خیابان ولیعصر تهران؛ کریدور گردشگری

خیابان ولیعصر تهران؛ کریدور گردشگری

ترافیک خیابان ولی عصر

مقامات شهری تهران گفته اند خیابان ولیعصر تهران به یک "کریدور گردشگری" تبدیل می شود.

جعفر هاشمی تشکری، معاون حمل و نقل ترافیک تهران با اشاره به طرح یک طرفه کردن این خیابان که اخیرا انجام شده، آن را کمک خوبی برای این طرح عنوان کرد و گفت در حال حاضر هیچ گره ترافیکی در این خیابان وجود ندارد و محدوده اطراف نیز با مشکل خاصی روبرو نیست.

آقای تشکری درباره جزییات طرح کریدور گردشگری توضیحی نداد اما گفت این خیابان به دلیل قدمت و زیبایی و وجود ۱۱ هزار اصله چنار قابلیت تبدیل به کریدور گردشگری را دارد.

در طرحی که چند سال پیش به شهرداری تهران ارایه شده بود قطع درختان خیابان ولی عصر برای تعریض بخش شمالی بزرگراه چمران در دستور کار قرار گرفته بود که با اعتراض منتقدان منتفی شد.

msforugh - ایران - تهران
گردشگران عزیز این حیوانهای پشمالو رو که میبینید بسیجی هستند و خیلی وحشی که با کمک سلولهای شبیه سازی درست شده اند و عاطفه ندارند اگر به شماها حمله کردند میتوانید با سنگ انها را دور کنید چون از سنگ وحشت دارند.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
خدا پدر شاه رو بیامرزه که با استفاده از افراد لایق یادگارهایی برای ما از خودش توی تهران باقی گذاشته که هر کدام شاهکارهای معماری و شهرسازی خاورمیانه اند - خیابان ولیعصر - پارک های ساعی - ملت نیاوران و شاهکار همه اینا پارک جمشیدیه - میدان آزادی - مجموعه ورزشی آزادی - موزه هنرهای معاصر - موزه رضا عباسی - و دستاورد جمهوری اسلامی طی سی سال ؟ برج میلاد باهدف پوشش مخابراتی تلویزیونی شهر تهران و البته وزارت اطلاعات برای نصب دستگاههای شنود نوکیا یک مجموعه تجاری شامل هتل های پنج ستاره و رستوران های گردان بلیط ورودی هزارتومان - بازدید از گنبد آسمان ده هزار تومان - پارکینگ سه هزار تومن - منوی رستوران هر نفر پنجاه هزار تومن
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

artosh - ایران - تهران
msforugh - ایران - تهران . مرسی عزیز. کلی خندیدم.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

bisarzamin - ایران - خونین شهر
دوستان عزیز این خوکهای کثیف متجاوز(آخوندها و توله هاشون) به فکر رفاه مردم و حفظ گردشگر نیستند که اگه بودند تخت جمشید و مقبره کوروش کبیر رو حفظ میکردند. طرح یکطرفه کردن هم حیله ای بود برای اینکه موتورسواران ضد شورش و لباس شخصیهادر تظاهرات توی ترافیک نمونند و راحتتر و سریعتر مردم رو کتک بزنند دستگیر کنند و بکشند.. مرگ بر رژیم کثیف آخوندی که فرزندان و روشنفکران و نخبگان ایران زمین رو به خاک و خون میکشند.. و از همه بددتر لعنت به طرفدارانشون که از روی جهالت و نفهمی مثل گوسفند افتادن دنباله این آخوندای جنایت کار و نمیدونند که نمیدونن....(آن کس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدو دهر بماند)
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

sorna shaheni - شیلی - لاسرنا
خیابان ولی عصر یکی از بهترین خیابانهای ایران است که از میدان راه آهن شروع می شود و تا میدان تجریش ادامه دارد.(یادش بخیر)
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

sarbaz007 - المان - المان
iran-azad - ایران - تهران واقعا گل گفتی. msforugh - ایران - تهران دمت گرم
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

Nedaye Melate Mazlum Iran - آلمان - دوسلدورف
msforugh - ایران - تهران. فاصله من با تو توی این سایت چند وجب و چند جمله است ، اما فاصلهء واقعی چندین هزار کیلومتره . وقتی کامنت هایی رو میخونم که نوشته ایران-تهران ناخودآگاه یه حس عجیبی بهم دست میده. دلم میریزه و تو ذهنم تصور میکنم یعنی کجای تهرانه ؟ کدوم خیابون ! کدوم محله ! توی شهری که درش زاده شدم، بزرگ شدم و توی تک تک خیابوناش راه رفتم ، دویدم ، لی لی بازی کردم. توی شهری که حالا یک ساعت قدم زدن تو خیابونای پردود و ترافیکش آرزوم شده. قدم زدن تو کوچه ای که ندا فریاد شد ، که سهراب پرپر زد ، که ترانه سوخت !. قدم زدن ، کتک خوردن و حتی مردن توی خاکم ، توی شهرم گرچه این شهر رنگ خون شده و بوی تعفن جنایت و کثافت ح.ر.و.م.ز.ا.د.ه هایی رو میده که از جنس ما نیستن ! اما ایرانم آرزوست... چه حس غریبیه ...
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

پریستوک - ایران - تهران
bisarzamin - ایران - خونین شهر راست می گه . تو فلان نننش خندید که گره ی ترافیکی وجود نداره . از روزی که این کارو کردن ما بدبخت شدیم . یه ترافیکی درس شده که مسیر یه ربعه ی میرداماد تا تجریشو که با ترافیک معمولی این قد طول می کشید . یک ساعت و ربعه میرسیم.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

ZPS - ایران - تهران
تازه یادشون افتاده ؟؟. باز هم خوبه البته . تو هر کشور دیگه ای بود تا حالا صد بار این کار رو کرده بودند. ولی خوب باز هم خوبه . قالیباف از وقتی شهردار شده داره یه کارایی میکنه. هرچند قدماش لاک ژشتیه ولی باز از هیچی بهتره
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

Ezhaq - ایران - تهران
دلم برای کسبه ها می سوزه خیابان ولی عصر خیلی خلوت شده ولی فشار به خیابانهایه موازی ولی عصر بیشتر شده این طرح بدون برنامه ریزی دقیق انجام شده که صدایه خیلی ها را در می اوره روستورانها و مغازها از بهشتی تا پارک وی ناراضی هستند البته به یاد دارم وقتی مردم بیرو شلوغ کاری می کردند بعضی از کسبه ها غور می زند که مردم راهپیمایی نکنند حالا نتیجه کارشان را دیدند.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.