زندانیان کهریزک به کجا منتقل شدند؟

زندانیان کهریزک به کجا منتقل شدند؟

رییس کل دادگستری شهرستان کهریزک با اشاره به این‌که زندانیان بازداشتگاه کهریزک به زندان‌های کرج، اوین و قزل حصار منتقل شده‌اند، گفت: این بازداشتگاه تحت نظارت ما نبوده است.

به گزارش ایسنا رسول جلالی درباره نظارت بر بازداشتگاه کهریزک اظهار کرد: این بازداشتگاه تحت نظارت ما نبوده زیرا بازداشتگاه‌ها باید زیر نظر سازمان زندان‌ها اداره ‌شوند به همین لحاظ ما نظارتی بر آن نداشتیم. نظارت بر آن به عهده دادسرای تهران بوده زیرا متهمان متعلق به دادگستری کهریزک نبوده است.

وی درباره نحوه و شرایط نگهداری افراد در بازداشتگاه کهریزک گفت: این بازداشتگاه همزمان با اجرای طرح امنیت اجتماعی راه‌اندازی شد تا اراذل اوباش در آنجا نگهداری شوند و ما در جریان امورات این بازداشتگاه قرار نگرفتیم. قرار بود بازدیدی از آنجا داشته باشیم که با مساله تعطیلی بازداشتگاه مواجه شدیم.

جلالی با بیان این‌که زندانیان این بازداشتگاه به زندان اوین، قزل حصار و ندامتگاه کرج منتقل شده‌اند، از تعداد افراد منتقل شده ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت: این بازداشتگاه تحت نظر ما نبوده که آماری از بازداشتی‌های آنجا داشته باشیم.

رییس کل دادگستری شهرستان کهریزک درباره نظارت بر بازجویی بازجویان این بازداشتگاه گفت: از آنجایی که متهمان این بازداشتگاه را ما معرفی نکرده بودیم از نحوه بازجویی و موارد مربوطه در این زمینه با ما ارتباطی نداشته است.

وی با بیان این‌که زندانیان عادی نیز از این بازداشتگاه منتقل شده‌اند، درباره‌ی وجود بازداشتگاه دیگر در این شهرستان گفت: ما بازداشتگاه موقت نداریم و در صورت صدور قرار بازداشت موقت افراد به زندان‌های اوین و کرج معرفی می‌شوند.

جلالی از تعداد قضات و ماموران خاطی در رابطه با این بازداشتگاه ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت: از آنجایی که افرادی که بازداشت شدگان را به این بازداشتگاه معرفی کرده‌اند در تهران بوده‌اند و افراد دستگیر شده در درگیری‌ها و اغتشاشات نیز در تهران بوده‌اند موارد به دادگستری کهریزک مربوط نمی‌شود و ما از آن بی‌اطلاع هستیم.

رییس دادگستری کهریزک همچنین اعلام کرد که پس از دستور مقام معظم رهبری مبنی بر تعطیلی بازداشتگاه کهریزک، این بازداشتگاه تعطیل شده است.
ariel58 - هلند - روتردام
کی بود کی بود من نبودم!!!!!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
خوب شماها که از هیچی خبر ندارین گم شین هر وقت خبر دار شدین بیاین / شما که خبر ندارین خامنه ای که خبر نداره دادگاه و قضات و مسئولین که نه خبر دارن نه تا حالا به گوششون خورده امیدارم تو همین بی خبری به درک واصل شین که ماها از مرگ شما و تمام وقایع همه رو خبر دار کرده و می کنیم / اشغالای جانی
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

musicjet - ایران - تهران
کی چی کجا؟ ما نبودیم!‌ این کیه؟ من کیم؟ اینجا کجاس؟ این بچه رو کی ...
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

jonbeshesabz - ایران - شیراز
www.petitioniran.com/?page=petitionpid=YLT5392 برای محکومیت جنایات علیه مردم ایران امضا کن هموطن
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

msforugh - ایران - تهران
زندانیان کهریزک به مرکز باز پروری منتقل شدند چون انقدر بهشون قرص دادند دیگه نای اعتراف نداشتند
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

freedomforiran - انگلستان - لندن
مــرگ بــر مــلا هـای بــی پــدر و مــادر کــه مــمــلــکــت مـنــو به ایــنــروز در آوردنــد . روح پــادشــاهــم شــاد کــه هـمــیــشــه بــفــکــر ایــران و ایــرانــی بــود. مــرگ بــر جــمــهــوری اســـلامــی مــرگ بــر خّــامــنــه ای مــرگ بــر مــلا.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
بسیاری از این افراد به هیچ زندان دیگری منتقل نشده اند بلکه لباس شخصی ها تعدادی از این افراد رو در زیرزمین منزل شخصی خودشان نگهداری میکنند و هر زمان که خواستند از اونها سوئ استفاده جنسی میکنند در ضمن سپاه در حال آموزش دادن به نیروهای بسیجی خودش هست تا نحوه برخورد با مردمی که در تجمعات شرکت میکنند رو یاد بگیرن این آموزش هم اکنون در سراسر سپاه ایران انجام میشه،این دو اخبار واقعیت داره حالا میخواین باور کنین نمیخواین هم باور نکنین
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

پریستوک - ایران - تهران
وقتی تو این مملکت خر تو خر هر خری با یه چپیه و یه مقدار ریش و سبیل اجازه ی هر کاری داشته باشه وضع بهتر از این نمی شه . هرکی این انگلا رو ژرورونده ُ خودشم باید جوابگو باشه.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

artosh - ایران - تهران
بازداشتگاه کهریزک زیر نظر مستقیم شخص امام زمان(عجللللللللالوله) بوده و تا ظهور ایشان باید منتظر بمونیم.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

uglyducky - ایران - تهران
میگه از یارو میپرسن اینجا چیکار میکنی جواب میده پس کجا چیکار کنم؟. حالا حکایت اینهاست. معلوم نیست پس این آشغالها اگه اینجا هیچکارن و از هیچی خبر ندارند پس با این سمتشون کجا چیکارن ؟ اون موقع که از بیت المال حقوقهای چند میلیونی میگیرند همه کارن ولی وقتی گند کارشون بالا میاد هیچکارن و از هیچ چیز خبر ندارند.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

roya123 - ایران - ایران
aghakian - ایران - تهران . شما لازم نکرده تعیین تکلیف کنید که ما به کی رای بدیم.. از خودت حرف نداری حرف های روزنامه های کثیف کیهان و ایران را می زنی. اتفاقا شما مزدور هستید ونوکر روسیه وانگلیس هستید...اون احمدی نژاد روانی و عقده ای هست تا حالا متوجه نشدی یه سر به سایت دکتر مهدی خزعلی بزن شاید (البته بعید میدانم) سرعقل اومدی...ضمنا نظرت در مورد شلوار چینی که پشت شلوار با اسم الله است چیه؟ ؟؟ ؟؟؟/ شما برای وارد شدن یه سیب آمریکایی خودتون می کشید اما در این مورد بی اهمیت هستید. آخه من چه نفعی می برم که می گی نوکر انگلیس... طفره نرو و این سوال رو درست جواب بده. درمورد کشتن مردم و تجاوز به آنها توسط حکومت چه توجیه ای داری؟؟؟؟؟؟؟ در مورد کهریزک چطور؟؟////.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

Nim Rokh - ایران - تهران
در بین بازداشت شدکان چند دسته ادم وجود داره دسته اول جوگیر شدگان خیابانی و سایتی که با دیدن جمعیت و کارهای عجیب غریب به این روز افتاده اند. دسته دوم تحریک کنندگان که معمولا عناصر سیاسی هستند دسته سوم پیروان کسانی که از مردم سیلی محکمی در سال 57 خورده اند مثل سلطنت طلب و منافقین و.. دسته اخر هم کسانی که مریض هستند و دوست دارند که عقده های روانی خانوادگی و کاری را سر اموال مردم خالی کنند. سبز لجنی مباش پسر..
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

arsene lupin - ایران - برزخ
زندان؟ زندان چی هست؟ ... زندانی؟ شوخی می کنی بابا! .. اصلا مگه مردم اعتراض هم کردند که دستگیر بشن؟ چرا شایعه پراکنی می کنید؟
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

zorro.ir - ایران - تهران
musicjet - ایران - تهران . باحال بود دمت گرم دقیقا همینه.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

artosh - ایران - تهران
اینم یه فیلم جالب که اگه مدیر سایت لازم دیدن لینکش رو در سایت قرار بدن تا دوستان دیگر هم ببینند :‌. https://movie.article19film.com.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
*** مگه میشه زندان و بازداشگاه بسازن زیر نظر کسی نباشه و هیچ کس گردن نگیره. لابد مردم عادی برای خودشون ساختن!؟. Nim Rokh - ایران - تهران. دهن ... ت رو ببند. حیف که اینجا نمیشه ف...نوشت وگرنه یک حالی از خودت و ... ( ... ) میگرفتم که بری واسه رفیقای بسیجیت تعریف کنی. ***
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
وقتی میگن ملکت صاحب نداره یعنی این.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
Nim Rokh - ایران - تهران. شما مطمئن هستی که فقط نیم رخی؟. از منطق حرف زدنت باید ای دی تو می زاشتی نیم مخ.برای اینکه سربازان امام زمانی که شما هستید چون خودشون فکر نمی کنند به راست بود یا نا راست بودن قضایا نیاز به همه مخشون ندارند
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

siya48 - آلمان - کلن
Nim Rokh - ایران - تهران . تو دیگه زیادی داری ..ر میزنی،دستهٔ خود شما رو که نشمردی،چون جزو آدم‌های آزاد نیستید،اسلام شما همیشه با محدودیت برای آزادی،عقدهٔ کمبود‌های زندگی‌ یتان رو بر دلتان نشانده،و خرافات ،شما رو از دستهٔ انسان دور کرده.دنیا دنیای آزادی و پاکی،دنیای پیشرفت عقل است.ولی‌ این رو بدون که بالاخره،انسان کامل ازادی فکری خود را باز خواهد یافت.این برای من هم روشنه که دسیسه‌های پشت پردهٔ حکومت ایران،نه از داخل ایران بلکه از غرب هدایت می‌شه،ولی‌ در هر صورت،ملت ایران جز حق خود که همانا آزادی است چیز دیگه‌ای نمیخواد،و بالاخره بهش خواهد رسید.من در این ۳۰ سال حتی اجازه ندادم یک مهر انتخابات بر شناسنامه‌ام بخوره،ولی‌ آزادی هموطنان من خواست من هم هست و من هم در کنار هموطنان آزادی خواهم به هر طریق ممکن خواهم جنگید.زنده باد ایران آزاد ما،نابود باد ریشهٔ جهالت عربستان.استوار باد پرچم ایرانزمین.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

bita56 - ایران - تهران
Nim Rokh - ایران - تهران . . بازم گشنه ات شده !!!!!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

bashoma - هلند - دلفت
هی نیم رخ.اگه مردی اون رخت رو هم رو کن.نامردهایی مثل تو این روزها فراوون دیده میشه.برو توبه کن ودست از این اراجف گوئیها بردار .اگه بدونی که چه عاقبتی در انتظارتونه خودت به ...ه خوردن میوفتی.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
Nim Rokh - ایران - تهران . از دسته چهارم نگفتی ... .دسته چهارم اونهائی هستن که شما مزدوران سگ کی باشید که دستتون بهشون برسه و به موقع اش چنان دسته ای بهتون نشون میدن که تا فی خالدونتون بسوزه و از رهبر کثیفتون و رپیس حمهور کوتوله میمون بی سوادتون انتقام خون پاک جوونای مبارز ایرانو می گیره و سرنوشت شماهارو که یک مشت جیره خوار مزدور قاتل هستید رو بدست خود مردم ایران می سپاره و ضجه هاتونو خواهیم شنید. مردمی باش مزدور رژیم ..
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

Bare hasti - المان - هامبورگ
Nim rokh-ایران-تهران...در بین بازداشت کنندگان هم 3 دسته وجود دارد دسته اول طرفداران انتری نژاد که از شعور کافی برخوردارنیستد و اصلا برای همین هم طرفدار او هستند - دسته دوم که در جریان انقلاب از زندانیان جنایتکار تبدیل به عاشقان ذوب شده ولایت شدند-دسته سوم توله های این دسته دوم هستند که ماشااله حالا برای خودشان یک شعبان بیمخ دیگه ای شدند ...حالا تو بگو مال کدوم گروهی؟!!!
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

ardesheer - امرپکا - نپو پورت
مبین.رشت - ایران - رشت درست میگی شاید بعضی ها به شوخی بگریند ولی حقیقت داره
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

black chador - امریکا - ولدن
بردنشون زندان کرج و بعد به عنوان قاچاقچی بین المللی دسته جمعی اعدامشون کردند. این هم یک نشانه دیگر از مهربان بودن و عادل بودن رهبر عزیزتون و شاهزاده مجتبی. حالا همگی با هم برای این انقلاب اسهالی یک صلوات بلند بفرستید.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

nirvana20 - کانادا - تورنتو
نیم رخ ایران تهران . دسته ای دیگری هم هستند که آدم های باسواد و تحصیلکرده ای هستند که 30 سال است که حکومت سفاک و ظالمی مثل جمهوری اسلامی را تحمل کردند و دیدند یک مشت انسان رذل به نام دین و مذهب مردم را چپاول میکنند سرمایه های مملکت را چپاول میکنند و سرانجام راهی پیدا کردند که قیام کنند و حقشان را بخواهند ولی سردمداران این حکومت جلاد آنها را به خاک و خون کشیدند و به جسم و روحشان تجاوز کردند کاری که درهیچ جای دنیا با هموطنانشان نمیکنند. با خودت روراست باش راستی تو که دم از ایمان و درستی میزنی شبها چطور میخوابی از این همه بی عدالتی که همقطارانت به هموطنانت میکنند . تجاوزها و شکنجه ها را چطور برای خودت توجیه میکنی تو را خدا جواب من را بده .
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

davoud21 - ولز - کاردیف
هر کی برگرده ایران سر و کارش با زندان کهریزکه.سیاسی و غیر سیاسی هم نداره.بر اساس اخرین گزارشات احمد مولا به استخدام زندان کهریزک در اومده
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

Anti_diktator - ایران - گرگان
Nim rokh-ایران-تهران دوست دارم ان رژیم عوض شه تک تک شما ع...ی هایی که تو این سایت .... میکنید رو ...مخصوصا تو که زیادی ....
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

sare galin - انگلیس - لندن
اعتصاب عمومی در شهرهای کردستان ا 28 مرداد . 28 مرداد در سی امین سالگرد حمله به کردستان بخشی از ڪارگران در سنندج سر ڪار نرفتند و با این اقدام خود شهرڪ صنعتی را ڪه دهها ڪارگاه فلز ڪار٬ مڪانیڪ و خدمات اجتماعی و مرڪز ڪار و مغازه را در بر میگیرد را به اعتصاب ڪشاندند. امروز حدود ٥٠ ڪارگاه در این شهرڪ از بامداد تماما تعطیل بودند.اخبار تا ڪنونی از سنندج حاڪی از آن است ڪه جدا از شهرک صنعتی ، میدان نبوت ، خیابان هجیج٬ محله غفور وخیابان شریف آباد بطور پراکنده دراعتصاب امروز شرکت کرده اند.در مریوان نیز تعدادی از مغازه ها در سطح شهر با تمام تهدیداتی ڪه دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی به عمل آوردند بسته شد و در اعتصاب شرڪت ڪردند. لازم به ذڪر است در مریوان نیروهای انتظامی و اطلاعاتی در خیابانها و پاساژهای شهر با تهدید و ارعاب تلاش ڪردند مانع شرڪت مردم در اعتصاب عمومی شوند.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

artosh - ایران - تهران
Nim Rokh - ایران - تهران . عقب افتادهء خل و چل. این حرفا چیه میزنی؟ فکر کنم تنها منبع اطلاعاتیت روزنامهء کیهان و وطن امروز و جوان هست.
جمعه 30 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.