جنایتهای سریالی به این شدت که در ایران رخ میدهد نیست با وجودی که پوشش زنان به هر شکلی که دوست دارند کاملا آزاد است .
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

peran33_mar - انگلیس - لستر
اگه به زنش تجاوز کنن یا دخترش رو بکشن بازم این حرف رو میزنه. بی غیرت ای مادر حرمله.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
این یارو که قتل زنجیره ای انجام داده؛ فردا میشه بازجوی اداره اطلاعات (عتلا آط)
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
استانداری که نتونه استانش رو اداره کنه باید ............. کرد
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
چطور تک تک جوونایی که توی تظاهرات شرکت کردنو شناسایی می کنید ولی قاتلها و دزد ها را نمی تونید بگیرید .
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

Bare hasti - المان - هامبورگ
شما بار مسوولیت چی را به عهده گرفتید که این یکی را بگیرید؟!!! شما تنها وظیفه ای که دارید کشتن مردم است نه حفاظت از مردم انهایی هم که میکشند یا از طرف خود شما هستن که به قول دوستمون از اهواز زنها را خانه نشین کنند یا دستپروده خودتان هستند ..مرگ بر این رژیم عقب افتاده ضد انسانی
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

سلمک - ایران - تهران
کی صورت اینو خط خطی کرده؟ شاید همون قاتل قتلهای سریالی قیافشو خوشگل کرده
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

zorro.ir - ایران - تهران
حرومزاده ها اصلا برای جون و ناموس مردم ارزش قائل نیستند وظیفه شماست امنیت رو برقرار کنید همه نیروها رو آوردن تهران همین اتفاق هم میافته یارو جنایتکاره رعدوبرق که نیست انگار این زنها شنا بلد نبودنند پریدن توی آب که نکات ایمنی رو رعایت نکردن وای خدا دارم دیوونه میشم از دست این بی لیاقتها
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
پس د...س شماها را لولوی سر خرمن گذاشتن. تو خودت با اون قیافه کریهت همدست جانیان و قاتلهای حرفه ای هستی. به امید روزی که دم یکوتون بدستم بیافته.
جمعه 30 مرداد 1388

chkavak - ایران - تهران
اما میتوانید برای سرکوب وحشیانه 100 نفر دانشجو 2000 نفر مزدور گسیل کنید!!!! راستی مگر عمل بروز این جنایات وجود این حکومت نامشروع و متعفن اسلامی و حضور سران کثیفش نیستند؟
جمعه 30 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
استاندار خوزستان .احمق امنیت ان منطقه را درست کن.زنها احتیاجی به حفاظت پلیس ندارند به امنیت احتیاج دارند.
شنبه 31 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.