نامه گلایه آمیز برادر شوهر ترانه موسوی به کروبی و تایید تلویحی سخنان او

نامه گلایه آمیز برادرشوهر ترانه موسوی به کروبی
و تایید تلویحی سخنان کروبی

روزنامه جام جم : سیدحسین شاهمرادی " برادر همسر ترانه موسوی در نامه ای سرگشاده، از آنچه که آن را "عهدشکنی" و تحریف سخنانش از سوی مهدی کروبی دبیرکل حزب اعتماد ملی در انتشار اظهارات خصوصی اش خواند، به شدت انتقاد کرد و گفت:"...با کمال تعجب و تحیر 26 مردادماه بخشی از عرایض من با آب و تاب در صفحه نخست نسخه الکترونیکی روزنامه جنابعالی و به اسم و امضای شما درج شد. چه دشوار بود برای من باور این عهدشکنی. ناباورانه مطلب را خواندم و تاسف و دریغم علاوه شد آن گاه که دیدم آنچه گفته‌ام، نگفته‌اید!"

شاهمرادی در این نامه که در اختیار جام جم قرار گرفته است، با یادآوری این نکته که سالهااست از عالم سیاست کنار کشیده و به ادامه درس و کارهای فرهنگی دلخوش است،‌ می افزاید:"در دیداری که دریافته بودید که برنامه تلویزیونی خانم ترانه موسوی به طریقی با خانواده ما ارتباطی دارد ماجرا را از بنده جویا شدید و عرض کردم که بنا به مسائل و مصالحی که باور داریم این قصه را برای هیچ‌یک از بزرگان نگفته‌ام و نخواهم گفت؛ چرا که توطئه رسانه‌های بیگانه را می‌دانم. فتنه‌انگیزی دشمنان را دیده‌ام و ناصبوری دوستان را چشیده‌ام. اصرار ورزیدید. خاموش ماندم. قول دادید که تنها برای اطلاع خود کنجکاوید حتی نه برای نقل‌قول‌های خاص. قول شما و ارادت این کمترین به امام، آن مراد فرزانه‌ای که لباس عالمان بر تنم پوشاند، قفل سکوتم را نزد شما و تنها شما شکست تا در سینه شما و تنها شما بماند و عرض کردم که قصدم فقط افشای توطئه دشمنان و خاموش کردن فتنه آنان بوده و شنیدید. لیکن با کمال تعجب و تحیر 26 مردادماه بخشی از عرایض من با آب و تاب در صفحه نخست نسخه الکترونیکی روزنامه جنابعالی و به اسم و امضای شما درج شد. چه دشوار بود برای من باور این عهدشکنی. ناباورانه مطلب را خواندم و تاسف و دریغم علاوه شد آن گاه که دیدم آنچه گفته‌ام، نگفته‌اید!"

متن کامل نامه برادر همسر ترانه موسوی را پیش رو دارید:

جناب آقای کروبی

با سلام

سالیانی است که دلخوشم به ادامه درس و علم و کارهای خرد فرهنگی، آن هم در حد بضاعت مزجاه، خسته از قیل و قال و دم بسته از هر حرف و حدیث. گرچه در جوانی در حاشیه بوده‌ام لیک موی سپید چنان کرد که از حاشیه‌نشینی نیز سخت بپرهیزم و بسنده کنم. به رَخت و پَخت خویش. اما این روزگار رنگ‌آمیز نمی‌گذارد و رسانه و بازی‌های رسانه و سودای این سو و آن سو، خلوتِ خلوت گزیدگان را به هم می‌زند.

صفحه نخست آخرین شماره روزنامه اعتماد ملی و نوشته‌ای از یار قدیم انقلاب و مبارز نستوه دوران ستم‌شاهی، برای من بهتی دیگر بود. برای من که خود را شاگرد کوچک بزرگان انقلاب می‌دانم و به تلمذ محضر بزرگان مباهات می‌کردم، برای من که خود را فرزند انقلاب می‌پندارم و سرباز ولایت.

مانده‌ام سخت عجب، که به کجا می‌رویم؟ برای چه؟ و به چه کار؟ دو ماه دشوار سپری شده و رسانه‌های ایران و جهان با هرگرایش و سلیقه‌ای، هر چه تیر داشته‌اند در چله زبان نهاده‌اند و ذهن مردم صبور و مهربان ایران اسلامی را نشانه گرفته‌اند. از برکت این هجمه و حمله فضای سیاسی امروز ملتهب شده و حرور تابستان را افزون و طاقت‌فرسا کرده است. چنانکه هدف، هر وسیله‌ای را توجیه می‌کند و باکی نیست اگر وسیله خلاف آشکار اصولی باشد که انقلاب اسلامی بر پایه آن شکل گرفته، بالیده است. راه و روش طلبگی از آغاز راه و قدم اول، آموختن و پافشاری بر مکارم اخلاق است به خداباوری، به راستگویی و راست‌روی و به امانت و برائت، به عدالت و استعانت از خداوند یکتا در پاسداشت حرمت و حریم انسان، لیکن آنچنان منقلب است زمانه که در کمال ناباوری پاره‌ای از عالمان نیز خواسته و ناخواسته در چنبر عدول از عدل گرفتار آمده‌اند و مردم به ویژه جوانان را مردد ساخته‌اند و طلبگان را رودرروی این پرسش نشانده‌اند که مبادا عالم بی‌عمل با شیم و نحل بی‌عسل!

جناب آقای کروبی!

دو ماه از انتخابات دوره دهم می‌گذرد و نتیجه آن معلوم شده و افراداز هر گروه و با هر پسند، حفظ نظام را که حضرت مرادمان آن را اوجب واجبات خواند به نسیان سپرده‌اند و بر طبل خویش می‌کوبند. سماجت از دو طرف ادامه دارد و هر کس برای بالا نشاندن حرف خود به هر چه دست می‌اندازد و به هر کار توسل می‌جوید حتی اگر طرح موضوعات غیردقیق و صحیح باشد، افکار عمومی را تحریک کند و حیثیت افراد مومن و حرمت حریم شخصی آدمیان نقض شود.

در مقدمه این نوشته گفتم و مکرر و موکد می‌کنم که این فرزند انقلاب و این طلبه کوچک دیرسالی است که عطای سیاست را به لقایش بخشیده و به کار خود است.

نمی‌دانم و نمی‌گویم که آراء شما چه بوده و دیگری. اما می‌دانم و می‌گویم که نمی‌شود و نباید برای اثبات رای و نظر خود یا بازگرداندن اعتبار سیاسی هر موضوعی را بازگفت و بانگ برآورد.

اینک نیز از جایگاه طلبه و تلمیذ، سوالی دارم و از دانشمندان مجلس و جنابعالی که سوابق مبارزاتی و همراهی و همدلیتان با انقلاب بر همه آشکار است، که آیا دوشادوشی دین و سیاست را عاقبت این است؟ هزینه دستیابی به اغراض سیاسی چیست؟ و آیا هدف و نظر امام راحل رحمه‌الله علیه در پایه‌گذاری این نظام و رهبر معظم انقلاب و بزرگان مبارز و رسیدن به جامعه‌ای آرام و آرمانی، متخلق به اخلاق اسلامی و آموزه‌های ناب الهی، با اوضاع این دو ماهه دشوار نسبتی دارد؟ آیا اگر یاران امام و ا نقلاب با همه خدمت و ارادات دامان صبر از کف نهادند می‌توان از دیگران انتظار تاب و طاقت داشت؟ و می‌شود مسائل سنگین سیاسی نظام را چنین ساده انگاشت؟

جناب آقای کروبی!

در دیداری که دریافته بودید که برنامه تلویزیونی خانم ترانه موسوی به طریقی با خانواده ما ارتباطی دارد ماجرا را از بنده جویا شدید و عرض کردم که بنا به مسائل و مصالحی که باور داریم این قصه را برای هیچ‌یک از بزرگان نگفته‌ام و نخواهم گفت؛ چرا که توطئه رسانه‌های بیگانه را می‌دانم. فتنه‌انگیزی دشمنان را دیده‌ام و ناصبوری دوستان را چشیده‌ام. اصرار ورزیدید. خاموش ماندم. قول دادید که تنها برای اطلاع خود کنجکاوید حتی نه برای نقل‌قول‌های خاص. قول شما و ارادت این کمترین به امام، آن مراد فرزانه‌ای که لباس عالمان بر تنم پوشاند، قفل سکوتم را نزد شما و تنها شما شکست تا در سینه شما و تنها شما بماند و عرض کردم که قصدم فقط افشای توطئه دشمنان و خاموش کردن فتنه آنان بوده و شنیدید. لیکن با کمال تعجب و تحیر 26 مردادماه بخشی از عرایض من با آب و تاب در صفحه نخست نسخه الکترونیکی روزنامه جنابعالی و به اسم و امضای شما درج شد. چه دشوار بود برای من باور این عهدشکنی. ناباورانه مطلب را خواندم و تاسف و دریغم علاوه شد آن گاه که دیدم آنچه گفته‌ام، نگفته‌اید!

آبی بود و از جوی برفت، تیری بود و از چله گذشت. لیکن این سوال باقی است که گفته شما، دوا بود یا درد؟ با این کار، کمکی به انقلاب شد یا جریان‌های سیاسی این سو و آن سو، کام خود از آن گرفتند؟ حریم انسان پاس داشته شد یا اصول اخلاق مراعات گردید؟

برای من که شما را یار و دلسوز نظام می‌دانم هرچند در مواضع شما نبوده و نیستم باور ناکردنی بود و شگفتی‌آور! چه زمانه‌ای است این زمان که آب و آبرو را بهایی نیست. عالمان از علم درمی‌گذرند و عهدها فراموش می‌شود به آسانی:

دستان خسته بر آسمان برمی‌دارم و دم فروبسته می‌گشایم و از درگاه یگانه بخشنده و مهربان برای ایران اسلامی دعا می‌گویم.

سید حسین شاهمرادی
برادر همسر ترانه موسوی

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
خاک بر سر تو که خود را سرباز ولایت نامردان اسلامی می دانی. ای بی رگ و ریشه. ای بی بنیاد، خاک بر سر تو. هنوز نمیدانم که کروبی چه پاسخی به تو خاهد داد، برای من هم مهم نیست. ولی اگر تو برادر همسر همان ترانه موسوی که به او تجاوز و سپس سوخته شد، هستی، باید بگویم که خیلی بی رگ هستی چون تازی پرستی در تو نمایان است.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

persian.prince - ایران - شیراز
آخر خوئشون همه چی رو لو دادن..اون هم روزنامه جام جم.ارگان صدا و سیما که دروغها رو پخش میکنه!!!! معلوم شد کروبی در مورد شو 20و30 و دروغ پرتازیهای اون در مورد ترانه درست گفته...
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

jila_Norway - نروژ - اسلو
واقعا متأسفم که ترانه موسوی با شما فامیل بوده مرتیکه ترانه رو کشتن و تجاوز کردن الان از کروبی سوال می‌کنه که آیا گفتن شما به انقلاب کمک کرده یا نه؟ در آخر هم برای ایران اسلامی دعا می‌کنه. جمع کن بابا خدا نشناس.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

shahram khosh maram - ایران - تهران
عزیز من. به جای یه خروار مطلب٬‌ توی سه تا جمله مینوشتی حقیقت چی بود. من دو بار این نامه را خواندم٬‌آخرش هم نفهمیدم اصل قضیه چی بود. خدا میداند چند نفر دیگر مثل من وقتشان تلف خواهد شد.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
آقای شاهمرادی امیدوارم قبل از هر چبز مسلمان بودی!!! حال اینکه شما بک روحانی و بقول خودت .......هستید!!!آیا کتمان حقیقت و فریاد مظلومان را نشیدن هم از دستورات دین مبین اسلام است؟!!! آیا در مکتب مولا علی(ع)و حسین ابن علی اینگونه درس آموختی یا این مکتب اختصاص به خمینی دجال و خامنه ای و......است که هر جنایتی و تجاوز به نوامیس ملت را روا و با همکاری افرادی همچون جنابعلی سرپوش گذارند!! حال که مردی شهامت دارد و درس شهادت راه امامان را برای احقاق حق مسلمانان و جهانیان انتخاب و طرفدار ناموس و جان و ملت است بهتر تبود بملت میپیوستید!!!!!بدانید اوضاع خرابتر از اینست که شما فکر مبکنید و تمامی کسانیکه طی 30 سال گذشته هر ....خورده اند باید پاسخگو باشند و ملت را هیچ قدرتی نمبتواند جلو دار باشد.ای کاش این نامه ننگین را بدستور ملا علی و دکی و یا از ترس جانت ننوشله بودی تا همین آقای کروبی روزی میتوانست کمکتان کند و جان بی ارزشت را نجات میداد.اما افسوس که حرامزاده حرامزاده است و یس!!!!!!
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
مردک حالم از تو مزدور بهم خورد کثافت تو سر پیازی یا ته چغندر که از خون ترانه میگذری؟؟!!!تو غلط میکنی ابله کثافت...شرفت را به چند فروختی که ضرر کردی ابله کثافت..
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

reza62 - المان - دوسلدورف
این بیرگ اگر به همسر خوشم ....بکنند به خاطر حفظ نظام و اسلام حرفی نمیزنه قربون سیب زمینی .
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

babre mazand - هلند - آمستردام
دوستان ایشون برادر شوهر اون ترانه یموسوی هستن که تو کانادا هستند نه این ترانه ی موسوی که بهش تجاوز شده وکشته شدن
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

baham valjtanha - سو ئد - گوتنبرک
شاید مجبورش کردند این حرفها را بزند
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

khalije hamishe fars - ایران - خارگ
این بیچاره رو مجبور کردن به نوشتن این نامه...رادیوتلویزیون دروغ جام جم کم بود اینم از روزنامه جام جم...خارگ
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

mehrab fallah - کانادا - تورنتو
IranBozorgMehr - ایران - اهواز . تو خودتو نمودی با این تازی تازی کردنت. اصل بی فرهنگی رو پیش امثال شما باید پیدا کرد که بی عرضگی خودتون رو گردن اینو اون میندازید.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

zorro.ir - ایران - تهران
من نه سواد سیاسی دارم نه میزان تحصیلاتم بالاست اما به اندازه خودم میفهمم که این حکومت فقط اسمش اسلامیه و به نام اسلام دارن هم به مردم خیانت و جنایت میکنند هم به اسلام حالا چرا یک عذه واقعا اینقدر کور دل و بی وجدانند نمیدونم و اگه این واقعا اسلام ناب محمدی لعنت به این دین و اگه این اسلام نیست پس مسلمانانی که اسلام واقعی رو میشناسن چرا خفه خون گرفتن بلند و به این حکومت اعتراض کنند به ناموس مردم تجاوز شده یارو داره مثل بچه ها گلایه میکنه خاک توی سرت با اون دینت چند روز دیگه زنده ای بیدارشو حداقل غیرتت رو بیدار کن.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

msforugh - ایران - تهران
مگه تو هم موقعیتی داشتی توی این رژیم که با افشا گری از اینده ات میترسی
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

shablizim - انگلیس - لندن
IranBozorgMehr - ایران - اهواز . این مردک برادر همسر آن ترانه ای است که در کانادا زندگی میکند و همان که خانواده اش در آن سناریو 20/30 تلویزیون نقش حفظ نظام کوفتی را ایفا کردند. در ضمن برای تو دوست عزیزم بگویم که کروبی هم پاسخ جانانه و دندان شکنی به این بی رگ و ریشه شاهمرادی داده. واقعا چه دلیری است این کروبی فقط آخوند میتواند پوز آخوند را بزند در جوابیه کروبی اینطور آمده که من ابدا اسمی از شما نیاوردم و افشا میکند که این شاهمرادی برادر همسر ترانه موسوی باجناق حاج آقا تائب مسئول بسیج است.
چهار‌شنبه 28 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
این که به قول خودش پست و مقامی نداره اینجور داره خودش رو هشتر میکنه و از خون ناموسش به همین راحتی میگذره پس وای به حال آن زالو صفتان جیره خوار.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

pouriya - ایران - رودسر
از خواندن مزخرفات این جرثومه خوار و پست واقعا حال تهوع بهم دست داد.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

che guevara - یوکی - لندن
دروغگویه حرومزاده
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
یعنی آدم انقد بی بته و بی ریشه باشه که به زنی تو خونواده اش به اونصورت تجاوز بشه که رحم و مقعدش پاره بشه و به طرز فجیعی هم کشته و جسدش سوزونده بشه اونوقت بیاد و از حکومت این جانی ها طرفداری کنه . هر چی ملت تو این سی ساله کشیده واسه همینه که همه جنایات باید تو سینه حبس بشه که نکنه دشمنان آقایون خوشحال بشن !
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

farhad54 - استرالیا - سیدنی
آفرین . از این بهتر نمیشد رو دست به نظام زد. من که فکر کنم با کروبی هماهنگ کرده خیلی حال کردم. کارش درست بوده. به نظرتون از این بهتر میشد در روزنامه جام جم این موضوع رو نوشت. رکب خوردن
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

dkdk - دانمارک - اسلیش
ای بیشرف و بیشرافت کروبی که از هر نکته و مسئله ای سواستفاده میکنی که خود را در چشم مردم دلسوز نشان دهی.حتی بقیمت ابرو ریزی دیگران و نامردی به کسانیکه گول تو نامرد را خورده و بتو اطمینان کردند.تف بر تو نامرد باد.تو شاید در چشم تعدادی نابخرد و ظاهر بین جالب و خوب بنظر بیایی اما مطمئنا پیش عاقلان.باشعوران.باسوادان و انهائی که از گذشته شرم اورت بهنگام ریاست مجلس اطلاع دارند که چقدر ظلم مصوبه ای کردی تو پشیزی نمی ارزی چرا که گول حرفهای بظاهر دلسوزانه ات رانخورده و نمیخورند.حرفهایت تنها چهار تا بیسواد را راضی میکند.ننگ بر کسانیکه مردم فریبند همجون تو احمدی موسوی و معتقدان به رژیم را.ای بمیرند مهره های رژیم تا رها شوند مردم.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
دروغگوی کثیف با افکار تهوع اور اسلام ننگین. نوشتی....امام، آن مراد فرزانه‌ای که لباس عالمان بر تنم پوشاند، . با این جمله ثابت شد از کدام طویله هستی ننگ بر تو.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
لطفا تیتر رو درست کنین . این ترانه موسوی اونیه که تو کاناداس و تلوزیون ایران خواست با نمایش مسخره اونو جای ترانه موسوی که کشته شد جا بزنه . این برادر شوهر هم یه آخوند پاچه خوار بی مصرفه که باجناقش از همنامی ترانه موسوی که تو کاناداس استفاده کرده و اون شوی احمقانه رو تو تلوزیون ترتیب داده
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
dkdk - دانمارک - اسلیش : ای بمیرند مهره های رژیم تا رها شوند مردم. معلوم است چی چرت و پرت میگی ٬ آخه بیسواد بی کلاس بی... فاقد ... که فکر میکنی خودت علامه دهری ٬ اگر همین مسئله برای ناموس خودت پیش میامد آیا به قول خودت وفا میکردی که آبروی متجاوز را حفظ کنی و جنایتش را بر ملا نکنی ٬ خب ترانه موسوی هم ناموس همه ملت ایران بوده که توسط ماموران این رژیم نا پاک به آن طرز فجیح به شهادت رسیده ٬ حالا که صدای امثال ما با باتوم خفه میشه بایستی خوشحال باشیم که صدای ما از گلوی این شیخ شجاع بیرون میاد . تو حتما فکر منافعت هستی که یه جا به نعل میزنی ( زیر پاتو نگاه کن) یه جا به ناودون.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

pranses - ایران - تبریز
dkdk - دانمارک - اسلیش. بابا چه خبرته خودتو پاره کردی.خیلی ازموضوع پرتی ..
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

iran-azad2009 - ایران - تبریز
اگر برادرشوهرواقعی هستی خاک برسرت و اگر آن قلابی هستی که تطمیعت کرده بودند تا اراجیف موردنظرشان را بگویی باز هم خاک برسرت.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

nazanin 2009 - ایران - اورمیه
حتما پول خوبی گرفته که اینجوری جوگیر شده
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

simply_blue85 - عراق - اربیل
ای نادان. ترجیح میده زنشم تا دسته اره ولی این نظام عادل بماند...اره اینو میخواد. خاک
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
mehrab fallah - کانادا - تورنتو . بی فرهنگی از سر و روی شما تازی زاده ها میریزه، بدبختهای اسلامی. غلام و کنیز محمد ...و ابوبکر و دیگر خون آشامان اسلام. برید به همان خراب شده ی خودتون تازی زاییده ها، ...
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

ایران جاوید - ایران - تهران
این دانمارک اسلیس هم یه بی ...رتیه لنگه این شاهمرادی بی صفت. اینا این قد بی سواد و ع....ن که اگه خامنه ای و احمدی نژاد...دو دستی تقدیم میکنن.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
dkdk - دانمارک - اسلیش . هر چند که ایمان دارم غیزت و شرف و دین و وطنپرستی نمیدونی چیه اما فگر کن اگر به زن و یا دخترت یک بیناموسی تجاوز کند و جسد آن را بسوزاند چا احساسی داشتی.هر چند در مکتب خمینی دجال بیشرف بیناموس بی وطن اولین درسی که آموختید بی احساس بودن بوده همچنان که ملت ایران فراموش نمیکنند وقتیکه خبرنگار از خمینی پستفطرت داخل هواپیما سوال میکند بعد از چندین سال حالا زمات بازگشت به ایران است چه احساسی داری زر ول نموده و گفت(هیچی)!!!!!!!!ای ....بر سر شما بی احساسان و بی همه ...زان ...ت و متجاوز وجانی و دزد و ......
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
iran-azad2009 - ایران - تبریز . باهاتون موافقم. ولی فکر کنم خاک بر سر دومی شاملشون میشه
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

mehrab fallah - کانادا - تورنتو
IranBozorgMehr - ایران - اهواز . تو حالت خیلی بده با اسم انتی اسلام حداقل یکمی زور میزدی ادم باشی.راحت باش عمو به کارت برس.
پنج‌شنبه 29 مرداد 1388

behro0z - ایران - ایران
این یارو تلاش کرد بگه کروبی قولشو شکست...اما حواسش نبود جام جم که مساله ترانه. شهید بزرگ.که توسط شیخ نقل شد رو تایید کرد....به نظر من قول شکنی کروبی که جلو اذار دیگر هم وطنانمون رو می گره خیلی شرف داره به دروغ گویی ضرغامی...بابا انقد به این یارو فحش ندین....این که اشنای ترانه موسوی شهید نیس...اشنای یه ترانه دیگه هستش
جمعه 30 مرداد 1388

dkdk - دانمارک - اسلیش
انگلستان پرویز shayan2uk - انگلیس - هال چرا با نامردی تمام انچه لیاقت خود و خانوادهتان است را بدیگران نسبت میدهید.شماها با مغز حقیرتان تنها دهن بین هستید.چرا بجای طرفداری از این بیشرف نمیرید روزنامه های زمان ریاست مجلس او را بخوانید که چقدر کثیف عمل کرد.اجازه پیگیری قتلهای زنجیره ای را نداد.شکایت مشفق که به دخترش تجاوز کردند سپس او و برادرش را کشتند را رسیدگی نکرد.5 لایحه علیه بانوان بتصویب رساند.وووو..کروبی از حماقت امثال شما استفاده میکند . با زیرکی حرف دل مردم را میزند.دم از ازادگی میزند.از تجاوزهائی که شده با بیان ان بنفع خودش بهره برداری میکند تا افراد بی اطلاع و با حماقتی چون شما را احساساتی کرده و طرفدار خود کند.غافل از اینکه ماها میدانیم انها نوکران نظامند بگفته خودشان و عاقلان و ازادگان از نظام و معتقدانش متنفرند چراکه 30 سال ظلمشان را دیده و چشیده ایم.ننگ بر نابخردان که از اخوندها مضرر ترند.حال بازم مزخرف بنویسید مهم نیست اما بیدار شوید.
جمعه 30 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.